Close

Желтоқсан айындағы конкурстар нәтижесі

2018-2019 оқу жылының желтоқсан айында «Дарабоз» оқу орталығы ұйымдастырған Республикалық конкурстардың нәтижесі


Мұғалімдерге арналған конкурстар нәтижесі

Үздік тәрбие сағаты

Ибраева Алтынгуль Амангельдиевна

Биахметова Меруерт Кадирбековна

Муканбекова Асем Избасаровна

1 орын

Шарыпова Шынар Тоқтарбековна

2 орын

Аубакирова  Гульмира Казжоловна

3 орын

Бисекеева Шолпан Медетбековна

Мыңбаева Жазира Сапарәліқызы

Шхан Нұрлан Елемесұлы

[свернуть]
Үздік сыныптан тыс іс – шара

1 орын

Жақман Айжан Ғазизқызы

Чуйшбаева Акмандай Нурадыловна

2 орын

Нургалиева Зульфира Муктаркановна

Дегенбаева  Гульмира  Мусатаевна

Калдыгулова Лунара Болатовна

3 орын

Ержанқызы Назгүл

Акишева Акгуль Нуралдиновна

[свернуть]
Үздік сценарий

1 орын

Алимбетова Молдир Адилбековна

Омарова Жанна Нурахметовна

2 орын

Жугнисова  Роза Гайниевна

Олжаева Сауле Кабатаевна

3 орын

Кулетаева Альмира Абилевна

Ахбутина Алмагул Мырзабаевна

[свернуть]
Үздік сабақ жоспары

1 орын

Казбекова Айман Темиркуловна

Байболова Мөлдір Тұрмағанбетқызы

Искакова Ажар Кабденовна

Джумабаева  Зауреш Аленовна

Конратбаева Шолпан Муратовна

Күлекей Бақытгүл Мұратқызы

Сердалина Алмагүл Сәбитқызы

2 орын

Китарова Лайла Толыбаевна

Абишева Айгуль Жарилгаповна

Бикина Айткул Тиштыбайқызы

Әбіл Тұрсын Ырғызбайқызы

Көшпенбетова Әсел Ермұханбетқызы

Мурзагалиева Дарига Мусылманбековна

Нұрахметова Жансая Нұруллақызы

Сағынтай Аңсаған Сағынтайқызы

Төлеутаева Гүлім Төлеутайқызы

Абдикеева Замзауль Советовна

Кайбулдаева Айсулу Турысбековна

 

3 орын

Досжанова Перизат Асқарқызы

Ерғалиева Гулина Сатқанқызы

Капсалыкова Шынар Толегеновна

Манен Бекзат

Нурымбетова.Гульмира.Кенжебекқызы

Оспан Жазира Оспановна

Рахметжанова Алтыншаш Талгатовна

Толеуғожина Гүлнара Зиятқызы

Шалмұқанова Мөлдір Бегалиқызы

[свернуть]
Үздік мұғалім портфолиосы

1 орын

Баймухурова  Алтынай  Бекеновна

Кожабекова Арайлы Маратовна

2 орын

Кобаева Ляззат Базарбаевна

3 орын

Курманбаев Ноян Аманкельдинович

[свернуть]
Үздік ашық сабақ

1 орын

Мусина Зульфия Амангельдиевна

Сакигожина Зульфия Маркскызы

Джумадуллаева Акжаркин Курбаналиевна

Алимбетова Молдир Адилбековна

Бердикулова Айжамал Бибосыновна

Орынбаева Ұлзира

Казбекова Айман Темиркуловна

Жундибаева  Айгерим Сериковна

Шокыбаева Асылзада Казистаевна

Шошай Айгуль

2 орын

Аликанова Самал Лұқпековна

Сексенбаева Аклима Мэлсовна

Диханова Ж О

Жұмабеков  Тәуекел

Кошанова Асель Канатовна

Калдыбаева Дурия Турсынбаевна

Тасмағамбетова Кенже Махатовна

Устенов Нурлан Турганбекович

3 орын

Тулекбаева Макпал Балтабековна

Кунанбаева Ләззат Каировна

Толукпаева Кульзипа Казезовна

Бозжигитова Жанар

Аскабилова Кунсая

Кушербаева Ақнұр

Орынбасар Мейрман Маратұлы

[свернуть]
Үздік сабақ презентациясы

Бас жүлде:

Жайлибаева Бақытжамал Қабдешовна

1 орын

Купбаев Марат Уахитович

2 орын

Кусепова  Сауле Кайыровна

[свернуть]

Оқушыларға арналған конкурстар нәтижесі

Менің сүйікті пәнім

1 орын

Самат Фатима           жетекшісі  Қарипова Іңкәр Еділқызы

Айдар Дариға Қалдыбайқызы        жетекшісі  Махымова Гульжаухар Бейсембаевна

Басымбек Айша Алтынбекқызы    жетекшісі  Махымова Гульжаухар Бейсембаевна

Жұман Балым  Бахытжанқызы      жетекшісі  Кенже Шынар

Майсатаева Жанерке Ерланқызы жетекшісі        Қамытаякова Мира Сериковна

Серік Толғанай   жетекшісі  Шингожина Жанар Айтмуканбетовна

Сәден Ақкөркем Есболқызы   жетекшісі Дінжанова Айнаш Айбекқызы

Турлиева Айдана   жетекшісі  Чуйшбаева Акмандай

Сүгірбек  Бағжан   жетекшісі  Чуваева  Гүлшат  Амантұрқызы

2 орын

Жалғасұлы Махамбет        жетекшісі  Ахаева Құндыз

Балкашева Аделя      жетекшісі  Иманбаева Гулминур Оразовна

Дондых Айсұлу Мұратқызы          жетекшісі  Рахметжанова Алтыншаш Талгатовна

Бегайдаров Санжар  жетекшісі  Сулейманова Казина Кадирбаевна

Мамытқанова Диана           жетекшісі  Әлібек Мейрамгүл Серікқызы

Булатов Анвар Арманович  жетекшісі  Сайлыбайқызы Айзада

Ерболат Алан           жетекшісі  Ракыбаева Жазира Жумабаевна

Жомарт Алмас          жетекшісі  Султанбекова Молдир Далабаевна

Нашенова Раила       жетекшісі  Нурмаганова Гулим Шегендыковна

Пропп Данияр          жетекшісі  Аскарова Дидар Укеновна

Тюлеумурат Диана

3 орын

Сансызбай Адина Қолқанатқызы  жетнекшісі  Жуминова Жанагуль Жубандыковна

Қазыбай Алихан Асхатұлы            жетекшісі  Жуминова Жанагуль Жубандыковна

Қосаев Қайырбек     жетекшісі  Рыстаулетова Халима

Нурмаганбетова Нурия  Нурлановна       жетекшісі Ескендирова Ырысты Амангельдиновна

[свернуть]
Ардақты асыл әжем

Бас жүлде:

Өміртаева Ақниет Нұржанқызы    жетекшісі  Молдакешова Гулназ  Пернебековна

Маханбетжан Жандос         жетекшісі  Әлібек Мейрамгүл Серікқызы

Бағынұр Іңкәр          жетекшісі  Муканбекова Асем Избасаровна

Дәурен Нұрбек         жетекшісі  Аубакирова Гульмира Казжоловна

Тулеуханов Дарын Нурболович    жетекшісі  Бейскеева Мария Жанбырбаевна

Шахан Алижан         жетекшісі  Телеухан Гүлден

1 орын

Теміржан Диана       жетекшісі  Искендирова Сулушаш Ауталипқызы

Юнус Мәртебе Бауыржанқызы  жетекшісі    Тулепова Гулжаннат Усербаевна

Азизов Амансұлтан Нұрланбекұлы          жетекшісі  Жуминова Жанагуль Жубандыковна

Айдарханқызы  Сабина      жетекшісі  Молдакешова Гулназ  Пернебековна

Дәуренбек Нұрмұхаммед    жетекшісі  Бикина Айткул Тиштыбайқызы

Елемесов Жігер   жетекшісі Муина Айнұр

Калиева Инкар         жетекшісі  Шингожина Жанар Айтмуканбетовна

Асқар Диана Мұратқызы    жетекшісі  Жусипбекова Шолпан Нуржавдықызы

Иса Ақбота Ибрахимқызы  жетекшісі Махымова Гульжаухар Бейсембаевна

Қаспай Айсезім Жұмағазықызы  жетекшісі         Мусина Зульфия Амангельдиевна

Серік Әділет Ермекұлы       жетекшісі  Жуминова Жанагуль Жубандыковна

Ерғалиева Ұлар        жетекшісі  Бердикулова Айнур

2 орын

Абуова Аянат  жетекшісі  Аскарова Дидар Укеновна

Баймұқан  Азамат    жетекшісі  Чуваева  Гүлшат  Амантұрқызы

Белтаев Қалабай       жетекшісі  Султанбекова Молдир Далабаевна

Ерболат Айзере Даниярқызы         жетекшісі  Бектемисова Сымбат Чакербековна

Жеңіс Ақтілек           жетекшісі  Султанбекова Молдир Далабаевна

Малгозин Асылбек Болатбекұлы  жетекшісі  Сарсенбаева Карлыгаш Жумагалиевна

Омархан Інкәр   жетекшісі  Муина Айнұр

Семей Мөлдір   Бауыржанқызы   жетекшісі  Қамытаякова Мира Сериковна

Тұрғалиев Есбол Қайрғалиұлы  жетекшісі  Естемесова Арайлым Омирбековна

3 орын

Арыстанбай Руслан   жетекшісі  Алмаханова Ляззат Турехановна

Ауданбай Райхан Жаңабайқызы   жетекшісі  Жуминова Жанагуль Жубандыковна

Бақтыбаева Ақмарал Нұрланқызы            жетекшісі  Кенжебекова Жулдыз Советовна

Жұмаш Нұрислам  Ерланұлы         жетекшісі  Кенже Шынар

Жаңбырбай Әнуар   жетекшісі  Әлішбаева Индира

Марат Сандуғаш      жетекшісі  Әлішбаева Индира

Қарсыбай Арайлым Нұрғалиқызы  жетекшісі     Қазыбаева Нағима Сабитовна

[свернуть]
Аяз атаға хат

Бас жүлде:

Серік Сағыныш Романқызы   жетекшісі  Молдакешова Гулназ  Пернебековна

Алма Жолдыбай       жетекшісі  Шавдирова Айнагүл Сәрсенбайқызы

Қалбаева Фариза      жетекшісі  Тұрғанжан Арайлым

1 орын

Қадыров Дидар  Дастанұлы   жетекшісі  Молдакешова Гулназ  Пернебековна

Жубатирова Зульфия           жетекшісі  Лалазова Разиля

Cапарова Айқұндыз Саянқызы     жетекшісі  Нұртасова Нұршат Нұрлыбекқызы

2 орын

Мухамедов Алтынбек Олжасович   жетекшісі    Рахметжанова Алтыншаш Талгатовна

Байғали Нұрай Аманбекқызы        жетекшісі  Көшпенбетова Әсел Ермұханбетқызы

Бисен Жәдігер Алмазұлы    жетекшісі  Жуминова Жанагуль Жубандыковна

Қайырхан Дилньаз

Мантай Жақсылық Асетұлы          жетекшісі  Ажикбаева Гульнар Назаровна

Оразалы Бақытжан  жетекшісі  Шалмұқанова Мөлдір

Пердебай Гүлниза Онгарқызы       жетекшісі  Махымова Гульжаухар Бейсембаевна

Сүйіндікұлы Дидар   жетекшісі  Мендигалиева Салтанат Қожаденовна

3 орын

Жүсіпбекұлы Мирасбек    жетекшісі  Жайманова Арайлым

Болат Марина    жетекшісі  Ағыбаева Жадыра

Егімбай Жансұлу     жетекшісі  Сеилханова Гульнар

Әлихан Еңлік    жетекшісі  Жайманова Арайлым

Иманкулов Темірлан Серикович   жетекшісі  Кенжебекова Жулдыз Советовна

Қайржанова Тахмина          жетекшісі  Утебаева Жанар Наурызғалиқызы

Мақсат Каусар          жетекшісі  Айткулова Сабира

Ақылесова Мархабат   жетекшісі  Имантаева Нұргүл

Нұрлан Әли Құдайбергенұлы   жетекшісі  Ибижанова Жанар Амзеевна

Мейрам Нұрмұхамбет Махмутұлы       жетекшісі  Кенжебекова Жулдыз Советовна

[свернуть]
Мен Тәуелсіз Қазақстанның тұрғынымын

Бас жүлде:

Болатқызы Айым жетекшісі  Қараулова Гүлбарам Нұрсұлтанқызы

Иманғазы Аруна Иманғазықызы  жетекшісі  Қуанышбаева Еркежан Нурғазықызы

Ахмадиева Инкар   жетекшісі  Насипова Құралай Бейсенгазыевна

Дауке Дархан            жетекшісі  Лалазова Разиля

Ержан Диас   жетекшісі  Бақытжанова Жарқынай

Әлібеков Заманбек   жетекшісі  Сердалина Алмагүл Сәбитқызы

Нұрлан Гүлнұр Медетқызы              жетекшісі  Қамытаякова Мира Сериковна

Рахман Тахмина       жетекшісі  Сарсекеева Айнұр Мұхтаровна

Садыбек Алиұр        жетекшісі  Қайдауылова Сандуғаш

Буланбаев Ниязбек  жетекшісі  Телеухан Гүлден

Сарина Жанель         жетекшісі  Рахимова Роза Тусупхановна

Бәкіш Сәлия Қанатқызы     жетекшісі  Адлетхан Есенгул

1 орын

Демеханова Ақбаян               жетекшісі  Чуйшбаева Акмандай

Аманбай Гульназ Қуанышқызы    жетекшісі  Асамбаева Надира Сафиновна

Анарби Жансая        жетекшісі  Мусалиманова Жанар Берікқызы

Амангелдиева Әселай         жетекшісі  Рыстаулетова Халима

Танкиева Дамина     жетекшісі  Талипова Эльмира Ермонтаевна

Елмұрат Көркем Сыдыққызы        жетекшісі  Абдикулова Айдана Ержановна

Болат Ақбота Болатқызы    жетекшісі  Әлібек Мейрамгүл Серікқызы

Жұмабек Елана         жетекшісі   Тұрғанжан Арайлым

Сарсанбаева Гулжанар Махсутовна          жетекшісі Ажмагамбетова Гавхар Жайлихановна

Тауекел Дінмұхаммед          жетекшісі  Тапаева Гулия Болатовна

Ғалым Ерасыл Бақытжанұлы         жетекшісі  Кожабекова Арайлы Маратовна

Утепова Арайлым    жетекшісі  Есенова Лаура

2 орын

Бекжан Кәмшат        жетекшісі  Таймагамбетова Айгуль Серикбаевна

Рустемқызы Томирис          жетекшісі  Адлетхан Есенгул

Нурсеитова Аружан               жетекшісі  Сугирова Жанар Кауысовна

Болатбек Маржан     жетекшісі  Чуйшбаева Акмандай

Андамурат Дәмелі    жетекшісі  Торебаева Назира

Минабиль Айару Ауғанбекқызы   жетекшісі  Нармандах Жұпаргүл

Арын Құралай  жетекшісі Насипова Құралай Бейсенгазыевна

Канал Ұлдана           жетекшісі  Бердикулова Айжамал

Абдирахманова Акнур  жетекшісі  Ибижанова Жанар Амзеевна

Тынышев Көңлімқос           жетекшісі  Рыстаулетова Халима

Абдыхамед  Іңкәр    жетекшісі  Исмагулова  Роза  Тургынбаевна

Абушахметова Айниса       жетекшісі  Байболова Мөлдір Тұрмағанбетқызы

Ақсеит Әмірхан       жетекшісі  Шингожина Жанар Айтмуканбетовна

Аманбай Асылай     жетекшісі  Ильясова Жадыра Касенгалиевна

Амантай Нұрберген   жетекшісі  Тапаева Гулия Болатовна

Құрмет Аружан Қадыржанқызы  жетекшісі        Қамытаякова Мира Сериковна

Бегасы  Нұрбақыт    жетекшісі  Исмагулова  Роза  Тургынбаевна

Ғаниолла Әли Жанғазыұлы  жетекшісі    Смаханова Мария Жакановна

Бекежан Айбол Нұршатұлы   жетекшісі  Ибижанова Жанар Амзеевна

Есмағамбетов Саян   жетекшісі Тулекбаева Макпал Балтабековна

Калымбетова Меруерт        жетекшісі  Тапаева Гулия Болатовна

Қапек Расул Қанатұлы        жетекшісі  Естемесова Арайлым Омирбековна

Қалжанова Гүлайым жетекшісі      Сугирова Жанар  Кауысовна

Қонысбек Мариям   жетекшісі  Шингожина Жанар Айтмуканбетовна

Мағауя Фатима Рашидқызы           жетекшісі  Бисекеева Шолпан Медетбековна

Шаповалова Карина              жетекшісі  Муканбекова Асем Избасаровна

Жақыпбекова Дильназ Нұрлыбекқызы    жетекшісі  Ысқақова Перизат Рахымбайқызы

Құмарбек Мирас      жетекшісі  Лалазова Разиля

Адаева Айкүнім       жетекшісі  Мусагалиева Райля Қуанышқызы

3 орын

Болатбек Ақмарал Нұрланқызы    жетекшісі  Кенже Шынар

Абилов Мадияр        жетекшісі  Муканбекова Асем Избасаровна

Айтмұхамет Әлихан Ақтанұлы   жетекшісі  Райсова Рәзия Рысбайқызы

Абдраимов Али.  Жетекшісі   Солтанбекова Айгерім

Айтмұхамет Әлихан Ақтанұлы  жетекшісі  Райсова Рәзия Рысбайқызы

Дәулетжан Тұмар Бақытжанқызы  жетекшісі  Әбіл Тұрсын Ырғызбайқызы

Джамбулова Аяна    жетекшісі  Ильясова Жадыра Касенгалиевна

Пани Томирис Артурқызы   жетекшісі     Есенжолқызы Мөлдір

Қажымқанұлы Асылхан     жетекшісі  Бозжигитова Жанар

Кублашев Ратмир жетекшісі          Есенжолқызы Мөлдір

Дербіс Ерасыл Қарсыбайұлы         жетекшісі  Қазыбаева Нағима Сабитовна

Қазбек Айдана          жетекшісі  Тусупова Айжан Медетбековна

Калмагамбетова Арайлым  жетекшісі       Токсанбаева Алия Муханбетжановна

Сағындық Айжан Қуанышқызы   жетекшісі  Орынбаева Гулназат Абилкайыровна

Сағындық Сəния      жетекшісі  Байдаулетова Айшонык Мырзабаевна

Сайранбекова Мөлдір Сайранбекқызы    жтекшісі Нуркасынова Динара Есенбековна

Төртбай Бағжан        жетекшісі  Иманбаева Гулминур Оразовна

Утеш Алмасбек Нұрлыбайұлы жетекшісі            Махымова Гульжаухар Бейсембаевна

Қалдыбек Назерке  Мұхтарқызы жетекшісі         Қазыбаева Нағима Сабитовна

[свернуть]
Сыйқырлы таяқшам болса…

Бас жүлде:

Сұлтан Эмир  жетекшісі     Тұрғанжан Арайлым

Жанұзақ Асыл          жетекшісі  Иманбаева Гулминур Оразовна

Жақып Алуа Хайриденқызы  жетекшісі   Кожабекова Арайлы Маратовна

Қали Ақнұр   жетекшісі  Мыңбаева Жазира

Серік Айерке            жетекшісі  Қайдауылова Сандуғаш

1 орын

Советқан Райымбек   жетекшісі Шингожина Жанар Айтмуканбетовна

Бақытова Ақбота      жетекшісі Бердикулова Айнур

Даурен Қазыбек       жетекшісі  Аубакирова Гульмира Казжоловна

Кошқаров Нурлыхан Нураналиевич        жетекшісі  Кожабекова Арайлы Маратовна

Калдыбай Айгерим Жанабергенкызы      жетекшісі  Темербаева Жулдыз Сергазиевна

Сыздықова Мадина   жетекшісі  Мусалиманова Жанар Берікқызы

Үсен Әсел     жетекшісі  Жукебаева Батыгуль Бимендиевна

2 орын

Базарбек Уәлихан Мейірбекұлы    жетекшісі  Жунусова Ақмарал

Жиемұрат Әсел        жетекшісі  Аскарова Дидар Укеновна

Амангельдинова Амина Бердибековна    жетекшісі Ескендирова Ырысты  Амангельдиновна

Қонысбай Нұрдидар              жетекшісі  Мыңбаева Жазира

Әсетұлы  Махамбет               жетекшісі  Жақанова  Мөлдір  Әнуарбекқызы

Калилулла Елнұр Нұрлыбекұлы   жетекшісі  Махымова Гульжаухар Бейсембаевна

3 орын

Мұхамбет Камила    жетекшісі Алмаханова Ляззат Турехановна

Омархан Інкәр   жетекшісі  Муина Айнұр

Әшірәлі Нұрайым Ғаниқызы         жетекшісі  Жұматай Раушан Ахметбекқызы

Еспанов Инаят         жетекшісі  Досжанова Перизат

Төлендіұлы  Азамат  жетекшісі      Исмагулова  Роза  Тургынбаевна

[свернуть]
Оқушының ғылыми жұмысы

Бас жүлде:

Мақсотов Мейірбек Манарбекұлы жетекшісі      Дишенова Улдай Захаровна

Әбдіманап Әли         жетекшісі  Еркінбай Айсәуле

Ибраиым Жанат Орынбасарқызы жетекшісі  Альжанова Куляш

Бекетаева Айсәуле Азаматқызы    жетекшісі Дінжанова Айнаш Айбекқызы

1 орын

Алмазқызы Ясина    жетекшісі  Бегимбетова Гуляйым Жаркынбековна

Ермекбай Әлішер Асылжанұлы  жетекшісі  Сүйіншалиева Айнагүл Болатқызы

Орынбасар Асылзат Ержанқызы   жетекшісі  Альжанова Куляш

Ахметова Аружан   жетекшісі  Байгалиева Жанар Кенжегалиевна

Жұмакенова Дариға            жетекшісі Сарсенбаева ЖанарКалдыбекқызы

Шерубаева Аружан Канатқызы     жетекшісі  Кеншілік Гулбаршын

Оразғалиев Абдулдиас        жетекшісі  Битибаева Шерипе

Саматұлы Ақарыс    жетекшісі  Битибаева Шерипе

Оразтай Ильяс          жетекшісі  Абеуова Эльмира Болатовна

Парахатова Айнұр Мұратқызы      жетекшісі  Қартбаева Гүлмира Габилқызы

Сейткулова Данелия Мараловна жетекшісі         Базарханова Әйгерім Жанболатқызы

 

2 орын

Рамазанова Назерке Дулатқызы    жетекшісі  Жақман Айжан Ғазизқызы

Дауирхан Төре Джанболатұлы      жетекшісі  Махымова Гульжаухар Бейсембаевна

Азирбаева Динара Жолдыгалиевна          жетекшісі  Кеншілік Гулбаршын

Миланьтев Павел     жетекшісі Нурмаганова Гулим Шегендыковна

Флюк Айша  жетекшісі  Нурмаганова Гулим Шегендыковна

Өтесін Диляра          жетекшісі  Рыстаулетова Халима

Хамидолла Досжан Беркінұлы   жетекшісі  Бисенова Майра Хангереевна

Азирбаева Динара Жолдыгалиевна          жетекшісі  Кеншілік Гулбаршын

Сералин Дәулет   жетекшісі  Дауылова Жайнагүл Тұрланқызы

Русланқызы  Адина жетекшісі       Исмагулова  Роза  Тургынбаевна

Назарбекова Альмира Мақсұтқызы          жетекшісі  Батырбекова Асылгул Саматовна

Мукашева Анастасия          жетекшісі  Нурмаганова Гулим Шегендыковна

Нұрболат Азамат      жетекшісі  Турымова Майдан Жакупкановна

Сәрсембаева Аяжан Дарханқызы    жетекшісі  Жумагулова Акмарал Токеновна

Сәрсембаева Саяжан Дарханқызы   жетекшісі  Жумагулова Акмарал Токеновна

Талап Тойдық Меңдібайқызы  жетекшісі  Бисенова Майра Хангереевна

3 орын

Зайп Нұрсұлтан Нұрбекұлы           Жолдыгарина Гульжанар Абаевна

Теміржанұлы Нұрислам      жетекшісі  Исаинова Дина Байжігітқызы

Райымбек Айдана   жетекшісі  Манен Бекзат

Адилкан Арай   жетекшісі  Манен Бекзат

Болатқызы Ділдә   жетекшісі  Манен Бекзат

Нұрсаменова Альбина  жетекшісі  Манен Бекзат

Чайзада Назерке  жетекшісі  Манен Бекзат

Тілеш  Алқар жетекшісі  Исмагулова  Роза  Тургынбаевна

Тұрсын  Фарида       жетекшісі  Исмагулова  Роза  Тургынбаевна

Ахметова Мөлдір Ақылбекқызы   жетекшісі  Омарова Жанна Нурахметовна

Қосымбай Аружан   жетекшісі  Әлішбаева Индира

Советханұлы Нұржан  жетекшісі  Нургожина Айгуль Нурхановна

Сулейменова Диана Рустемовна   жетекшісі  Жанат Арайлым Жанатқызы

[свернуть]
Өнерлі өрге жүзер

Бас жүлде:

Тұран Ерасыл Бақытжанұлы          жетекшісі  Кучербаева Майра Джалбаевна

Ходжанова Сабина  жетекшісі  Балгожина Айгерим Мурсалимкызы

Бақтыбаева Ақмарал Нұрланқызы  жетекшісі     Кенжебекова Жулдыз Советовна

Андамурат Дәмелі    жетекшісі  Торебаева Назира

1 орын

Жұмабек  Інжу Санжарқызы          жетекшісі Кучербаева Майра Джалбаевна

Асылбек   Жандәулет          жетекшісі  Кучербаева Майра Джалбаевна

Зайв Айдана Жәнібекқызы жетекшісі  Кожабекова Арайлы Маратовна

Ақдәулет Темірлан   жетекшісі  Ильясова Жадыра Касенгалиевна

Алмазбекұлы Ақжол           жетекшісі  Еспенов Ануар

Ахатқызы Ақжайнақ           жетекшісі  Әуелбай Гүлшат

Арқалық Еркетай     жетекшісі  Таймагамбетова Айгуль Серикбаевна

Беріктас Кәусар Азаматқызы         жетекшісі  Мукангалиева Рая Боранбаевна

Темірбаева Әдия Ерғалиқызы        жетекшісі  Кенжебекова Жулдыз Советовна

Зайв Абылайхан Жанибекұлы       жетекшісі  Жолдыгарина Гульжанар Абаевна

Кендербек Дінмұхаммед Ермекұлы          жетекшісі  Акишева Акгуль Нуралдиновна

Кумаров Азиз           жетекшісі  Турымова Майдан Жакупкановна

Өмірәлиева Алтынай          жетекшісі  Ташимова Турсынай Исмагуловна

Рустанбекова Назым           жетекшісі  Ташимова Турсынай Исмагуловна

Сағынғалиева Томирис       жетекшісі  Ильясова Жадыра Касенгалиевна

Ұзақ Мерей Ерболқызы      жетекшісі  Әбдіғази Толғанай Жақсылыққызы

Шалғынбек  Бақберген       жетекшісі  Ақмолдаева  Гүлжамал

Саниязбек Тимур  жетекшісі  Ельбисинова Сымбат Кокошевна

Саниязбек  Сұлтан   жетекшісі  Ельбисинова Сымбат Кокошевна

Саниязбек  Жандос  жетекшісі  Ельбисинова Сымбат Кокошевна

Терек Кәусар Әнуар қызы  жетекшісі  Әуелбай Гүлшат

2 орын

Амангелді Айжан Төлеужанқызы  жетекшісі      Исаинова Дина Байжігітқызы

Ғиниятов Темирлан жетекшісі  Балмағанбетов Ғиният Тельманович

Шұғайев Ақтілек     жетекшісі  Балмағанбетов Ғиният Тельманович

Ескермес Димаш Ермекұлы           жетекшісі  Әбілқасымова Назерке Болатқызы

Жақсыбергенқызы Ақнұр   жетекшісі  Ташимова Турсынай Исмагуловна

Зайп Нұрсұлтан Нұрбекұлы           жетекшісі  Жолдыгарина Гульжанар Абаевна

Меред Қарақат          жетекшісі  Жұбантұрлыева Жадыра Бисенбайқызы

Сатыбалдиева Ұлту жетекшісі  Мархабаева Айжан

Телеген Дәулетқали жетекшісі       Балмағанбетов Ғиният Тельманович

Үсенова Айым Құрманғалиқызы  жетекшісі  Махаева Айгүл

3 орын

АЙДАРАЛЫ ЛӘЗЗАТ        жетекшісі  АХАЕВА ҚҰНДЫЗ

Амангелді Ерсұлтан  жетекшісі     Балмағанбетов Ғиният Тельманович

Амир Мөлдір Айдарқызы   жетекшісі  Салыбаева Күнжан Жанаталаповна

Анарбек Абдулла     жетекшісі  Мыңбаева Жазира

Кусаин Данияр         жетекшісі  Сарсенбаева ЖанарКалдыбекқызы

Нүриден Айсұлу      жетекшісі  Омарова Айзада  Султановна

Садық Әнел Мендібекқызы жетекшісі     Ерғалиева Гулина Сатқанқызы

Жарас Эльвира Қазыбекқызы        жетекшісі  Ерғалиева Гулина Сатқанқызы

Қайратжан Жансая   жетекшісі  Таймагамбетова Айгуль Серикбаевна

[свернуть]
Көркем жазу

Бас жүлде:

Айтбулат  Азалия  жетекшісі  Орынғазиева Дамира  Орынғазықызы

Бағымжан  Даулет  жетекшісі  Орынғазиева Дамира  Орынғазықызы

Ербол  Инабат  жетекшісі  Орынғазиева Дамира  Орынғазықызы

Қанат Аиша  жетекшісі  Алтыбаева Айгуль Алимжановна

Баққожа Назар          жетекшісі  Ракыбаева Жазира Жумабаевна

Лалазова Аружан     жетекшісі  Ракыбаева Жазира Жумабаевна

Орынбсар Жансая    жетекшісі  Жүндібай Айман

Сейітова Сезім          жетекшісі  Алтыбаева Айгуль Алимжановна

Сағынбай Фатима    жетекшісі  Килибаева Салтанат Булатқызы

Шаханова  Наргиз  жетекшісі  Кенжебаева  Карлыгаш  Токтаровна

Мэлс Айназым         жетекшісі   Изимбергенова Нургуль

Елеусіз Адия   жетекшісі  Мырзабекова Жарқын

Жолжибек Аиша      жетекшісі  Махаштегі Айнұр Тишбайқызы

1 орын

Мақсатқызы Жұлдызай       жетекшісі  Амиралиева Г.Ж.

Мұса Айдана Бақытханқызы         жетекшісі  Манапова Жанар Пулатовна

Сулеймбеков Асылжан       жетекшісі  Сулеймбекова Мейзкул Тлеубергеновна

Алсарұы Ерғазы       жетекшісі  Қайып Әйгерім Рахымқызы

Балтабай Айғаным   жетекшісі  Атаниязова Майрамгуль

Бөкен Анажан          жетекшісі  Якияев Аманкелді Жайлыханұлы

Ерқанатұлы Ерсін    жетекшісі  Алтыбаева Айгуль Алимжановна

Есекеев Омархаям   жетекшісі  Қайып Әйгерім Рахымқызы

Шаяхмет Айкөркем    жетекшісі  Жүндібай Айман

Жанат Азиз    жетекшісі  Қайып Әйгерім Рахымқызы

Жолмырза Ақбота    жетекшісі  Жүндібай Айман

Өмірбаева Азиза       жетекшісі  Изимбергенова Нургуль

Жұматай Ернұр    жетекшісі  Қайып Әйгерім Рахымқызы

Зарипов Оразхан Қайратұлы  жетекшісі  Сатенбекова Салтанат

Зарипова Сауле Муратовна   жетекшісі  Сатенбекова Салтанат

Калашбаева Макка    жетекшісі  Қайып Әйгерім Рахымқызы

Қуанышбаева Әсем    жетекшісі  Килибаева Салтанат Булатқызы

Нағметулла Адия     жетекшісі  Жүндібай Айман

Найманғазы Мұхамедали   жетекшісі  Аскабилова Кунсая Касымовна

Омарова Асылай      жетекшісі  Килибаева Салтанат Булатқызы

Оңталап Айдана    жетекшісі  Жүндібай Айман

Сейдулла Жанали    жетекшісі  Қайып Әйгерім Рахымқызы

Сералы Жадыра        жетекшісі  Байдаулетова Айшонык Мырзабаевна

Серік Шыңғысхан    жетекшісі  Килибаева Салтанат Булатқызы

Сәлімгерей Айжан   жетекшісі  Тулекбаева Макпал Балтабековна

Темір  Алима  жетекшісі  Орынғазиева Дамира  Орынғазықызы

Тұраров Нұрсәт   жетекшісі  Мырзабекова Жарқын

Уатбек Гүлім   жетекшісі  Дюсенбекова М.С

2 орын

Жалғасбаева Гүлсім   жетекшісі  Жүндібай Айман

Хайрош Саниа          жетекшісі  Килибаева Салтанат Булатқызы

Мэлс Айназым         жетекшісі  Изимбергенова Нургуль

Ернар Айзере              жетекшісі Ашимтаева Айсұлу

Ибрай Ермахан Нұрымжанұлы   жетекшісі  Тулепова Гулжаннат Усербаевна

Көмекова Фариза     жетекшісі  Тулебаева Каламбир

Қаңлыбаева Қызылай          жетекшісі  Мамытова Салтанат

Амангелді Дінасыл   жетекшісі  Мырзабекова Жарқын

Зульхожа Айсезім    жетекшісі  Парманқұлова Роза

Өмірбаева Азиза       жетекшісі  Изимбергенова Нургуль

Алдажарова Айару  жетекшісі  Жүндібай Айман

Есқали  Алтын  жетекшісі  Орынғазиева Дамира  Орынғазықызы

Батабай Ажар    жетекшісі  Қайып Әйгерім Рахымқызы

Бексұлтанов Ернұр  жетекшісі  Килибаева Салтанат Булатқызы

Слямбек Нұрәли   жетекшісі  Бимендина Дана Жанайдаровна

Бектурова  Жанерке  жетекшісі  Орынғазиева Дамира  Орынғазықызы

Бердіқызы Балым     жетекшісі  Бозжигитова Жанар

Жұмабек  Назерке    жетекшісі Атаниязова Майрамгуль

Болатова Айлан    жетекшісі  Қайып Әйгерім Рахымқызы

Даулетбай Нұрай     жетекшісі  Мархабаева Айжан

Тәберек Гүлдана       жетекшісі  Ахметжанова Альмира Елатаевна

Абдибеков Ершат    жетекшісі  Қайып Әйгерім Рахымқызы

Әділ Нарқыз  жетекшісі  Жүндібай Айман

3 орын

Бердалы Әлібек        жетекшісі  Таймагамбетова Айгуль Серикбаевна

Еркен Бекәли              жетекшісі  Таймагамбетова Айгуль Серикбаевна

Еркінқызы Кәусар    жетекшісі  Жүндібай Айман

Жолдас Нияз жетекшісі  Таймагамбетова Айгуль Серикбаевна

Қатарбай Аружан     жетекшісі  Әлішбаева Индира

Түсіпбек Мирас    жетекшісі  Қайып Әйгерім Рахымқызы

Мақымғали  Асылай  жетекшісі  Хасанова  Маншук  Санаховна

Әбдікемал Дана        жетекшісі  Ділекеш Сауле

Қалибекова Еркеназ Ерболқызы   жетекшісі  Кабдолдинова Аяужан Сериковна

[свернуть]
Мәнерлеп оқу

Бас жүлде:

Тастанбек Бекарыс Бекжанұлы      жетекшісі   Амирова Айзада Нагизхановна

Бейсен Алуа Қанатқызы     жетекшісі  Алимбетова Молдир Адилбековна

Иманкулова Самал  жетекшісі  Тогтасын Жанаргүл

Қуаныш Дариға Жомартқызы        жетекшісі  Қамытаякова Мира Сериковна

Макажанов Таймас  жетекшісі  Кәкім Анара Серікқызы

Сатыбалды  Айғаным         жетекшісі  Узакбаева  Сарби-Наз Амангалиевна

1 орын

Адилова Аружан  Рысбекқызы      жетекшісі  Амирова Айзада Нагизхановна

Сеилбек Меруерт Аханқызы          жетекшісі  Амирова Айзада Нагизхановна

Имантай Медина Санатқызы         жетекшісі  Сағынтай Аңсаған Сағынтайқызы

Мұратбек Шәрбат    жетекшісі  Жунусова Карлыгаш Достановна

Айтан  Диана  жетекшісі  Махаштегі  Айнұр  Тишбайқызы

Алибекова Алиша Ерлановна        жетекшісі  Кусаинова Нуржамал Мусаевна

Амантай Жанерке    жетекшісі  Ельбисинова Сымбат Кокошевна

Ахметжанқызы Ақжан   жетекшісі  Ибраева Асемгуль Сагиновна

Батырғалиев Мұхаммедәли            жетекшісі  Дияшева Гүлмира Хамзақызы

Гааг Карина Викторовна    жетекшісі  Магзаева Марина Юрьевна

Зайргелді Мадияр     жетекшісі  Кәкім Анара Серікқызы

Мәншүк Қуатқызы     жетекшісі  Шавдирова Айнагүл Сәрсенбайқызы

Досай.. Аслан. Нұрланұлы. Жетекшісі     Нурымбетова.Гульмира. Кенжебекқызы

Жанай Аружан Болатқызы жетекшісі  Алтаева Енлик Токеновна

Бекбаулы Жұлдыз    жетекшісі  Ибраева Гулназ

Кожахметова Сания Ренатовна     жетекшісі  Магзаева Марина Юрьевна

Купенкова Амина    жетекшісі  Раскильдинова Индира Нуржановна

Қален  Нұрғазы   жетекшісі  Жундибаева  Айгерим Сериковна

Марченко Милана    жетекшісі  Раскильдинова Индира Нуржановна

Мурат Дамели Кайратқызы               жетекшісі  Байдабекова Тұрғанай

Мұсабек Асыл          жетекшісі   Жунусова Карлыгаш Достановна

Нархозбекова Кәусар          жетекшісі  Килибаева Салтанат Булатқызы

Никандрова Дарья   жетекшісі  Раскильдинова Индира Нуржановна

Нукеш Мұса жетекшісі        Келдібек Эльмира Үсенқызы

Спандияров Батыр Серікұлы         жетекшісі  Әуелбай Гүлшат

Сұраған Аяжан  жетекшісі  Сердалина Алмагүл Сәбитқызы

Халелова Алтынай  жетекшісі  Телеухан Гүлден

2 орын

Еркін Айназ жетекшісі        Ахбутина Алмагул Мырзабаевна

Шамьянова Аяжан   жетекшісі  Изимбергенова Нургуль

Шаповалова Диана Юрьевна жетекшісі   Бурабаева Рехимбуви Аблизқызы

Нұрболат Азамат      жетекшісі  Себетбаева Анар Даулетқанқызы

Кусаин Ақылай        жетнекшісі  Жаулыева Жарқынай

Табынбай Досан       жетнекшісі  Изимбергенова Нургуль

Көпесова Гүлдана  жетекшісі  Узакбаева Аксункар Мендибаевна

Исахан Аяжан Ерланқызы  жетекшісі  Саралдаева Баян Тилеулесовна

Жансая Кабдуллина   жетекшісі  Шавдирова Айнагүл Сәрсенбайқызы

Мақсотов  Абзал      жетекшісі  Сарсенгалиева Аксамал Жумагельдиевна

Дүйсенбек Алмас     жетекшісі  Жунусова Карлыгаш Достановна

Ғалым Ақнұр   жетекшісі  Туруспекова Айнур Бакытпековна

Сапар Алтыншаш Сүндетқызы     жетекшісі  Амирова Айзада Нагизхановна

Фатима Бахтыбаева   жетекшісі  Шавдирова Айнагүл Сәрсенбайқызы

Болатұлы Бауыржан

Зулпухаров Бекарыс Нұрмаханұлы          жетекшісі  Амирова Айзада Нагизхановна

Айбота Нұрбибі Шымболатқызы  жетекшісі  Амирова Айзада Нагизхановна

Советбек  Гүлдана  жетекшісі  Койшыбаева Багдат  Тлектесовна

Бакиш Расул    жетекшісі  Торебаева Назира

Бақтыбай Нұрали Жақсылықұлы  жетекшісі  Саралдаева Баян Тилеулесовна

Тоқтарбек Толғанай    жетекшісі  Жунусова Карлыгаш Достановна

Абдумажит Ұлдана Алимусақызы               жетекшісі  Амирова Айзада Нагизхановна

Беймұрат Гүлнұр      жетекшісі  Ахметжанова Альмира Елатаевна

Байдылла Адият   жетекшісі  Узакбаева Аксункар Мендибаевна

Дүйсенғұл Азиза   жетекшісі  Узакбаева Аксункар Мендибаевна

Елемес Айшагүл Нұрланқызы       жетекшісі  Шхан Нұрлан Елемесұлы

Жанарбекова Еркеназ          жетекшісі  Аскабилова Кунсая Касымовна

Жанат Әлинұр Алмасұлы  жетекшісі        Жолдыгарина Гульжанар Абаевна

Жұмабек  Көркем  жетекшісі          Килибаева Салтанат Булатқызы

Кенгесова Жансая Кахармановна  жетекшісі  Наурызова Нагима Мырзабаевна

Кожахметов Мирас Исхарович      жетекшісі  Магзаева Марина Юрьевна

Қайратқызы Сымбат           жетекшісі  Шошай Айгуль

Кайридин Лагыл   жетекшісі  Бимендина Дана Жанайдаровна

Қлипанова Қаракөз Берікқызы      жетекшісі  Дінжанова Айнаш Айбекқызы

Омашов Мирас  жетекшісі  Тулекбаева Макпал Балтабековна

Рахатқызы Жансая   жетекшісі  Изимбергенова Нургуль

Рашева Мерей           жетекшісі  Аубакирова Гульмира Казжоловна

Сабидуллина Пынар             жетекшісі  Аубакирова Гульмира Казжоловна

Сайлаухан Ерхан     жетекшісі  Аскабилова Кунсая Касымовна

Тіркеш Ұлболсын     жетекшісі  Атаниязова Майрамгуль

Эльбай  Арзу            жетекшісі  Отарбаева Кымбат Сагиевна

Теміржанұлы Нұрислам      жетекшісі  Исаинова Дина Байжігітқызы

Халыкова  Мөлдір    жетекшісі  Ильясова Жадыра Касенгалиевна

 

3 орын

Әділқан Самғар        жетекшісі  Жунусова Карлыгаш Достановна

Ордабаева Шахризада Қуатқызы  жетекшісі  Ибижанова Жанар Амзеевна

Қанатқызы Кәусәр   жетекшісі  Изимбергенова Нургуль

Танирберген Алмаз  жетекшісі  Орынғазиева Дамира  Орынғазықызы

Төкен  Гүлзада    жетекшісі  Орынғазиева Дамира  Орынғазықызы

Кусаин Ағынай        жетекшісі  Жаулыева Жарқынай

Мараш Мариям         жетекшісі  Жунусова Карлыгаш Достановна

Ихсан Аңсар жетекшісі  Сарсенгалиева Аксамал Жумагельдиевна

Жұмабай Айкөркем   жетекшісі  Есенжолқызы Мөлдір

Қосай Жанболат       жетекшісі  Изимбергенова Нургуль

Кусаин Ерасыл         жетекшісі  Каюпова Гуляйм

Кеңесханұлы  Қуат  жетекшісі  Койшыбаева Багдат  Тлектесовна

Өмірұзақ  Сұңғат  жетекшісі  Койшыбаева Багдат  Тлектесовна

Авлияров Ілияс        жетекшісі  Байжуманова Марал Есеновна

Қасенғали  Айжарқын  жетекшісі  Смакова  Арайлым  Борибаева

Бекмухамбет  Айзере  жетекшісі  Смакова  Арайлым  Борибаева

Атауов Алинур        жетекшісі  Сарсенгалиева Аксамал Жумагельдиевна

Ахметжан  Мерей  жетекшісі  жетекшісі  Койшыбаева Багдат  Тлектесовна

Әшірәлі Нұрайым Ғаниқызы         жетекшісі  Жұматай Раушан Ахметбекқызы

[свернуть]
Суреттер сөйлейді

Суреттер  сөйлейді

Бас жүлде:

Амандай Дастан       жетекшісі  Кабдуллина К.Б.

Нұрғалым Әмина     жетекшісі  Кусаинова Ж.К.

Сасенова Айназ Серікқызы              жетекшісі  Мамырбекова Анар Сериказиновна

Аманғос Ерасыл Дауренбекұлы    жетекшісі  Мопықова Бексана Ақтайқызы

Үсен Асылжан Талғатұлы  жетекшісі  Алимбаева Алимкул кенесбековна

Әбжаппар Бағдаулет           жетекшісі  Әлібек Мейрамгүл Серікқызы

Сейдахмет.Назерке. Нурланқызы. Жетекшісі      Нурымбетова.Гульмира. Кенжебекқызы.

Жақсылық Гүлназ Алматқызы       жетекшісі  Әлібек Мейрамгүл Серікқызы

Жолдасова Дильназ Төребекқызы   жетекшісі  Әлібек Мейрамгүл Серікқызы

Алтын Санжар         жетекшісі  Балгожина Айгерим Мурсалимкызы

Байжігіт Еркеназ   жетекшісі  Алибекова Маржан Бактагалиевна

Анашбаев Мақсат    жетекшіісі Алмаханова Ляззат Турехановна

Раимбекқызы Інжу  жетекшісі  Нұрмағанбетова Бибігүл Әбілжанқызы

Ғалымова Жансая  жетекшісі  Алибекова Маржан Бактагалиевна

Испаева Айдана       жетекшісі  Алибекова Маржан Бактагалиевна

Муртазин Валерий Валерьевич     жетекшісі  Акимжанов Акказы

Абаева Аружан   жетекшісі  Алибекова Маржан Бактагалиевна

Абдурахман Айана  жетекшісі  Мамытова Салтанат

Айбол Айсұлу          жетекшісі  Әлібек Мейрамгүл Серікқызы

Айтуған  Шұғыла  Ерұланқызы  жетекшісі  Суюндикова Гульмира Турегалиевна

Джуманова Хауа Жанұзаққызы     жетекшісі  Адлетхан Есенгул

Аханов Нурали        жетекшісі  Аубакирова Гульмира Казжоловна

Аралова  Милана  жетекшісі  Абдибекова Рада  Абдибековна

Бақытқызы Амина  жетекшісі  Мамбетиярова Сандуғаш Арыстанбаевна

Бейбітжанова Азель             жетекшісі  Куанбаева Шинара Каниевна

КАТАРБАЕВА Медина Арыстановна     жетекшісі  Жұматай Раушан Ахметбеккызы

Берікбай Жаннұр Нұргелдіқызы   жетекшісі  Джолдинова Айман Сериковна

Ерланқызы Мариям жетекшісі  Омарова Айзада Султановна

Ерланұлы Диас   жетекшісі  Бимендина Дана Жанайдаровна

Құдайбергенқызы Жазира  жетекшісі  Омарова Айзада  Султановна

Нуралиев Мереке Оразмаханбетович       жетекшісі Акимжанов Акказы

Сәрсен Наргиза Сағындыққызы    жетекшісі  Шакимов Азамат Махсутович

Шүленбай Аяжан   жетекшісі  Бимендина Рыскүл Жаксылыковна

Мақсатқызы Жұлдызай       жетекшісі  Амиралиева Г.Ж.

Крутова Александра              жетекшісі  Погребицкая Светлана Петровна

Марат Бекарыс         жетекшісі  Омарова Айзада  Султановна

Бошаева Қазына Ерназарқызы       жетекшісі  Нұрахметова Жансая Нұруллақызы

Бурдин Кирилл        жетекшісі  Погребицкая Светлана Петровна

1 орын

Ағыбай Адиат          жеьтекшісі  Кабдуллина К.Б.

Айткалиев Нурислам Даниярович   жетекшісі  Джолдинова Айман Сериковна

Бондарец Ярослав Сергеевич        жетекшісі  Акимжанов Акказы

Джуманова Хауа Жанұзаққызы     жетекшісі  Адлетхан Есенгул

Шаяхмет Айзере       жетекшісі  Кадирова Салтанат

Ернар Аянат  жетекшісі  Ашимтаева Айсұлу

Кенжеболат Жалғас   жетекшісі  Искендирова Сулушаш Ауталипқызы

Нұржанқызы Сандуғаш   жетекшісі  Муина Айнұр

Коммунизм Томирис Маратқызы  жетекшісі  Бозжигитова Жанар

Бисембай Нұрдаулет           жетекшісі  Омарова Айзада   Султановна

Победина Зере Азаматқызы           жетекшісі  Узембаева Жанар Мамыржановна

Назаренко Вадим Витальевич       жетекшісі  Акимжанов Акказы

Степанова Диана Витальевна        жетекшісі  Сафарова Сания Мавлетовна

Қайыржан Нұрболат             жетекшісі  Таймагамбетова Айгуль Серикбаевна

Сансызбай Бекарыс жетекшісі  Таймагамбетова Айгуль Серикбаевна

Бәкіш Сәлия Қанатқызы     жетекшісі  Адлетхан Есенгул

Тлеухорқызы Айжарқын    жетекшісі  Таймагамбетова Айгуль Серикбаевна

Амангелді Шыңғыс жетекшісі  Мамбетиярова Сандуғаш Арыстанбаевна

Әбдікемал Дана        жетекшісі  Ділекеш Сауле

Бабасова Ақнұр  жетекшісі  Бимендина Дана Жанайдаровна

Байжұман Ақнұр      жетекшісі  Жукебаева Батыгуль Бимендиевна

Беріктас Кәусар Азаматқызы         жетекшісі  Мукангалиева Рая Боранбаевна

Гадилшиев Султан Ерболович      жетекшісі  Бертаева Науат Абайбекқызы

Жалғасбаева Інжу    жетекшісі  Кадирова Салтанат

Левус Ольга  жетекшісі  Погребицкая Светлана Петровна

Нұрмағамбет Мәлике Мақсатқызы           жетекшісі  Адлетхан Есенгул

Мантай Іңкәр Асетқызы     жетекшісі Курманова Самал Аманбайқызы

Оралбек Олжас Асанбекұлы          жетекшісі  Сарсенбаева Карлыгаш Жумагалиевна

Өтепалы Кәусар       жетекшісі  Кадирова Салтанат

Сайран Назырбек   жетекшісі  Бимендина Дана Жанайдаровна

Нуржанова Амина   жетекшісі  Погребицкая Светлана Петровна

Сейсенбай Сағыныш           жетекшісі  Досжанова Перизат

Талғат Ерасыл          жетекшісі  Ділекеш Сауле

Нурпиисова Диана Малсариевна  жетекшісі Ескендирова Ырысты Амангельдиновна

Кондратьева Дарья   жетекшісі  Погребицкая Светлана Петровна

Серикова Адэль       жетекшісі  Шингожина Жанар Айтмуканбетовна

Серік Тоғжан              жетекшісі  Парманқұлова Роза

Татаева Лимана        жетекшісі  Әлібек Мейрамгүл Серікқызы

Торғай Қазыбек   жетекшісі  Сабирова Алия Канатовна

Берікбол Фариза       жетекшісі  Төлеутаева Гүлім Төлеутайқызы

2 орын

Мажиев Даниал        жетекшісі  Ельбисинова Сымбат Кокошевна

Тұрсын Арнұр          жетекшісі  Мусалиманова Жанар Берікқызы

Лесхан Қарақат        жетекшісі  Кадирова Салтанат

Шорахан Расул   жетекшісі  Муина Айнұр

Ескермес Абзал Ермекұлы жетекшісі       Біләлова Ләззат Дәменқызы

Сағынғали Нұргүл Маратқызы   жетекшісі  Тулепова Гулжаннат Усербаевна

САБЫРЖАНҚЫЗЫ ШҰҒЫЛА    жетекшісі  АХАЕВА ҚҰНДЫЗ

Нұрмұхамед Алихан

Аман Ажар    жетекшісі  Манапова Жанар Пулатовна

Көмекова Фариза     жетекшісі  Тулебаева Каламбир

Рахымберді Дастан  жетекшісі  Мыңбаева Жазира

Алдаберген Қарагөз жетекшісі      Әлібек Мейрамгүл Серікқызы

Сейтқазыұлы Архат   жетекшісі  Куанбаева Шинара Каниевна

Бекетова Эльмира Талгаткызы      жетекшісі  Адлетхан Есенгул

Бозоров Алихан Шухратұлы          жетекшісі  Сарсенбаева ЖанарКалдыбекқызы

Асқарова Ақниет   жетекшісі  Сабирова Алия Канатовна

Байбол  Інжу             жетекшісі  Әуелбай Гүлшат

БЕКШОЙЫН АМИРА       жетекшісі  АХАЕВА ҚҰНДЫЗ

Лалазова Анез Рамзановна жетекшісі  Бурабаева Рехимбуви Аблизовна

Егімбай Жансұлу     жетекшісі Сеилханова Гульнар

Есбергенова Мерей жетекшісі       Досжанова Перизат

КУБАЕВА КАУСАР           жетекшісі  АХАЕВА ҚҰНДЫЗ

Әйкенова Ақбота Еркебұланқызы  жетекшісі  Ибижанова Жанар Амзеевна

Қайрат Аяла  жетекшісі  Амиралиева Г.Ж.

Наседкина Александра  жетекшісі Погребицкая Светлана Петровна

Мажиев Даниал        жетекшісі  Ельбисинова Сымбат Кокошевна

Қожан Нұрали          жетекшісі  Досжанова Перизат

Тасимова Айша  жетекшісі  Орынғазиева Дамира  Орынғазықызы

Мұқаналы Перизат жетекшісі  Әуелбай Гүлшат

Наурызбай  Фатима   жетекшісі  Муина Айнұр

Насирхан Арайлым Нуржанқызы жетекшісі  Сатенбекова Салтанат

Туркпенбаева Анель   жетекшісі  Муина Айнұр

3 орын

Алимбетова Аяжан  жетекшісі  Ділекеш Сауле

Асылбек Жандәулет              жетекшісі  Дожанова Перизат

Дидарбек Алинұр жетекшісі          Досжанова Перизат

Жолмырзаев Расул   жетекшісі  Молдакешова Гулназ  Пернебековна

Зайп Ақсезім Нұрбекқызы  жетекшісі  Кожабекова Арайлы Маратовна

Ибрагим Арсылан    жетекшісі  Кадирова Салтанат

Пернебекова Гүлсезім Жарқынқызы        жетекшісі  Сатенбекова Салтанат

Сансызбай Бекарыс жетекшісі       Таймагамбетова Айгуль Серикбаевна

Умирова Алия          жетекшісі  Шингожина Жанар Айтмуканбетовна

[свернуть]

 


Қатысушылардың марапат қағаздарын жүктеп алу

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *