Close

Қараша айындағы конкурстар нәтижесі

2018-2019 оқу жылының қараша айында «Дарабоз» оқу орталығы ұйымдастырған Республикалық конкурстардың нәтижесі


Мұғалімдерге арналған конкурстар нәтижесі

Үздік тәрбие сағаты

Бас жүлде

Слямова  Нуржанат  Амангалиевна

Кошкинбаева Лаззат Тастемировна

1 орын

Букенова Динара Малибековна

Сахариева Гульфайруза Балапановна

Турысбаева Макпал Муратовна

Оспанова Гульжанат Жексеновна

2 орын

Ибрагимова Алмагуль Мергазиновна

Мылтыкбек Улбосын Сериковна

Кусаинова Гульзира Актаевна

Тұрдаш Айтолқын Жетпісбекқызы

Шамшадиева Каламкас Нурбаевна

3 орын

 Сухбаева Назгул Асылбековна

Сүйеукенова Шолпан Шакеновна

Шегебаева Сандуғаш

[свернуть]
Үздік сыныптан тыс іс – шара

Бас жүлде

Бимашева Эсем Усеновна

Абдрасилова Зульфия Таупиховна

Молдабаева Жамила  Болатовна

1 орын

Сексенбаева Аклима Мэлсовна

Кенбаева Жанымкул Саруаровна

Ауезова  Сауле

Оспанова Мария Абилхановна

Урбаева  Эльмира

Исабекова Айгуль Карибаевна

2 орын

 Умирзахова Кызмарал Нурлыбековна

Сабденова Шолпан Токеновна

Исабекова Нуржамал Умирзаховна

Құлахмет Таңатар Тастайбекұлы

Нұрқамза Жанат Қадржанқызы

Шиндаулова Жанат

Құлбарақов Нұрбол Молдағалиұлы

3 орын

Мамлянова Қарлығаш Есенгелдіқызы

Ауежанова Жадыра Елемесқызы

Сабденова Шолпан Токеновна

[свернуть]
Үздік сценарий

1 орын

Сапаргалиева Айжан Турсумбековна

Кайракбаева Женискуль Советовна

Мамбетниязова Алия Расовна

2 орын

Аубакирова Салтанат Орынбекқызы

Төлуова Жадыра Нурхановна

Сейтова Камилла Алтынбековна

Дүйсенбай Нұрбол Айтқожаұлы

3 орын

Жомартова Лилия Маратовна

Абылаева Айман Тоқтарқызы

Фазылова Нұргүл Әбуталиповна

Әбіләзім Жанар Қайратқызы

Ерғали Күміс Нұрланқызы

Абаев Нұржан Абайұлы

[свернуть]
Үздік сабақ жоспары

1 орын

Кожагулова Айсулу Кабидолловна

Абенова Самал Керімбайқызы

Аязбекова Гульвира Мейрхановна

Сенгирбаева Асем Макеновна

Утеулиева  Гульсайра Таукеевна

2 орын

Куракбаева Асем Азимовна

Абишева Қаракөз Мұратовна

Тұрдаш Айтолқын Жетпісбекқызы

А.Ж.Жанузакова

Айбекова Несібелі Көшкінбайқызы

Атабаев Райымбек Сейтбекұлы

Байганышева Бахыт Советбековна

Егембердинова Назым Турсунбековна

Жетписбаева Зауре Бегдилдаевна

Жұмажанова Жанара Бақытжанқызы

Қапезова Гулнара Ерланқызы

Құлахмет Таңатар Тастайбекұлы

Накысбекова Ардақ

Тлембаева Забира Махаевна

Омарова Аманкуль Битурсыновна

Туленова Агайша Бакытовна

Есқалиева.Ұ

Бейсенбаев Амангельды Мухаметжанович

3 орын

 Султангазина Жанар Кайратовна

Қыстаубаева Айым Қуандыққызы

Аксеитова Данагул Толеубаевна

Бекишева Толқын Ергазиновна

Вебер Гульмира Геннадиевна

Есмұхамбет Аягөз Талғатқызы

Зиннатуллина Альмира Хасановна

Кажипова Сандугаш Алпысовна

Макадиева Меруерт Кабилкановна

Мукашева Айнур Аскаровна

Ногаева Марал Орынбаевна

Сатыбалдиев Мұрат Нығметұлы

Солтанбекова Анар Закунбековна

Сулейменова Сымбат Жангалиевна

Тулекова Алия Маратовна

Турумбетова Бакытгуль Темирбековна

[свернуть]
Үздік мұғалім портфолиосы

1 орын

Кожабеков Алмас Бакитович

Медеубаева   Меруерт Канатовна

Ержанова Нургуль Муратовна

Калиева Шолпан Токеновна

Кудесова Гульдира Максутовна

Қарашалова Данагүл Əріпжанқызы

Бейвазы Кенжегүл Бейвазықызы

2 орын

Кожабатчина Бакыижан Сагадаткызы

Мырзабекова Женисгул Садуовна

3 орын

Шахмет Нұржан Нұрлыбекұлы

Асылбек Айбол Бахытович

Сеиткабыл Жайна Бахытжановна

[свернуть]
Үздік ашық сабақ

1 орын

Алдабергенова Рысгуль Парахатовна

Аделбаева Ботакоз  Эрмекпаевна

Дуйсекенова Меруерт Оразбековна

Жакупова Анар Оразгалиевна

Жакупжанова Алия Советбековна

Жолбарысов Нурлан Мұстафаұлы

Касымбекова  Багира

Кисикбасова Шолпан Актенеловна

Кульбаева Рахаткул

Мухатова А.Д

Токтамысова Жания Амангельдыевна

Торбай Манчук Акбукеновна

2 орын

 Сарсембаева Махаббат Бакытжановна

Әмірхан Сағадат Мақұлбекұлы

Акбаева Сания Айтбаевна

Ауғанбаева Гүлжан Адильхановна

Бекетаева Набира Умурзаковна

Узембаева Риза Мамыржановна

Елеусизова Шолпан Турсумбековна

Жолдасханова Динара Мейрбековна

Рсалиева Нургуль Андировна

Сулейменова Қыздығой Анаркуловна

Ережепова Жадыра Мураткановна

3 орын

Ауежанова Жадыра Елемесқызы

Иманбекова Алия Айтбаевна

Мурзабаева Рысжан Канап

Оралбекова Асель Бақтиярқызы

Султанова Шынар Андреевна

Уразбаева Анар Абубакировна

Хусайнова Айжан Зайдуллаевна

[свернуть]
Үздік сабақ презентациясы

1 орын

Айткулова Майрамкул Тулеповна

Ахаева Жазира Алтынбековна

Жакинова Айгул Тельмановна

Тұрдаш Айтолқын Жетпісбекқызы

2 орын

Әжіғалиева Фамила Насимоллақызы

Байжукенова Гулмира Гаухарбековна

Ахметова Меруерт

Ахметова  Рахима

3 орын

Утеулиева  Гульсайра Таукеевна

Калибекова Айзада Сагимбековна

[свернуть]

Оқушыларға арналған конкурстар нәтижесі

Сүйкімді жануарлар әлемі

Бас жүлде

Нұрқайдар Әбіл Ғалымұлы  жетекшісі  Тұрдаш Айтолқын Жетпісбекқызы

Асылбаева Дана Берікқызы    жетекшісі  Тұрдаш Айтолқын Жетпісбекқызы

Қибашев Ислам Әлібекұлы  жетекшісі Өксікбаева  Ботакөз Сәрсенбіқызы

Көпжасар Бекбол  жетекшісі  Молдабаева Жамила

Берікбол Мерей Азаматқызы жетекшісі  Мадикан Жазира Сагынтаевна

Қоныс Нұрбол   жетекшісі  Абишева Гульжазира

Құдайқұл Айнұр жетекшісі Сырымқызы Әйгерім

Сансызбаева Гаухар  жетекшісі  Алмаханова Ляззат Турехановна

1 орын

Нұрғалиева Камилла   жетекшісі  Жакупжанова Алия Советбековна

Аманолла  Ақмарал     жетекшісі Мейрманова Бакытгул Байызкызы

Нұрланқызы Ардана    жетекшісі  Тұрдаш Айтолқын Жетпісбекқызы

Бурханова  Бағила Медеубековна      жетекшісі Турсунбаева Бекзада Алимбаевна

Гадилшиев Султан Ерболович  жетекшісі  Бертаева Науат Абайбекқызы

Ерік Айбын  жетекшісі  Бабылханова Гульжан Толеутаевна

Зинатдинова Жасмин Исақызы  жетекшісі  Абдешева Айнур Танирбергеновна

Кенешбекова Дана Жасұланқызы  жетекшісі  Амирова Акмарал Сейтмуратовна

Ордабаева Жасмин  жетекшісі  Умербекова Жупар Сагинбековна

Қайрат Әбіш Қолқанатұлы  жетекшісі  Ергали Жанар Рахыманқызы

Мұратбай Аяулым  жетекшісі  Көшербай Эльмира

Надолинная Валерия  Узакбаева   жетекшісі  Сарби-Наз Амангалиевна

Егеубаева Тоғжан жетекшісі  Умербекова Жупар Сагинбековна

Секен Ерасыл  жетекшісі  Бастемова Светлана Сулейменовна

Қайролла Диляра жетекшісі  Умербекова Жупар Сагинбековна

Тұрғанбекұлы Батырхан жетекшісі  Жакаева Гульден Жомартовна

Ямшит Гүлсезім  жетекшісі  Көшербай Эльмира

Жомартұлы Ринат жетекшісі   Алданазарова Арайлым Хамзина

2 орын

Искакова Анель  жетекшісі  Жакупжанова Алия Советбековна

Ұзақ Мерей жетекшісі  Имангазинова Алмагуль Нурмашевна

Дакәрім  Ақмарал жетекшісі Мейрманова Бакытгул Байызкызы

Қазбекова Зинура жетекшісі  Адилова Роза Сайляухановна

Асқар Нариман жетекшісі  Мадикан Жазира Сагынтаевна

Елтаева Айзере  жетекшісі  Құлмағамбет Mариям Алдоңғарқызы

Қалыбек Жанерке  Жанболатқызы жетекшісі  Кошым Алтынгүл  Мұхымқызы

Қалыбек Медина Жанболатқызы жетекшісі Солтанбекова Гүлшат Елеусизовна

Жумагерей Жібек Жанатқызы жетекшісі  Жақсылықова Гүлсара Жаксылыковна

Тілеужан Айша Байганышева  жетекшісі  Бахыт Советбековна

Қауыпбай Мадияр жетекшісі  Алмаханова Ляззат Турехановна

Рамазан Саян Ерсінұлы  жетекшісі  Мадикан Жазира  Сагынтаевна

Садыхин Аружан  жетекшісі  Суешова Жанар Серкебаевна

Талғалова Камилла Кайратовна  жетекшісі  Жакупжанова Алия Советбековна

Темірғали Жанель  жетекшісі  Раймаева Алмагуль   Ауелхановна

Теміртас Ерасыл Қайратұлы    жетекшісі  Раймаева Алмагуль   Ауелхановна

Төлеген Семанұр  жетекшісі  Алмаханова Ляззат Турехановна

3 орын

Сансызбай Алихан Асхатұлы  жетекшісі  Адилова Роза Сайляухановна

Болатқанов Арлан  жетекшісі  Адилова Роза Сайляухановна

Торебек Мирас Торебекулы  жетекшісі  Мадикан Жазира  Сагынтаевна

Солдатов Никита  жетекшісі  Белхожаева Динара Жумабековна

Мағзинова Нұргүл Нұрланқызы  жетекшісі  Кульдебаева Назигуль Каныбековна

Сатыбалды Айзере Нұржанқызы  жетекшісі  Мадикан Жазира Сагынтаевна

Қасымхан Инабат Махамбетовна  жетекшісі  Асаняева Гульзат Махамбетовна

Әскериянова Жаннұр Қайратқызы   жетекшісі Жакупжанова Алия Советбековна

Алимкайдарова  Дильназ Қанатовна жетекшісі Турсунбаева Бекзада Алимбаевна

Асқарқызы Нұрай  жетекшісі  Абишева Гульжазира

Медетқызы Амина  жетекшісі  Жакупжанова Алия Советбековна

Мұхтарова Асем  жетекшісі  Имангазинова Алмагуль Нурмашевна

Жүсіп Тәмерлан Маратұлы     жетекшісі Раймаева Алмагуль   Ауелхановна

Алибекова Жансұлу    жетекшісі  Умербекова Жупар Сагинбековна

Сансызбай Нұрай   жетекшісі  Умербекова Жупар Сагинбековна

Бауыржанқызы Айым  жетекшісі  Сахариева Гульфайруза Балапановна

[свернуть]
Еңбегі ерен - Елбасы

Бас жүлде

Алиева Мереке  жетекшісі  Омарова Гульнара Арыстанбековна

Ақылтаева Алмагүл  жетекшісі  Казыгулова Маржан Ясыновна

Мақаш Наиль Нариманұлы  жетекшісі  Мусабекова Мадина Бакышевна

Серик Арыстан Султанұлы  жетекшісі  Ордабаева Зайрагул Киябаевна

Серғазы Дана Серғазықызы  жетекшісі  Ордабаева Зайрагул Киябаевна

1 орын

Махамбетжан Гүлсая  жетекшісі  Жанатаева Манат Жаркынбековна

Сулейменова   Замира   Амантаевна  жетекшісі  Арыстанова Арайлым Кенжебаевна

Рақыметқан Ләзат  жетекшісі  Майколемова Алма Құдайбергеновна

Нурболатова Бекзада  жетекшісі  Утебалиева Камшат Темиржанқызы

Убайдулла Ардақ  Сағындыққызы  жетекшісі  Серикбаева Гулдана

Сыбанова Гүлнұр  жетекшісі  Жумалиева Майгуль Адилбековна

Айтбай Айзере Жанаева  жетекшісі  Гүлбала Шералықызы

Айтқожа Фатима  жетекшісі  Айтжанова Айман Айткурмановна

Ақымбек Нұртас Шыңғысұлы  жетекшісі  Бастемова Светлана Сүлейменова

Алдамжарова Ажар  жетекшісі  Уралова Бактылы Саткалеевна

Аманбек Гауһар  жетекшісі  Калемшарив Сайлаухан

Гаркавенко Ангелина Узакбаева  жетекшісі  Сарби-Наз Амангалиевна

Далданбай Бағжан Бахтиярұлы  жетекшісі  Алимкулова Нурайым Ерболатқызы

Жәкібай  Сұлтан Асқарұлы  жетекшісі  Трумова Бакытгул Тюлегеновна

Исатаева Айжан   Мұхитқызы  жетекшісі  Төрехан Мадина Бауыржанқызы

Қаңтарбаева Арайлым  жетекшісі  Махамбетова Алмагүл Ықыласқызы

Бактиярова Амина  жетекшісі  Рашиева Назымгуль Зинатулловна

Саясатова Ақжан  жетекшісі  Омарова Гульнара Арыстанбековна

Төлеген Мерейлі  жетекшісі  Джолмағамбетова Гүлсара

Тұрсынбек Нұрбақыт  жетекшісі  Имангазинова Алмагуль Нурмашевна

Шырынбек Шерхан  жетекшісі  Омарова Гульнара Арыстанбековна

Елекеев Әлішер  Елекейұлы  жетекшісі  Жаирбаева Айгерим Канатовна

Халанский Данил Александрович  жетекшісі  Солтанбекова Анар Закунбековна

2 орын

Марат Айару  жетекшісі  Көшербай Эльмира

Дулатова Назерке  жетекшісі  Мухамеджанова Бикеш Сайлауовна

Сүеу Ақжол Аманжолұлы  жетекшісі  Бөлекбаева Венера Миканқызы

Маратов Ерсағын Нұртасұлы  жетекшісі  Медрес Айман Сердіғалиқызы

Рақымбек Ақерке  жетекшісі  Майколемова Алма Құдайбергеновна

Молдабек Айгерім  жетекшісі  Махамбетова Алмагүл Ықыласқызы

Оразғали Аружан Жанарбекқызы  жетекшісі  Медрес Айман Сердіғалиқызы

Асылбекова Айдана Асланбековна  жетекшісі  Медрес Айман Сердіғалиқызы

Рақымбек Ақерке  жетекшісі  Майколемова Алма Құдайбергеновна

Мамыр  Мұхтархан  жетекшісі  Мұстафаева Гаухар

Өмірхан Айзат  жетекшісі  Төрехан Мадина Бауыржанқызы

Марат Алихан Шоқан ұлы  жетекшісі  Мухамеджанова Бикеш Сайлауовна

Тоқтаған Еларыс  жетекшісі  Жумалиева Майгуль Адилбековна

Құрман Аршат Елдосұлы  жетекшісі  Тиштықбаева Жібек Мәкешқызы

Адилмурат Бергентай  жетекшісі  Жаирбаева Айгерим Канатовна

Арман Нұрәлем Арманұлы  жетекшісі  Кожабатчина Бакытжан Сагадаткызы

Арыстанбай Амина  жетекшісі  Алмаханова Ляззат Турехановна

Ахметжан Расул  жетекшісі  Куракбаева Асем Азимовна

Байсейтов Диас  жетекшісі  Омарова Гульнара Арыстанбековна

Жакупова Дильнара  жетекшісі  Жанаева Гүлбала Шералықызы

Жандос Қымбат Жандосқызы  жетекшісі  Абубакирова Тогжан Манарбековна

Жолдас Досжан  жетекшісі  Омарова Гульнара Арыстанбековна

Касымова  Гауһар  жетекшісі  А.К.Исмаилова

Сагадатов Алишер Азаматович  жетекшісі  Медрес Айман Сердіғалиқызы

Сәрсенбайева Аяулым  жетекшісі  Абишева Мендыгуль Бейсеновна

Төлеужан Елшат  жетекшісі  Мамырбекова Анар Сериказиновна

Шүкірхан Сандуғаш  жетекшісі  Төрехан Мадина Бауыржанқызы

Құрманәлі Ақерке  жетекшісі  Раймаева Алмагуль   Ауелхановна

3 орын

Альмишева Меруерт Нуралиевна  жетекшісі  Мухамеджанова Бикеш Сайлауовна

Жақсылық Ербол  жетекшісі  Мухамеджанова Бикеш Сайлауовна

Өсербай Керімхан  жетекшісі  Серикбаева Гулдана

Байсахан Мадина Жекебайқызы  жетекшісі  Асильбаева Ардак Мирзамуратовна

Төлеубекова Ботагөз  жетекшісі  Алмаханова Ляззат Турехановна

Қыдырбай Зере Ұланқызы жетекшісі Шатенова Сафура Ералиевна

Бақытжанқызы  Аяулым  жетекшісі  Исаева  Алия Жардлхановна

Тілеубай Аяулым  жетекшісі  Сатыбалдиева Ләззат

Хумарберген Аида  жетекшісі  Болат Алтынжан

Қайырбек Олжас  Ырғызбекұлы  жетекшісі  Альназаров  Қанат Ислямович

Сейтова Рауан Бейсембекова  жетекшісі  Самал Толеухановна

Хайруллина Ләйла Дастанқызы  жетекшісі  Аккулова Зулфия  Маратовна

Аманқұл Даниял Бахтиярұлы  жетекшісі  Бекетова Гульнара Калдыбековна

Ғабитұлы Тәңірберген  жетекшісі  Жунисбекова Айсулу Анарбековна

Марғұланқызы Аяжан  жетекшісі Жунисбекова Айсулу Анарбековна

Есхат Ықпал  жетекшісі  Жумалиева Майгуль Адилбековна

Тахтамуратова Аяулым  жетекшісі  Раймаева Алмагуль   Ауелхановна

Килыкеш Диас Кияқұлы  жетекшісі  Мухамеджанова Бикеш Сайлауовна

Тойшибаева Нурай  жетекшісі  Бабылханова Гульжан Толеутаевна

Тоқтағұл Жанель Еркенқызы  жетекшісі  Бекетова Гульнара Калдыбековна

Қайыпбай Асылхан  жетекшісі  Бержанова Жумагул Гудебаевна

Ерланова Сабина  жетекшісі  Қасен Әмина Балтабайқызы

Абылмансур Алуа Айбекқызы жетекшісі  Мамырбекова Анар Серикказиновна

Аманжолова Гульнар Азаматқызы  жетекшісі  Ордабаева Зайрагул Киябаевна

Амзеев Асылхан  жетекшісі  Сәбденбекова Ұлбосын Жәнібекқызы

Есенқұл Еркебұлан  жетекшісі  Бабылханова Гульжан Толеутаевна

Есмурза Бекбол  жетекшісі  Суешова Жанар Серкебаевна

Әскербек Ерасыл  жетекшісі  Султангазина Жанар Кайратовна

Шадихан Мағжан  жетекшісі  Сатыбалдиева Ләззат

Шалабай Айзада  жетекшісі  Сатыбалдиева Ләззат

Шахман Санжар  жетекшісі  Абишева Гульжазира

Болат Еркежан Ерқанатқызы  жетекшісі  Болат Алтынжан

[свернуть]
Тариx - өшпес мұра

Бас жүлде

Жасұланов Аманат Жасуланович жетекшісі Кожабатчина Бакытжан Сагадаткызы

Серікқызы Жанель жетекшісі Ауежанова Жадыра Елемесқызы

1 орын

Қайыржанқызы Меруерт жетекшісі Ауежанова Жадыра Елемесқызы

Қанатқызы Мадина жетекшісі Абдульдина Нұргүл Серікқызы

Нұржанова    Ақмаржан жетекшісі Казыгулова Маржан Ясыновна

Ордабаева Жасмин жетекшісі Умербекова Жупар Сагинбековна

Сейтова Арайлым  Мухитдинқызы жетекшісі Абубакирова Тогжан Манарбековна

Шымыр Қуаныш жетекшісі Серикбаева Гулдана

Есбол Құндыз  жетекшісі  Жумалиева Майгуль Адилбековна

2 орын

Орынбасар Арайлым  жетекшісі Ауежанова Жадыра Елемесқызы

Рысқұлбек Мерей Елмұратқызы жетекшісі Раймаева Алмагуль Ауелхановна

Смайлов Ақзат жетекшісі Карагулова Зейнет Жаксылыковна

Ғалы Инабат Жақсыбайқызы жетекшісі Абубакирова Тогжан Манарбековна

Молдахметова Аида жетекшісі Сатаева Айзада

3 орын

Бестбек Нұрәлі  жетекшісі Жакупжанова Алия Советбековна

Файзуллин Саян жетекшісі Утебаливеа Камшат Темиржанқызы

Өмірзақов Мейірбек   жетекшісі Утебаливеа Камшат Темиржанқызы

Абдылла Райымбек  жетекшісі Суешова Жанар Серкебаевна

Басынбек Айдос жетекшісі  Серикбаева Гулдана

Ержан Айгерім жетекшісі Сатыбалдиева Ләззат

Жакупбаева Айша Азаматовна   жетекшісі  Мамырбекова Анар Сериказиновна

Жетпісова Зарина Берікқызы  жетекшісі  Абдульдина Нұргүл Серікқызы

Хайрболды Мадина Талғатқызы   жетекшісі  Басыбаева Нургуль Канатовна

Қуанышева   Айдана   жетекшісі  Калкенова   Нургуль  Сулейменовна

[свернуть]
Адамгершілік асыл қасиет

Бас жүлде

Алмазұлы Санжар  жетекшісі Қансейтова Шолпан Икатқызы

Назарбекова Альмира жетекшісі  Рахметоллина Лаура Социаловна

Саркытова Еркемай Нұрболатқызы  жетекшісі   Рахметоллина Лаура Социаловна

Джангелдіұлы Азамат жетекшісі  Серикбаева Гулдана

Әбділәзиз Нұрмұхамбед   жетекшісі  Абишева  Гульжазира

Хумарберген Аида

1 орын

Ерболат Нұрай     жетекшісі     Жанатаева Манат Жаркынбековна

Абзалова Айнара Абзаловна  жетекшісі  Медрес Айман Сердіғалиқызы

Жамятов Қазбек Талғатұлы     жетекшісі  Естемесова Арайлым Өмірбекқызы

Мадина Шерзадовна Валиева     жетекшісі  Закиряева Ляззат Ашимхановна

Жеңісхан Дәуіргүл        жетекшісі  Махамбетова Алмагүл Ықыласқызы

Маратов Альтаир Асылжанович  жетекшісі Нурмаганбетова Айдана Рустемовна

Хуанган Гулжазира       жетекшісі Махамбетова Алмагүл Ықыласқызы

2 орын

Нұрлан Айтаныс Ролланқызы  жетекшісі  Медрес Айман Сердіғалиқызы

Шаймуханова Адина Танатовна  жетекшісі Солтанбекова Гульшат Елеусізқызы

Дадажан Сымбат жетекшісі  Серикбаева Гулдана

Ерболат Кәусар   жетекшісі  Сырымқызы Әйгерім

Арыстанбек   Айжанар Мұратбекқызы  жетекшісі   Жиембаева Алма Советовна

Батырова Аниса Берикқызы    жетекшісі Жаканова Назым Жакановна

Бахтиярова Камшат жетекшісі  Турдибаева С.К

Бекен Айнара  жетекшісі  Әлішбаева Индира

Болысбекова Нұрай   жетекшісі Казыгулова Маржан Ясыновна

Дүнгенбек Аружан жетекшісі  Пралиева Индира Табынбаевна

Заурбек Гүлайна жетекшісі  Мұстафаева Гаухар

Кәмелханова Аружан жетекшісі  Рашиева Назымгуль Зинатулловна

Қалдар Диана Маратқызы жетекшісі  Раймаева Алмагуль   Ауелхановна

Қисмет Кәусар  Саматқызы

Мақсұт Айсұлу  Қазыбекқызы   жетекшісі  Болат Алтынжан

Махамбет Динара Махамбетқызы жетекшісі  Исаева  Алия Жардлхановна

Садырбаева Сабина     жетекшісі  Турдибаева С.К.

Сейіт  Әйгерім  Мейірбекқызы   жетекшісі Аманбаева Мейрамкул Жасұзаққызы

Токсанбаева Камила Балгабековна   жетекшісі   Кабышева Асемгуль Даукеновна

Төреғали Мереке  жетекшісі  Сатаева Айзада

Жұмақан Ділназ   Мұратқызы   жетекшісі  Жакупова Анар Оразгалиевна

3 орын

Ербулова Айтолқын жетекшісі  Кебекбаева Құралай Бегжанқызы

Абитова Аружан   жетекшісі  Турдибаева С.К

Ақылбек Маржан   жетекшісі  Данбаева З.М.

Алпыс Инабат    жетекшісі  Сырымқызы Әйгерім

Анарбай Ақбота  жетекшісі  Имангазинова Алмагуль Нурмашевна

Болат Еркежан Ерқанатқызы  жетекшісі  Болат Алтынжан

Ғабитұлы Тәңірберген жетекшісі  Жунисбекова Айсулу Анарбековна

Марғұланқызы Аяжан  жетекшісі Жунисбекова Айсулу Анарбековна

Ергешқызы Сымбат   жетекшісі   Серікболқызы Әлия

Әділбай Айдын  жетекшісі  Базарбекова Мерует Оспановна

Қанатқызы Айым   жетекшісі  Базарбекова Мерует Оспановна

Әлімбай Айя Қалшабекқызы  жетекшісі  Сатыбалдиева Ләззат Өмешқызы

Қалжанқызы Қалбибі  жетекшісі  Серікболқызы Әлия

Мұханбет Зере Кадирбаева  жетекшісі  Маржан Ануарбековна

Мұхтар Анель Русланқызы жетекшісі  Раймаева Алмагуль   Ауелхановна

Жалғас Санжар Мәлікұлы жетекшісі  Наурызалы Жанар Қанатқызы

Смағұл Азиза   жетекшісі  Турдибаева С.К

Советбек Сағынай жетекшісі  Бабылханова Гульжан Толеутаевна

Токтагазиан Анел Биржановна   жетекшісі  Сабикенева Жанар Заманбековна

[свернуть]
Экология және біз

Бас жүлде

Базилова Аймира Сағынышқызы жетекшісі  Тұрдаш Айтолқын Жетпісбекқызы

Байсахан Мадина Жекебайқызы жетекшісі  Асильбаева Ардак Мирзамуратовна

Тосынбайқызы Дина жетекшісі Махамбетова Алмагүл Ықыласқызы

Тұяқбай Айшат Айдынқызы жетекшісі Абдешева Айнур Танирбергеновна

1 орын

Ескендір Мирас жетекшісі  Мамбетниязова Жемисгуль Карагуловна

Қамза Елбол Миртайұлы  жетекшісі  Уразбаева Анар Аубубакировна

Қоныспаева Аида Нұрланқызы жетекшісі Тұрдаш Айтолқын Жетпісбекқызы

Марланқызы Мөлдір жетекшісі Адильбекова Анар Болатовна

Мұратов Жүрсін Алмасұлы жетекшісі Жакаева Гульден Жомартовна

Талапқызы Айару жетекшісі Көшербай Эльмира

Сеилбекова Нурназ Жанболатқызы жетекшісі Басар Гүлбаршын Сарбасқызы

Сағат Нұрсәуле Абзалқызы жетекшісі Мейрманова Бақытгул Байызқызы.

2 орын

Бахытқызы  Динара     жетекшісі  Аксеитова Данагул Толеубаевна

Күдебекова Айғаным жетекшісі Казыгулова Маржан Ясыновна

Қадырбай Нұрым Медетұлы жетекшісі Асильбаева Ардак Мирзамуратовна

Наурыз Айерке Бауыржанқызы  жетекшісі  Серікболқызы Әлия

Мақсұт Айсұлу  Қазыбекқызы   жетекшісі Болат Алтынжан

Бағдад  Қасымжан жетекшісі Серикбаева Гулдана

Бейсенбаева Жансая   жетекшісі  Рашиева Назымгуль Зинатулловна

Ермағанбетова Перизат жетекшісі  Ашимханова Сауле  Қасымжомартовна

Жүсіп Назира Маратқызы жетекшісі  Тұрдаш Айтолқын Жетпісбекқызы

Ұлданай Маратқызы  Жетекшісі: Раймаева Алмагуль Ауелхановна

Құрманалы Мөлдір Өркенқызы жетекшісі Мамырбекова Анар Сериказиновна

Сағатқызы Гүлфарида жетекшісі Утебалиева Камшат Темиржанқызы

Тілеухан Гүлзат жетекшісі Тұрдаш Айтолқын Жетпісбекқызы

3 орын

Қалбаева Ақбота жетекшісі  Бержанова Жумагул Гудебаевна

Илесбаева Сабина жетекшісі Имангазинова Алмагуль Нурмашевна

Ахметулина Зарина Мақсатовна жетекшісі   Болат Алтынжан

Мурзабек Әліби Ашырбекұлы  жетекшісі  Болат Алтынжан

Келдьбекова Жазира Мейрамовна  жетекшісі  Болат Алтынжан

Қали  Айбота  Батырханқызы  жетекшісі  Мұсағалиева Перизат Жеткергенқызы

Аманова Нұрай Сериковна  жетекшісі  Болат Алтынжан

Шідербай Гүльнұр жетекшісі  Болат Алтынжан

Болат Еркежан Ерқанатқызы  жетекшісі  Болат Алтынжан

Амангелді Нұрлыайым Мұхамбетәліқызы     жетекшісі  Серікболқызы Әлия

Каирбаева Аяжан Азаматовна  жетекшісі  Болат Алтынжан

Бейбітхан Жадыра жетекшісі  Тұрдаш Айтолқын Жетпісбекқызы

Қарабас Асанәли жетекшісі  Жомартова Камал Сатыбалдиновна

Уайда Нурай Ермекқызы  жетекшісі  Ережепова Жадыра Мураткановна

[свернуть]
Көркем жазу

Бас жүлде

Алибекова Жания Жангелдиновна  жетекшісі  Кептербекова Гулбағым Кептербекқызы

Ерланқызы Алуа    жетекшісі  Системхан Гулжан

Бауыржанқызы Еңлік    жетекшісі Системхан Гулжан

Нысанбайқызы Ақтоты  жетекшісі  Аяпова Дамегул

Бекасыл  Фатима  жетекшісі  Молдабаева Жамила

Еркебай Аяжан Абзалқызы  жетекшісі  Турсунбаева Бекзада Алимбаевна

Жұмахан Айқын Алмасұлы  жетекшісі  Айділда Жаңагүл  Қайратқызы

Молдабек Анель

Молдағали Іңкәр Меирбекқызы  жетекшісі  Кайдалинова Асемгуль Ескендирқызы

Саматқызы Ақбота  жетекшісі  Мырзагалиева Кулдир Сагитбековна

Смағұл Ералы  жетекшісі  Ашимова Перизат Султановна

Энгельсова Аружан Ерлановна жетекшісі Турманова Перизат Музарапшаевна

1 орын

Есенаманов Айбар жетекшісі Дюсембаева Гаухар Кабышовна

Темірбаева Аяла жетекшісі Ашимова Перизат Султановна

Мұратқызы Алуа жетекшісі Мамырбекова Анар Сериказиновна

Еркенова Назерке жетекшісі Ашимова Перизат Султановна

Жұмақан Айару Маратқызы жетекшісі Системхан Гулжан

Серикова Айым Сериковна жетекшісі Системхан Гулжан

Ерсін Ақберен Ертайұлы жетекшісі Системхан Гулжан

Бекжанова Арайлым Аскаровна жетекшісі Системхан Гулжан

Алтайқызы Назерке жетекшісі Мамырбекова Анар Сериказиновна

Аманбердіұлы Тимур жетекшісі Әлішбаева Индира

Ахметова Қарақат Құрманғазықызы жетекшісі Сахиева Гүлжан Темірбекқызы

Аметова Данель Дауржановна  жетекшісі Системхан Гулжан

Ербулатова  Гулимжан Жанбулатовна  жетекшісі Сухбаева Назгул Асылбековна

Ермек Аяжан Мадиярқызы жетекшісі Махина Алмагуль Дуйсенкызы

Ертісова Ұлжан жетекшісі Ашимова Перизат Султановна

Әуез Іңкәр Серікқызы жетекшісі Кайдалинова Асемгуль Ескендирқызы

Жакон Мейірбек жетекшісі Алмаханова Ляззат Турехановна

Жанатова Аяжан жетекшісі Тойчибекова Куралай Нурбаевна

Жанымгерей Сұлтан  Даниярұлы жетекшісі Куандыкова Балжан Айжановна

Керімбай Еркежан жетекшісі Тойчибекова Куралай Нурбаевна

Кенжебаева Жасмин Пулатовна жетекшісі Айділда Жаңагүл   Қайратқызы

Көпбосын Айбек жетекшісі Адилханова Назым Кадыргалиевна

Қайратова Аяжан жетекшісі Ашимова Перизат Султановна

Қанат Руслан жетекшісі Кожахметова Алтын

Қарыбай Абдуали  Азаматұлы жетекшісі Кабылова  Жаныл

Қилым Аружан Нұртазақызы  жетекшісі Қабдешова Бакытжан Шапиховна

Фазыл Гүлайхан Қанатқызы  жетекшісі Қабдешова Бакытжан Шапиховна

Құдайберген Меруерт Есенғалиқызы жетекшісі Айділда Жаңагүл   Қайратқызы

Құныпия Қайсар Нұрғисаұлы жетекшісі Айділда Жаңагүл  Қайратқызы

Кыдырманова Аружан  жетекшісі Кулмухаметова Гульнар Базартаевна

Қырықбайқызы Аружан жетекшісі Сабирова Алия Канатовна

Нұржанқызы Жансая жетекшісі

Нысанбай Битөре Болатұлы жетекшісі Кайдалинова Асемгуль Ескендирқызы

Оспан Аяулым Ерболқызы жетекшісі Кайдалинова Асемгуль Ескендирқызы

Сагадилда Әлижан Елдосұлы жетекшісі Айділда Жаңагүл   Қайратқызы

Серікбаев Сұлтан жетекшісі Ашимова Перизат Султановна

Тлеужан Айзере Бауыржанқызы жетекшісі Айділда Жаңагүл   Қайратқызы

Төби Ясмина жетекшісі Адилова Роза Сайляухановна

Утеген Азиза жетекшісі

Шайзуллаева Еркежан Русланқызы жетекшісі Калиева   Шолпан Токеновна

2 орын

Итібаева  Айгерім жетекшісі Кабылова  Жаныл

Сисенова Гульназ Казбековна жетекшісі Хайруллина Римма Бақытовна

Пернебаева Балауса жетекшісі Нұрмағанбетова Ұмсынай

Оразбай Алихан жетекшісі Дюсембаева Гаухар Кабышовна

Санақбай Толғанай жетекшісі Әлішбаева Индира

Сейдулла Жанерке Ғалымжанқызы жетекшісі Жақсылықова Гүлсара Жаксылыковна

Сеитқан Ерсұлтан Елдосұлы жетекшісі Айділда Жаңагүл   Қайратқызы

Марат Алихан Қанатұлы жетекшісі Жумабекова Назгуль Толеухановна

Жәнібекқызы Қарақат жетекшісі Кожахметова Алтын

Құрманбекқызы Айару жетекшісі Балкенбаева Алия Қаратаевна

Мәлікова Назерке жетекшісі Балкенбаева Алия Қаратаевна

Құспан Бексұлтан жетекшісі Қасен Әмина Балтабайқызы

Жуманазар Тамирис Нурланқызы жетекшісі

Тимур Азамат Тимурұлы жетекшісі Айділда Жаңагүл   Қайратқызы

Ибатолла Жанерке Орынбекқызы  жетекшісі Жауыр Гүлбаршын Тынышбайқызы

Кадырбек  Бақытжан жетекшісі Мусаева  Айгул

Жетибай Жанерке жетекшісі Канибетова Аккенже Садыковна

Жалғас Айым Асхатқызы жетекшісі Айділда Жаңагүл   Қайратқызы

Мәулет Ақбота Нұржанқызы  жетекшісі Системхан Гулжан

Ерланқызы Кәусар жетекшісі  Суйдикен Назым Абылгалийқызы

Ермек Нұрай Сарсенқызы жетекшісі Махина Алмагуль Дуйсенкызы

Бақыткелді Алаш жетекшісі Адилханова Назым Кадыргалиевна

Бауыржанқызы  Кәусар жетекшісі Бейсембекова  Жадира

Бейсен Алуа жетекшісі Қаратаева Қолғанат Ғибадатқызы

Аманжол Олжас Жасұланұлы жетекшісі Системхан Гулжан

Жаксылык Мерей жетекшісі Айткулова  Майрамкул

Ұзақбай Анар жетекшісі

Мұхитқызы Арайлым жетекшісі Дюсембаева Гаухар Кабышовна

Слямбек Алихан Канатбекулы жетекшісі Болат Алтынжан

Біләл Мейір жетекшісі Нұрмағанбетова Ұмсынай

Болатпай Аружан Русланқызы  жетекшісі  Қабдешова Бағытжан Шапиховна

Дюсенова Мадина  жетекшісі  Хасанова Маншук Санаховна

Төлеген Айару жетекшісі Хасанова Маншук Санаховна

Нұрбосынқызы Әсел жетекшісі Суйдикен Назым Абылгалийқызы

Ербосын Еркеназ жетекшісі Кожахметова Алтын

Әділхан Әсел жетекшісі Нұрмағанбетова Ұмсынай

Қабдылкәрім Келдібек Сейілханұлы жетекшісі Болат Алтынжан

Орынбасар Аяулым жетекшісі

Төремұрат Санжар Дулатұлы жетекшісі Жандарбекова Назгуль Маратовна

3 орын

Назымбек Толғанай Қуанышбекқызы жетекшісі Алимжанова Самал Ербатыровна

Куспанова Амина  жетекшісі  Хасанова Маншук Санаховна

Каирбаева Аяжан Азаматовна  жетекшісі Болат Алтынжан

Абуталиб   Әділет жетекшісі Мусаева  Айгул

Наурызғалиева Дидар Аділбековна жетекшісі Хайруллина Римма Бақытовна

Назымбек Әли Ардақұлы жетекшісі Болат Алтынжан

Оразбай  Нұрсұлу жетекшісі Мусаева  Айгул

Амангельди  Кәусар жетекшісі Мусаева  Айгул

Асан  Нурислам жетекшісі Турекулова Маржан

Бакир  Қайрат жетекшісі Турекулова Маржан

Женисбекқызы   Анеля жетекшісі Турекулова Маржан

Хумарберген Аида жетекшісі Болат Алтынжан

Сопыхан  Алуа жетекшісі Айткулова  Майрамкул

Тулеген  Нұрсұлтан жетекшісі Мусаева  Айгул

Бектасұлы Сырым жетекшісі Кайдалинова Асемгуль Ескендирқызы

Бидахмет Дильназ жетекшісі Ашимханова Сауле Қасымжомартовна

Билялова Дильназ Женисқызы жетекшісі Болат Алтынжан

Бидахмет Дильназ жетекшісі Ашимханова Сауле  Қасымжомартовна

Естай Сезім Ермекқызы жетекшісі Кайдалинова Асемгуль Ескендирқызы

[свернуть]
Мәнерлеп оқу

Бас жүлде

Лим Максим  жетекшісі  Дюсембаева Гаухар Кабышовна

Максим Інжу Нұртасқызы  жетекшісі  Аккулова Зулфия  Маратовна

Бақыткерей Шаһадат Еркінұлы  жетекшісі  Бөлекбаева Венера Миканқызы

Мереке Дарина Даниярқызы  жетекшісі  Аккулова Зулфия  Маратовна

Анарбекқызы Тоғжан  жетекшісі  Кансейтова Шолпан

Капжапарова Еркежан Талғатқызы  жетекшісі  Сүйеукенова Шолпан Шакеновна

1 орын

Балжан Бекзат маратқлы  жетекшісі  Трумова Бакытгул Тюлегеновна

Жеңіс Әбдірахман  жетекшісі  Тлеубаева Галия Балмуханбетовна

Болатова Дайана  жетекшісі  Кабазова Риза Набигажиновна

Елдосқызы Айару  жетекшісі  Байғараева Жібек Әбушакадақызы

Ерсайын Рамина  жетекшісі  Жельменова Айгуль Самаркановна

Есенбай Камила Ермаханқызы  жетекшісі  Бекетова Гульнара 6Калдыбековна

Әбілғапар Жігер Рауанұлы  жетекшісі  Идрисова Айнур Эгенбаевна

Әбүтжанов Бекбол Ерболұлы  жетекшісі  Бөлекбаева Венера Миканқызы

Әлиякбар Сымбат Асылбекқызы  жетекшісі  Кадырбаева Сула Конкушовна

Жеткізген Әсемай Ренатқызы  жетекшісі  Шамшадиева.Каламкас Нурбаевна

Жумахмет Сезім  жетекшісі  Оралбекова Асель  Бақтиярқызы

Каспакова Луиза  жетекшісі  Кабазова Риза Набигажиновна

Қабылов Бақытбек  жетекшісі  Омарова Гульнара Арыстанбековна

Құлмаханбет Айсұлу Әбдіманапқызы  жетекшісі  Ногаева Марал Орынбаевна

Құлнияз Ақбаян  жетекшісі  Кенжешева Акканым Алиевна

Мырзағалиқызы Балжан  жетекшісі  Майколемова Алма Құдайбергеновна

Наурызбаева Гулназ  жетекшісі  Кенжешева Акканым Алиевна

Нұрғалиқызы Жанерке  жетекшісі  Стаева Маржан Маратқызы

Сейфолла Дидар  жетекшісі  Млтықбекова Эльмира Серікқызы

Темірұлы Мейіржан  жетекшісі  Макадиева Меруерт  Қабылқанқызы

Узаков Султан Жолдошбекович  жетекшісі  Суйдикен Назым Абылгалийқызы

Шырынбек Шерхан  жетекшісі  Омарова Гульнара Арыстанбековна

Талғатбекова Кәусар  жетекшісі  Кабазова Риза Набигажиновна

2 орын

Махамбет Динара Махамбетқызы жетекшісі  Исаева  Алия Жардлхановна

Исмайл Мансұр  жетекшісі  Сырымқызы Әйгерім

Амиржанов Жалғас  жетекшісі  Раимбаева Динара Талантовна

Залиева Зия Мирлановна  жетекшісі  Жумабаева Роза Зинелгабиденовна

Нурхасан Бексұлтан Арманұлы  жетекшісі  Системхан Гулжан

Нұрлытай Айзере Марғұланқызы  жетекшісі  Ордабекова Забира Газизовна

Құрманғажы Нұрдаулет  жетекшісі  Адилханова Назым Кадыргалиевна

Кеңесова Нұрайым Полатқызы  жетекшісі  Тулеубаева Мұнара Орынбасарқызы

Керимбай Еркеназ Дауирханқызы  жетекшісі  Кожакова Ахмарал Жумадуллаевна

Керімқұл Камилла  жетекшісі  Имангазинова Алмагуль Нурмашевна

Идрейс Айару  жетекшісі  Аяпова Дамегул

Ерсін Амина Саянқызы  жетекшісі  Системхан Гулжан

Ерасыл Аружан  жетекшісі  Дюсембаева Гаухар Кабышовна

Тұратай Сая  жетекшісі  Баумышева Гульстан Абдразаковна

Қыдырбаева Ақерке  жетекшісі  Суешова Жанар Серкебаевна

Үсіпбек Сабина Жақыпжанқызы  жетекшісі  Бекетова Гульнара Калдыбековна

Амангелді Зере Қуанышқызы  жетекшісі  Ордабекова Забира Газизовна

Армия Абылай  Оралбекұлы  жетекшісі  Идрисова Айнур Эгенбаевна

Асатула   Қарлығаш  Қазыбекқызы  жетекшісі  Бекетова Гульнара Калдыбековна

Аширова Аида Дулатовна  жетекшісі  Аделбаева Ботакоз Эрмекпаевна

Сабырбаева Несібелі Аянқызы  жетекшісі  Акмурадова Зиба Яшузаковна

Сайлаубай Ануар

Байсахан Мадина Жекебайқызы  жетекшісі  Асильбаева Ардак Мирзамуратовна

Бақтыбай Сабина  жетекшісі  Дюсембаева Гаухар Кабышовна

Бибатыр Ерсін Кахарманұлы  жетекшісі  Суйдикен Назым Абылгалийқызы

Болатұлы  Серік  жетекшісі  Байтенова  Гулмира  Мухамедиовна

Дакубаева Жазель  жетекшісі  Кабазова Риза Набигажиновна

Еркеш Жаңыл Берікқызы  жетекшісі  Алимкулова Нурайым Ерболатқызы

Жолдыбай Диана Ерболқызы  жетекшісі  Жандарбекова Назгуль Маратовна

Исмайл Мансұр  жетекшісі  Сырымқызы Әйгерім

Есқақ Әдемау  жетекшісі  Мухамеджанова Бикеш Сайлауовна

Лайықова Жаннұр  жетекшісі  Балкенбаева Алия Қаратаевна

Мамия Жалғас  жетекшісі  Имангазинова  Алмагуль Нурмашевна

Мамырбекова Әдемі Азатқызы  жетекшісі  Абенова Сауле Ерғабыловна

Медетқызы Еркеназ  жетекшісі  Ордабекова Забира Газизовна

Мейірқызы Тамирис  жетекшісі  Жельменова Айгуль Самаркановна

Мелзатқанұлы Мирас  жетекшісі  Ильясова Назгуль Исмаиловна

Оңғар Нұрболат Берікұлы  жетекшісі  Усербаева Жадра  Хажиманкызы

Муканов Сабит Нуркенулы  жетекшісі  Усербаева Жадра  Хажиманкызы

Мұхтар Айбибі Болатбекқызы  жетекшісі  Ермуханбетов Болатбек

Асқарбек Амина Асланқызы  жетекшісі  Байганышева Бахыт Советбековна

Мырзағали Таңнұр  жетекшісі  Байганышева Бахыт Советбековна

Сейдахметов Заңғар  жетекшісі  Сахариева Гульфайруза Балапановна

Сүлейменова Арайлым Сүлейменқызы  жетекшісі  Аралбаева Әсима Ықыласқызы

Тлешова Дильназ Асылбековна  жетекшісі  Базарова Алия Ерболатовна

Төлеген Аяулым Русланқызы  жетекшісі  Жақсылықова Гүлсара Жаксылыковна

Узбекбаев Абубакир  жетекшісі  Омарова Гульнара Арыстанбековна

Хайролла Жансая Байболатқызы  жетекшісі  Аділгереев Байболат

Қожахмет Айару  жетекшісі  Раимбаева Динара Талантовна

Құмарқан Іңкәр  жетекшісі  Майколемова Алма Құдайбергеновна

Сағындықова Гүлназ  жетекшісі  Дюсембаева Гаухар Кабышовна

3 орын

Дайрабай Дінмұхамед  жетекшісі  Билалова Ляззат

Серікұлы  Мирас  жетекшісі  Шуманова Шадия Дюсенбаевна

Сисенова Гульназ Казбековна  жетекшісі  Ерғалиев Казбек

Тілеуберген Ерасыл  жетекшісі  Баумышева Гульстан Абдразаковна

Бахитов Идэль Дарханович  жетекшісі  Болат Алтынжан

Жақсыбекова Аружан Бағдатқызы  жетекшісі  Рахимова Карлыгаш Талгатовна

Қанат Санжар   Думанұлы  жетекшісі  Болат Алтынжан

Еркебай Диана Маратқызы  жетекшісі  Кожабекова Айгуль Сергалиевна

Мұхамади Балнұр  жетекшісі  Мухамеджанова Бикеш Сайлауовна

Кожабаева Дильназ  Конакбаевна  жетекшісі  Жандарбекова Назгуль Маратовна

Қайрат Алихан Қолқанатұлы  жетекшісі  Зейінова Гүлжамал Жангірқызы

Килыкеш Диас  жетекшісі  Мухамеджанова Бикеш Сайлауовна

Кожакан Жангир  жетекшісі  Шуманова Шадия Дюсенбаевна

Совет Қуаныш Еркінұлы  жетекшісі  Шуманова Шадия Дюсенбаевна

Жәнібекқызы Аружан  жетекшісі  Чернияз Гүлнәз Сұлтанқызы

Есболқызы Аруна  жетекшісі  Шуманова Шадия Дюсенбаевна

Абилова Жарқынай  жетекшісі  Суешова Жанар Серкебаевна

Дәулеткелді Әлихан Талғатұлы  жетекшісі  Шуманова Шадия Дюсенбаевна

Баймурзаева Улмекен Жеңісқызы  жетекшісі  Акмурадова Зиба Яшузаковна

Қыдырбек Аяулым Орынбекқызы  жетекшісі  Сахиева Гүлжан Темірбекқызы

Абильдинова Ильнара Жасулановна  жетекшісі  Жандарбекова Назгуль Маратовна

Адамбаева Айнұр  жетекшісі  Рахимова Карлыгаш Талгатовна

Елубай Мурәділ  Жанатұлы  жетекшісі  Суйдикен Назым Абылгалийқызы

Амиргали Аруна Думанқызы  жетекшісі  Байганышева Бахыт Советбековна

Хумарберген Аида  жетекшісі  Болат Алтынжан

Арапбай Нұрсезім Ерланқызы  жетекшісі  Усербаева Жадра  Хажиманкызы

Алдаберген Назерке Русланқызы  жетекшісі  Усербаева Жадра  Хажиманкызы

Алданаева Аружан Синапқызы  жетекшісі  Көшімбет Мөлдір Айбекқызы

Тілеуберген Ерасыл  жетекшісі  Баумышева Гульстан Абдразаковна

Бақберді Назгүл  жетекшісі  Баумышева Гульстан Абдразаковна

Қыдырбек Аяулым Орынбекқызы  жетекшісі  Сахиева Гүлжан Темірбекқызы

Төлеухан Айзере Нұрланқызы  жетекшісі  Суйдикен Назым Абылгалийқызы

[свернуть]
Өнерлі өзге жүзер (қолөнер, ән, би)

Бас жүлде

Ержанқызы Ақерке  жетекшісі  Д.Муса

Каримов Айбек  жетекшісі  Ибраева Салтанат Гилманкызы

Қайырлина Зарина Бақытжанқызы  жетекшісі  Қайдарова Алуа Мақсұтқызы

Тұмарбекова Нұргүл  жетекшісі  Бегенова Адеми Дүйсенбековна

Чеботару Альбина  жетекшісі  Жұмабекова Айнаш Жаппарқызы

1 орын

Абдіқазиз Шапағат Мақсатқызы  жетекшісі  Системхан Гулжан

Абдыжалил Айдана  жетекшісі  Нұрмағанбетова Ұмсынай

Жаксылыкова Аида  жетекшісі  Байларова Қымбат Ауталиповна

Айтқалиев Ілияс Сержанұлы  жетекшісі  Қайдарова Алуа Мақсұтқызы

Анварова Дина Шалқарқызы  жетекшісі  Спатова Гаухар Амангельдиевна

Ахмет Залина Нариманқызы  жетекшісі  Спатова Гаухар Амангельдиевна

Танцевальный группа «Di – Di – R»  жетекшісі  Бисенгалиева Зарема Курметовна

Танцевальный группа «Жанерке»»  жетекшісі  Бисенгалиева Зарема Курметовна

Кабдолда Іңкәр Нұржанқызы  жетекшісі  Системхан Гулжан

Қайролданова Дильназ Бауыржанқызы  жетекшісі  Қайдарова Алуа Мақсұтқызы

Қасқырбай Әділжан  жетекшісі  Жүрмагамбетов Сат Жаксылыкович

Қордалы Мансур  жетекшісі  Тойчибекова Куралай Нурбаевна

Асқарқызы Іңкар  жетекшісі Досмайлова Жанар

Өмірқұл Еңлікжан Маратқызы  жетекшісі  Асильбаева Ардак Мирзамуратовна

Сагынбайкызы Аяулым  жетекшісі  Ибраева Салтанат Гилманкызы

Серік Аида Берікқызы  жетекшісі  Қайдарова Алуа Мақсұтқызы

Совет Қуаныш Еркінұлы  жетекшісі  Шуманова Шадия Дюсенбаевна

Советханова Гаухар Архатқызы  жетекшісі  Қайдарова Алуа Мақсұтқызы

Хамитова Анель  жетекшісі  Бисенгалиева Зарема Курметовна

Хор «Ақ бота»  жетекшісі  Жұмағазы мәрзия

2 орын

Абдрахманова Нурсила  жетекшісі  Хужамуратова Гаухар Баймуратовна

Шинтемирова Томирис  жетекшісі  Уралова Бактылы Саткалеевна

Кәден  Аяулым  жетекшісі  А.К.Исмаилова

Ануашбекова Малика  Нурлыбековна  жетекшісі  Спатова Гаухар Амангельдиевна

Арнұрқызы Шұғыла  жетекшісі  Турлыбекова Чинар Нурбаевна

Арынқызы Амина  жетекшісі  Магазова Нургул

Калмурзин Алмат  жетекшісі  Тугжанова Айнагул Магазовна

Тұрарбек Кәусар Ержанқызы  жетекшісі  Мырзабекова Женисгул Садуовна

Хабидулла Баянсұлу Ерназарқызы  жетекшісі  Солтанбекова Гульшат Елеусізқызы

Абдыхаликова Назира  жетекшісі  Жұмабекова Айнаш Жаппарқызы

Абибулла Лашын Бауржанқызы  жетекшісі  Танкубаева Асель Кайранасовна

Абылбек Алиша Айдынқызы  жетекшісі  Спатова Гаухар Амангельдиевна

Альмұса Айсұлу  жетекшісі  Жұмабекова Айнаш Жаппарқызы

Бақтықайыр Айару Жасұланқызы  жетекшісі  Габдуллина Зураш Чапаевна

Досанқызы Аяулым  жетекшісі  Исаева  Алия Жардлхановна

Кокенова Асем Сериковна  жетекшісі  Спатова Гаухар Амангельдиевна

Мұхтар Саян Нартайұлы  жетекшісі  Хайруллина Римма Бақытовна

Оразбаев Нұрали Серғазыұлы  жетекшісі  Мырзабекова Женисгул Садуовна

3 орын

Тұрарбек Кәусар Ержанқызы  жетекшісі  Мырзабекова Женисгул Садуовна

Нурмагамбетова Сабина  жетекшісі  Бержанова Жумагул Гудебаевна

Манатаева Шұғыла  жетекшісі  Советова Торғай Советқызы

Махамеджанов Абу  жетекшісі  Бержанова Жумагул Гудебаевна

Оразкан Аян  Нұрланұлы  жетекшісі  Идрисова Айнур Эгенбаевна

Серикбаева Динара  жетекшісі  Бержанова Жумагул Гудебаевна

Мереке Дарина Даниярқызы  жетекшісі  Аккулова Зулфия  Маратовна

Серікқалиев Мадияр Айдарұлы  жетекшісі  Мырзабекова Женисгул Садуовна

Садияр Мади  жетекшісі  Мамырбекова Анар Сериказиновна

Кивашева Ақсезім  жетекшісі  Сулейменова Қыздығой Анаркуловна

Оралова Ақниет  Аманғазықызы  жетекшісі  Алақбаева Анар Болатовна

Жармукаметова Диана Ардаққызы  жетекшісі  Алақбаева Анар Болатовна

Қадыр Ұлту Мұхтарқызы  жетекшісі  Юлдашбаева Совет Базыльджанқызы

Нұрым Айназ  жетекшісі  Тугжанова Айнагул Магазовна

Айтмағанбет Жансая Жанатқызы  жетекшісі  Юлдашбаева Совет Базыльджанқызы

Арыстанова Дариға  жетекшісі  Узакбаева Құндызай Жалғасбаевна

Асқар Ботагөз Мұхтарқызы  жетекшісі  Спатова Гаухар Амангельдиевна

Базылова Жұлдыз  жетекшісі  Жұмабекова Айнаш Жаппарқызы

Баймуратов Баглан  жетекшісі  Бержанова Жумагул Гудебаевна

Бақытбек Ернұр  жетекшісі  Мурзабаева Рысжан Канапьяновна

Кежденбеков Абзал  жетекшісі  Чернияз Гүлнәз Сұлтанқызы

[свернуть]
Суреттер сөйлейді

Бас жүлде

Алибек Аяжан жетекшісі Жакинова Айгул Тельмановна

Байдабекова Дильназ жетекшісі Ночвай Елена Георгиевна

Бертілеу Жұлдыз жетекшісі Кабазова Риза Набигажиновна

Бигалиева Назерке жетекшісі Аубакиров Айдынбек Серикович

Маталыцкая Олеся  Николаевна жетекшісі Рахимова Карлыгаш Талгатовна

Сарсенова Алина жетекшісі Чапаева Таңшолпан

Чапаева Таңшолпан жетекшісі Мамырбекова Анар Сериказиновна

Тамабай  Айгерім Айдосқызы  жетекшісі Бекетова Гульнара Калдыбековна Сагынтаевна

Төлеген Семанұр жетекшісі Алмаханова Ляззат Турехановна

Жеңісов Нұрдаулет Жанболатұлы жетекшісі Хасенов Ерсін Сакенович

Байтокова Аружан жетекшісі Аубакиров Айдынбек Серикович

Тлеухор Нұрдана Төлеуғазықызы жетекшісі Мадикан Жазира

1 орын

Абсадық Жангелді Қанатұлы жетекшісі Жакаева Гульден Жомартовна

Қозыкенов Айсұлтан жетекшісі Жетпісов  Мейір Мұратбекұлы

Сәрсембек Нысана Мұратқызы жетекшісі Жакаева Гульден Жомартовна

Ақажан Дариға    жетекшісі Умирзахова Қызмарал Нурлыбековна

Бауыржанқызы Айым жетекшісі Сахариева Гульфайруза Балапановна

Сахариева Гульфайруза Балапановна жетекшісі Рахманбердиева Айдана Ахметқызы

Бақкелдіқызы Мерей жетекшісі Сахиева Гүлжан Темірбекқызы

Дәутқан Мадина жетекшісі Аубакиров Айдынбек Серикович

Бисенбаев Нурдаулет Нуржанович жетекшісі Сухабаева Назгул Асылбековна

Қуантаева Диана Қайратқызы жетекшісі Системхан Гулжан

Ерзат Лина жетекшісі Кабазова Риза Набигажиновна

Ерувбай Жібек жетекшісі Маңғытаева Жадыра

Есен Арман жетекшісі Маңғытаева Жадыра

Әбілқасым Арайлым жетекшісі Абишева Гульжазира

Әлімжанқызы Асылжан жетекшісі Сахиева Гүлжан Темірбекқызы

Жайлау Жандос жетекшісі Джарбусинова Салима

Жанзахов Жасулан жетекшісі Канибетова Аккенже Садыковна

Зафар Бекмұрат Зафарович жетекшісі  Бекетова Гульнара Калдыбековна

Қадылбекова Арна жетекшісі Сахариева Гульфайруза Балапановна

Қасқарбек Жасұлан жетекшісі Меңлібекова Жанар

Қожабекова Асем жетекшісі Жакинова Айгул Тельмановна

Қырым Асылай Асхатқызы  жеткшсі Адильшиева Лаззат Маратжановна

Мақсұт Аружан Қонысбекқызы  жетекшісі Өксікбаева  Ботакөз Сәрсенбіқызы

Мәлік Арай жетекшісі Омарова Динара

Мұратқызы Алуа жетекшісі Мамырбекова Анар Сериказиновна

Рақымбай Ақжол жетекшісі Рақымбай Ақжол

Рақымбай Ақжол жетекшісі Адилханова Назым Кадыргалиевна

Раскатова Алина Владимировна жетекшісі Есмұхамбет Аягөз Талғатқызы Нурсалкановна

Рафхатқызы Аяна жетексісі Нугуманова Альмира

Сейдуалы Айбек жетекшісі Сатыбалдиева Ләззат

Сабит Феруза Айдосқызы жетекшісі Раймаева Алмагуль   Ауелхановна

Құрманиязов Мирас жетекшісі Балкенбаева Алия Қаратаевна

Тажмағанбет Мейіржан жетекшісі Хусман Роза

Төребекова Сымбат жетекшісі Жетписбаева Зауре Бегдилдаевна

Тынышқали Ақерке Кеңесқызы жетекшісі Өксікбаева  Ботакөз Сәрсенбіқызы

2 орын

Құдайқұл Айнұр жетекшісі Сырымқызы Әйгерім

Ахметәлі Темірхан Сегізбайұлы жетекшісі Бекетова Гульнара Калдыбековна

Орақбай Еркеназ жетекшісі МагзумбековаСвета Сериковна

Аязбаев Ерзат жетекшісі Исалинова  Гаухар Жанибековна

Жанғазы Ділара Болатбекқызы жетекшісі Жакаева Гульден Жомартовна

Ералиев Исмаил Медетұлы жетекшісі Жакаева Гульден Жомартовна

Қали Айханым жетекшісі Исалинова  Гаухар Жанибековна

Мүбарак Нұркен Ержанұлы жетекшісі Системхан Гулжан

Мүбарак Нұркен Ержанұлы жетекшісі Системхан Гулжан

Омаров Амир Даниятович жетекшісі Системхан Гулжан

Оралханов Амир Айдосович жетекшісі Системхан Гулжан

Уәденов  Мәди жетекшісі Жетпісов  Мейір Мұратбекұлы

Уәденова Алина жетекшісі Жетпісов  Мейір Мұратбекұлы

Увазырова Томирис жетекшісі Исалинова  Гаухар Жанибековна

Құдайқұл Айнұр жетекшісі Сырымқызы Әйгерім

Айтахметова Мөлдір жетекшісі Шоқан  Әділет

Амангелді Дінмұхамед Мұхтарұлы жетекшісі Бекетова Гульнара Калдыбековна

Аманғос Азамат Дауренбекұлы жетекшісі Мопықова Бексана Ақтайқызы

Артықбай Сара Ержанқызы жетекшісі Бекетова Гульнара Калдыбековна

Асқар Іңкәр жетекшісі Алмаханова Ляззат Турехановна

Ғабиден Асылжан Дарханқызы жетекшісі Жакаева Гульден Жомартовна

Әлімжанқызы Асылжан  жетекшісі Сахиева Гүлжан Темірбекқызы

Ауталипова Айдана жетекшісі Байларова Қымбат Ауталиповна

Бақтықайыр Айару Жасұланқызы жетекшісі Габдуллина Зураш Чапаевна

Бақытжан Бекарыс жетекшісі Әлішбаева Индира

Батырханқызы Нұрайым жетекшісі Жылқышиева Гүлнұр

Бауыржанұлы Данияр жетекшісі Ашимханова Сауле

Вознюк Самир жетекшісі Чапаева Таңшолпан

Гимран Темірлан Сухбева Назгул

Биляпова Дильназ жетекшісі Болат Алтынжан

Сансызбай Ердаулет Жайықұлы жетекшісі Системхан Гулжан

Әбутәліп Ұлдана

Әмір Ернұр Сүйіндікұлы жетекшісі Бекетова Гульнара Калдыбековна

Әмірсеит Айдос Жанатұлы жетекшісі Суйдикен Назым Абылгалийқызы

Жәмет Нұрсәулежетекшісі Жылқышиева Гүлнұр

Жолтай Нүргүл Анарбекқызы жетекшісі Бекетова Гульнара Калдыбековна

Жұбатұанов Али

Жұмабай Жансая жетекшісі Мусабаева Асел Ураковна

Жумағалиев Нұрали Жомартұлы жетекшісі Досжанова Марал Рахметоллақызы

Жұмажан Дияр Абзалұлы жетекшісі Өксікбаева  Ботакөз Сәрсенбіқызы

Жұмақанова Жұлдыз Дүйсенқызы жетекшісі Жакинова Айгул Тельмановна

Жұрген Жанел жетекшісі Нурпейсова Алмагул Төлеуғазықызы

Замкен Бақтияр

Бақкелдіқызы Мерей  жетекшісі Сахиева Гүлжан Темірбекқызы

Каирлиев Рахим

Кәкім Данагүл Асқарбекқызы жетекшісі Курмангалиева Сабина Апенқызы

Қоманова Дильназ  жетекшісі Махамбетова Алмагүл Ықыласқызы

Көшімбай Нариман Хасенұлы жетекшісі Аққазина Гүлзат Ерікқызы

Қайрат Бақдаулет  жетекшісі Қасен Әмина Балтабайқызы

Қанатова Данагул  жетекшісі Утебаливеа Камшат Темиржанқызы

Қасымжанова Сабина жетекшісі Млтықбекова Эльмира Серікқызы

Құрманғазы Сұлтан Дидарұлы жетекшісі Аққазина Гүлзат Ерікқызы

Қыдырбай Зейнеп жетекшісі Бердалиева Асем

Магданова Амина жетекшісі Сухбаева Назгул

Мамырбек Нурали жетекшісі Ашимханова Сауле

Мамыров Серік Абдуразакұлы жетекшісі Бекетова Гульнара Калдыбековна

Манас Асыл Бахтиярқызы жетекшісі Ордабекова Забира Газизовна

Манас Асыл Бахтиярқызы жетекшісі Ордабекова Забира Газизовна

Маликрамова Ақмарал жетекшісі Жакупова Анар Оразгалиевна

Маликрамова Ақмарал жетекшісі Жакупова Анар Оразгалиевна

iМейірхан Таңшолпан жетекшісі Рахманбердиева Айдана Ахметқызы

Мубаракова Балнур Максатовна жетекшісі Аққазина Гүлзат Ерікқызы

Мубаракова Балнур Максатовна жетекшісі Аққазина Гүлзат Ерікқызы

Нұрболқызы Нұрсая жетекшісі Туримова Ботагоз Иманалиевна

Нұрланқызы Нұрлы

Нұрмағамбет Мәлике жетекшісі Раймаева Алмагуль   Ауелхановна

Неспек Нұрмерей Мұратқызы жетекшісі Системхан Гулжан

Нұртілеу Нұржан Нұрланұлы жетекшісі Суйдикен Назым Абылгалийқызы

Оңашұлы Ақжол жетекшісі Әлішбаева Индира

Оразбаев Данияр  жетекшісі Тулеубаева Мұнара Орынбасарқызы

Оразбай Иманғали

Серікбол Ерасыл жетекшісі Болат Алтынжан

Раймханова Әмина жетекшісі Умирзахова Қызмарал Нурлыбековна

Сағынбай Сағынғали жетекшісі Хусман Роза

Сейлхан Аяулым жетекшісі Алмаханова Ляззат Турехановна

Серікбай Жанасыл жетекшісі Сабирова Алия Канатовна

Сабит Феруза Айдосқызы жетекшісі Раймаева Алмагуль   Ауелхановна

Сызатова Анеля Қайратқызы жетекшісі Абдешева Айнур Танирбергеновна

Тағай Айдана жетекшісі Қарсыбаева Айдын

Түсіпбекова Инабат Талғатқызы жетекшісі Досжанова Марал Рахметоллақызы

Турсынова Назерке жетекшісі Канибетова Аккенже Садыковна

Шайзада Арсен жетекшісі Исалинова  Гаухар Жанибековна

3 орын

Шарапбай Аяжан Бейбітқызы жетекшісі Солтанбекова Гульшат Елеусізқызы

Алихан Тұрарбек жетекшісі Хожа Мағаша

Амирхан Назымбек жетекшісі  Хожа Мағаша

Батырханқызы Аружан жетекшісі Сухабаева Назгул

Каирбаев Мирас Азаматович жетекшісі Болат Алтынжан

Митрофанов Алижан жетекшісі Кендіржанова Ляззат Ризабековна

Абуғали Азамат жетекшісі Адилова Роза Сайляухановна

Айберген Асель Бегдалықызы жетекшісі Тулеубаева Мұнара Орынбасарқызы

Айдосұлы Мейрамбек жетекшісі Данкенова Гүлім Мырзағабылқызы

Алина Нұрбекова  жетекшісі Хожа Мағаша

Слямбек Алихан канатбекулы жетекшісі Болат Алтынжан

Жансейтова Алтынай Шыңғысқызы

Амангелді Нұрдана Бердібекқызы жетекшісі  Аккулова Зулфия Маратовна

Ахметулина Зарина Мақсатовна жетекшісі Болат Алтынжан

Бағдарқызы Ұлықан жетекшісі Адилханова Назым Кадыргалиевна

Баттал Софья Еркінқызы жетекшісі Дүйсенбай Гүлзат Серікқызы

Бектай Қарақат жетекшісі Жылқышиева Гүлнұр

Берік Хадижа жетекшісі Имангазинова Алмагуль Нурмашевна

Билянова Дильназ жетекшісі Болат Алтынжан

Болатканов Алишер Алмасулы жетекшісі Аққазина Гүлзат Ерікқызы

Ермағанбет Қасиет жетекшісі Нурпейсова Алмагул Төлеуғазықызы

Ермуханбет Ерлік

Мурзабек Әліби Ашырбекұлы жетекшісі Болат Алтынжан

Жолдыбай Абылайхан Батырланұлы  жетекшісі Дүйсенбай Гүлзат Серікқызы

Замкен Батырхан жетекшісі Дангарина Айдана Мейрамқызы

Искандеров Зейн Тимурович жетекшісі Системхан Гулжан

Зыханова Аружан  жетекшісі Жакинова Айгул Тельмановна

Исламұлы Алихан жетекшісі Чапаева Таңшолпан

Ахажанова Камила Тлектесовна жетекшісі Болат Алтынжан

Қанат Санжар жетекшісі Болат Алтынжан

Қабдылкәрім Келдібек Сейілханұлы жетекшісі Болат Алтынжан

Марат Аяулым

Мырзағали Ақниет жетекшісі Адилханова Назым Кадыргалиевна

Нұрланқызы Ақнұр

Сайлаубек Айару Тимурқызы жетекшісі Суйдикен Назым Абылгалийқызы

Саттыбай Бекболат Қуатұлы жетекшісі Суйдикен Назым Абылгалийқызы

Сейдахметов Айхан жетекшісі Ашимханова Сауле

Тоқтарбайқызы Фатима жетекшісі Адилханова Назым Кадыргалиевна

Шаймұрат Аңсат Сапарғалиұлы жетекшісі Болат Алтынжан

Шеру Мұрагер Ғалымұлы жетекшісі Туримова Ботагоз Иманалиевна

Шодорова Наргиза жетекшісі МагзумбековаСвета Сериковна

Билялова Дильназ жетекшісі Болат Алтынжан

[свернуть]
Оқушының ғылыми жұмысы

Бас жүлде

Жоракулова Назерке Ербекетовна жетекшісі  Кудесова Гульдира Максутовна

Арынов Арсен Мейримжанович жетекшісі  Мырзабекова Марина Кенесбековна

Лесбек Алихан  жетекшісі  Тойчибекова Куралай Нурбаевна

Қуанышева Айдана  жетекшісі  Калкенова Нургуль Сулейменовна

Лих Екатерина жетекшісі  Калкенова Нургуль Сулейменовна

Серікова Арайлым  Қайратқызы  жетекшісі  Дуанбекова Гулназ Рымбековна

1 орын

Худайбергенова Макпал жетекшісі  Ж.Шиндаулова

Сыдық алина

Сеилхан нұрасыл

Есимхан Нұрай  жетекшісі  Елеусизова Шолпан Турсумбековна

Аманғазина Дильназ Асланқызы жетекшісі  Махамбетова Анар Аманкелдіқызы

Арипжанова Айым Ержановна   жетекшісі  Қарашалова Данагүл Әріпжанқызы

Избасарова Ақбота жетекшісі  Қарашалова Данагүл Әріпжанқызы

Адилжанова   Айгерім     жетекшісі  Тоқпанов Еркін Айыпұлы

Еркебай Диана Маратқызы  Қожабекова Айгүл Серғалиқызы

Еркінова Жансая жетекшісі  Жельдыбаева Мадина Аскаровна

Жөкен Жансая Нугибаева жетекшісі  Назигуль Дуйсенбековна

Кусменов Мирас жетекшісі  Байдавлетова   Айгерим  Болатовна

Ордаұлы Бибарыс   жетекшісі  Жалиева Гулзия Алибековна

Серікқали Ақжан Ринатқызы  жетекшісі  Закиряева Ляззат Ашимхановна

Карелин Никита жетекшісі  Шошаева Айжан Серикжановна

2 орын

Асылбаева Дана Берікқызы жетекшісі  Оспанова Мария Абилхановна

Рыскелді Жансері жетекшісі  Буркитбаева Молдир Агилбековна

Каткова Екатерина жетекшісі  Кайрбекова Нургул Марпековна

Ковалёва Карина  жетекшісі  Кайрбекова Нургул Марпековна

Турсунова Севара жетекшісі  Кайрбекова Нургул Марпековна

Мадетханұлы Фархат  жетекшісі  Акмолдина Толеутай Койкеновна

Азимханов Нурасыл Нурланович жетекшісі  Турманова Перизат Музарапшаевна

Ауганбаева   Дильнар жетекшісі  Токушева Гүлбану Аскатовна

Байғали Гаухар жетекшісі  Сабденова Кулиза Кудайбергеновна

Дүйсен Шынар  жетекшісі  Ережепова Адия Оразахуновна

Әбубакір Назерке жетекшісі  Меңлібекова Жанар

Әли Жанель Бауыржанқызы   жетекшісі Аманжолова Гулзат Кайруллаевна

Жапаров Навои  Игоревич жетекшісі  Арыстанова Арайлым Кенжебаевна

Нариманова Жадыра Сайрановна жетекшісі  Нұрлыкаимова Орынбасар Айтпайқызы

Калинина Милана   жетекшісі  Қалыбекқызы Гүлнұр

Кужбаева Аяжан   жетекшісі  Маманова Гульпан Кахармановна

Мелатканова  Каламкас    жетекшісі  Кулмухаметова Гульнар Базартаевна

Рапихова Адина Жандосовна жетекшісі  Оразгалиева Алтынай Байнукеновна

Султанова Наргиз  Рустемовна  жетекшісі Досжанова Марал Рахметоллақызы

Сапарбаев Жанибек    жетекшісі  Танхиева Гулжамал Мырзахметовна

Ыбыкен Айша жетекшісі  Мейрманова Бакытгул Байызкызы

Әлмұрат Аяулым Серікмұратқызы жетекшісі  Батырбекова Асылгул Саматовна

Сағынбеков Абылай Даулетұлы жетекшісі  Батырбекова Асылгул Саматовна

3 орын

Юнус Нұрсая Бауыржанқызы  жетекшісі  Габдуллина Зураш Чапаевна

Шалқарова Анель Шалқарқызы жетекшісі Мырзабекова Женисгул Садуовна

Кожабаева Дильназ  Конакбаевна жетекшісі  Жандарбекова Назгуль Маратовна

Сержан Асия    жетекшісі  Омарова Гульнара Арыстанбековна

Кеңесханқызы Аружан   жетекшісі Д.Муса

Серікқызы Жанель жетекшісі  Ауежанова Жадыра Елемесқызы

Серікқазы Рахат жетекшісі  Бейсенбаева Н.А.

Адилжанова   Айгерім   жетекшісі  Исова Зере Балгабаевна

Жұмағалиева Таңсұлу Жомартқызы   жетекшісі  Мырзабекова Женисгул Садуовна

Алписова Аселя жетекшісі  Исаева  Алия Жардлхановна

Торғаева Гауһартас   жетекшісі  Кансейтова Шолпан

Мұқанова Балнұр Сұңғатқызы  жетекшісі Наурызалы Жанар Қанатқызы

Балтабай Аянат Нүркенқызы  жетекшісі Сенгирбаева Асем Макеновна

Серікболқызы Наргиза жетекшісі  Жакупова Анар Оразгалиевна

Бектасова Аделя жетекшісі  Ауежанова Жадыра Елемесқызы

Дәріғұл Нұржігіт    жетекшісі Бейсембекова Жадира Рымкуловна

Ержанова Аяулым жетекшісі  Таласбаева Жансая Темирланкызы

Жанузакова Аяулым Жанатовна  жетекшісі

Ныған Нұрсәт  Мейрманова   жетекшісі  Бакытгул Байызкызы

Мадиярұлы Алихан   жетекшісі  Б.Байганышева

Маликрамова Ақмарал жетекшісі  Жакупова Анар Оразгалиевна

Мандыргалиев Абдуррахим Нуржанулы жетекшісі  Хамзаева Пакыт Халеловна

Панабекова Назым Панабекқызы жетекшісі  Наурызалы Жанар Қанатқызы

Орынбай Амина жетекшісі  Жанаева Гүлбала Шералықызы

Төремұрат Санжар Дулатұлы жетекшісі  Жандарбекова Назгуль Маратовна

Тұрсымбаева Балауса   жетекшісі  Баяхметова Курманкул Батышбаевна

Ерғазынова Еркежан Медетбекқызы   жетекшісі  Жолбарысов Нурлан Мұстафаұлы

Нұрғазы Нұржан Амангелдіұлы жетекшісі  Жакупова Анар Оразгалиевна

Маулетова Меруерт Мақсатовна жетекшісі Жолбарысов Нурлан Мұстафаұлы

[свернуть]

Қатысушылардың марапат қағаздарын жүктеп алу

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *