Close

Қараша конкурстар нәтижесі

2019-2020 оқу жылының қараша айында «Дарабоз» оқу орталығы ұйымдастырған Республикалық конкурстардың нәтижесі


Мұғалімдерге арналған конкурстар нәтижесі

Үздік сыныптан тыс іс – шара

Бас жүлде

Абишева Гульнар Казиевна

1 орын

Охапов Аслан Дуйсенбаевич

2 орын

Алдабергенова Ақбота Саматқызы

Ахметжан Ербол

Сүндетов Данияр Дамирұлы

3 орын

Урумбаева Мадина

Жүсіпәлиева Інжу Маралқызы

[свернуть]
Үздік сценарий

Бас жүлде

Аманкелді Маңғаз Нұрмаханқызы

1 орын

Ерболатова Гүлжайна

2 орын

Асанбердіұлы Алпамыс

3 орын

Мырзадаулет Ақмарал

[свернуть]
Үздік сабақ жоспары

Бас жүлде

Юсембаева Кумысая Абдыкаримовна

Ғалымова Шолпан Саратанқызы

Сүйіншалиева Айнагүл Болатқызы
Жанықұл Сүйеніш Әділбекұлы

Сарбалаева Салтанат Тұрланқызы

Кадырова Асель Манаповна

1 орын

Заирова Гульмайра Анашкызы

Омарова Даурия Турдалиевна

Оспан Маржан Бауыржанқызы

2 орын

Айнабаева Мира Маратовна

Кабылтаева Гүлгаухар Касеновна

Касенова Назгуль Сериккажыевна

3 орын

Жүсіпәлиева Інжу Маралқызы

Алдабергенова Ақбота Саматқызы

Ахметжан Ербол

Сүндетов Данияр Дамирұлы

[свернуть]
Үздік ашық сабақ

Бас жүлде

Айешев Маралбек Амангелдиевич

Жарбосинова Гульжанат Алибаевна

Айсанова Нургуль Табылдиевна

Кайырова  Гульжанар Орынбасаровна

1 орын

Даулетбаева Нурия Кожабевна

Нурмаганбетова Нургуль Балкашевна

Мухаметчанова Бахытгуль Канатбековна

Утегенова Жанар

2 орын

Тажиева Жанна Аширбековна

Жүсіпәлиева Інжу Маралқызы

Алдабергенова Ақбота Саматқызы

Қасымбекова Кенже

3 орын

Акимов Абзал Кажденбекович

Ахметжан Ербол

Сүндетов Данияр Дамирұлы

[свернуть]
Үздік сабақ презентациясы

Бас жүлде

Сункарбекова Алия Талгатбековна

Мәжитова Жібек Тахирқызы

1 орын

Мусагалиева Индира Талгатовна

Омарова Даурия Турдалиевна

Бекарыстанова Нұржамал Куантаевна

2 орын

Иманалиева Шолпан Исаевна

3 орын

Урумбаева Мадина

Жүсіпәлиева Інжу Маралқызы

Алдабергенова Ақбота Саматқызы

Ахметжан Ербол

Сүндетов Данияр Дамирұлы

[свернуть]

Оқышыларға арналған конкурстар нәтижесі

Бақыт деген…

Бас жүлде

Оқушы Жетекшісі
Махсутов Темірлан Алдебаева Жания Зиябековна
Сайран Әли Алдебаева Жания Зиябековна
Жәнібекқызы Мәриям Жайғарина Айдана Рысқұлқызы
Абатбай Самғат Талғатұлы Тыныштыкбаева Саламат Тыныштыкбаевна
Тілеуберді Айназ Болаева Гүлмира Сеитовна
Понамарев Владимир Кабылбаева Гаухар Сеитжановна

 

1 орын

Оқушы Жетекшісі
Қыдырсиық Арсен Толепова Жанат Сайлаубаевна
Дүйсенғалиева Диляра Уксикбаева Бөбек
Нұрланқызы Анель Дуйсенова Айтгуль
Кеңесханов Адайхан Алдебаева Жания Зиябековна
Қайырғазина Талшын Алдебаева Жания Зиябековна
Таңжарбай Айкерім Утегенова Гульнарай
Шұғайыл Инабат Утегенова Гульнарай
Алихан Аружан Утегенова Гульнарай
Сандыбай Мансұр Аманбайұлы Башарова Айгерим Беимбетовна
Әмірхан Берекет Шайбекова Жанар Туражановна
Махмутов Жантемир Муратович Семізтаева Айнұр Мұхтарқызы
Емельянов Данил Дмитриевич Семізтаева Айнұр Мұхтарқызы

 

2 орын

Оқушы Жетекшісі
Тайшибай Алишерхан Асылбекұлы Башарова Айгерим Беимбетовна
Тойбазаров  Айбол Шадиұлы Жүсіпәлиева Інжу Маралқызы
Арабаев Нұрлан Жүсіпәлиева Інжу Маралқызы
Шахмет Нұрлан Абайұлы Жүсіпәлиева Інжу Маралқызы

 

3 орын

Оқушы Жетекшісі
Наакипов Оспан Мауленұлы Ибрашева Гүлдана Жұманқызы
Әбілда Қанат Ибрашева Гүлдана Жұманқызы
Әбілда Талғат Ибрашева Гүлдана Жұманқызы
Досманбетова Гүлдана Урумбев Медет Сагынтайұлы

[свернуть]
Кітап — білім бұлағы

Бас жүлде

Оқушы Жетекшісі
Дюсембаева Амина Айнабаева Мира Маратовна
Германова Карина Айнабаева Мира Маратовна
Утешева Асида Сериковна Жапарова Шынарай Курманбаевна
Есімжан Сания Санатқызы Салихарова Гулбаршын Ануарбековна
Төлепберген Айкүміс Нұрланқызы Тыныштыкбаева Саламат Тыныштыкбаевна
Тасбулатов Бакиржан Бакиржанович Семізтаева Айнұр Мұхтарқызы
Тұрсын Бақытгүл Ибраева Ардақ Қадыржанқызы
Амангелді Айбар Қазбекұлы Омарова Даурия Турдалиевна
Дауылбай Жанерке Нұққалиқызы Пазыл Айгерім Боранбайқызы
Байжанқызы Аяжан Шарипова Сандуғаш

 

1 орын

Оқушы Жетекшісі
Жалилова Аида
Мейірбек Елінұр Алдебаева Жания Зиябековна
Саяшова Мархабат Алдебаева Жания Зиябековна
Булатбек  Санжар Жайғарина Айдана Рысқұлқызы
Қайрат Рамазан Жайғарина Айдана Рысқұлқызы
Алдаберген Мира Байтулекова Гульхан Алпысбаевна
Шукурбай Нұргүл Қайратқызы Тыныштыкбаева Саламат Тыныштыкбаевна
Онанбек Нұрым Тыныштыкбаева Саламат Тыныштыкбаевна
Базарбай Әділет Тыныштыкбаева Саламат Тыныштыкбаевна
Мұстахим Айдана Бейсекеева Динара Канатовна

 

2 орын

Оқушы Жетекшісі
Кицман Дмитрий Кабылбаева Гаухар Сеитжановна
Айдар Айкерім Манарбекқызы Нахуанова Айымгул Жаксылыковна
Мұхан Гүлжазира Салихарова Гулбаршын Ануарбековна

 

3 орын

Оқушы Жетекшісі
Жасен Інжу Аманжолқызы Пазыл Айгерім Боранбайқызы

[свернуть]
Елін сүйген, елі сүйген Елбасы

Бас жүлде

Оқушы Жетекшісі
Пархоменко Агата Владимировна Омарова Назерке Манарбековна
Айгун Эмир Жайғарина Айдана Рысқұлқызы
Климова Бибіжан Ержанқызы Жапарова Шынарай Курманбаевна
Болатхан Рамазан Байтулекова Гульхан Алпысбаевна
Алдаберген Мира Байтулекова Гульхан Алпысбаевна

 

1 орын

Оқушы Жетекшісі
Жақсылық Әли
Нурлан Асыл Айнабаева Мира Маратовна
Джуматбай Ренат Дүйсенова Айтгүль
Кәрім Бижан Бейсекеева Динара Канатовна
Карашашев Абзал Жаныбекович

 

2 орын

Оқушы Жетекшісі
Қазы Алихан Дуйсенова Айтгуль
Есболат Айсуна Сарыбаева Ұлжан

 

3 орын

Оқушы Жетекшісі
Тәжікенов Абай Серікұлы Қалымбетов Ерлан Саулебекович
Сағынтаева Нұргүл Нұржанқызы Қалымбетов Ерлан Саулебекович
Пернебеков Дамир Диасұлы Қалымбетов Ерлан Саулебекович

[свернуть]
Балалық шақ – бал өмір

Бас жүлде

Оқушы Жетекшісі
Аманжолова Шынар Алдебаева Жания Зиябековна
Идаятова Айым Алдебаева Жания Зиябековна
Нұрланұлы Али Жайғарина Айдана Рысқұлқызы
Кеңесбек Ержігіт Тыныштыкбаева Саламат Тыныштыкбаевна
Бахиш Нұртілеу Ғалымжанұлы Сахиева Алтынай Абибуллаевна
Қасейінқызы Айгерім Алдебаева Жания Зиябековна
Тоқсамбай Меруерт Майбасова Гаухар Зорманқызы
Төлеш Ақпейіл Қалматаева Рахима Сейдахметқызы
Досжан Анеля Қоныскерейқызы Иргалиева Гүлзада Наухановна

 

1 орын

Оқушы Жетекшісі
Жақсылық Әмина Анетбаева Тілектес
Бірлікұлы Ерболсын Алдебаева Жания Зиябековна
Тұрсынбекқызы Еркежан Алдебаева Жания Зиябековна
Мағылан Бағдана Алдебаева Жания Зиябековна
Жақан Мерей Утеулина Айдана Карлыгаевна
Қалабаев Бибарыс Алдонгарова Камилаш Иргизбаевна
Әбдірахманұлы Диас Ыбайділдаева Аружан

 

2 орын

Оқушы Жетекшісі
Бертілеу Жантілеу Молдагазина Асыл Жумагалиевна
Амангелді Диана Каплиева Назгуль Жаксымбетовна
Рахимова Каусар Кадиевна Курманбаева Роза Сагитовна
Мейрамғалиұлы Ерназар Нахуанова Айымгул Жаксылыковна

 

3 орын

Оқушы Жетекшісі
Ниетқали Ақмаржан Нұрлыбекқызы Пазыл Айгерім Боранбайқызы
Қабдрахим Ақкербез Ұланқызы Пазыл Айгерім Боранбайқызы

[свернуть]
Суреттер сөйлейді

Бас жүлде

Оқушы Жетекшісі
Қайрдинова Аружан Сейсембинова Гульшат Даулеткановна
Сабыр Инабат Талғатқызы Шүкірбаева Ақжарқын Өтегенқызы
Ислам  Кәусар Мұхаммеджанқызы Шүкірбаева Ақжарқын Өтегенқызы
Ералиев  Елнұр Ордабаева Кулгайша Шалбековна
Омирова Аяжан Рахатқызы Касенова Назгуль Сериккажыевна
Мырзалы Тоғжан Утегенова Жанар
Күзенбаева Мерей Утегенова Жанар
Қыдырқожа Бағжан Мектепбергенова Жаңылай Ғалымжанқызы
Бакытжанова Аяжан Гавдикадирова Анара Узакбаевна
Бақытбек Әділбек Шәкірова Үміт Химановна
Тынымкулова Аружан Шәкірова Үміт Химановна
Марат Аяулым Балапанова Күляйм Жангалиевна
Қолқанат Қанағат Сарбалдакова Эльмира Жұмалықызы
Нұрберген Алина Сейтжапарова Гүлдәрі Түгелбаевна
Мұрат Шыңғыс Купекова Роза Айдынгалиевна
Көптілеу Саяжан Купекова Роза Айдынгалиевна
Ғайпбаева Мерей Купекова Роза Айдынгалиевна
Хакімгерей Гаухар Умирбаева Айгерім Кайржановна
Садыкова Адина Жолдасова Гамзат Айтжановна
Тажибаева Асем Жолдасова Гамзат Айтжановна
Ержанова Хадиша Жолдасова Гамзат Айтжановна
Іскендір Ұлан Жолдасова Гамзат Айтжановна
Дәулеткереева Айханым Жолдасова Гамзат Айтжановна
Жалғасбаев Әбілқасым Сарсенова Арухан Урзумбаевна

 

1 орын

Оқушы Жетекшісі
Сулейменова Амина Асхатай Гүлмира Жұманқызы
Төлеу Ақерке Жарбосинова Гульжанат Алибаевна
Жаумытбай Абылай Қосниязова Толқын
Бишенбек Шыңғыс Изжанова Слу
Аманғазина Айғаным   Айдарқызы Оспанова Шолпан Әлібекқызы
Серіков Айқын Ардақұлы Оспанова Шолпан Әлібекқызы
Толеубеков Алихан Алтынбекұлы Оспанова Шолпан Әлібекқызы
Нұрлыбек Кәусар Бақытбекқызы Оспанова Шолпан Әлібекқызы
Керейғазы Ерсайын Нұрхатұлы Оспанова Шолпан Әлібекқызы
Алмас Жасерен Жайғарина Айдана Рысқұлқызы
Болат Салидат Жайғарина Айдана Рысқұлқызы
Ермұхан Батыр Жайғарина Айдана Рысқұлқызы
Ершат Гүлдана Жайғарина Айдана Рысқұлқызы
Кеңесова Дильназ Жайғарина Айдана Рысқұлқызы
Лесов Берекет Жайғарина Айдана Рысқұлқызы
Киманов Ербол Асыгатович
Бейсекеева Анель Кабылбеков Ақылбек Кабенович
Жолдасбекова Альмира Кабылбеков Ақылбек Кабенович
Бэрнст София Кабылбеков Ақылбек Кабенович
Турмаханбет Азамат Шоншабаева Жанар
Абдуллаев Абдухалык Шоншабаева Жанар
Эльнарқызы Аружан Базилханова Бағжан Баймұратқызы
Пазылов Шыңғыс Базилханова Бағжан Баймұратқызы
Воржев Тимур Дюсекова Асел Женисовна
Гайфуллина София Дюсекова Асел Женисовна
Айдынбеков  Айсұлтан Тағыбергенұлы Кожабаева  Мадина  Карибайкызы
Шакрат Ислам Жанузакова Сая Бекзатовна
Иван Әділет Молдағазина Гүлмира Шамильевна
Тайман Ақбота Абдреймова Мираш Сабырбаевна
Александрова Лана Мухамбетияр Жұлдыз Бердалиевна
Илияс Мерлан Байтерекова Марина Абаевна
Әлихан Перизат Байтерекова Марина Абаевна
Измағамбетов Нұргелді Байтерекова Марина Абаевна
Ғайыпбай Нұрай Шағамбаева Гүлфия Болатовна
Қалетова Зере Шағамбаева Гүлфия Болатовна
Оразғалиев Мирас Шағамбаева Гүлфия Болатовна
Қуандықова Зере Шағамбаева Гүлфия Болатовна
Рахматуллин Амир Шағамбаева Гүлфия Болатовна
Балтау Мейман Мектепбергенова Жаңылай Ғалымжанқызы
Есентүгел Диляра Мектепбергенова Жаңылай Ғалымжанқызы
Самғалиева Аягөз Атаева Салтанат Жалғауқызы
Елтай Көркем Усенбаева Джамила Барлыкбаевна
Сайфулла Анель Усенбаева Джамила Барлыкбаевна
Мамедова Назмина Усенбаева Джамила Барлыкбаевна
Акай Сайфуллаһ Усенбаева Джамила Барлыкбаевна
Шакрат Али Усенбаева Джамила Барлыкбаевна
Жарылкасын Ахан Усенбаева Джамила Барлыкбаевна
Алибек Жаннұр Усенбаева Джамила Барлыкбаевна
Бейсенбай Марғұлан Нұрмағамбетова Нұрзия Кантуриновна
Қанатқызы Аяжан Бөрібаева Гүлмайса Шохановна
Беріков Дәуд Умирбаева Айгерім Кайржановна
Қанатбай Диас Умирбаева Айгерім Кайржановна
Қарасай Көркемай Умирбаева Айгерім Кайржановна
Сәбитұлы Ақылбек Умирбаева Айгерім Кайржановна
Құрманғазы Амира Умирбаева Айгерім Кайржановна

 

2 орын

Оқушы Жетекшісі
Садуақас Адия Болатқызы Мамадиярова Сапаркуль Базарбаевна
Нұрлан Нариман Темірханұлы Бисембаева Ақтоты Амирхановна
Қалижанұлы Қанағат Бернепесова Саржан
Қонай Махамбет Касимова Мейрамгүл
Тұрғанғали Ғанибет Нурманова Гульнара Салимгереевна
Қазен Жангүл Сагынгалиева Мейрамгуль Темировна
Серикбаев Ерасыл Сагынгалиева Мейрамгуль Темировна
Айболат Айзере Сагынгалиева Мейрамгуль Темировна
Балықбай Айзере Жукаева Аманкул Камаловна
Тлеугабилов Санжар Шакизаева Қазына
Рустам Ахмет Бөкенбаева Жұлдыз Сейілханқызы
Сәлім Дидар Бөкенбаева Жұлдыз Сейілханқызы
Сембай Айгерім Бөкенбаева Жұлдыз Сейілханқызы
Жасұланқызы Томирис Раканова Гулнар Жамболовна
Кушербаева Айым Раканова Гулнар Жамболовна
Мырзаханова Әселхан Раканова Гулнар Жамболовна
Меркебаева Жұлдыз Раканова Гулнар Жамболовна
Мұрат Айбибі Кангужина Бахитгуль Мантаевна
Жаксылыкова Анса Ахметова Гулмира Зейнелгабиевна
Еркинова Бағым Ахметова Гулмира Зейнелгабиевна
Серікбай Самал Култасова Райгуль Кадыргалиевна
Мурадов Арман Култасова Райгуль Кадыргалиевна
Тельман Назарәлім Байтулекова Гульхан Алпысбаевна
Бурашова Айгерім Байтулекова Гульхан Алпысбаевна
Қаратай Айлана Ерболқызы Абишева Гульнар Казиевна
Исатай Әмірхан Курмантайұлы Сүйеубаева Гүлдана Таңатарқызы
Камал Алмас Қайратұлы Сүйеубаева Гүлдана Таңатарқызы
Қажыбай Ерсін Зарипова Куралай
Санақбек Айзере Зарипова Куралай
Оралбек Тамерлан Мергенұлы Саденова Самал Болатбекқызы
Тұрғанғали Ғанибет Нурманова Гульнара Салимгереевна
Қазен Жангүл Сагынгалиева Мейрамгуль Темировна
Серикбаев Ерасыл Сагынгалиева Мейрамгуль Темировна
Айболат Айзере Сагынгалиева Мейрамгуль Темировна
Балықбай Айзере Жукаева Аманкул Камаловна
Тлеугабилов Санжар Шакизаева Қазына
Рустам Ахмет Бөкенбаева Жұлдыз Сейілханқызы
Сәлім Дидар Бөкенбаева Жұлдыз Сейілханқызы
Сембай Айгерім Бөкенбаева Жұлдыз Сейілханқызы
Жасұланқызы Томирис Раканова Гулнар Жамболовна
Кушербаева Айым Раканова Гулнар Жамболовна
Меркебаева Жұлдыз Раканова Гулнар Жамболовна
Мырзаханова Әселхан Раканова Гулнар Жамболовна
Мұрат Айбибі Кангужина Бахитгуль Мантаевна
Сейітқазықызы Әдемі Иманкулова Қаламқас Темиршаровна
Амантаев Таир Жаумитова Гүлзира Хайыровна
Букенбаева Перизат Жаумитова Гүлзира Хайыровна
Қабаева Қарақат Жаумитова Гүлзира Хайыровна
Қанат Рамазан Жаумитова Гүлзира Хайыровна
Мамбетова Диана Жаумитова Гүлзира Хайыровна
Нұрғалиева Нұрай Жаумитова Гүлзира Хайыровна
Таймышев Таир Жаумитова Гүлзира Хайыровна
Нұрберген Диана Нұрмағамбетова Нұрзия Кантуриновна
Боранқұл Інжу Нұрмағамбетова Нұрзия Кантуриновна
Сағитжанов Сабыр Иманкулова Қаламқас Темиршаровна
Жұмабаев Нұрбек Иманкулова Қаламқас Темиршаровна
Серік Қуат Иманкулова Қаламқас Темиршаровна
Серік Алтынзер Төлекова Лайла Мукатаевна
Абдрахиева Әмина Төлекова Лайла Мукатаевна
Булекбай Инаят Джубаниязова Лаура Никельбаевна
Қонысбай Мансұр Бисембаева Ақтоты Амирхановна
Арыстан Заңғар Бисембаева Ақтоты Амирхановна
Русланұлы Аслан Сулейменова Манарсұлу Данабековна
Жаймағанбетова Аяулым Сулейменова Манарсұлу Данабековна
Марат Аружан Сулейменова Манарсұлу Данабековна
Тыныштық Эсманур Сулейменова Манарсұлу Данабековна
Жалғасбаева Каусар Сулейменова Манарсұлу Данабековна
Мамбетов Бекнұр Сулейменова Манарсұлу Данабековна
Кенжебай Санжар Сулейменова Манарсұлу Данабековна
Иван Айназ Ыбырашева Гүлсайран Байзаққызы
Нажиматдинов Қазбек Иманкулова Қаламқас Темиршаровна
Бақытбекова Айша Наурызбаева Мира Бекмырзаевна

 

3 орын

Оқушы Жетекшісі
Төлеу Дина Әскенқызы Жұсіпәлиева Інжу
Мылтықбай Құралай Талғатқызы Қалымбетов Ерлан Саулбекович
Қаржау Арман Қалымбетов Ерлан Саулбекович

[свернуть]
Оқушының ғылыми жұмысы

Бас жүлде

Оқушы Жетекшісі
Идеятов Арсен Гусманова Шара Алтаевна
Кульдина Малика Макажанова Сымбат Ермаханбетовна
Алпысбай Ислам Ақжолұлы Рысмендеева Гульнар Курманбековна
Қалел Айжарқын  Болатбекқызы Дюсенова Балбобек Калеловна
Әбдеш Қыран Жанатбекұлы Сердалина Макпал Араповна
Бақдәулет Әсел Асланқызы Сүйіншалиева Айнагүл Болатқызы
Зайдошева Айзат Байгалиева Зауре Сабешевна
Нәби Сезім Жанабаева Гуьлмария Нургалиевна
Амирбек Анеля Жапаркулова Шарбан Шахабекқызы
Тұрғанбек Алтынай Нәсіпова Айжан Қалилақызы
Серік Жүрсін Ахметова Акмарал
Чкал Амина Ахметова Акмарал
Қуандық Айназ Дошмағанбетова Нұржанат Есеновна
Тәңірбек Ернұр Кушанбаева Шынар Оңдасынқызы
Нажмадинов Нұрсұлтан Серікбаева Шолпанай Хабибуллаевна

 

1 орын

Оқушы Жетекшісі
Самат Арсен Жарбосинова Гульжанат Алибаевна
Ғабдулманап Нұрдәулет Бекболатұлы Таласбаева Нургуль Ермековна
Талғаров Даулет Толеуова Аманжан
Икматова Шахзода Сайдуганиева Назакат Хасановна
Абдумажитова Мерей Ахбердиева Салтанат Марыханқызы
Жылқайдарқызы Бірғаным Охапов Аслан Дуйсенбаевич
Әскен Ділназ Алтайқызы Нурмаганбетова Нургуль Балкашевна
Аманкелд Кумисхан Капарова Гульжан Мейрамовна
Бексейит Дарын Ибашева Улзагира Сабитовна
Данабекұлы Бибек Жұмаева Гүлжайна Тұрмаханқызы
Нұрмағанбетов Алихан Жолдасова Гамзат Айтжановна
Есниязова Асылай Дошмағанбетова Нұржанат Есеновна

 

2 орын

Оқушы Жетекшісі
Тажибай Айдана Базарбайқызы Сулейманова Улмекен Нуркашевна
Ерғалиұлы Әли
Сегізбай Арман
Байзак Диас Жұмаева Гүлжайна Тұрмаханқызы

 

3 орын

Оқушы Жетекшісі
Төлеу Дина Әскенқызы
Мылтықбай Құралай Талғатқызы Қалымбетов Ерлан Саулбекович
Қаржау Арман Қалымбетов Ерлан Саулбекович

[свернуть]
Өнерлі өрге жүзер

Бас жүлде

Оқушы Жетекшісі
Жарденбек Аяулым Хизил Базаргуль
Кайзер Владислав Андреевич Даукенова Айман Абдугалымовна
Зиналова Мария Григорьевна Даукенова Айман Абдугалымовна
Гергерт Кира Дорофеева Валентина Корнеевна
«Балапан» шағын орталығының ұжымдық жұмысы Дорофеева Валентина Корнеевна
Манарбек Анель Алибаева Бекзат Аманкельдиновна
Есенгелді Әсем Отыншин Кенжебай Ханелұлы
Жақсылық Әсем Абилова Эльнара  Бактыбаевна
Асхатқызы Алия Шубанова Ризагүл Ерғазықызы
Самғали Ақназ Абдреймова Мираш Сабырбаевна

 

1 орын

Оқушы Жетекшісі
Орунгожина Аяжан Дорофеева Валентина Корнеевна
Жукова Вероника Дорофеева Валентина Корнеевна
Жантимиров Айдар Федорова Евгения Сергеевна
Азтаева Ақнұр Керімбаева Бақыткүл Керимкуловна
Тасбулатов Бакиржан Бакиржанович Семізтаева Айнұр Мұхтарқызы
Махмутов Жантемир Муратович Семізтаева Айнұр Мұхтарқызы
Дауылбай Ерсін Нұққалиұлы Нахуанова Айымгул Жаксылыковна
Тулеген Гүлім Арманқызы Абилдина Маржан Мураткызы
Алыбаева Жаннұр Бисембаева Ақтоты Амирхановна
Бекболат Іңкар Жаумитова Гүлзира Хайыровна
Русланұлы Бақтыбек Жаумитова Гүлзира Хайыровна
Алпамыс Санжар Абилова Эльнара  Бактыбаевна
Байжан Нұрай Усенбаева Джамила Барлыкбаевна
Жанай Каусар Усенбаева Джамила Барлыкбаевна
Темиржан Рабина Усенбаева Джамила Барлыкбаевна
Мираткызы Дильназ Усенбаева Джамила Барлыкбаевна
Қайырбай Арсен Купекова Роза Айдынгалиевна
Нұрмұханбетова Айзере Купекова Роза Айдынгалиевна
Көбегенова Аяна Купекова Роза Айдынгалиевна
Сырымов Алькарим Мухамбетияр Жұлдыз Бердалиевна
Жалғасбаева Нұрмира Байтерекова Марина Абаевна
Маратова Аңсаған Шағамбаева Гүлфия Болатовна
Қолқанат Кәусар Байтерекова Марина Абаевна
Балтабаев Ержан Байтерекова Марина Абаевна
Аманжол Нұр Байтерекова Марина Абаевна
Алпысбай Мереке Байтерекова Марина Абаевна
Ануарбек Мерей Мектепбергенова Жаңылай Ғалымжанқызы
Ержанова Айгерім Мектепбергенова Жаңылай Ғалымжанқызы
Нысанбай Бексұлтан Мектепбергенова Жаңылай Ғалымжанқызы
Досжанова Нұрай Шағамбаева Гүлфия Болатовна
Сырымов Рахим Мухамбетияр Жұлдыз Бердалиевна
Аблай Саида Байтерекова Марина Абаевна
Туребекова Амина Ұзақова Ақмарал Өтетілеуовна
Айболат Ақмәнет Ұзақова Ақмарал Өтетілеуовна
Елеусіз Айару Ұзақова Ақмарал Өтетілеуовна
Гавдикадирова Салтанат Жолымбетова Света Токтарбаевна
Сағымжанова Асылым Мухамбетияр Жұлдыз Бердалиевна
Жумаканова Даяна Мухамбетияр Жұлдыз Бердалиевна
Мураткалиева Анар Мухамбетияр Жұлдыз Бердалиевна
Ауданбай Махаббат Мухамбетияр Жұлдыз Бердалиевна
Дүйсенбі Айдын Мухамбетияр Жұлдыз Бердалиевна
Михаеш Алина Мухамбетияр Жұлдыз Бердалиевна

 

2 орын

Оқушы Жетекшісі
Ахмедияр Алижан Амангулова Нургуль Карипулловна
Марат Аяжан Жүсіпова Гүлнұр
Ерғалиұлы Әли
Жақсылық Тоғжан
Самиғолла Ердаулет Ринатұлы Пазыл Айгерім Боранбайқызы
Сағымжанова Ариназ Нұрмағанбетова Нұрзия Кантуриновна
Доскали Нұрали Жолдасова Гамзат Айтжановна
Болат Амина Жолдасова Гамзат Айтжановна
Мақсат Батыр Жолдасова Гамзат Айтжановна
Мұхамбет Дияр Жолдасова Гамзат Айтжановна
Айдархан Арсен Қуанжанова Райгүл Амановна
Төлебаева Альмира Қуанжанова Райгүл Амановна
Беркінова Ақерке Сарсенова Арухан Урзумбаевна

 

3 орын

Оқушы Жетекшісі
Мендіғали Айжұлдыз Ерсайынқызы Пазыл Айгерім Боранбайқызы
Рахатқызы Іңкәр Мухаметчанова Бахытгуль Канатбековна

[свернуть]
Көркем жазу

Бас жүлде

Оқушы Жетекшісі
Сейтқожа Дәурен Сергейұлы Шүкірбаева Ақжарқын Өтегенқызы
Амантай Нұрай Әсемғалиқызы Шүкірбаева Ақжарқын Өтегенқызы
Ерсінбай Нұргүл Дуйсенова Айтгуль
Елеусіз Ерқанат Берікұлы Зиеденова Насип Кубайдоллаевна
Шегенбаева Айзере Амин Муслима
Амантұрлы Данайым Темірханова Гүляйым Шаңытбайқызы
Аралбай Нұрай Әділқызы Сағынтай Гүлдана Серікқызы

 

1 орын

Оқушы Жетекшісі
Бекет Айару Бурамбаева Мейрамгул
Оразғалиұлы Таңат Қосниязова Толқын
Біләл Гауһар Утеулина Айдана Карлыгаевна
Оразалы Кәусар Бернепесова Саржан
Нұрланқызы Гауһар Жидебаева Маржан
Байдулла Мерей Уткирқызы Ахметова Бактыгул Далабаевна
Тоқтар Азамат Қайратұлы Ахметова Бактыгул Далабаевна
Хайролла Айзере Айтбекқызы Ахметова Бактыгул Далабаевна
Тыныштыкбаева Гулнур Байдуллаевна Ахметова Бактыгул Далабаевна
Нұралы Амира Далмаганбетова Гулбану Туракбаевна
Усер Нұрқаған Салихарова Гулбаршын Ануарбековна
Арслан Айсұлу Салихарова Гулбаршын Ануарбековна
Курамбай Каусар Байтулекова Гульхан Алпысбаевна
Ондасынова Гүлсім Ақәділқызы Нахуанова Айымгул Жаксылыковна
Бахай  Мадияр  Қуанышұлы Кожабаева  Мадина  Карибайкызы
Пернебек Райана Сәкенқызы Кудебаева Марал Жолдасқызы
Мұрат Нұрислам Қуанжанова Райгул Амановна
Қуантқан Алуа Қуанжанова Райгул Амановна
Болатова Мунира Сейтжапарова Гүлдәрі Түгелбаевна
Қарсақбай Диляра Қуанжанова Райгул Амановна
Жанатова Ақнұр Қуанжанова Райгул Амановна

 

2 орын

Оқушы Жетекшісі
Курамбай Каусар Байтулекова Гульхан Алпысбаевна
Шайдолла Алтынай Култасова Райгуль Кадыргалиевна
Даут Амангелді Култасова Райгуль Кадыргалиевна
Қасым Азамат Култасова Райгуль Кадыргалиевна
Русланқызы Інжу Култасова Райгуль Кадыргалиевна
Мурадов Арман Култасова Райгуль Кадыргалиевна
Тоқтар Азамат Қайратұлы Ахметова Бактыгул Далабаевна
Байдулла Мерей Уткирқызы Ахметова Бактыгул Далабаевна
Хайролла Айзере Айтбекқызы Ахметова Бактыгул Далабаевна
Жолдыбай Иманғали Кокбаева Шарбат Бапановна
Айтжанова Дильназ Тасболатовна Башарова Айгерим Беимбетовна
Ризабеков Мақсат Мейрамбекович Башарова Айгерим Беимбетовна
Пернебаев Ильяс Танхиева Гулжамал Мырзахметовна
Гарифжан Сезім Нұрлыбекқызы Атаниязова Салтанат Серекқызы
Роман Шұғыла Ренатқызы Атаниязова Салтанат Серекқызы
Марат Санжар Даниярұлы Кудебаева Марал Жолдасқызы
Серик Аянур Джубаниязова Лаура Никельбаевна
Ерлан Асылжан Сулейменова Манарсұлу Данабековна
Орынбасар Адия Сулейменова Манарсұлу Данабековна
Жанаев Бағлан Абдирахман Ажар Қуатқызы
Муса Фатима Иманкулова Қаламқас Темиршаровна
Сәлімжан Сәнімай Иманкулова Қаламқас Темиршаровна
Қарсақбай Айдос Нұрмағамбетова Нұрзия Қантуриновна
Қыдырбекқызы Ақтоты Нұрмағамбетова Нұрзия Қантуриновна
Жүсіпбек Дильназ Бөрібаева Гүлмайса Шоханқызы
Қанатқызы Аяжан Бөрібаева Гүлмайса Шоханқызы
Қуандық қызы Інжу Умирбаева Айгерім Кайржановна
Сайыпов Абылай Иманкулова Қаламқас Темиршаровна

 

3 орын

Оқушы Жетекшісі
Аяпбергенова Томирис Мирболатқызы Узакбаева Гулнур Сериковна
Мағзом Кәусар Алмасова Арайлым Асылбекқызы

[свернуть]
Мәнерлеп оқу

Бас жүлде

Оқушы Жетекшісі
Агзамова Дария Саматқызы Сағымбай Бейсенгүл Бейсентайқызы
Бекет Айару Бурамбаева Мейрамгул
Миндубай Ақсезім Дүйсенова Айтгүль
Шигерова Аида Рахметова Слушаш Болатовна
Демеш  Хафиза Бернепесова Саржан
Тоғанбай Анель Касимова Мейрамгүл
Рақымжан Айрат Берікұлы Ахметова Бактыгул Далабаевна
Аманов Азиз Хамзаевич Ахметова Бактыгул Далабаевна
Алтынбек Алинұр Жайғарина Айдана Рысқұлқызы
Асылтайқызы Аяулым Жайғарина Айдана Рысқұлқызы
Нұржан Сузан Жайғарина Айдана Рысқұлқызы
Ондаханова Гүлназ Салихарова Гулбаршын Ануарбековна
Полякова Мария Сергеевна Иргалиева Гулзада Наухановна
Болат Нариман
Мейрам Бектас
Жоламан Саян
Жоламан Мансур
Қайырова Гүлім Мұратбаева Клара Чекалиновна
Арыстанова Аружан Мұратбаева Клара Чекалиновна
Бөрібай Бибісұлу Мұратбаева Клара Чекалиновна
Жұмабек Іңкәр Абдреймова Мираш Сабырбайқызы
Асқар Али Шубанова Ризагүл Ерғазықызы
Қойшыбай Есен Жанекешова Бақтыгүл Андрейқызы
Есенжолова Аружан Мухамбетияр Жұлдыз Бердалиевна
Алжан Мадияр Мектепбергенова Жаңылай Ғалымжанқызы
Жұбанова Назерке Мектепбергенова Жаңылай Ғалымжанқызы
Топайбай Ақтілек Умирбаева Айгерім Кайржановна
Бақыткалиева Гүлбақыт Жолдасова Гамзат Айтжановна
Алыбаева Қарақат Жолдасова Гамзат Айтжановна
Өмірбек Қайсар Жолдасова Гамзат Айтжановна
Есенбай Каусар Қуанжанова Райгүл Амановна
Жолмырзаева Айжана Қуанжанова Райгүл Амановна
Аманжолова Айару Сарсенова Арухан Урзумбаевна

 

1 орын

Оқушы Жетекшісі
Қалымтаев Қасым Койманова Әсем Амангельдиновна
Таңатар Ықылас Дуйсенова Айтгуль
Аманәлі Мариям Сарыбаева Ұлжан
Жолдасбай Ұлжанай Дүйсенова Айтгүль
Нұрболат Аяла Утеулина Айдана Карлыгаевна
Мұрат Аружан Нұрқатқызы Ахметова Бактыгул Далабаевна
Хайрулла Нұрай Маханбетқұлова Майра Бексұлтановна
Нуртаева Дильназ Сабыржановна Башарова Айгерим Беимбетовна
Бокенбаев Елмурат Берикович Жапарова Шынарай Курманбаевна
Есенхан Әмина Юсупова Баян
Жеткерген Жансезім Ауесханова Гульнар Ауесхановна
Құралбаев Бекарыс Ауесханова Гульнар Ауесхановна
Кенжебай Кәусар Бақытжанқызы Жүсіпова Гүлнұр Нұрболатқызы
Қапыш Аярыс Бектемирова Айгүл Айтқожақызы
Әлібек Бауыржан Бекболатұлы Атаниязова Салтанат Серекқызы
Гарифжан Сезім Нұрлыбекқызы Атаниязова Салтанат Серекқызы
Батырғали Ерасыл Еділұлы Алмасова Арайлым Асылбекқызы
Нұрланова Қарақат Нұрланқызы Саят Камшат Жандарбекқызы
Юсупов Сұлтан Русланұлы Бегимбетова Гүлайым Жарқынбекқызы
Махмут Манас Қанатұлы Абишева Акзинеш Темирбаевна
Құсан Назым Сарбалдакова Эльмира Жұмалықызы
Нұраддин Аяулым Сарбалдакова Эльмира Жұмалықызы
Қуанышқалиева Айдана Сарбалдакова Эльмира Жұмалықызы
Алтыбай Мади Сарбалдакова Эльмира Жұмалықызы
Жанай Каусар Усенбаева Ддамила Барлыкбаевна
Серікбаева Аяулым Балапанова Куляйм Жангалиевна
Зәкірова Сымбат Балапанова Куляйм Жангалиевна
Арыстанов Алан Ұзақова Ақмарал Өтетілеуовна
Мырзамұрат Бағлан Ұзақова Ақмарал Өтетілеуовна
Дүйсенбаева Жанерке Ұзақова Ақмарал Өтетілеуовна
Павлюкевич Станислав Усенбаева Ддамила Барлыкбаевна
Соловьева Айша Усенбаева Ддамила Барлыкбаевна
Урынбай Жасмин Ыбырашева Гүлсайран Байзаққызы
Серік Айбат Ыбырашева Гүлсайран Байзаққызы
Жұмабек Інжу Бөрібаева Гүлмайса Шоханқызы
Дүйсенұлы Мұхамед Умирбаева Айгерім Кайржановна

 

2 орын

Оқушы Жетекшісі
Қуаныш Айда Дүйсенова Айтгуль
Серік Айлин Ернар кызы Шакарова Қызғалдақ Сериковна
Кайрбулатова Малика Жанбулатовна Гумарова Карлгаш Дузелбаевна
Уалиев Нұрмұхаммад Ауесханова Гульнар Ауесхановна
Тілеуберді Айназ Болаева Гүлмира Сеитовна
Айбекқызы Мақпал Алмасова Арайлым Асылбекқызы
Рутел Нұрсая
Жанғазы Серік
Жанболат Аяулым Саденова Самал Болатбекқызы
Азаматова Мәдина Толекова Лайла Мукатаевна
Жомарт Санжар Толекова Лайла Мукатаевна
Досжан Мұхамад Толекова Лайла Мукатаевна
Рсалиев Дінмұхамед Бисембаева Ақтоты Амирхановна
Нұрланов Алихан Сулейменова Манарсулу Данабековна
Серік Әсем Сулейменова Манарсулу Данабековна
Томрад Сұлтан Сулейменова Манарсулу Данабековна
Өмірбек Аяжан Сулейменова Манарсулу Данабековна

 

3 орын

Оқушы Жетекшісі
Маулен Қанат Оспанович Жүсіпов Асет
Маулен Талғат Оспанович Жүсіпов Асет
Абжаппаров Абдат Қайырбергенұлы Ермен Қанат Самратұлы

[свернуть]

Қатысушылардың марапат қағаздарын жүктеп алу

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *