Close

Қыркүйек айындағы байқаулар нәтижесі

2019-2020 оқу жылының қыркүйек айында «Дарабоз» оқу орталығы ұйымдастырған Республикалық конкурстардың нәтижесі


Мұғалімдерге арналған конкурстар нәтижесі

Үздік тәрбие сағаты

Бас жүлде

Бегалиева Акмарал Хошановна

Жаңабаева Жазира Нұрмаханқызы

1 – орын

Чукина Жанаргул Избасаровна

Кумарова Зияда Айбековна

2 – орын

Киманова Гульсара Ораловна

3 – орын

Накипов Нурлан Азатулы

Романкулова Гульжанат Сабыржановна

[свернуть]
Үздік сыныптан тыс іс – шара

Бас жүлде

Оспанбаева Рызбанкуль Дүйсеновна

1 – орын

Алпысбаева Дариға Жұбанышқызы

Молдашева Айжан Қожахметқызы

2 – орын

Ташимова Қарлыға Амангельдиновна

3 – орын

Курумбаев Серик Курманбекович

[свернуть]
Үздік сабақ жоспары

Бас жүлде

Нурмуханова Айгерим Ерлановна

Хамай Жувайхан

Акчибекова Мирамкуль Илесбековна

Тулегенова Меруерт  Сапаровна

Асабаева Жанар Сайдивакасовна

Егембердиев Кайрат Абдикаимович

Медерова Гульнара Нурдановна

Қожанова Бағима Қалымжанқызы

Тосбаев Талғат Абдикалиевич

Чуйшбаева Акмандай Нурадыловна

1 – орын

Алпысбаева Дариға Жұбанышқызы

Калдыбаева Дурия Турсынбаевна

Мамбетқызы Айсұлу

Утешова Эльмира Болатбековна

Жайлаубек Назым  Мұхтарқызы

Жансеитова  Ақторғын  Бозғұлановна

Смаилова Айгуль Жамбыловна

Толендиев Рамазан Толендыұлы

Кандашбеков Бауржан Алибекович

Қаймұханова Динара Жомартқызы

2 – орын

Қаймұханова Динара Жомартқызы

Сулейменова Улдай Койшыбаевна

Ахметова Күлшат Жомартқызы

Бахриденова Зарина Серікжанқызы

3 – орын

Болатбаева Балауса Тоқтарқызы

Шораев Нуриддин

Шыңғысбаева Гаухар

[свернуть]
Үздік мұғалім портфолиосы

Бас жүлде

Сабыркулова Гулажар Турғанбековна

1 – орын

Таукебаева Ұлбосын Махановна

2 – орын

Аубакирова Салтанат Жандарбековна

3 – орын

Пірманова Назерке Сабитовна

 

[свернуть]
Үздік ашық сабақ

Бас жүлде

Абжанова Орал Магопаровна

Байжанова Уржамал Тайшаевна

Бөгенбай Мөлдір Ерболқызы

Ханаева Жұлдыз Абдуманаповна

Блашкова Татьяна Алексеевна

Шабрик Светлана Михайловна

Мейрханов Айдын Маратович

Имашова Нұршат Асылбекқызы

Есенжолова Айнур Амангельдиновна

1 – орын

Айтпаева Ардак Асылбековна

Сейтханова Маржан Абдрахимова

Оразқұлова Ақмарал Ермахановна

Кобелекова Зинат Намазовна

Кушекова Бибігүл

Курманкулова Зульфия Мизрапшаевна

Биргебаева Гульсим Амантаевна

Мухитдинова Фания Азгатовна

Оспанова Марфуға Пернебаевна

Нагжанова Сауле Замидиновна

Мұратбаева Жанна Чекаловна

Қалжан Райхан Жайлаубайқызы

2 – орын

Толеуова Аманжан Талгаровна

Оразбаева Шырымгуль Толкыновна

Байжұманова Ботагоз Мамыткановна

Айтбаева Аида Ромазановна

Торпақова Зухра Кыдырбаевна

Шайзадина Айгерим Слямбековна

Куанбекова Жупар Жуматовна

[свернуть]
Үздік сабақ презентациясы

Бас жүлде

Мусагалиева Индира Талгатовна

Сарсембаева Тиыштыгул Маратовна

1 – орын

Шайзада Бейнегуль

Айтбаев Балжан

Адамьянова Шолпан Советовна

2 – орын

Құлмырзаева Мөлдір Нұрлановна

Айтбаева Айзада Мырзагалиевна

3 – орын

Жолмырзаева Нургуль Айболқызы

Тойбазарова Інжу Досболқызы

[свернуть]

 


Оқушыларға арналған конкурстар нәтижесі

Өнерлі өрге жүзер

Бас жүлде

оқушы жетекшісі
Жақсылықова Нұрбибі Ғарифуллақызы Кожина Гульжан Амангелдиевна
Омар Алуа Ануарбеккызы Жанабаланова Нургуль Мах
Омар Нурай Ануарбеккызы Абишева Гулим Абылхадировна
Бектас Лашын Отарбаева Жанар Қонысбайқызы
Тұрлыби Ұлдана Алтынбекқызы Камбарова Гаухар Жандарбековна
Жасұзақ Арайлым Рсалықызы Нұрмаханбетова Меруерт Молдахановна

 

 

1 – орын

оқушы жетекшісі
Үсен Ақерке Алимжанқызы Дильдабекова Сапаркул Айнабекқызы
Кентай Дильназ Молдрахметова Жанаргуль Молдагалиевна
Қойшығара Айым Ужекенова Майра Капашовна
Салимжанова Азиза Мансурова Махирям Махамдиновна
Рекалинова Мадина Мансурова Махирям Махамдиновна
Жасұзақ Арайлым Исаева Дариға Абдихашимовна
Ниетқабыл Балкүміс Әшімова Жадыра
Анаркулов Абдурашид Шыңғысбаева Гаухар

 

 

2 – орын

оқушы жетекшісі
Балтабек Мұстафа Спанова Рабига Дарибаевна
Есентай Исмаил Бағдатұлы Сулейменова Улдай Койшыбаевна
Тұрарбек Жания Бексултанова Амина
Пірімқұл Бағдәулет Қиятаева Зубайра
Сейтқұл Балнур Шораев Нуриддин
Қалдыбек Гүлназ Шораев Нуриддин

 

 

3 – орын

оқушы жетекшісі
Қалиев Манарбек Сабитулы Нұралиева Загира Акимовна
Құрманбек Нурлан Нұралиева Загира Акимовна

 

[свернуть]
Аяулы күз, алтын күз

Бас жүлде

оқушы жетекшісі
Нұрдәулет Инабат Айқынқызы Қаймұханова Динара Жомартқызы
Ғабит Ерәли Нұрлыбекұлы Қаймұханова Динара Жомартқызы
Жарылқасын Мәуе Каирова Маржан Алимбаевна
Мұрат Халид Мақсатұлы Елекеева Алмажан Молдагалиевна
Бердалы Айару Айтбаева Балжан
Сакенова Камила Махамбетова Алмагүл Ықыласқызы
Муханова Гульназ Махамбетова Алмагүл Ықыласқызы
Жапар Ясин Жапарұлы Мамырбекова Гүлжан Қызырбекқызы
Габдуалиев Аят Тулеубаева Маншук Салимжановна
Омар Нурай Ануарбеккызы Абишева Гулим Абылхадировна
Базарбек Ерқанат Мерекеұлы Шаймуханова Сауле Даулетбаевна
Талғат Ғалым Еркешұлы Шаймуханова Сауле Даулетбаевна
Жақсылық Жанна Камал Данагүл
Талғат Кәусәр Ұлаңқызы Тайтеллова Мөлдір Хусеновна
Бахытбек Айнара Тусипхан Манар
Бауыржанов Бекнур Тельманович Сейтекова Жанна Александровна
Рахымжанұлы Шыңғыс

 

 

1 – орын

оқушы жетекшісі
Марат Нұрсұлтан Берікұлы Қаймұханова Динара Жомартқызы
Бауыржанқызы Аружан Қаймұханова Динара Жомартқызы
Бақытжан Санжана Бауыржанқызы Қаймұханова Динара Жомартқызы
Киркимбаева Дария Бекболатқызы Қаймұханова Динара Жомартқызы
Қайратқызы Асия Кожина Гульжан Амангелдиевна
Кәдіржанова Аружан Жасұланбекқызы Кожина Гульжан Амангелдиевна
Базарбай Аяулым Қайратқызы Кожина Гульжан Амангелдиевна
Кабылдынова   Ақмарал Махамбетова Алмагүл Ықыласқызы
Енсеген Рысгүл Махамбетова Алмагүл Ықыласқызы
Жексембаева  Айбану Махамбетова Алмагүл Ықыласқызы
Белова Ангелина Тулеубаева Маншук Салимжановна
Бабикова Алиса Тулеубаева Маншук Салимжановна
Биримжанова Алтыншаш Тулеубаева Маншук Салимжановна
Ақылбек Адина Байсары Айкерім Есалықызы
Таңат Жантөре Ужекенова Майра Капашовна
Марат Исмат Чукина Жанаргул Избасаровна
Матғұлова Мөлдір Қуанышбекқызы Шаутенова Амангүл Асанқызы
Кенжебаева Айдана Мантугелова Жансая Кажибековна

 

 

2 – орын

оқушы жетекшісі
Бекболат Жалғас Рахимжанова Айгүл Бесембаевна
Төлеу Досымжан Дәуренұлы Рахимжанова Айгүл Бесембаевна
Мақсұт Айжұлдыз Айбекқызы Рахимжанова Айгүл Бесембаевна
Мақсұт Айжұлдыз Айбекқызы Қаймұханова Динара Жомартқызы
Баймұхан Ақылбек Русланұлы Қаймұханова Динара Жомартқызы
Төлеу Досымжан Дәуренұлы Қаймұханова Динара Жомартқызы
Сайлау Алижан Нұржанұлы Қаймұханова Динара Жомартқызы
Муталап Әдемі Айтпаева Ардак Асылбековна
Таласов Байтемір Кошербаева Индира Оразбековна
Фтоян Арман Тулеубаева Маншук Салимжановна
Бабикова Алиса Тулеубаева Маншук Салимжановна
Бакытжанова Нурмерей Бакытжановна Тазабекова Галия Жанисбековна
Серікова Арайлым Куандыкова Акмарал
Базарбек Ерқанат Мерекеұлы Шаймуханова Сауле Даулетбаевна
Талғат Ғалым Еркешұлы Шаймуханова Сауле Даулетбаевна

 

 

3 – орын

оқушы жетекшісі
Оразғали Асия Саматқызы Қаймұханова Динара Жомартқызы
Дәуіт Нұрай Айтпаева Ардак Асылбековна
Ажыханов Диас Айтпаева Ардак Асылбековна
Насан Аиша Болатбекқызы Қаймұханова Динара Жомартқызы
Шужин Ерасыл Мәлікұлы Қаймұханова Динара Жомартқызы
Аманкелді Раяна Мейрамбекқызы Кожина Гульжан Амангелдиевна
Маликова София Тулеубаева Маншук Салимжановна

 

[свернуть]
Жазғы демалысқа саяхат

Бас жүлде

оқушы жетекшісі
Команова Дильназ Махамбетова Алмагүл Ықыласқызы
Жарылғасын Әділет Жанатұлы Мамырбекова Гүлжан Қызырбекқызы
Есімбек Ақтоты Берікқызы Турлыбекова Салима Кеңесбековна

 

 

1 – орын

оқушы жетекшісі
Заманбек Бексұлтан Рахимжанова Айгүл Бесембаевна
Мешков Даниил Тулеубаева Маншук Салимжановна
Ерсаинова Алида Бауржановна Турсиянова Назым Алмабеккызы
Жунусова Айкерім Ахметбекова Айнур Сайлаубековна

 

 

2 – орын

оқушы жетекшісі
Сәбен Ақзер Кошербаева Индира Оразбековна
Омар Алуа Ануарбеккызы Жанабаланова Нургуль Махмудовна
Арғын Айару Ренатқызы Шаутенова Амангүл Асанқызы

 

 

3 – орын

оқушы жетекшісі
Атақожаев Арон Рашин Фазылова Ляззат
Төреқожаев Әбдіманап Сабырұлы Қаратай Күміс Сабырбекқызы
Романқұлова Динара Романқұлова Айжамал Мунташовна

 

[свернуть]
Көркем жазу

Бас жүлде

оқушы жетекшісі
Мерген Азиза Русланқызы Гумарова Бакыт Сапаргалиевна
Мырзабек Жасұлан Есенәлі Наурызбек
Манат Айша Спанова Рабига Дарибаевна
Самарканов Елназар Спанова Рабига Дарибаевна
Асенова Аруна Абдильманова Ажаргуль Курмангожиновна

 

 

1 – орын

оқушы жетекшісі
Назар Нұрдаулет Дүйсенбаева Айгуль Турсынгалиевна
Иргенай Ерсұлтан Смаилова Айгуль Жамбыловна
Нұржанұлы Қаныбек Семсерова Аигерим Канатовна
Ахметулла Амина Ахметбекова Айнур Сайлаубековна
Тупавова Заира Абдильманова Ажаргуль Курмангожиновна
Мусаева Томирис Абдильманова Ажаргуль Курмангожиновна

 

 

2 – орын

оқушы жетекшісі
Мұңалбай Нұрислам Ғабитұлы Айділда Жаңагүл Қайратқызы
Тоқтарбек Іңкәр Медетқызы Айділда Жаңагүл Қайратқызы
Сагадилда Әлижан Елдосұлы Айділда Жаңагүл Қайратқызы
Алпысбай Назерке Есенгелдиевна Шаутенова Амангүл Асанқызы
Бижанова Сәния Айболқызы Тазабекова Галия Жанисбековна
Әбікен Аиша Айбарқызы Қайдалинова Асемгуль Ескендирқызы
Боранбек Шахдаян Мұратбекұлы Қайдалинова Асемгуль Ескендирқызы

 

 

3 – орын

оқушы жетекшісі
Абилдолда Айзере Семсерова Аигерим Канатовна
Тоқтар Жібек Семсерова Аигерим Канатовна
Тұрсынхан Айару Семсерова Аигерим Канатовна
Амангелдіқызы Амина Оразбекова Гульбаршин Газизовна
Аянқызы Аяжан Оразбекова Гульбаршин Газизовна
Шатликов Самир Семсерова Аигерим Канатовна
Жангелдіұлы Өміржан Семсерова Аигерим Канатовна
Даниярқызы Диана Семсерова Аигерим Канатовна

 

[свернуть]
Мәнерлеп оқу

Бас жүлде

оқушы жетекшісі
Акмурзин Алишер Саматович Тоганакова Рабиға Сулейменовна
Байғали Кәусар Аманбайқызы Жұбанова Айман Қуанғалиқызы
Әділжан Айқын Изимова Гүлсара Қорғанғалиқызы
Ғабдуали Әділет Ужекенова Майра Капашовна
Таңат Жантөре Ужекенова Майра Капашовна
Кәрібай Қайырлы Қазезтайұлы Омарова Айгуль Овцеводовна
Садыкова Адина Руслановна Омарова Айгуль Овцеводовна
Ғабитұлы Бейбарыс Мұстафина Шәрбат Жақсығұлқызы
Батырбай Айшабибі Хадимова Эльмира Хадимовна

 

 

1 – орын

оқушы жетекшісі
Қожахмет Айару Дулатқызы Раимбаева Динара Талантовна
Мухамедиева Альбина Кайратовна Кубиева Бақытханым Хибатоллақызы
Шакарова Ясмина Спанова Рабига Дарибаевна
Нұрланұлы Медеу Дүйсенбаева Айгуль Турсынгалиевна
Мешитбай Бекзат Дүйсенбаева Айгуль Турсынгалиевна
Егемкул Рахат Маратұлы Айділда Жаңагүл Қайратқызы
Ермек Ақбөпе Жанабаланова Нұргүл Махмудовна
Омар Дастан Ерлікұлы Серикова Зайгуль Овцеводовна
Тасқали Тамирлан Азаматұлы Серикова Зайгуль Овцеводовна
Омар Дастан Ерлікұлы Серикова Зайгуль Овцеводовна
Тасқали Тамирлан Азаматұлы Серикова Зайгуль Овцеводовна
Бектұрған Дариға Жарасқызы Қойманова Асем Амангельдиновна
Джасау Інжу Оразбекова Гульбаршин Газизовна
Қыдрбек Ержігіт Бақытжанұлы Тазабекова Галия Жанисбековна
Иманзадаев Досымжан Ахметбекова Айнур Сайлаубековна
Даулетова Джамиля Костанова Сауле Сайрановна
Қабимолла Айдина Мұратбекқызы Ошекеева Маржан Алихановна
Мұхаметқали Айзере Мәлікқызы Ошекеева Маржан Алихановна
Жарқынұлы Азамат Ошекеева Маржан Алихановна
Мусаева Томирис Абдильманова Ажаргуль Курмангожиновна
Наурызбай Дильназ Абдильманова Ажаргуль Курмангожиновна

 

 

2 – орын

оқушы жетекшісі
Самат Айдана Ержанқызы Кожина Гульжан Амангелдиевна
Құрманбек Таир Смаилова Айгуль Жамбыловна
Сайлаубек Абдіислам Мамбетқызы Айсұлу
Маханбеткулова Аяжан Құрманқұлова Зульфия Мизрапшаевна
Иманбекова Нұрдана Құрманқұлова Зульфия Мизрапшаевна
Лапас Айназ Бекарысқызы Қаймұханова Динара Жомартқызы
Сариева Диана Сертекова Гулмира Шалгинбековна
Сайлаубек Ажар Ержігітқызы Сертекова Гулмира Шалгинбековна

 

 

3 – орын

оқушы жетекшісі
Тойбазаров Айбол Тайырұлы Арабаев Нұрлан Пернебекович
Аубакирова Салтанат Ғазизқызы Арабаев Нұрлан Пернебекович

 

[свернуть]
Оқушының ғылыми жұмысы

Бас жүлде

оқушы жетекшісі
Хамит Ақбота Берікқызы Бахитжанова Гулжанат Есентаевна
Қыдырбай Дінислам Сексенбаева Серіккүл Аббасқызы
Ислам Әсемай Аскарқызы Юнусова Жулдузой Маликовна
Бақытжан Мадина Джанғазиева  Айнур Турсынхановна
Шайдуллина Торғын Жасболатқызы Омарова Баян Конаровна
Абай Әділет Тольтебаева Гаухар Абдысаттаровна
Әсетбек Бибол Тольтебаева Гаухар Абдысаттаровна
Маликова Аида Тольтебаева Гаухар Абдысаттаровна
Аубакиров Ернұр Кошкинбаева Меруерт Мухтархановна
Қалдыуразова Ақерке Кошкинбаева Меруерт Мухтархановна
Абдрахманова Нургуль Калиева Зауре Сейтхановна

 

 

1 – орын

оқушы жетекшісі
Есенгазиева Айяжан Сексенбаева Серіккүл Аббасқызы
Енкебаева Феруза Сексенбаева Серіккүл Аббасқызы
Жылқайдарқызы Бірғаным Киманова Гульсара Ораловна
Шаданова Перизат Бакжанова Гулназым
Омиргали Дильяра Дауренбековна Мухаметжанова Кулькен Узбековна
Ордабаева Зайрагул Киябаевна
Кенесбай Айкүміс Қуанышпайқызы Ордабаева Зайрагул Киябаевна
Дүйсенбай Данияр Асылханұлы Ордабаева Зайрагул Киябаевна
Абдигаппар Ақмаржан Нуржигитқызы Ордабаева Зайрагул Киябаевна

 

 

2 – орын

оқушы жетекшісі
Қанаш Айкөркем Рахатқызы Аубакирова Гулмира Кожабековна
Алдияр Нұргүл Ахметова Салтанат
Давлетяров Әсет Мұратұлы Дюсенгалиева Арайлым Махмудовна

 

 

3 – орын

оқушы жетекшісі
Боранбаева Ақбота  Нуркеновна Құлжанова Ақерке Дилдабекқызы
Жусупалиева Маржан Нурлановна Жуманов Миірхан

 

[свернуть]
Суреттер сөйлейді

Бас жүлде

оқушы жетекшісі
Оспан Әйгерім Козбагарова Базила Мусиркулкызы
Өтешова Сезім Несіпханқызы Бортай Айымгүл Сәндібайқызы
Жақсылықова Әсемай Оралханқызы Бортай Айымгүл Сәндібайқызы
Жұмашева Жансұлу Бақтығалиқызы
Сәрсенбаева Жарқынай Жұбатқанқызы
Гариф Адия Камал Данагүл
Жоламан Даниал Семсерова Салтанат Рысбаевна
Нұрбаева Бибінұр Асанова Айдана
Жуматаев Тамерлан Абдильманова Ажаргуль Курмангожиновна
Куандыкова Анель Макарова Аймгуль Амиртаевна
Арғын Шыңғыс Руфатұлы Мұстафина Шәрбат Жақсығұлқызы
Әнесова Зарина Мұратқызы Ахметова Күлшат Жомартқызы
Руслан Аяна Асетқызы Қыдырәлиева Динара Мұхтарәліқызы

 

 

1 – орын

оқушы жетекшісі
Кабдылхамитова Аяна Рахимжанова Айгүл Бесембаевна
Каратаева Анель Рахимжанова Айгүл Бесембаевна
Түгельбай Ақсұңқар Галымжанқызы Бегалиева Акмарал Хошановна
Ғали Ахмедияр Мендешева Жадыра Маратовна
Кокумбаева Кади Ужекенова Майра Капашовна
Мұрат Саяжан Айтбаева Аида Ромазановна
Бақтыбай Ерасыл Айтбаева Аида Ромазановна
Ерболқызы Семанұр Смаилова Айгуль Жамбыловна
Алданбай Әсет Бөгенбай Мөлдір Ерболқызы
Бөгенбай Наргиза Бөгенбай Мөлдір Ерболқызы
Досетов Расул  Нурболатұлы Сейтекова Жанна Александровна
Сейдрахым Арнат Асанова Айдана
Сайранбек Маржан Абдильманова Ажаргуль Курмангожиновна

 

 

2 – орын

оқушы жетекшісі
Айтбаев Амин Рахимжанова Айгүл Бесембаевна
Қасымтаева Замзагүл Рахимжанова Айгүл Бесембаевна
Абулхайрова Диана Ысқақ Ұлжан Аманғазықызы
Марат Жаннұр Ерланқызы Айділда Жаңагүл Қайратқызы
Батырбек Балдай Оразбекова Гульбаршин Газизовна
Сәменбай Айшуақ Семсерова Аигерим Канатовна
Болысбекова Жансая Семсерова Аигерим Канатовна
Бердібек Сафия Семсерова Салтанат Рысбаевна
Жақсылық Маржан Семсерова Салтанат Рысбаевна
Болатбек Жандос Семсерова Салтанат Рысбаевна
Дармен Бағдат Конырбаева Аккумис Абиловна
Ералы Хасан Ахметова Салтанат
Омирбек Мади Абдильманова Ажаргуль Курмангожиновна
Асылбек Асылжан Ғалымқызы Кайдалинова Асемгуль Ескендирқызы
Ғалымжанова Айару Кайдалинова Асемгуль Ескендирқызы
Махатай Рамазан Нұржігітұлы Кайдалинова Асемгуль Ескендирқызы
Сұлтан Аружан Қуанышқызы Кайдалинова Асемгуль Ескендирқызы

 

 

3 – орын

оқушы жетекшісі
Сағи Айдана Берікқызы Каирова Маржан Алимбаевна
Айдарәлі Әсия Каирова Маржан Алимбаевна
Дәулетқан Ақәділ Әділетұлы Тазабекова Галия Жанисбековна
Әлшер Аруна Асанова Айдана
Тайсенгирова Зейнеп Асанова Айдана

 

[свернуть]
Тілдің мерейі - елдің мейірі

Бас жүлде

оқушы жетекшісі
Талғаров Даулет Толеуова Аманжан
Навий Алтынхан Махамбетова Алмагүл Ықыласқызы
Қаңтарбаева  Арайлым Махамбетова Алмагүл Ықыласқызы
Куатова Дарайым Махамбетова Алмагүл Ықыласқызы
Ғалымбек Балдырған Махамбетова Алмагүл Ықыласқызы
Айханов Асқар Ержанұлы Мамырбекова Гүлжан Қызырбекқызы
Нұржігіт Арайлым Мантугелова Жансая Кажибековна
Баймұратқызы Толғанай Мантугелова Жансая Кажибековна
Жукенова Мерей Қосайқызы Кулкаева Жанаргуль Бисембаевна

 

 

1 – орын

оқушы жетекшісі
Алтайқызы Алтынай Назарова Алмагүл Қабділманқызы
Молдабек Айгерім Махамбетова Алмагүл Ықыласқызы
Тагаев Диас Нурмуханова Айгерим Ерлановна
Қарар Жансая Бағжанқызы Ахметова Күлшат Жомартқызы

[свернуть]
Тарихқа толы қоңырау

Бас жүлде

оқушы жетекшісі
Талғат Жанерке Махамбетова Алмагүл Ықыласқызы
Бекболат Наргиза Мантугелова Жансая Кажибековна

 

 

1 – орын

оқушы жетекшісі
Жұмағалиқызы Гүлзана Рахимжанова Айгүл Бесембаевна

 

 

2 – орын

оқушы жетекшісі
Есенгелді Гүлдәурен Ержанқызы Сабитов Олжас Оразұлы

 

 

3 – орын

оқушы жетекшісі
Накипова Мадина Жандосқызы Абенов Асылбек

 

[свернуть]
Мемлекеттік рәміздер - ұлттық мақтаныш

[свернуть]

Қатысушылардың марапат қағаздарын жүктеп алу

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *