Close

Қыркүйек-қазан айларындағы конкурстар нәтижесі

2018-2019 оқу жылының қыркүйек-қазан айларындағы «Дарабоз» оқу орталығы ұйымдастырған Республикалық конкурстардың нәтижесі


Мұғалімдерге арналған конкурстар нәтижесі

Үздік мұғалім портфолиосы

1 орын

Тамбай Жайнакүл

2 орын

Штифель Гульмира Бектасовна

Тлеужарова Айгерим Ерболатовна

3 орын

Ршимова Акмарал Берлехановна

[свернуть]
Үздік сценарий

1 орын

Меденова Клара Сарсенбаевна

2 орын

Өтепқали Жұлдыз Әсетқызы

 

3 орын

Тәжібаева Жанар Айтбайқызы

[свернуть]
Үздік тәрбие сағаты

1 орын

Балмуханова Кымбат Сатыбалдиевна

2 орын

Рахметуллина Назгуль Сайфуллаевна

3 орын

Жанибекова Ләззат Болатовна

[свернуть]
Үздік сыныптан тыс іс – шара

1 орын

Косанова Гульмира Сабидуллаевна

2 орын

Баязитова Жансая Сержановна

3 орын

Ахатаева Зибайра  Жолдасбековна

[свернуть]
Үздік сабақ презентациясы

1 орын

Култаева Гульназ Окжигитовна

Куспанова Лаура Узакбаевна

2 орын

Бекетаева Макпал Рахметуллиновна

Жанибекова Лаззат Болатовна

Қанат Ақерке Мұратқызы

Қожанақова Ақбота

Наурзалиева   Айгуль  Алихановна

Садвакасова Гульнур Турарбековна

Тамбай Жайнакүл

Дарменова Дамежан

3 орын

Исагалиева  Нургул Сагидоллаевна

Раймаева Алмагуль Ауелхановна

Садманова Индира Сансызбайқызы

Сапанова Азима Усмановна

Тулеубаева Маншук Салимжановна

Шаяхметова Гульнар Алшановна

[свернуть]
Үздік сабақ жоспары

1 орын

Адиева Лаура Самиголлиевна

Алибекова Айжан Аханқызы

Бегімқұл Талғат Жұмабергенұлы

Жумагулова Сагила Абдуллаевна

Жумаканова Сауле Абдикеримовна

Махамбетова Марал Джуманазаровна

Рахметова Сауле Сайынқызы

Узбаева Балжан Жанатовна

2 орын

Адлетхан Есенгул

Айдарбекова Сагат Абзеловна

Биғалиева Рахима Мухаметжановна

Жанибекова Лаззат Болатовна

Көшepбaeвa Caндyғaш Тұpлыхaнқызы

Меңдіғалиев  Жеткеншек  Меңдіғалиұлы

Нургазина Жамила Хасагалиевна

Нургалиева Арай Кинаятовна

Ризуанова Клара Ескалиевна

Сарсенбекова Аида Ақылбекқызы

Сатаева Галия Бахытовна

Тлеугалиева  Гульнара  Нурмухаметовна

Төлегенова Венера Асылханқызы

Траксель Галина Владимировна

3 орын

Бурханова Райхан Хорматовна

Габдуллина   Жанылсин  Егинбаевна

Каримова Аягоз Нурмухановна

Молдабекова Мақпал Шохановна

Нүрмухан Балауса Өтегенқызы

Раймаева Алмагуль Ауелхановна

Тамбай Жайнакүл

Шинтасова Салтанат Оразгалиевна

[свернуть]
Үздік ашық сабақ

1 орын

Әбілхан Дәмела

Асылбекова  Кульжалгас Мелдехановна

Садманова Индира Сансызбайқызы

Утегенова Айгуль Кадыровна

2 орын

Мирзабаева Гулчехра Бахтияровна

Саттар Ақбота Байзаққызы

Темірболатова Балсая Берікқызы

Узбаева Балжан Жанатовна

Сариева Дилбара Байтасқызы

3 орын

Алибекова Баян Байкеновна

Тамбай Жайнакүл

Бекова Аида Муратовна

[свернуть]

Оқушыларға арналған конкурстар нәтижесі

Армансыз адам бола ма?

Бас жүлде

Серікбай Айару Жігерқызы  жетекшісі Дәуітова  Гүлзада  Ұланқызы

1 орын

Хайролла Нарқыз Жанатқызы  жетекшісі Исмаилова Ляззат Саровна

Серікова Альнура  жетекшісі Мәден Айдос

2 орын

Абдрахман Азамат жетекшісі Нургазина Жамила Хасангалиевна

Орашов Ануар Рауанұлы  жетекшісі Касенова Жанагул Амангосовна

Калимжан Еркебұлан  жетекшісі Мұратбаева Клара Чекалиновна

Момынжанова Сая  жетекшісі Еркинбекова Анар

Тәттіғали Кәусәр  жетекшісі Еркинбекова Анар

Темербаева Нурай Тлеухановна  жетекшісі Кыдырканова Карлыгаш Шарыпкановна

Тлеутай Әдемі Мейржанқызы  жетекшісі Сатаева Ғалия

Ауелбекова Тоғжан Нұрланқызы жетекшісі Молдабекова Мақпал Шохановна

Рамильқызы Нелли  жетекшісі Есимжанова Мадина Есимжанкызы

Асхат Инабат Нұрхатқызы  жетекшісі Дәуітова  Гүлзада  Ұланқызы

3 орын

Ескиндирова Алина Руслановна жетекшісі Бегенаева Ботагоз Жиксимбаевна

Әбдуали Ару Қасымханқызы  жетекшісі Сегізбаева Айнұр Мұқашқызы

Қайыр Гүлім жетекшісі Мұратбаева Клара Чекалиновна

Қияш Айша Ғаниқызы  жетекшісі Маженова Сандуғаш Таймановна

Наурызбай Айерке Бауыржанқызы  жетекшісі Серікболқызы Әлия

Нұрбекқызы Іңкәр  жетекшісі Еркинбекова Анар

Рахым Толғанай  жетекшісі Мендалина Жанагуль Темирханқызы

Рустамұлы Арнай

Садухас Данияр  жетекшісі Еркинбекова Анар

Асхат Инабат Нұрхатқызы жетекшісі Дәуітова Түлзада Ұланқызы

[свернуть]
Тіл жанашыры — Мұхтар Шаханов

Бас жүлде

Жайлыбаева Нұршат Жаңабайқызы  жетекшісі Құрымбаева Лиза Кәрібайқызы

1 орын

Серікбаева Ақнұр жетекшісі Мұратбаева Клара Чекалиновна

2 орын

Рафикова Дильназ Жанболатовна жетекшісі Исагалиева Нургуль Сагидоллаевна

Ердаулет Рахматулла

Жексенбаева Жәмила  жетекшісі Жанекешова Бақтыгүл Андрейқызы

Қуандық Аружан Айтжанқызы  жетекшісі Куанышева  Жанар Мухамбетияровна

3 орын

Мұхтар Анел жетекшісі Раймаева Алмагуль Ауелхановна

Асқарова Ақерке  жетекшісі Сарсенбекова Аида Акылбековна

Әлібек Дайана  жетекшісі Шаяхметова Гульнар Алшановна

Ильясова Камилла  жетекшісі Шаяхметова Гульнар Алшановна

Қуандық Нұрсұлтан  жетекшісі Шаяхметова Гульнар Алшановна

Мейрам Гауһар  жетекшісі Шаяхметова Гульнар Алшановна

Пайзулла Ақбота  жетекшісі Көкен Алмагүл

[свернуть]
Ұстаз — ұлы тұлға

Бас жүлде

Қазкенова  Ақбота  Серікқызы  жетекшісі Жунусова  Куралай Мухамедьяровна

Соколов Леонид Андеевич жетекшісі Ишмухамбетова  Бахиткуль  Мугадаровна

Сұлтан Исламбек  жетекшісі Ержігітова Гүлжанат

Амангелді Жаннұр жетекшісі Каниева Үміт

Бейбіт Айдын Ғалымжанұлы жетекшісі Алпысова Бейбіт Дәулетбайқызы

Жанатұлы Нұрдәулет жетекшісі Абишева Гульжазира

Тургунбай Бегарыс жетекшісі Султанова Гулжазира Турехановна

Серік Бектөре жетекшісі Бабашникова Акмарал Аубакировна

Талғат Данияр  жетекшісі Жұмабаева Бағила Сериковна

1 орын

Асылбек Әлішер жетекшісі Ержігітова Гүлжанат

Бекболұлы Жасұлан  жетекшісі Ержігітова Гүлжанат

Бекжанова Диана  жетекшісі Тамбай Жайнакүл

Берік Алтынай Айбекқызы  жетекшісі Сүлейменова Гүлжан

Жанатұлы Нұрдәулет  жетекшісі Абишева Гульжазира

Ибрагимов Алихан Қанатұлы  жетекшісі Оспанова Мария Әбілханқызы

Каиржанова Анель  жетекшісі Рахметова Сауле Саиновна

Мәткерімқызы Ақсындар  жетекшісі Ержігітова Гүлжанат

Моргунова Дарья  жетекшісі Зарапова Гульнара Атабаевна

Нурымбетова Жанель  жетекшісі Бактыбаева Баршакул

Орақ  Көркем  Ерланқызы  жетекшісі Дәуітова  Гүлзада  Ұланқызы

2 орын

Асанхан Гүлнұр жетекшісі Ирзаева Қаламқас Илесовна

Қаршибай Райхона  жетекшісі Каюпова Лаура Жакипбековна

Ақылбек Аида  жетекшісі Баянбекова Айнур Есенгельдина

Жетенкеева Айдана  жетекшісі Жанекешова Бақтыгүл Андрейқызы

Рамазанова Айғаным  жетекшісі Аденова Бибинур Олжановна

Әндіжанұлы Бекзат  жетекшісі Елдизерова Зәмзагүл Жарылқасынқызы

Жұмалина Аянат  жетекшісі Елдизерова Зәмзагүл Жарылқасынқызы

Никитин Арсений  жетекшісі Ахатаева Анара Бердешевна

Мақсотова Бибінұр Абатқызы  жетекшісі Утегенова Айгуль Қадыровна

Молдагалиев Мансур Серикович  жетекшісі Исагалиева Нургуль Сагидоллаевна

Махсетқызы Алсу  жетекшісі Жұмабаева Бағила Сериковна

Нөкен Рахима Амандыққызы  жетекшісі Шаяхметова Гульнар Алшановна

Сембай Еркеназ Еркебұланқызы  жетекшісі Серікболқызы Әлия

Серік Нұрасхан  Дарханұлы  жетекшісі Дәуітова  Гүлзада Ұланқызы

Тайжанов Олжас  жетекшісі Байтерекова Марина Абаевна

Матиева  Чолпон  Бактыбековна  жетекшісі Еликбаева  Майра  Балтабаевна

3 орын

Илесбекова Аийда жетекшісі Ирзаева Қаламқас Илесовна

Аман Әсел  жетекшісі Каюпова Лаура Жакипбековна

Қанатқызы Алтынай  жетекшісі Еришева Жанылсын Балмагамбетовна

Адилханқызы Аружан  жетекшісі Байдаулетова Айшонық  Мырзабаевна

Смат Жанерке  жетекшісі Байдаулетова Айшонық  Мырзабаевна

Құрманәлі Ақерке Алданқызы  жетекшісі Раймаева Алмагуль Ауелхановна

Аман Әсел  жетекшісі Каюпова Лаура Жакипбековна

Амангелді Жаннұр  жетекшісі Каниева Үміт

Амангелді Нұрлыайым   жетекшісі Серікболқызы Әлия

Жоламан Балнұр  жетекшісі Сарсенова Арухан Урзумбаевна

Бақыт Жахангер   жетекшісі Теребаева Айгуль Кишибатыровна

Төленді Ақниет  жетекшісі Теребаева Айгуль Кишибатыровна

Байбутарова Молдир жетекшісі Теребаева Айгуль Кишибатыровна

Макашева Аружан жетекшісі Теребаева Айгуль Кишибатыровна

Берікқара  Алибек  жетекшісі Тулганбаева Самал

Булекбай Адия Ынтымаққызы  жетекшісі Сегізбаева Айнұр Мұқашқызы

Түсіп Нұржан  жетекшісі Жарылғапова Гүлайым Ерболатқызы

Досбол  Жаннұр   жетекшісі Кадирбаева Маржан Ануарбековна

Ерімбет Ернар  жетекшісі Байтерекова Марина Абаевна

Ерлан Алижан  жетекшісі Тулганбаева Самал

Есбосын Айкөркем  жетекшісі Каниева Үміт

Әділханова Ақбота Серікханқызы  жетекшісі

Есенкелді Ақерке Рысқалиқызы

Жетенкеева Айдана  жетекшісі Жанекешова Бақтыгүл Андрейқызы

Жомартов Мейрам  жетекшісі Аденова Бибинур Олжановна

Ибрашева Даурия  жетекшісі Ахатаева Анара Бердешевна

Қамысбек Елнұр  жетекшісі Көкен Алмагүл

Қиымбас Інжу  жетекшісі Бекбергенова Акбота

Қолқанат Кәусар  жетекшісі Байтерекова Марина Абаевна

Мадияров Бегнат  жетекшісі Байтерекова Марина Абаевна

Мақсат Раяна  жетекшісі Байтерекова Марина Абаевна

Мақсұт Ерзада  жетекшісі Аденова Бибинур Олжановна

Нұрмұқанбет Ерқанат  жетекшісі А.Х.Амангалиева

Сағынған Бейбарыс  жетекшісі Мухамеджан Куралай Алиевна

Темірболат Жібек  жетекшісі Сарсенбекова Аида Акылбековна

Тулегенов Даниал  жетекшісі Байтерекова Марина Абаевна

Тұрғара Жұлдыз  жетекшісі Тулганбаева Самал

Арингазина Динара Танатовна  жетекшісі Рахимберлина Гульнур Болатовна

[свернуть]
Болашақ менің көзіммен

1 орын

Ажмұратова Нұрай жетекшісі Мұратбаева Клара Чекалиновна

Хайрулла Гүлдана Байболатқызы  жетекшісі Темірболатова Балсая Берікқызы

2 орын

Абдуахит Әлия Жасуланқызы жетекшісі Жакупова Куляй Хабибулловна

Хабылғали Адия Серікқалиқызы  жетекшісі Исагалиева Нургуль Сагидоллаевна

Рысбай Інжу Қайратқызы  жетекшісі Исагалиева Нургуль Сагидоллаевна

Көбейсін Аида Саламатқызы  жетекшісі Костымова Айтуған

Өтепова Перизат Ердәулетқызы  жетекшісі Байкенова Айна Серікқызы

Нұрмағамбетова Ақбота  жетекшісі Есимжанова Мадина Есимжанкызы

Нұрабаева Бағым  жетекшісі Қадырбаева Сула Конкушовна

Созақбай Бегімай  жетекшісі  Оспан Әсия Мұхамеджанқызы

3 орын

Көбейсін Айқын Саламатұлы жетекшісі  Балтабаева Бердеш

Қабкен    Қайыркелді Қалышұлы  жетекшісі Оспанова Мария Әбілханқызы

Қыдырбай Зере Ұланқызы  жетекшісі Шатенова Сафура Ералиевна

Сабит Феруза Айдосқызы  жетекшісі Раймаева Алмагуль Ауелхановна

Мусаинов Әлімжан Асланұлы  жетекшісі Серікболқызы Әлия

Сабит Феруза Айдосқызы  жетекшісі Раймаева Алмагуль Ауелхановна

Тілеухан Таңнұр Серікханұлы  жетекшісі Молдабекова Мақпал Шохановна

[свернуть]
Тарих тұнған өлкелер

1 орын

Аманұлы Айберген  жетекшісі Жұмабаева Феруза

Сейлхан Арсен  жетекшісі Нургазина Жамила Хасангалиевна

2 орын

Байтақ Ахмет Шамильұлы жетекшісі Бокашева Ақбота Гафурқызы

Закария Нұрлы Жолдасұлы  жетекшісі Аккозова Карылгаш

Қабдоллаева Аружан  жетекшісі Мусанова Адина Дашақызы

Наурыз Анита Бауыржанқызы  жетекшісі Алмагуль Раймаева Алуелханова

3 орын

Амангельді Арнұр жетекшісі Джумабаева Индира Талгатовна

Қалдыбай Аружан  жетекшісі Мұратбаева Клара Чекалиновна

Сәмибекқызы Ақсұңқар  жетекшісі Шаяхметова Гульнар Алшановна

Талғат Нұрасыл Жандосұлы  жетекшісі Кыдырканова Карлыгаш Шарыпкановна

[свернуть]
Суреттер сөйлейді

Бас жүлде

Амангелді Диана  жетекшісі Қуандық   Айтолқын

Туруш Ақгүл  жетекшісі Қуандық Айтолқын

Қадыр  Абылый  жетекшісі Мәден Айдос

Бәкіш Сәлия Қанатқызы  жетекшісі Адлетхан Есенгул

Болат Айнара жетекшісі Имангазинова Алмагуль Нурмашевна

Абдулла Тамирлан  жетекшісі Мухамеджан Куралай Алиевна

Абеугазина Балым  Мұхтарбекқызы  жетекшісі Тлеужарова Айгерим Ерболатовна

Азаматқызы Айару  жетекшісі Сартаева Айман Алдабергеновна

Дүйсенбай  Нұрболат  Болатұлы  жетекшісі Тлеужарова Айгерим Ерболатовна

Аскар Айару Мауленовна  жетекшісі Макарова Сара Сагитжановна

Бақтұрсын Мәдина Серікқызы   Жетекшісі Шаяхметова Гульнар Алшановна

Закирова Арай Мейрамбековна  жетекшісі Сартаева Айман Алдабергеновна

Камалұлы Мирас  жетекшісі Ргаева Жұлдыз Мухаметказиевна

Қабдырахман Жаннұр Бағдатқызы   жетекшісі Сакиева Изаура Дуйсеналиевна

Мұхаметжан Малика Еділқызы жетекшісі Жыргабаева Айнұр Шеңгелбайқызы

Мухитов Олжас Мэлсулы  жетекшісі Жыргабаева Айнұр Шеңгелбайқызы

Мырзағали Нұртілек Алтынбекұлы  жетекшісі Құмарғалиева Салтанат Бакитжановна

Сәбит Дәурен Байғазыұлы  жетекшісі Ермекбай Шолпан Серікбайқызы

Тұрсынжанова Жансая

Тұрсын Сабина Жаныбекқызы  жетекшісі Сакиева Изаура Дуйсеналиевна

Шалтаева  Мерей  Мирасовна  жетекшісі Конысбаева Күляй Алмуратовна

1 орын

Ертаева Маржан жетекшісі Қуандық Айтолқын

Мулдабек Абылай жетекшісі Бекенова Джамиля Ибраевна

Ермекова Аружан  жетекшісі Қуандық Айтолқын

Ербатша Балнұр Дуйсенбайқызы жетекшісі Кузибай Ұлдана Сәрсембайқызы

Нуржанов  Азер  Багдатович  жетекшісі Ршимова Акмарал Берлехановна

Фазыл Алина  жетекшісі Мендалина Жанагуль Темирханқызы

Полат Айсапар жетекшісі Торпиева Гүлшат Сатыбалдиевна

Баймуратов Рустем  жетекшісі Хасенов Мамбет

Мұратказина  Асылжан Ерболқызы  жетекшісі Тлеугалиева  Гульнара  Нурмухаметовна

Айтбай Әдемі  жетекшісі Шаркенова Айжан Жумагалиевна

Мухит Диана Мухитқызы  жетекшісі Жыргабаева Айнұр Шеңгелбайқызы

Асқар  Бауыржан  Мауленович  жетекшісі Сартаева   Айман Алдабергеновна

Жайлау Жандос  жетекшісі Джарбусинова Салима

Бақытжанқызы Ажар  жетекшісі Сакиева Изаура Дуйсеналиевна

Бекболат Алмас Ерболатұлы  жетекшісі Шаяхметова Гульнар Алшановна

Бериков  Санжар  Саламатович  жетекшісі Ршимова Акмарал Берлехановна

Бораш Елдар Манатбекұлы  жетекшісі Адлетхан Есенгул

Жeкенов Жанибек  жетекшісі Мендалина Жанагуль Темирханқызы

Лазариди Раяна  жетекшісі Ахмедова  Елена Тофиковна

Лесбек Інжу Мекенбайқызы  жетекшісі Смайлова Сулушаш Сматиллақызы

Лесбек Таңшолпан Мекенбайқызы  жетекшісі Байжаркынова Шарипа

Маутахметова Арайлым

Мұрат Ерхан Ержанұлы  жетекшісі Макарова Сара Сагитжановна

Охан Қарақат Нұрланқызы  жетекшісі Сакиева Изаура Дуйсеналиевна

Өмірзақ Әлиасқар  жетекшісі Аманжолова Жадыра Болатовна

Рамазан Айару Ерсінқызы  жетекшісі Сакиева Изаура Дуйсеналиевна

Рамазан Ұлпан Ерсінқызы  жетекшісі Туякбаева Шолпан Жумановна

Рахымбекова Айтолқын Қасенбекқызы  жетекшісі Мурсалов Айдар Аскербекович

Төкебаев Дулат Думанұлы  жетекшісі Сакиева Изаура Дуйсеналиевна

Төлеу Ұлжан Төлегенқызы  жетекшісі Түйешиева Амина Кожабаевна

Туменбаева Айғаным жетекшісі Имангазинова Алмагуль Нурмышевна

Турашбаев Қанат  жетекшісі Қыдықова Меруерт

Санатқызы Шынар  жетекшісі Мурсалов Айдар Аскербекович

Тайкен Алтынай Дарханқызы  жетекшісі Сакиева Изаура Дуйсеналиевна

Таңбай Сәнді Рүстемқызы  жетекшісі Айдарбекова Сагат Абзеловна

Мәкті Арман жетекшісі Султанова Гулжазира Турехановна

Мухтарова Аида жетеккшісі Султанова Гулжазира Турехановна

2 орын

Абдуахас Асылбек жетекшісі Рустемова Айнұр Тагаевна

Абен Барысхан жетекшісі Мирзахмедова Гулнар Халтаевна

Аблайхан Алихан Амандықұлы  жетекшісі Камалова Эльмира Абилхамидовна

Алимжанова Сезім Дарханқызы  жетекшісі Құмарғалиева Салтанат Бакитжановна

Тельман Нұрсұлу  жетекшісі Жыргабаева Айнұр Шеңгелбайқызы

Лесбек Інжу Мекенбайқызы жетекшісі Смайлова Сулушаш Сматиллақызы

Лесбек Таңшолпан Мекенбайқызы жетекшісі Байжаркынова Шарипа

Сәулебекова Аяулым Алмазқызы жетекшісі Алпысова Бейбіт Дәулетбайқызы

Досан Гүлназ Қамбарқызы жетекшісі Шамшиева Айнур

Черепкова Мария  жетекшісі Ахмедова  Елена Тофиковна

Шакирт Гүлсезім жетекшісі Имангазинова Алмагуль Нурмышевна

Артықбаева Ботагөз жетекшісі

Мұса Жеңісбек  жетекшісі Джарбусинова Салима

Нұрлыбай Нұрай Нұрболатқызы  жетекшісі Ахметова Ботагоз Аязбековна

Жалғасов Ақәділ  жетекшісі Кокогова Айгүл

Асатулла Амина Сүндетқызы  жетекшісі Бакирова Замира   Жасыузаковна

Ахметова Інжу  жетекшісі Шаркенова Айжан Жумагалиевна

Балтабай Жанерке  жетекшісі Рустемова Айнұр Тагаевна

Сәңкібай Абдулхамит  жетекшісі Жолдасова Гамзат Айтжановна

Суендыкова Дильназ  жетекшісі Орынбасарова Тоты

Бахтыгерей  Бахтияр Мирасұлы жетекшісі Умиталиева Назгул Рыскалиевна

Болатбек Нұрай  жетекшісі Шаркенова Айжан Жумагалиевна

Кәрібай Ақниет Дәуренқызы  жетекшісі Сакиева Изаура Дуйсеналиевна

Қайрова Айкөркем Қайратқызы  жетекшісі Калина Асель Жумагельдиновна

Мамедова Назмина  жетекшісі Усенбаева Джамила Барлыкбаевна

Қанапия Санжар Айдосұлы  жетекшісі Бакирова Динара Аманжоловна

Қаратай Нұртас  жетекшісі Мухамеджан Куралай Алиевна

Қожахмет  Тоғжан Нұрымжанқызы  жетекшісі Сейтжанова Асель  Куантаевна

Лесбек Жанғали Ерболұлы  жетекшісі Байжаркинова Шарипа Абдешқызы

Серикова Адэля   жетекшісі Усенбаева Джамила Барлыкбаевна

Убайдулла Алина Қуанышбекқызы жетекшісі Тажибаева Сандугаш Нуржауовна

Туйметов Хуршид жетекшісі Шамшиева Айнур

Усербай Жанболат жетекшісі Агманова Назым

3 орын

Арыстанбек Әсемай жетекшісі Рустемова Айнұр Тагаевна

Асан Мейірім Оразәліқызы  жетекшісі Жыргабаева Айнұр  Шеңгелбайқызы

Ахмет Әлихан Рауанұлы  жетекшісі Кыдырканова Карлыгаш  Шарыпкановна

Бағтберген Жазира Сәрсенбайқызы  жетекшісі Ахметова Ботагоз Аязбековна

Батырбай Дарын  жетекшісі Шаркенова Айжан Жумагалиевна

Колмонбетов Мукхаммедали жетекшісі Агманова Назым

Торпы Шапағат жетекшісі Агманова Назым

Бериков Саят Саламатович  жетекшісі Камалова Эльмира Абилхамидовна

Есенбек Алдияр жетекшісі Имангазинова Алмагуль Нурмашевна

Жанайхан Дарига  жетекшісі Халман Сайрангүл

Жумахан Аягөз жетекшісі Имангазинова Алмагуль Нурмашевна

Игілік Асылай Адильжанқызы  жетекшісі Турсабекова Менсулу Кобжасаровна

Көклай Әбілмансұр Мейрамбекұлы  жетекшісі Ергалиева Раушан Елеусізқызы

Камбарова Аружан  жетекшісі Мендалина Жанагуль Темирханқызы

Қазтай Ералы  жетекшісі Аманбаева Дамегуль Какимовна

Қуанышева Айым  жетекшісі Жолдасова Гамзат Айтжановна

Қуанышқызы  Кәусар  жетекшісі Құмарғалиева Салтанат Бакитжановна

Медетова Әсем Адилқызы  жетекшісі Ахметова Ботагоз Аязбековна

Сансызбай Алинұр  жетекшісі Аманжолова Жадыра Болатовна

Тұрлыбек Айдана Жеңісқызы  жетекшісі Ергалиева Раушан Елеусізқызы

Тілеубек Айзере Талғатқызы  жетекшісі Тусенова Маржанкул Казыкеновна

Шарапова Нилуфар  Пахратдинқызы  жетекшісі Жыргабаева Айнұр  Шеңгелбайқызы

[свернуть]
Оқушының ғылыми жұмысы

Бас жүлде

Аманбек  Аллаберген  жетекшісі Хауан Хайролда

Жолдыбай Диана Ерболқызы  жетекшісі Жандарбекова Назгуль Маратовна

Асылбек Назерке  жетекшісі Джумабекова Маруза Сарсенбаевна

Ахметова Мадина  жетекшісі Қожанақова Ақбота

Жарасова Ақзере Қайратқызы  жетекшісі Жакупова Куляй  Хабибулловна

Ишамқұл  Мұхаммад  Дарханұлы  жетекшісі Бидәулет  Алмагүл  Бидәулетқызы

Колпакова Анастасия  жетекшісі Артыкпаева Акмарал Ельбайқызы

Сартай Елнур  жетекшісі Сулейменова Жанна Сагидуллна

Тәңірбек Ернұр  жетекшісі Дошмағанбетова Нұржанат Есенқызы

1 орын

Амантай Гаухар Бекболатқызы жетекшісі Шалабаева Мөлдір Бостандыққызы

Ахметәлі Дамир  жетекшісі Айткожина Зауре Батыкановна

Бақбергенова Айдана  жетекшісі Адилбекова Айман

Сарыгина Диана  жетекшісі Тамбай Жайнакүл

Минайдар Ақжүніс  жетекшісі Ташева Болсынай

Нажмадинов Нұрсұлтан  жетекшісі Серікбаева Шолпанай Хабибуллаевна

Николаева Назерке  жетекшісі Жаксыгелдина Ш.Т

Оңалбек Рауан  жетекшісі Тажиева Нургул

Рахимбаев  Нұрасыл Нұржанұлы  жетекшісі Шалабаева Мөлдір Бостандыққызы

Сейдығали Асия Мұқағалиқызы  жетекшісі Алибекова Гульмира Егиналиевна

Сқақ Шахназ Қайратқызы  жетекшісі Сқақ Айнұр Сарқытжанқызы

Хамитова Милана  жетекшісі Тулешова Айтолкын Байжановна

2 орын

Әлиякбар Сымбат жетекшісі Қадырбаева Сула Қонқышқызы

Нұралы Мирас Еркебұланұлы жетекшісі Алпысова Бейбіт Дәулетбайқызы

Абдраймов Арнұр Нұржұманұлы  жетекшісі Ргаева Жұлдыз Мухаметказиевна

Амангеді Аружан Есенқызы  жетекшісі Ргаева Жұлдыз Мухаметказиевна

Абдрахманова Мадина Калиевна  жетекшісі Какенова Анель Мақсатқызы

Құралбай Ақниет Ильясқызы  жетекшісі Какенова Анель Мақсатқызы

Байдрахман Назнұр  жетекшісі Байменова Гүлзира Сағынбайқызы

Елібай Нұрым  жетекшісі  Жолдасова Гамзат Айтжановна

Оразғали Алтынай  жетекшісі Байтанова Мервет Нуралбаевна

Зинеденова Аружан Бауржанқызы  жетекшісі Тулешова Айтолқын Байжанқызы

Конгратбаева Жұлдыз  жетекшісі Жанекешова Бақтыгүл Андрейқызы

Қабылбек Сымбат  жетекшісі Ташева Болсынай

Қанат Дильназ Дарханқызы  жетекшісі Елдизерова Зәмзагүл Жарылқасынқызы

Қуандық Аружан  жетекшісі Аманжолова Жадыра Болатовна

Лесқан Торғын жетекшісі Жұмабаева Феруза

Нұрмұханбетова Аружан Талғатқызы   жетекшісі Елдизерова  Зәмзагүл Жарылқасынқызы

Сүйеубаева Аружан  жетекшісі Байтерекова Марина Абаевна

3 орын

Қанат Айқын жетекшісі Сүйінғариева Жаңылсын

Қанат Жадыра жетекшісі Озғанбаев Байбол

Асхатова Тоғжан  жетекшісі Мусанова Адина Дашақызы

Әділова Динара  жетекшісі Байменова Гүлзира Сағынбайқызы

Жарылқасын Мерей  жетекшісі Ешманов Нұрлыбек Гажденбекович

Кеңесжан Нұрайша  жетекшісі Жолдасова Гамзат Айтжановна

Қабибол Ердос  жетекшісі Айдарбекова Сагат Абзеловна

Құттыбек Балгерім  жетекшісі Әбілхан Дәмела

Марқабаева Аяужан  жетекшісі Биғалиева Рахима Мухаметжановна

Мұрат Мерей  жетекшісі Сапарханова Айман

Мұратбекова Айсулу  жетекшісі Мусанова Адина Дашақызы

Оразғали Алтынай  жетекшісі Байтанова Мервет Нуралбаевна

Суюнбай Диас  жетекшісі Байтанова Мервет Нуралбаевна

Пердебай Гаухар Сейтқасымқызы  жетекшісі Ахатаева Зибайра  Жолдасбековна

Гараев Тимур Ерікұлы  жетекшісі Жанибекова Лаззат Болатовна

Тұражанова Ризза  жетекшісі Отынбаева Арайлым Манарбекқызы

[свернуть]
Өнерлі өрге жүзер

Бас жүлде

Айитбай Айару Оразгаликызы  жетекшісі Турсабекова Менсулу

Калкулова Согдиана  жетекшісі Шаяхметова Гульнар Алшановна

Хайруллин Мырзабек Айболатович  жетекшісі Утебалиева Гүлжанат Жамболқызы

Есболатқызы Томирис жетекшісі Батырбай Айғаным

1 орын

Исламғали Кәусар жетекшісі Жылкыбекова Гулзада

Мұратова Ғайнижамал  жетекшісі Жылкыбекова Гулзада

Мецлер Екатерина  жетекшісі Отынбаева Арайлым Манарбекқызы

Набиолла Айнара Шүкірғалиқызы  жетекшісі Утебалиева Гүлжанат Жамболқызы

Шалқаржанова Нұрдана Шалқаржанқызы  жетекшісі Сарсетов Абай Болатұлы

Медетова Әсем Адилқызы жетекшісі Ахметова Ботагоз Аязбековна

2 орын

Аймұрат Ақтілек жетекшісі Жанекешова Бақтыгүл Андрейқызы

Убайдулла Айару Қуанышбекқызы  жетекшісі Тажибаева Сандугаш Нуржауовна

Қанат Фариза жетекшісі Салиқова Маржан

Құбай Ақкербез Жанатқызы  жетекшісі Темірболатова Балсая Берікқызы

Қуан Ақнұр Әзілханқызы  жетекшісі Темірболатова Балсая Берікқызы

Дербіс Даниля  Азаматқызы жетекшісі Батырбай Айғаным

Сейітбек Балнұр Мұхитқызы жетекшісі Батырбай Айғаным

Сабирова Алсу Ренатовна жетекшісі Алпысова Бейбіт Дәулетбайқызы

Бекібай Раушан жетекшісі Батырбай Айғаным

Контарбаева Аружан  жетекшісі Халман Сайрангүл

3 орын

Қуаналы Жігер жетекшісі Ержігітова Гүлжанат

Мұхамбет Сабина   жетекшісі Жанекешова Бақтыгүл Андрейқызы

Саткаганова Камила Талғатқызы жетекшісі Келімберлина   Ақтілек

Тойлбай Айдана  жетекшісі Қыдықова Меруерт

Әбіқай  Аитмұхаммед  Даулетұлы  жетекшісі Бурабаева Гульмира  Советбековна

Ержанова Хадиша  жетекшісі Жолдасова Гамзат Айтжановна

[свернуть]
Көркем жазу

1 орын

Ғалымқызы Айза жетекшісі Айдарбекова Сагат Абзеловна

Дүйсембі Саят Маратұлы  жетекшісі Ақмарал Жолдыбайқызы

Искакова Софиянур Асланқызы жетекшісі Келжанова Мерует Нұрлыбекқызы

Кулмаханова Галинаш

Муканова Аружан  жетекшісі Сахариева Заида Дүйсеновна

Тілеубек Айзере Талғатқызы  жетекшісі Тусенова Маржанкул Казыкеновна

Туякбаева Аружан  жетекшісі Сахариева Заида Дүйсеновна

Мақсат Қасиет жетекшісі Есполова Рыскуль Карабалаевна

Молдахан Балауса жетекшісі Есполова Рыскуль Карабалаевна

Хусанов Бексұлтан Қайратұлы  жетекшісі Смайлова Сулушаш Сматиллақызы

Бекмырза Әсел  жетекшісі Байжаркынова Шарипа

Избасаров Нұртас жетекшісі Агманова Назым

Пазылбекова Әсемгүл  жетекшісі Байжаркынова Шарипа

2 орын

Алмазқызы Айзерек жетекшісі Айдарбекова Сагат Абзеловна

Амантаева Айсауле  жетекшісі Утесинова Айман

Демеуова Ақтілек жетекшісі Шамшиева Айнур

Наби Айару Аманжолқызы  жетекшісі Тусенова Маржанкул Казыкеновна

Жолжигитова Аружан   жетекшісі Утесинова Айман

Ерболсынқызы Жансая  жетекшісі Дарменова Дамежан

Шарапова Рушана жетекшісі Шадманова Дилфуза Ахматовна

Шарапов Бехруз жетекшісі Торпиева Гүлшат Сатыбалдиевна

Еркін Мейірім жетекшісі Имангазинова Алмагуль Нурмашевна

Жалгасова Медина Мұратқызы жетекшісі Дарменова Дамежан

Ибрагим Әмина Серікқызы жетекшісі Дарменова Дамежан

Құрман Айғаным Тоқтарбекқызы  жетекшісі Ергалиева Раушан Елеусізқызы

Нұрданбек Динара

Оспан Бексапар жетекшісі Қаржауова Сауле Елемесқызы

Сабырғали Дария  жетекшісі Айдарбекова Сагат Абзеловна

Сапарбай Аяулым жетекшісі Султанова Гулжазира Турехановна

Сақыпадин Алинұр  жетекшісі Айдарбекова Сагат Абзеловна

Серали Мөлдір жетекшісі Қаржаубаева Сауле Елемесқызы

Сәрсенбай Айжол  жетекшісі Асқар Гүлнұр

Тұрлыбек Айдана Жеңісқызы  жетекшісі Ергалиева Раушан Елеусізқызы

Астанова Зибинисо жетекшісі Шадманова Дилфуза Ахматовна

Утеген Мадина жетекшісі Шамшиева Айнур

Нарзиллаева Арайлым жетекшісі Султанова Гулжазира Турехановна

Тоқшылық Данияр  жетекшісі Мухамеджан Куралай Алиевна

Пазылбекова Әсемгүл жетекшісі  Байжаркынова Шарипа

3 орын

Құрман Айғаным Тоқтарбекқызы жетекшісі Ергалиева Раушан Елеусізқызы

Қаиыртай Аяулым Берікқызы  жетекшісі Ергалиева Раушан Елеусізқызы

Ақынғалиева Дана Маратқызы  жетекшісі Шамсутдинова Альфиса Хакимуллавна

Бейсенгазинов Ерасыл Кайратович  жетекшісі Исина Жанар Шайзатовна

Қалмұхан Альхан Жұмаханұлы  жетекшісі Исагалиева Нургуль Сагидоллаевна

Ануарбекова Назым  жетекшісі Еркинбекова Анар

Косим Көбек жетекшісі Султанова Гулжазира Турехановна

Шовдирбой Азат жетекшісі Қаржаубаева Сауле Елемесқызы

Бахтыгерей Наргиза Мирасқызы жетекшісі Умиталиева Назгул Рыскалиевна

Бекболат Інжу  жетекшісі Еркинбекова Анар

Боранбай Ақнұр  жетекшісі Қожахметова Гулшат Мадигулжановна

Есіркеп Айниддин

Әбді Айзере  жетекшісі Қожахметова Гулшат Мадигулжановна

Насенова Аружан  жетекшісі Жұмабаева Бағила Сериковна

Нұржан Инабат  жетекшісі Еркинбекова Анар

Оразбай Мирас Дидарұлы  жетекшісі Бакирова Динара Аманжоловна

Хусанов Бексұлтан Қайратұлы жетекшісі Смайлова Сулушаш Сматиллақызы

Рашат Нұрасылхан жетекшісі Имангазинова Алмагуль Нурмашевна

Сабыр Ақтілек Саматқызы жетекшісі Дарменова Дамежан

Сағынғалиқызы Арайлым  жетекшісі Қожахметова Гулшат Мадигулжановна

Сансызбай Алинұр  жетекшісі Аманжолова Жадыра Болатовна

Сисенова Гульназ Казбековна  жетекшісі Хайруллина Римма Бакытовна

Сұлтанғазы Алтынай жетекшісі

Тәттіғали Кәусәр  жетекшісі Еркинбекова Анар

[свернуть]
Мәнерлеп оқу

Бас жүлде

Досыбай Шұғыла  жетекшісі Бостанова Кәмшат

Жаксылыкова Лия  жетекшісі Ибраева Асемгуль Сагиновна

Жұбан Мадина жетекшісі Ибраева Асемгуль Сагиновна

Кабдуллаева Инара  жетекшісі Сарсекеева Қарлығаш Қаиртаевна

1 орын

Абишева Алиса жетекшісі Ишмухамбетова Бахиткуль Мугадаровна

Абдурахман Айару Алтынбекқызы жетекшісі Агманова Назым

Асар Нұргелді жетекшісі Саудабаева Алимаш

Аманжол Әлихан  жетекшісі Сарсекеева Қарлығаш Қаиртаевна

Ербатша Мерей Жомартбайқызы жетекшісі Султанова Гулжазира Турехановна

Маман Аружан  жетекшісі Аубакирова Гүлшат Зәрубайқызы

Мухаммед Дина жетекшісі Шамшиева Айнур

Мухиддин Айнұр жетекшісі Есполова Рыскуль Карабалаевна

Сапарбаев Ыбырай

Рустем Малика жетекшісі Шамшиева Айнур

Тасбулат Ораз  жетекшісі Утегенова Райса Жумабаевна

Убайдулла Алина Қуанышбекқызы жетекшісі Тажибаева Сандугаш Нуржауовна

Қаирбек Мадияр жетекшісі Сарсекеева Қарлығаш Қаиртаевна

Үсен Шехризат Әлібекқызы жетекшісі  Султанова Гулжазира Турехановна

2 орын

Айтешева Айдана жетекшісі Орынбасарова Тоты

Ахметжан Ерасыл жетекшісі Сансызбаева Құралай Сансызбайқызы

Балхия Альфия жетекшісі Абишева Гульжазира

Наби Айару Аманжолқызы  жетекшісі Тусенова Маржанкул Казыкеновна

Манасқызы Жаңылсын жетекшісі Сүйінғариева Жаңылсын

Маратов Данияр

Шакман Арсен  жетекшісі Аманжолова Жадыра Болатовна

Шорасил Аида  жетекшісі Рустемова Айнұр Тагаевна

Тукен Токжан  жетекшісі Мусанова Адина Дашақызы

Борисова Ксения  жетекшісі Еримбетова Шамсия Мубараковна

Ғалымжан Арыстан  жетекшісі Бекбергенова Акбота

Дарханқызы Дәрия  жетекшісі Манапова Ризбангул Маратқызы

Дүйсенғали Аңсат  жетекшісі Жанекешова Бақтыгүл Андрейқызы

Есенжолова Аружан  жетекшісі Мұхамбетияр Жұлдыз

Жақан Әлия Нұрғалықызы жетекшісі Бакирова Динара Аманжоловна

Жалғасбай Құралай  жетекшісі Жанекешова Бақтыгүл Андрейқызы

Жарқылова Гүлбаршын  жетекшісі Орынбасарова Тоты

Жұмағали Әлихан

Жұмағұл Фатима жетекшісі Жұмабаева Феруза

Илесбаева Ақниет жетекшісі Имангазинова Алмагуль Нурмашевна

Исаева Эзель  жетекшісі Еримбетова Шамсия Мубараковна

Қанат Ақерке жетекшісі Жұмабаева Феруза

Кенжемырза Жанат

Кучкова Злата  жетекшісі Еримбетова Шамсия Мубараковна

Қайдаш Махаббат

Құралбай Бекжан жетекшісі Қаржаубаева Сауле Елемесқызы

Куанышбаева Асылай  жетекшісі Аптикалыкова Райса Таженовна

Туякбаева Жадра  жетекшісі Мусанова Адина Дашақызы

Темірбекқызы Ақбілек жетекшісі Абишева Гульжазира

Хайрулла Гүлдана Байболатқызы  жетекшісі Утегенова Айгуль Қадыровна

Кайдарова Аружан жетекшісі Султанова Сауле Қаиркеновна

Қайролла Дарын  Бекзатұлы жетекшісі Алпысова Бейбіт Дәулетбайқызы

Шахарбек Жанерке Батырбекқызы жетекшісі Лепесова Камажай

3 орын

Шұғайып Бекхан Дарханұлы жетекшісі Исагалиева Нургуль Сагидоллаевна

Абатова Арайлым Сарсенбайқызы  жетекшісі Жыргабаева Айнұр  Шеңгелбайқызы

Амандық Балдана Қазақбайқызы  жетекшісі Жыргабаева Айнұр  Шеңгелбайқызы

Жазыбай Кəусар Гинаятқызы  жетекшісі Ержанова Айнаш Тұрғанбаевна

Жанат Багдар

Жәрдемғали Меруерт  жетекшісі Жанекешова Бақтыгүл Андрейқызы

Жұмабаева Құралай Қайратқызы  жетекшісі Жыргабаева Айнұр Шеңгелбайқызы

Зауалмахан Нұрсұлтан Асылханұлы  жетекшісі Қорабаева Айман Маратқызы

Кемалов Расул Асылбекұлы  жетекшісі Ахметова Ботагоз Аязбековна

Құттымұрат Айжігіт  жетекшісі Рустемова Айнұр Тагаевна

Мажбен Нұрсаят   жетекшісі Рустемова Айнұр Тагаевна

Мұғалімжан Маруа   жетекшісі Штифель Гульмира Бектасовна

Сатбек Дильназ жетекшісі Штифель Гульмира Бектасовна

Сейтен Ерасыл  жетекшісі Султанова Сауле Қаиркеновна

Нургазина Камиля  жетекшісі Тулганбаева Самал

Рысқұлбек Нұрай Елмұратқызы  жетекшісі Молдабекова Мақпал Шохановна

Тулеубаева Іңкәр Руслановна жетекшісі Тулеубаева Маншук Салимжановна

Тұрлыбек Тоғжан  жетекшісі Әбілхан Дәмела

Убайсиев Бахтиёр   жетекшісі Еримбетова Шамсия Мубараковна

Кенжеғали Эмир Бауржанұлы  жетекшісі Исагалиева Нургуль Сагидоллаевна

[свернуть]

 


Қатысушылардың марапат қағаздарын жүктеп алу

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *