Close

2017-18 оқу жылындағы қыркүйек — қазан айындағы конкурстар нәтижесі

Ұстаз атана білу, оны қадір тұту, қастерлеу, арындай таза ұстау — әр мұғалімнің борышы. Ол — өз кәсібін, өз пәнін, барлық шәкіртін, мектебін шексіз сүйетін адам.Ұлы ағылшын ағартушысы Уильям Уорд: Жай мұғалім хабарлайды, Жақсы мұғалім түсіндіреді, Керемет мұғалім көрсетеді, Ұлы мұғалім шабыттандырады,- дейді
Мінекей xабарлап,түсіндіріп,бағыт беріп, шабыттандырып жүретін еңбексүйгіштіктеріңіздің бірден-бір дәлелі — оқушыларыңызды баптап,біздің бәйгеге қосқандықтарыңызда!

Дарабоз оқу орталығы тынымсыз еңбектеріңіз бен педагогикалық іс-тәжірибелеріңіздің, сонымен қатар үкілеп үміттеген оқушыларыңыздың нәтижелерін барынша әділ бағалауға тырысты.Егер әр шәкірт өмірде бір кірпіш болып қаланып, ұстаздан шәкірт озып жатса, төккен тер мен адал еңбектің ақталғаны емес пе ?! Ендеше, бүгінгі білім мен білік бәсекелес заманда ұландарымыздың биіктен көрінуіне үлес қосып жүрген Ұстаздар қауымына тек сәттіліктер тілеп, қыркүйек айының нәтижесін ұсынамыз


Оқушыларға арналған конкурстар нәтижесі

Ағылшын тілі

1-4 сынып

  1. Сәкенова Қызғалдақ Ақылбекқызы, Карібек Асылхан, Өтеубай Тәуежан
  2. Еркін Асем Бақытбекқызы, Қадырбек Мұрат, Рысбекова Алия
  3. Сисенбай Гулмарал Аманқызы, Мухамеджанова Алия

5-8 сынып

  1. Ізбасар Ақбота
  2. Асқар Асылжан Артықұлы, Сейдолла Дариға, Такетов Еркебұлан
  3. Халенов Біржан  Жүсіпұлы, Арман Адель

9-11 сынып

  1. Тұрғанбекова Ботакөз
  2. Қуанышова Шамшырақ
  3. Советбеков Ерасыл, Берік Гулина

Біртуар Мұхтар

Бас жүлде: Марат Сейіл

  1. Киден Бекназар, Қабылхамит Нұрсұлтан, Кожанова Альбина

2. Дастан Аяна, Пазылова Айдана, Түзелбек Алия Батрбекқызы, Бахаутдин Гүлсезім, Астамбаева Әсия,

  1. Өтемісіва Толқын Жақсылыққызы, Түзелбек Алия Батрбекқызы, Муратова Аяулы, Халық Төремұрат

Мәнерлеп оқу

Бас жүлде: Инсенбаева Аяулым

  1. Нұрбек Айнұр
  2. Сәбитұлы Жанарыс, Серікқызы Ажар, Хамза Рамазан, Октябрь Зарина Берікболқызы, Әмір Ханбибі, Серік Айзере
  3. Оразалин Ақкер, Искакова Дильназ, Айдынқызы Айша, Оразғалинова Алтынай, Алдаберген Іңкәр, Құрманғазиева Айым, Сайлаубек Аяжан Нұржауқызы, Юсупова Айгерим Мухтаровна

Оқу жылдамдығы

  1. Аман Жансұлу
  2. Баешев Нияз, Бименді Арайлым
  3. Тұрсынхан Гүлназ

Үздік реферат

  1. Адамова Мадина
  2. Мингирова Айгерим
  3. Досжанов Данияр

Қазақ әдебиеті

  1. Сагидатова Жания
  2. Қожахметова Светлана
  3. Алдажарова Айсана

Қолөнер

Бас жүлде: Мухаметжан Данияр

  1. Боханова Асель Сапабекқызы
  2. Бакманова Динара Мұратқызы, Утебаева Айман Айдарқызы, Абдушкурова Гүлназ Әбдімұратқызы
  3. Абдушукурова Гүлназ Абдымұратқызы, Мұнатбек Қалия, Пазылова Айдана, Нұрлыбекова Алуа

Мен терроризмге қарсымын

Бас жұлде: Абуханов Батырхан

  1. Жумаканова Дильназ, Маукен Алмас
  2. Кусниденова Гюзаль, Кенжебай Ақбота, Жалгас Диана
  3. Алпысбекова Сафия Бернатқызы, Досбол Гүласыл, Есембекова Жанерке, Сағади Аружан

Көркем жазу

  1. Мейірбек Гүлназ, Төлегенова Асия, Оспан Гүлжазира

2.,Кенесбекова Минура, Асқанбай Айғаным Ануарқызы , Ыдырышова Нұрай Дарханқызы, Серікханова Замира Әлібекқызы, Серікханова Сабина Әлібекқызы, Қапан Айдана, Жумажан Адина Арнуркызы

3,   Сексенбаева Карина Маратқызы, Ержігіт Әбілмансұр, Сабирбай Нұрай, Ораз Інжу,

География

Бас жүлде: Амангельдинова Амина

  1. Куспекова Айжан,
  2. Бітімбекова Аида Төлегенқызы, Сапарғали Ақкүміс Арайқызы, Абишева Жанар Булатқызы

3.  Алденова Аружан Айдарбекқызы, Еркеш Томирис Асұланқызы, Момынғали Данагүл Мәдениетқызы, Самұратова Зарина Муслимовна

 

Жазғы демалыстан естелік

1 – 4 сынып

Бас жүлде: Еслям Жомарт Талгатұлы

  1. Өмірова Гүлнәзік , Исаева Адема Қанатқызы, Нурланбеков Еркебулан
  2. Болатқанова Малика, Сейілхан Әмір, Бегәліқызы Диана, Серғалы Абылай, Азаматқызы Аруна, Жастлек Аяулым
  3. Асылбекова Лейла, Әсетқызы Жанель, Ораз Ануар, Садвакасов Алижан, Даут Медина, Рахим Мелина Мұратбекқызы

5-8 сынып

  1. Бақытжанқызы Дильназ
  2. Сәндібек Өркен, Сағынбай Даниял, Абубакирова Асылайым, Нұрлан Айсана, Аспандиярова Раушан
  3. Ержан Әбдінұр Ануарұлы, Серікқызы Ажар, Омарова Зарина , Сейтханов Нурдаулет Досжанович, Жамалиев Елнұр Мейрамұлы

9-11 сынып

  1. Секенова Мереке
  2. Оралханова Аружан
  3. Алдажарова Айсана

Expo – жаһаннан жиылған жаңа жаңалықтар жәрмеңкесі

1 — 4 сынып

  1. Сарыбек Ернар Ерланұлы, Темірғалиқызы Айсая

2. Нұрланқызы Балауса, Жеңісбек Ернат Мұхитұлы, Амирова Альбина, Марат Томирис

  1. Аубакиров Ансар, Канафина Саида, Ахмет Фатима Асыланқызы, Алпамысқызы Аягөз

5 — 8 сынып

  1. Кусниденова Дильнара
  2. Жақсылық Асел, Жандос Нұрсұлу
  3. Амангельдинова Амина, Жолжанов Нұрымжан, Киден Бекназар, Қадрешова Тәттігүл Нұрланқызы, Амангелді Назерке, Жұмағали Зарина

9 — 11 сынып

  1. Асемова Асел Мақсатқызы
  2. Сейсенбек Нұржамал Жантасқызы, Қайролла Арайлым
  3. Калиева Камила, Сагандыкова Мадина, Ерғара Баубек

Салауатты өмір салтын таңдаймын

Бас жүлде: Бимаханова Аруна

  1. Булекчурин Тлек, Блошенко Валерия, Семейғазина Әдемі
  2. . Қайнарова Альбина, Сагандыкова Мадина, Іліясұлы Дінмұхамед, Тулепсейіт Дильназ, Әбілғалиұлы Әлішер
  3. Айту Алим, Сырымұлы Әди, Асан Қайсар, .Қали Әсем Ғалымжанқызы, Байгелді Айгерім, Бақберген Әйгерім, Амирова Альбина

Білім – инемен құдық қазғандай

1- 4 сынып

  1. Айдарұлы Әділжан, Бақытәли Гүлім Бейбітқызы
  2. Бақытбекова Кәусар, Өмірова Гүлнәзік
  3. Айту Алим, Гарип Ғалым, Алпамысқызы Аягөз

5 — 8 сынып

  1. Казиева Альмира Сериковна, Каржасбаева Дильяра Сериковна
  2. Клышпаева Алина, Мурадова Роза Кудыратқызы, Ауезхан Бекқали Ауезханұлы
  3. Бақыт Айым, Сидалина Жанаргүл Жанкелдіқызы, Төлебаева Аңсаған, Қуандық Әсел, Қайратұлы Арсен

9 – 11 сынып

  1. Сұлтан Берен
  2. Басжан Диана
  3. Сағымбай Марлен Абильсейтұлы, Шынтемір Гүлдана Дәулетханқызы

Менің сүйікті қалам

1 – 4 сынып

Бас жүлде: Жанахметов Батырхан, Жарасқан Зере, Имашев Жанарыс,  Жұмабаев Нұркелді, Сайлыбаева Тансұлу

  1. Шагалимов Салих, Қайыртай Камила, Елеуов Мансур, Орақ Аружан, Сүндетов Бексұлтан
  2. Өтеген Ақтілек, Бауржанқызы Айғаным, Сатыбалды еркебұлан, Абдуақас Мади, Зухрап Дильназ, Саинова Диана
  3. Марат Рулан, Аралтай Аружан, Аспандияр Аслима , Уразбайулы Досымжан

 

5 – 11 сынып

  1. Адилгазы Айару Жигеровна, Абдулаева Амина Маратқызы
  2. Қаділбек Сандуғаш, Бақытжан Айғаным, Қайролда Шадияр, Аламанова Жадыра Нурланқызы, Тағыберген Диана, Баубек Еңлік, Рахман Елдар
  3. Қайролда Шадияр, Амирханова Амина , Жанкуразов Нуржігіт Замидинұлы, Адырбеков Нурдаулет Даниярұлы, Даулбай Кәмилә Ғалымжанқызы, Багдатова Аружан, Тогатаева Феруза Қуанышбаевна, Амангельді  Айнур, Серік Жанерке

Менің мұғалімім – мектебіміздің мәртебесі

1 – 4 сынып

  1. Арыстанбай Анель, Батырханов Нурали, Каужимова Еркеназ, Сүндетова Салтанат
  2. Ахат Сабина Амантайқызы, Даулбай Алдияр Ғалымжанұлы, Сабырбекова Айназым, Мырзахмет Қайрат Айқынұлы
  3. Канафина Саида, Ғатият Расул, Азат Анажанханум , Аспандияр Мансур, Карибек Сафиа, Рамазан Анель, Мұхитқызы Кәусар, Абдуғали Али, Медғатұлы Бибарыс, Сағатқызы Динар, Тулегенов Бейбіт, Әзизов Нұрхат

5 – 8 сынып

  1. Дабылов Бекнұр Сенбекұлы, Пердебекұлы Айбек
  2. Нұрдәулет Аяулым Ерболатқызы, Сайран Ақниет, Бекмахан Айжан Сәбитқызы, Жолжанова Жанарым Асланқызы, Амангелді Данагүл, Мұрат Камила, Зайтова Сұлу , Серікбай Ақниет
  3. Көлбай Мейіржан Дәулеткерімұлы, Исаева Аяжан Дәуренбекқызы, Бақытбек Аяулым Алибекқызы, Жұбатқанова Ләйла Мейрамбекқызы, Аламанова Жадра Нұрланқызы, Дүйсенбаева Балнұр, Жалғасбай Айкөркем , Артығалиева Айсұлу, Қасымов Мұхамедияр

9 – 11 сынып

  1. Ибраш Алтынбек
  2. Асилханова Арайлым Амирхановна, Ғалымбекұлы Аян, Байдуан Аружан
  3. Адайхан Ахади, Төребек Раушан Нұрланбекқызы, Бахытбек Ақерке, Мақсатқызы Сағынай, Арапаева Айзат, Жұмаділлаева Айжан Омарқызы

Арайлы алтын күз

1 – 4 сынып

Бас жүлде: Төрехан Ғазиза, Сағитжан Адиат

  1. Ергалиев Келдіқайыр, Қуантай Жанболат, Мұхаметжан Данара, Абдрасулла Алина, Ерғали Бибіфатима, Нұрахмет Нұрсат, Әділ Айым
  2. Батырханов Нуртас, Тоқтоғұл Бекарыс, Марат Тамирлан, Бодауғали Нұрлыхан, Какимжанов Адильжан, Женис Камила, Жамбыл Ақбаян, Тұрсынбек Ақтолқын, Нұрымжан Дәулет, Даниярқызы Айдана, Кенже Мұхаран
  3. Айтан Алдияр Мадиярұлы, Болатова Айару , Қамзаева Айару, Шәкірт Аймөлдір, Олжабай Салтанат, Ақперов Төре , Ерікқызы Зарема, Инкарбаев Қанат, Нұрланқызы Маралай, Айтбай Диас Медеуұлы, Абиева Айзат, Исмагулова Айдана, Төлеуова Сәнім, Мұхамедияр Бексұлтан

5 – 11 сынып

  1. Бешлы-оглы Назира Рашидовна
  2. Құдабаева Нұршат, Хабибулова Мадина, Космаганбетова Альбина, Изтай Даяна
  3. Абжапар Ақбота, Нұханқызы Нұрсила, Жанат Амина, Укибаева Малика Маликовна, Бекбаева Динара, Тұрақ Азиз, Абзалұлы Ғазиз, Нұрлан Айсана, Жұмабек Әлия, Нұртасова Наргиз

Мұғалімдерге арналған конкурстар нәтижесі

Үздік ашық сабақ

Бастауыш сыныптар

  1. Кажияхметова Бикен Темиртасовна, Асемова Айгүл Сейсеновна, Оразалиева Айгүл Жумановна
  2. Сембекова Мариям Тажимагамбетовна, Бекбергенова Раушан Рахиматкуловна
  3. Аринбекова Аяужан Аринбекқызы, Қарғабекова Айсұлу Идирисовна, Мукулбекова Қалимаш Абдуметовна, Кушекбаева Жаныл , Байтураева Нуска , Рахматова Анар Жанатовна

Жоғарғы сыныптар

  1. ШакиртНурсауле, Омаркулова Кайшакуль Ташметовна
  2. Бахтиярова Анаргуль Жулатовна, Ахимбекова Айман Несипбаевна, Рашиева Назымгуль Зинатулловна
  3. Дуйсенбина Асем Газизовна, Аканова Каракат Акановна, Ерғалиева Гүлнар Сайнқызы, Аубаки рова Динара Бердыклычевна

Үздік сабақ презентациясы

  1. Шайкемелова Бахыт Ермуханбетовна, Куракаева Жаркынай Ермековна
  2. Ахметсафина Альфия Кареновна, Агайсина Айтгүл Аусаровна, Тусупбекова Жанерке Рымбекқызы
  3. Жайлау Айдос Алхабайұлы, Нусипова Айман Турсуновна, Уразалиева Индира Жумагалиевна, Капезова Шынар Жексенгалиевна

Үздік сыныптан тыс іс – шара

  1. Рашиева Назымгуль Зинатулловна
  2. Қоштыбаева Гүлнар
  3. Есқараева Алия

Үздік мұғалім портфолиосы

  1. Нуралина Фатима Акылбековна
  2. Ожанова Загира
  3. Тлеубаева Алма Нурмановна, Дарменова Эльнара

Үздік сценарий

  1. Кабдуали Шарипа
  2. Қайыңбаева Шәмшагул, Сыдыкова Гульмира Ожановна
  3. Абылхаева Сауле Сайлаубековна, Рахымбекова Шынар

Үздік тәрбие сағаты

  1. Мусабекова Мадина Бакышевна
  2. Еншлес Урикжан
  3. Қожахмет Аида Беклікбайқызы, Куантаева Гульнур Ахметалиевна

Үздік сабақ жоспары

  1. Муханова Динара Куанышевна, Кабжанова Гульмира Каирбековна, Майкенова Назимгул Шабаловна, Кабдуали Шарипа
  2. Рыспаева Ермек, Утегенова Акмарал Базарбайкызы, Сулейменова Анар Советовна, Жетписбаева Самал Кашагановна, Мухаметкалиева Ардак Оразбековна, Кусаинова Назым Еркиновна
  3. Бейбитов Бакыт Серикович, Еншлес Урикжан, Мурат Еркингуль, Кыдырканова Карлыгаш Шарыпкановна, Дуйсенова Кундызай Бекпатшаевна, Адилханова Бакыт Курманбаевна

Диплом, Алғыс хат, Қатысушы сертификатын төмендегі сілтеме бойынша жүктеп ала аласыздар.
Жүктеу


   Құрметті ұстаздар! Ұрпаққа тәрбие беру, білім нәрімен сусындату – екінің бірінің қолынан да келебермейді. Сондықтан, ұстаз болу – жүректің батырлығы деп бағалауға болады. Алдағы уақытта «Дарабоз» оқу орталығының ұйымдастырған онлайн конкурстарына белсенді атсалысып, оқушы бойында қабілетті жарыққа шығарып, өз тәжірибелеріңізбен  бөліседідеген  сеніміміз мол!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *