Close

Қыркүйек — қазан айларындағы конкурстар нәтижесі

2019-2020 оқу жылының қыркүйек — қазан айларында «Дарабоз» оқу орталығы ұйымдастырған Республикалық конкурстардың нәтижесі


Мұғалімдерге арналған конкурстар нәтижесі

 

Үздік ашық сабақ

Бас жүлде

Кулмаганбетова Айдана Канатовна

Жанадилова Роза Арысхановна

Бисенбаева Рауан Асылбекқызы

Медетбеков Қаинар Қайратұлы

Сузакаева Светлана Джамбулатовна

Тұрғынбай Жәния Асқатқызы

Ақтасова Гүлнұр Үйсінбайқызы

Алхамова Айгуль Абдировна

Оразбекова Бахытгуль Акпарияновна

Шитебаева Күләш

Тулеков Рахман

Кажигалиева Мадина Алпыспаевна

 

1 орын

Нурманова Ботагоз Алпеисовна

Құрманбаева Назгүл Сарналиевна

Джанабаева  Дания Абсаматовна

Утесинова Роза Оринбаевна

Жұмабеков Тәуекел

Кажигалиева Мадина Алпыспаевна

Кажигалиева Мадина Алпыспаевна

Козыбаева Дария Жадильбековна

Мукажанова Гульнар Карипеновна

Кемерова Жанна Кайратовна

 

2 орын

Әбдірахманова Азиза Жұманқызы

Жұматаева Күміс Сабыржанқызы

Аубакиров Әділет Манасович

Адамьянова Шолпан Советовна

Киманова Гульсара Ораловна

3 орын

Алпысбаева Ақбота Жантөреевна

Болатбекова Назерке Сағынтайқызы

Назарбеков Айдос Тәңірбекұлы

[свернуть]
Үздік сабақ презентациясы

Бас жүлде

Жилмасова Айнур Жуманбаевна

Ташигулов Ерболат Серикбаевич

Жумабек Ақбөпе Даукенқызы

Базарова Айнагуль Тукеновна

Нурманова Ботагоз Алпеисовна

Мадиева Дария Ануарбековна

Аксартова Асем Турусбековна

 

 

1 орын

Кыдырбекова Гайния Куанышевна

Мұратбаева Мәдина Мұратбайқызы

Аманбек Нуржамал

Жумакшамова Алмагул Габиденовна

 

2 орын

Оңғарсынов  Бекет Қайратұлы

Жұматаева Күміс Сабыржанқызы

Қасымбеков Нартай Жанәділұлы

 

 

3 орын

Жұматаева Томирис Маратқызы

Нәжмадин Күнсұлу Манасқызы

[свернуть]
Үздік сабақ жоспары

Бас жүлде

Сембаева Жулдыз Есенгалиевна

Хадимова Эльмира Хадимовна

Жумадиллаева Нуржамал Баймолдаевна

Анарбаева Мадина Алишеровна

Тулегенов Максат Бекжигитулы

Кожакеева Жанна Умирхановна

Әділбай Сымбат Қайырғалиқызы

Алимбекова Айдана Оналбековна

Бадымова Асем Шагмановна

1 орын

Бектеміс Бірғаным Ізтаңатқызы

Исабек Үміт Науанқызы

Ибраева Жанар Шаймановна

Нартаева Инабат Нартаевна

Султанова Замзагүл Бауыржанқызы

Аубакирова Асель Габитовна

Дюсенова Карлыга Каратаевна

Батымбетова Сабира Уразбековна

 

2 орын

Омарбеков Бекежан Қайырбайұлы

Сакашева Канат Кауашевна

Бекбосинова Г.З

Онгарова Зиада Нураликизи

 

 

3 орын

Жұматаева Күміс Сабыржанқызы

Назарбеков Айдос Тәңірбекұлы

Қасымбеков Нартай Жанәділұлы

[свернуть]

 


Оқушыларға арналған конкурстар нәтижесі

 

Ел жүрегі — Нұр-Сұлтан!

Бас жүлде
оқушы жетекшісі
Дусбул Балнұр
Қанат Нұрмұхамбет
Асанова Садия Медетбеков Қаинар Қайратұлы
Қожа   Дана Турениязова Гүлжан Лесқызы
Кәрім Аятулла Ахметбекова Айнур Сайлаубековна
Болатханұлы Алинур Абдрахманова Гульназия Сарсембаевна

 

1 орын
оқушы жетекшісі
Сыдықбай Жұлдыз Абитаева Динара Қанатбековна
Оспан Умар Берікұлы Кұрманбаева Назгүл Сарналиевна
Ашимжан Динэля Кұрманбаева Назгүл Сарналиевна
Ержан Жания Жумалиева Майгуль Адилбековна
Қырғызбек Назгүл Джумадуллаева Ақжарқын Құрбанәліқызы

 

2 орын
оқушы жетекшісі
Тоқболат Есенәлі Манасұлы Кұрманбаева Назгүл Сарналиевна
Абдықадыр Аделина Нурбекқызы Кұрманбаева Назгүл Сарналиевна
Алисов Алихан Русланович Кұрманбаева Назгүл Сарналиевна
Рахымберді  Эмир  Қайратұлы Шадықан Айбике Айтқазықызы
Каламов Асылхан Галыевич Шадықан Айбике Айтқазықызы
Жаңабай Алхаир Ахметбекова Айнур Сайлаубековна
Дауренбеков Аян Сальменова Жадыра Куатовна
Парахатова Арайлым Тұрғанжан Арайлым Бақытжанқызы

 

3 орын
оқушы жетекшісі
Болатбек Айзере Найманқызы Накипова Мадина Оспанқызы
Назарбеков Айдос Тәңірбекұлы Мауленова Ақерке Нұрланқызы
Әбдірахманова Азиза Жұманқызы Алпысбаева Ақбота Жантөреевна
Жұматаева Күміс Сабыржанқызы Болатбекова Назерке Сағынтайқызы

[свернуть]
Жастар жылы — жаңашылдықтың бастауы

Бас жүлде
оқушы жетекшісі
Серікқалиұлы Бекнар Мукашова Роза

 

1 орын
оқушы жетекшісі
Әбілда Тахмина Абитаева Динара Қанатбековна

 

2 орын
оқушы жетекшісі
Болатбек Айзере Найманқызы Накипова Мадина Оспанқызы
Әбдірахманова Азиза Жұманқызы Алпысбаева Ақбота Жантөреевна
Каримова Гүлдана Маратовна Маралова Баян Рауановна
Саринова Набат Маралова Баян Рауановна

 

3 орын
оқушы жетекшісі
Оразалина Нургуль Абзаловна Тойбазаров Айбол Нурхановұлы
Жалелов Бекзат Арабаев Нурлан Абайұлы

[свернуть]
Жеті атаны білу — парыз!

Бас жүлде
оқушы жетекшісі
Арқабай Аида Абитаева Динара Қанатбековна
Елзатқызы Ажара Абитаева Динара Қанатбековна
Молдакулов Нурсултан Медетбеков Қаинар Қайратұлы

 

1 орын
оқушы жетекшісі
Исмаил Мұхаммед Болатұлы Биболаева Ақнұр Райымбекқызы

 

2 орын
оқушы жетекшісі
Нұрасыл Мадияр Еркешұлы Абуталипова Загира Сағынтаевна
Қожахатова Шолпан Маратовна Абенова Арайлым

 

3 орын
оқушы жетекшісі
Боранбаева Ақбота Сабитовна Нұралиева Зағира Акимовна
Каденов Нұрислам Сәбитұлы Нұралиева Зағира Акимовна

[свернуть]
Ұстаз болу — жүректің батырлығы!

Бас жүлде
оқушы жетекшісі
Мәукен Үміткер Дәулетқызы Жилмасова Айнур Жуманбаевна
Ахметжан Ерасыл Сансызбаева Құралай Сансызбайқызы
Тәліпжан Гүлжан Абитаева Динара Қанатбековна
Тілеш Айнара Абитаева Динара Қанатбековна
Берік Гүлдана Асылханқызы Сатжанова Куралай Набиевна
Орынбасар Арайлым Иманбекова Назира Нурхалиевна
Қабдылманап Аяулым Жанадилова Роза Арысхановна
Далайхан Алғыс Жанадилова Роза Арысхановна

 

1 орын
оқушы жетекшісі
Дүйсенбай Мерей Нағымбетова Баян Араловна
Дүйсенбек Ермек Абитаева Динара Қанатбековна
Ергеш Ердәулет Абитаева Динара Қанатбековна
Мұхамеджан Әсем Абитаева Динара Қанатбековна
Молдакулов Нурсултан Медетбеков Қаинар Қайратұлы
Әнетова Жанар Турениязова Гүлжан Лесқызы
Омар Алуа Жумасейтова Майра
Ғани Анель Мукашова Роза Адиловна
Ермек Мерей Турганбаева Актолкын
Серікболұлы Бақдаулет Джумадуллаева Ақжарқын Құрбанәліқызы
Әбдіманат Дилара Бауыржанқызы Биболаева Ақнұр Райымбекқызы
Колел Диас Жанадилова Роза Арысхановна

 

2 орын
оқушы жетекшісі
Боранбаева Салтанат Айбековна Нұралиева Раушан Аширбековна
Арабаев Нурлан Абайұлы Нұралиева Раушан Аширбековна
Шахмет Нұржан Мауленова Айжан Канатовна
Травкина Таисия Суюндикова Сымбат Жанахметовна
Махмет Сұлтан Измагамбетова Зухра Амангелдіқызы
Орынтай Айару Тұрғанжан Арайлым Бақытжанқызы
Толеутаева Толғанай Жакупова Айдана Муратовна
Баткулов Нурислам Жакупова Айдана Муратовна

 

3 орын
оқушы жетекшісі
Музарапшина Айкөркем Досманбетова Гүлдана
Қасымбекова Кенже Досманбетова Гүлдана

[свернуть]
Қарттарым асыл қазынам!

Бас жүлде
оқушы жетекшісі
Елеусіз Елқосар Кемелұлы Махтбекова Назым Абдыгалимовна
Орынбасар Аманат Сатаева Айзада Калауовна
Мұхитқызы Сұлужан Мукашова Роза Адиловна

 

1 орын
оқушы жетекшісі
Тюмашев Жаннұр Асқарұлы Махтбекова Назым Абдыгалимовна
Бейсенбек Аружан Абитаева Динара Қанатбековна
Ғалижанқызы Тасним Тұрғанжан Арайлым Бақытжанқызы
Рыскулова Аяулым Тұрғанжан Арайлым Бақытжанқызы

 

2 орын
оқушы жетекшісі
Мұхамбет Әмина Дастанқызы Ишангалиева Жазира Наурзбаевна
Абуталиев Самат Сабыржанұлы Нұралиева Зағира Акимовна
 

3 орын

оқушы жетекшісі
Маралов Нұржан Сабитұлы Қалманова Ақерке Маратовна
Құрманбек Нұржан Нұралиева Зағира Акимовна

[свернуть]
Суреттер сөйлейді

Бас жүлде
оқушы жетекшісі
Карчиев Жасурбек Эркинұлы Байменова Перизат Абибуллаевна
Аманбай Мансур Баракова Айгул
Балтабай Назгүл Бекесқызы Теңізбай Іңкәр Азанбайқызы
Бейсенбек Айғаным Нигматуллаева Динара Самигуллаевна
Қалдыбек Каусар Қазыбекқызы Илясова Ұлбала Әбубәкірқызы
Сағымбай Әлинұр Талғатұлы Илясова Ұлбала Әбубәкірқызы
Алжан Шұғыла Адамиянова Сагат  Советовна
Ахмет Алихан Нұрхатұлы Байжуманова Қарлыға Масаковна
Нұрмағанбет Айару Айтқалиқызы Қыдырәлиева Динара Мұхтарәліқызы
Төлен Ерік Джумадуллаева Ақжарқын Құрбанәліқызы
Сайфуллаев Диасбек Джумадуллаева Ақжарқын Құрбанәліқызы
Балабекұлы Асылжан Джумадуллаева Ақжарқын Құрбанәліқызы
Исканова Еркежан Джумадуллаева Ақжарқын Құрбанәліқызы
Мапышев Мейіржан Даулетұлы Алжабаева Алия Ертаевна
Тухтамуратова Айгерім Жанадилова Роза Арысхановна
Абдықұл  Асылхан Жаппархан  Рабиға  Ахметжанқызы
Асқар  Бекзат Турсынбек  Марим

 

1 орын
оқушы жетекшісі
Жақсылық Айзада Бисенбаева Рауан
Құралбек Інжу Нағымбетова Зульфия Араловна
Абиш Али Нағымбетова Зульфия Араловна
Қуат Арайлым Козыбаева Альмира Галымбеккызы
Закура Нұржігіт Изтурганова Камар Назарбаевна
Ермохин Дмитрий Болатхан Нуржан
Амантай Нұрсая Усенбаева Нағима Муратбековна
Асқар Нұржігіт Усенбаева Нағима Муратбековна
Алтай Абдулазиз Усенбаева Нағима Муратбековна
Исмаил  Әлимансұр Усенбаева Нағима Муратбековна
Советқали Айсұлтан Нигматуллаева Динара Самигуллаевна
Бейсенбек Айғаным Нигматуллаева Динара Самигуллаевна
Ерсайын Мансур Нигматуллаева Динара Самигуллаевна
Газизов Жан Зинекенова Арай Алиширқызы
Сенғали Мансур Зинекенова Арай Алиширқызы
Даукенова Аружан Сериковна Даукенова Айнур Рахимбековна
Дәуренқызы Аяулым Жексенова Асем Маратовна
Ильясова Жансезім Адамиянова Сагат  Советовна
Өмірбек Кәусар Сәрсенқызы Адамиянова Сагат  Советовна
Конырбаева Дильназ Мухаметчанова Бахытгуль Канатбековна
Кошкинбаев Алибек Мухаметчанова Бахытгуль Канатбековна
Саятов Эмир Исалинова.Гаухар.Жанибековна
Тоқтарбек Айзада Исалинова.Гаухар.Жанибековна
Бекенов Арнұр Исалинова.Гаухар.Жанибековна
Уйрат Алуа Исалинова.Гаухар.Жанибековна
Қайратқызы Малика Исалинова.Гаухар.Жанибековна
Тілеуқабыл Еркебұлан Запенова Әлбина Айтбайқызы
Қоныс Жанерке Өзбекбаева Айнұр Мақсотқызы
Қоныс Ақерке Запенова Әлбина Айтбайқызы
Даурен Кәусар Төлегенқызы Байжуманова Қарлыға Масаковна
Төлегенқызы Айнұр Аблешова Гулшат
Серғазы Әли  Даниярұлы Жаканова Асем Кожахметовна
Демидова Ангелина  Александровна Ахметова Мархабат Токтарбековна
Құсайын Ернар Мухамедин Медет
Серік Берекет Олжасұлы Шешенбаева Алия Амановна
Айтқали Каусар Қайратқызы Шешенбаева Алия Амановна
Тузелбай Хадиша Юсупова Замира
Адилбекова  Диана  Абилбековна Кункозиева  Сауле  Уалиевна
Ерғалиұлы  Райян Кункозиева  Сауле  Уалиевна
Корганбаев  Бехруз  Гайратович Кункозиева  Сауле  Уалиевна
Қайратбек  Нұрайлым  Талғатқызы Кункозиева  Сауле  Уалиевна

 

2 орын
оқушы жетекшісі
Избасов Дарын Тайшибаева Гульфая
Ұзақбай Ясир Нағымбетова Баян Араловна
Әділхан Еңлік Нағымбетова Баян Араловна
Орынбасар Әсел Нағымбетова Баян Араловна
Қабиденов Ерасыл Қайнарұлы Козыбаева Альмира Галымбеккызы
Марат Бекарыс Айдынұлы Козыбаева Альмира Галымбеккызы
Газизов Жан Зинекенова Арай Алиширқызы
Сағырбек Сабырхан Зинекенова Арай Алиширқызы
Сенғали Мансур Зинекенова Арай Алиширқызы
Бахытжан Едіге Нигматуллаева Динара Самигуллаевна
Тәңірберген Айару Жумашева Анаркул Манарбековна
Исабек Айзере Жумашева Анаркул Манарбековна
Жумашева Анаркул Манарбековна Божанова Алтынкул Кереевна
Ақынай Жан Божанова Алтынкул Кереевна
Біржан Исмаил Даркеева Бакытгайша Амановна
Айтмағамбет Архат Рахимова Айнагуль Тендыковна
Маматкәрім Ұлжан Тусупбекова Жания Интзарбековна
Сәулебек Еркежан Тусупбекова Жания Интзарбековна
Баянхан Айша Мәдениет Нұрай Мәдениетқызы
Жаксылык Алинур Божанова Алтынкул Кереевна
Қайырбай Индира Темірханова Гүлдер
Ескермес Абзал Ермекұлы Біләлова Ләззат Дәменқызы
Каламов Асылхан Галыевич Шадықан Айбике Айтқазықызы
Акжигитова Инабат Советовна Киманова Гульсара Ораловна
Қалел Сезім Болатбекқызы Киманова Гульсара Ораловна
Сабырқызы Медина Адамиянова Сагат  Советовна
Серік Жігер Адамиянова Сагат  Советовна
Сайлаубаева Айзере Әсетқызы Рахметоллина Лаура Социаловна
Қайратов Алихан Рахметоллина Лаура Социаловна
Толеубаева Каусар Жакупова Айдана Муратовна
Бейбытова Ажар Локашова Анар
Айдынқызы Айзере Локашова Анар
Жомарт Айша Локашова Анар
Марат Серғазы Локашова Анар
Күнтуар Әмина Өзбекбаева Айнұр Мақсотқызы
Бекболат Бекасыл Өзбекбаева Айнұр Мақсотқызы
Берікұлы Омар Өзбекбаева Айнұр Мақсотқызы
Сержан Нұрасыл Кенжегозина Гүлнұр
Серік Ақмарал Алтайқызы Байжуманова Қарлыға Масаковна
Қайрат Нұрали Нұрлыбекұлы Хайдарова Маргарита Алибиевна
Тлех Алдияр Мұхтарұлы Алжабаева Алия Ертаевна
Ералхан  Ерасыл  Бахытұлы Кункозиева  Сауле  Уалиевна
Исатай  Арай  Жандосқызы Кункозиева  Сауле  Уалиевна
Мамедова  Айша  Израйловна Кункозиева  Сауле  Уалиевна
Пулат  Мухаммет  Серікұлы Кункозиева  Сауле  Уалиевна
Сапар  Ерасыл  Қуанышұлы Кункозиева  Сауле  Уалиевна
Құрбанбай  Мадияр Жаппархан  Рабиға  Ахметжанқызы

 

3 орын
оқушы жетекшісі
Шуренбаев Әділет Баракова Айгул
Тойкулиева Айгерім Баракова Айгул
Ермекбай Анел Калакбашова Карлыгаш
Абдурахман Айзада Кулбаева Акеркеш
Талғат Ләйсана Турсунбаева Бекзада Алимбаевна
Сағырбек Сабырхан Зинекенова Арай Алиширқызы
Омар Санжар Ахметбекова Айнур Сайлаубековна
Кәрім Жанерке Ахметбекова Айнур Сайлаубековна
Қайролла Әбілмансұр Ахметбекова Айнур Сайлаубековна
Дулат Бейбарыс Ахметбекова Айнур Сайлаубековна
Жексенбай Сабина Измагамбетова Зухра Амангелдіқызы
Асылбекова Даяна Сальменова Жадыра Куатовна
Аман Асылбек Сойунбаева Акзер
Нұраддин Нұрай Сойунбаева Акзер
Махметова Асылжан Базарбаевна Рыскулова Сандугаш Джаксылыковна
Дүйсенбай Нәзира Рыскулова Сандугаш Джаксылыковна
Советұлы Мансұр Рыскулова Сандугаш Джаксылыковна
Серікбай Елжас Самыратұлы Рыскулова Сандугаш Джаксылыковна
Нұрмаханбет Алмат Жандосұлы Рыскулова Сандугаш Джаксылыковна
Әбдраш Ержігіт Назымбекұлы Рыскулова Сандугаш Джаксылыковна
Дәуренбекұлы Санжар Алжабаева Алия Ертаевна
Қияш Светлана Маратқызы Алжабаева Алия Ертаевна
Мапышев Жумагул Адилович Алжабаева Алия Ертаевна
Туленбек Әбілмансұр Даниярұлы Алжабаева Алия Ертаевна
Сапар  Асинет  Асанқызы Кункозиева  Сауле  Уалиевна
Сапарбек  Адилжан Еркебайұлы Кункозиева  Сауле  Уалиевна
Яркын  Сабиха  Бейза  Саттаровна Кункозиева  Сауле  Уалиевна
Шермаганбет  Айсултан  Ермаханұлы Кункозиева  Сауле  Уалиевна
Алибекұлы  Алинұр Жаппархан  Рабиға  Ахметжанқызы
Мингибай  Ринат Жаппархан  Рабиға  Ахметжанқызы
Қалықбай  Жұбаныш Жаппархан  Рабиға  Ахметжанқызы
Жанғабыл  Дарын Жаппархан  Рабиға  Ахметжанқызы

[свернуть]
Оқушының ғылыми жұмысы

Бас жүлде
оқушы жетекшісі
Бекұзақ Дархан Асқарұлы Конкабаева Кульмира Абдикеримовна
Рақымбай Данияр Саятұлы Альжанова Нургул Сәлімханқызы
Қармысова Әсем Бектеміс Бірғаным Ізтаңатқызы
Әбітбек Мухаммедали Рысжанова Гульназ Молдашевна
Сырлыбай Ердаулет Абдыкадырова Кумисай Кансултановна
Қыдырбай Айдана Нұрланқызы Қожабеков Алмас Бақытұлы
Джумабаев Рамазан Осенович Танбаева Орынгул Нуркожаевна
Джансатов Арман Сакенович Абдурахманова Айзада Алтынбаевна Шохаев Мустафа
Ондасынова Фатима Бекболатқызы Мұратбаева Мәдина Мұратбайқызы

 

1 орын
оқушы жетекшісі
Сеилманова Амина Самтырова Ляззат
Джумагалиева Аружан Еркинбековна Конкабаева Кульмира Абдикеримовна
Мұратова Шұғыла Жарылғасынқызы Досниязова Жанар Дүйсенбекқызы
Елеукенова Аида Куанбекова Жупар Жуматовна
Батырбай Томирис Нахметова Ақгүл Мақсотқызы
Иманбаева Сарра Нахметова Ақгүл Мақсотқызы
Дулатова Алия Габдуллина Турымтай Султановна
Жарқынбек Нұрайдын Тұбекбай Ләззат Тұрсынбекқызы
Айтбек Талшын Тұбекбай Ләззат Тұрсынбекқызы
Мұқтарбек Жібек Суюндикова Сымбат Жанахметовна
Конратбаева Адина Айбековна Каратаева Данагуль Набиевна
Спанова Томирис Саятовна Каратаева Данагуль Набиевна

 

2 орын
оқушы жетекшісі
Рапеков Ерасыл Нұрсапанова Айгүл Еркінқызы
Насейева Айлана Фархатовна Алина Ботагоз Бейсетаевна
Науқан Санжар Еркінұлы Мукажанова Гульнар Карипеновна
Елеусіз Елқосар Кемелұлы Махтбекова Назым Абдыгалимовна

 

3 орын
оқушы жетекшісі
Тәжіғұлова Маржан Манарбекқызы Нұралиева Зағира Акимовна
Аубакирова Салтанат Мақсұтқызы Нұралиева Зағира Акимовна

[свернуть]
Өнерлі өрге жүзер

Бас жүлде
оқушы жетекшісі
Нұрмағанбет Нұрасыл Ойсылов Мурат Манапович
Бекен Томирис Нигматуллаева Динара Самигуллаевна
Гергерт Максим Артурович Гергерт Снежана Борисовна
Гаупт Алина Владимировна Токтасова Айнур Кошербаевна
Сейдрахым Аружан Худайбергенова Асем Абдиашимовна
Дюсимбай Аружан Кендебай Лесгул
Каймульдина Дильназ Кендебай Лесгул

 

1 орын
оқушы жетекшісі
Сейтмұрат Перизат Бисенбаева Рауан
Бейсенбек Айғаным Нигматуллаева Динара Самигуллаевна
Бейсенбек Айғаным Нигматуллаева Динара Самигуллаевна
Қайрат Гүлбаршын Нигматуллаева Динара Самигуллаевна
Жұмабек Айсезім Нигматуллаева Динара Самигуллаевна
Бақытжанқызы Амина Мухаметчанова Бахытгуль Канатбековна

 

2 орын
оқушы жетекшісі
Құдайберген Айдана Бисенбаева Рауан
Бекболатұлы Нұрым Сакашева Канат Кауашевна
Бекболатова Айару Сакашева Канат Кауашевна

 

3 орын
оқушы жетекшісі
Оразаева Гүлмарал Асылханқызы Өнербаева Гүлсім Өскенжанқызы
Атахожаев Нұржан Талғатұлы Өнербаева Гүлсім Өскенжанқызы

[свернуть]
Көркем жазу

Бас жүлде
оқушы жетекшісі
Серікбай Сабыржан Нағымбетова Баян Араловна
Асетула Айару Нағымбетова Зульфия Араловна
Сансызбай Ақниет Нағымбетова Зульфия Араловна
Мелис Анель Мукашова Роза
Утеген Ұлжан Усенбаева Нағима Муратбековна
Нургалиева Інжу Акимбаева Айша
Кошкимбай Бекнұр Акимбаева Айша
Өмірбаева Азиза Куванова Замира
Тнибай Аружан Акоразова Бактыгул
Серік Бүркіт Жамбылұлы Ешимжанова Алтынай Шаймерденкызы
Жұмағұл Інжу Раимбекова Фатима Тұрғанқызы
Кажигалиева Сабина Еркиновна Рыскулова Сандугаш Джаксылыковна
Наурузхан Ақтілек Берікқызы Толекова Ақшуба  Куванбековна

 

 

1 орын
оқушы жетекшісі
Дүйсенбай Мерей Нағымбетова Баян Араловна
Ахмет Назым Нағымбетова Баян Араловна
Құралбек Маржан Нағымбетова Баян Араловна
Әділхан Еңлік Нағымбетова Баян Араловна
Оралбай Алуа Нағымбетова Баян Араловна
Джаукашды Амира Баракова Айгул
Базарбай Динара Баракова Айгул
Орақбай Інжу Калакбашова Карлыгаш
Акматбекова Райана Усенбаева Нағима Муратбековна
Бақытжан Назира Айтбаева Аида Ромазановна
Андреев Еркебұлан Акимбаева Айша
Дурмуханова Аселя Акимбаева Айша
Чимбаева Аймира Куванова Замира
Есбосын Нұрлыбек Куванова Замира
Раимжанова Шахида Хусан Убайдуллаев
Кабдулина Жансая Кабдулина Жадра Ибрашқызы
Болатова Саида Мерхатқызы Рахбаева Сая Рысбаевна
Саят Шырайлым Даниярқызы Ешимжанова Алтынай Шаймерденкызы
Төлеуғали Инабат Дулатқызы Ешимжанова Алтынай Шаймерденкызы
Салтанатқызы Кәусар Оразбекова Гүлдәурен Бақдаулетқызы
Балгабекова Нурила Оразбекова Гүлдәурен Бақдаулетқызы
Болсбай Балым Джумадуллаева Ақжарқын Құрбанәліқызы
Жетпісбай Ғанибет Болатұлы

 

Рыскулова Сандугаш Джаксылыковна
Мұратұлы Нариман Рыскулова Сандугаш Джаксылыковна
Майлыбай Айяулым Ерболқызы Рыскулова Сандугаш Джаксылыковна
Мырзабек Мұхаммед Талғатұлы Рыскулова Сандугаш Джаксылыковна
Туленова Гулайым Рыскулова Сандугаш Джаксылыковна
Мырзабек Мұхаммед Талғатұлы Рыскулова Сандугаш Джаксылыковна
Кажигалиева Али Еркинович Алжабаева Алия Ертаевна
Хасен Әминанұр Бекболатқызы Алжабаева Алия Ертаевна
Алхан Аяулым Асхатқызы Байларова Гулнара Бейсеновна
Құрманжан Балауса Есболқызы Байларова Гулнара Бейсеновна
Әлібек  Әмина Дарханқызы Байларова Гулнара Бейсеновна
Тажинов Аян Жасуланович Байларова Гулнара Бейсеновна
Мұсахан Әділет Әзілханұлы Байларова Гулнара Бейсеновна
Тузелбай Хадиша Юсупова Замира

 

2 орын
оқушы жетекшісі
Джаукашды Амира Баракова Айгул
Айтбай Жұлдыз Акимбаева Айша
Байбоз Қуаныш Акимбаева Айша
Аманбай Кәусар Акимбаева Айша
Рахим Фатима Куванова Замира
Хожамұрат Лейла Куванова Замира
Набитурдыев Абдурахман Куванова Замира
Алдаберген Несібелі Куванова Замира
Шукирбаева Бахар Куванова Замира
Қабыл Ақбөбек Куванова Замира
Жақыпбай Жасұлан Куванова Замира
Имашева Мадина Куванова Замира
Имашева Албина Куванова Замира
Набитурдыев Адбурахим Куванова Замира
Қасан Дилара Ренатовна Жаксыбай Айгуль Каиржановна
Қатарбай Жансая Утегенова Шырынгул
Мерекеұлы Ернұр Утегенова Шырынгул
Қаирғали Альмансұр Ерғалиұлы Байжуманова Қарлыға Масаковна
Қалди Еңлік Рыскулова Сандугаш Джаксылыковна
Советұлы Мансұр Рыскулова Сандугаш Джаксылыковна
Абдикапбар Санжар Амангелдіұлы Алжабаева Алия Ертаевна
Альжанова Амира Нурлановна Алжабаева Алия Ертаевна
Анаева Алима Талгатовна Алжабаева Алия Ертаевна
Имангалиева Каусар Бауыржановна Алжабаева Алия Ертаевна
Мырзабек Санжар Берікұлы Алжабаева Алия Ертаевна
Серікбаева Меруерт Азаматовна Алжабаева Алия Ертаевна
Туленова Айару Айдыновна Алжабаева Алия Ертаевна
Зекен Айғаным Қайыргелдіқызы Алжабаева Алия Ертаевна
Кажигалиева Али Еркинович Алжабаева Алия Ертаевна
Қуандық Айгерім Акимбаева Айша
Абат Албина Акимбаева Айша
Көшербай Ақжарқын Акоразова Бактыгул
Мұханбет Дәулет Акоразова Бактыгул
Өсербай Ақмарал Акоразова Бактыгул
Доктырбаев Бектілек Хибасова Кумисай
Бауыржанқызы Гүлсезім Хибасова Кумисай
Доктырбаев Бектілек Хибасова Кумисай
Бауыржанқызы Гүлсезім Хибасова Кумисай

 

 

3 орын
оқушы жетекшісі
Сырым Мунир Калакбашова Карлыгаш
Рақымжан Көркем Буриева Калампыр
Накипов Нуржан Орынбекович Урумбаев Нуржан Аралбекович
Дербисалина Айя Сальменова Жадыра Куатовна
Аман Алиасқар Ермекұлы Адилова Лаззат Жұмабекқызы
Даурен Кәусар Төлегенқызы Байжуманова Қарлыға Масаковна
Ахмет Алихан Нұрхатұлы Байжуманова Қарлыға Масаковна
Мұрат Дильназ Жанболатқызы Алжабаева Алия Ертаевна

[свернуть]
Мәнерлеп оқу

Бас жүлде
оқушы жетекшісі
Наделкина Дея Мусатаева Салтанат Турсуновна
Сафин Равиль Мусатаева Салтанат Турсуновна
Сейітқасым Сымбат Турлыбекова Салима Кеңесбековна
Батырбек Сымбат Еркебұланқызы Исабек Үміт Науанқызы
Ордабек Ұлғайша Рахымжанқызы Исабек Үміт Науанқызы
Қожанова Айша Тусупова Жангуль Аманбековна
Альжанова Диана Сәрсенбай Арайлым Дарханқызы
Орынбасарова Диляра Сәрсенбай Арайлым Дарханқызы
Жүсіпхан Аманмырза Иманбекова Назира Нурхалиевна
Өмірзақ Аяжан Ерболқызы Дуйсебекова Айжан Абытхановна

 

1 орын
оқушы жетекшісі
Бақытқызы Арайлым Ибраймова Гулсима Сатбаевна
Қамалбай Іңкәр Кенжеқызы Карибжанова Сауле
Мырзахан Алихан Жамбылханұлы Карибжанова Сауле
Жаркимбек Мерей Тусупова Жангуль Аманбековна
Бурабай Айназ Сәндібекқызы Изтурганова Камар Назарбаевна
Аманжол Оралхан Зинекенова Арай Алиширқызы
Алжаппар Айлана Ишангалиева Жазира Наурзбаевна
Аманжол Оралхан Зинекенова Арай Алиширқызы
Асқар Амир Акоразова Бактыгул
Қалдыбай Қымбат Акоразова Бактыгул
Қайсарқызы Қама Акоразова Бактыгул
Жайекен Әділбек Акоразова Бактыгул
Тнибай Аружан Акоразова Бактыгул
Меңдіқұл Кәусар Акоразова Бактыгул
Ануарқызы Зере Мухаметчанова Бахытгуль Канатбековна
Абдығалы Мөлдір Мухаметчанова Бахытгуль Канатбековна
Рахатқызы Іңкәр Мухаметчанова Бахытгуль Канатбековна
Шакирт Іңкәр Мухаметчанова Бахытгуль Канатбековна
Мерхатқызы Айша Рахбаева Сая Рысбаевна
Ерғали Сақып  Нұрұмбетқызы Рахбаева Сая Рысбаевна
Аманкелді Нұрайым Әділетқызы Рахбаева Сая Рысбаевна
Мәукен Нұрәли Дәулетұлы Ешимжанова Алтынай Шаймерденкызы
Әли Нұрай Ерболқызы Ешимжанова Алтынай Шаймерденкызы
Айтмолда Айсұлу Жанайдарқызы Оразбекова Гүлдәурен Бақдаулетқызы
Бағытжан  Алмаз Шахманова Салтанат
Самыратова  Амина Шахманова Салтанат
Самат  Мөлдір Шахманова Салтанат
Асылхан  Айша Шахманова Салтанат
Сәулет Аян Шахманова Салтанат
Орынбай  Назерке Шахманова Салтанат
Кажигалиев Али Еркинович Алжабаева Алия Ертаевна
Зекен Айғаным Қайыргелдіқызы Алжабаева Алия Ертаевна
Орынбасарова Диляра Сәрсенбай Арайлым Дарханқызы
Альжанова Диана Сәрсенбай Арайлым Дарханқызы

 

2 орын
оқушы жетекшісі
Алтынбеков Ислам Адилбекович Егингалиева  Айнур Ормановна
Тастемірова Айшабиби Бауыржанқызы Жексенова Асем Маратовна
Адилбай Нуртас Баракова Айгул
Ялгашбаева София Баракова Айгул
Базарбай Айлан Тұрарқызы Оразбекова Гүлдәурен Бақдаулетқызы
Демкеш Айзере Оспанова Динара Сейтказыкызы
Абилхан Алихан Оспанова Динара Сейтказыкызы
Абенов Бекзат Утегенова Шырынгул
Изтлеуова Каусар Рустемовна Оразова Илан Турмыскалиевна
Ғарифолла  Айзере  Азаматқызы Кенжегалиева Алтынай Руслановна
Мусса Мариям Ибрагимқызы Кенжегалиева Алтынай Руслановна
Оразалы Биислам Шүмекбаева Балжан
Абыл Жанэль Хибасова Кумисай

 

3 орын
оқушы жетекшісі
Толыбекова Наргиза Мадияровна Нұралиева Зағира Акимовна
Толыбеков Назар Мадиярович Нұралиева Зағира Акимовна
Арысұлан Диасұлы Қалманова Ақерке Маратовна

[свернуть]

Қатысушылардың марапат қағаздарын жүктеп алу

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *