Close

Мамыр айындағы конкурстар нәтижесі

2019-2020 оқу жылының мамыр айында «Дарабоз» оқу орталығы ұйымдастырған Республикалық конкурстардың нәтижесі

Мұғалімдерге арналған конкурстар нәтижесі

Үздік ашық сабақ

Бас жүлде

Аскарова Гаухар Конисбековна

Сузакаева Светлана Джамбулатовна

Кунакбаева Дария Ароновна

Саргожаева Мариана Бердихановна

Сулейманова Казина Кадирбаевна

Айдарханова Жанар  Кенбаевна

1 орын

Туякова Зинегул Куандыковна

Кулбаракова Назира Нурлановна

Сембаева Жұлдыз Есенгалиевна

Рашиева Назымгуль Зинатулловна

2 орын

Сейпилова Нургул Жеткергеновна

Алхамова Айгуль Абдировна

Ибрашева Сауле Бисеновна

3 орын

Арман Байтлеуов

Мырзакулов Бахтияр

Токтамысова Данагул

Ибраева Аккумис

[свернуть]
Үздік мұғалім портфолиосы

Бас жүлде

Турсунова Гозял Алимжановна

1 орын

Сағатова Жанаргул Сағымжанқызы

2 орын

Пірманова Ақжүніс

Базарбай Райкүл

3 орын

Тогузбаева Турганкуль

Абдраманова Айымзада

[свернуть]
Үздік сабақ жоспары

Бас жүлде

Куанышбаева Алмагуль Умирхановна

Аметова Айнұр Жүнісқызы

Найманова Кульяш Кененқызы

Сейсекенова Эльмира Муратбековна

Омар Шолпан Сейдрахманқызы

Кененбаева Гүлшат Еңсебекқызы

Байбекова Венера Заманбековна

Қаржаубаева Дилля Сатылханқызы

Семжанова Светлана Акынтаевна

Шакенова Қымбат Арыстановна

Байтенова  Гулмира Мухамедиқызы

Елеуова Гульмира Амангельдиевна

1 орын

Сеймулдаева Гульмира Раймышевна

Кульбаева Эльмира Канатбековна

Ахметова Айнур Нуртолеуовна

Умирбаева Жанар Базарбайқызы

Байтымбетова Гаухар Курманалиевна

Молдагалиева Айткул Молдагалиевна

Байбекова Венера Заманбековна

2 орын

Сеймулдаева Гульмира Раймышевна

Мукашова Асем Канатовна

Елжанова Айсұлу Жайлауханкызы

Аяпбекова Гульдана Елеусизовна

3 орын

Рысколов Ардақ

Орынбасар Айсұлу

Бақтыбекова Ирада

Алпамысова Индира

[свернуть]
Үздік сабақ презентациясы

Гран при

Бақыт  Эльмира Арапқызы

Байділдаева Гүлзира Өтегенқызы

Сайдуганиева Назакат Хасановна

Хожамова  Нигора Абдурахмановна

Розметова Дилфуза Отепбергеновна

Абдраманова Саодат Тахировна

Мухамедраимова Гузал Бабахановна

Бабаханова Матлуба Атабаевна

Оспан Айзада Бейсенқызы

Семжанова Светлана Акынтаевна

1 орын

Махимова Раушан Мубараковна

Аитхожаева Арухон Ерханаевна

Ахметова  Тилекш  Жумалиевна

Жумагельдинова Улболсын Тлеужановна

2 орын

Елеуова Гульмира Амангельдиевна

Кахарман Аяулым Кахарманкызы

Суранчиева Серіккүл Байтасовна

3 орын

Байтлеуов Арман

Мақсұлқызы Рая

Ескендирова Мадина

Назарова Роза

[свернуть]
Үздік сценарий

Бас жүлде

Тойшыбек Айдана Аманберлиқызы

Кемерханов Серик Канатович

1 орын

Сопакова  Алима Картпагамбетовна

Шалмуханова Гульнара Коныратбаевна

Рашиева Назымгуль Зинатулловна

2 орын

Нашкенов Асхат Болатович

3 орын

Сарсенкулов Дастан

Алпыспаев Еркебұлан

Атақожаева Айзада

[свернуть]
Үздік сыныптан тыс іс – шара

Бас жүлде

Төлегенова Гүлнар Төлегенқызы

Каримова Анар Жанабаевна

1 орын

Кульбаева Эльмира Канатбековна

Козбагарова Марина Акыновна

2 орын

Оспанов Нурбол Серикказиевич

Рашиева Назымгуль Зинатулловна

3 орын

Сыдыкова Лаура Бердибековна

Мария Арсеновна

Шынбергенова Гүлмайса

Адрақ Еркін

[свернуть]
Үздік тәрбие сағаты

Бас жүлде

Кащашова Калдыгул Кадиевна

Кыздарова Аяулым Бакытовна

1 орын

Жұмахметова Алтынай Берікқызы

Ахметова Айжан Абласкаровна

2 орын

Сыдыкова Алтынгуль Каримовна

Айгазинова Асия Толеубековна

3 орын

Ескендірова Жібек

Райкул Зулхаровна

Идаятов Медет

[свернуть]

Оқушыларға арналған конкурстар нәтижесі

7 мамыр — Отан қорғаушылар күні!

Бас жүлде

Оқушы

Жетекшісі

Сабыржанқызы Жанель Пернебаева Индира Оралбекқызы
Сакенкызы Дариға Алиханова Эльмира Жагипбаровна

 

1 орын

Оқушы

Жетекшісі

Көпжасар Каусар Мақсатқызы Хайрушев Нурлан Адильбекович
Досжанов Данияр Көпжасарова Мария

 

2 орын

Оқушы

Жетекшісі

Гайсин Әсет Мырзабекова Ханзада
Медетұлы Айсұлтан Мырзабекова Ханзада

 

3 орын

Оқушы

Жетекшісі

Пердебек Айлин Досжанова Нұргүл
Романкулова Аяулым Досжанова Нұргүл

[свернуть]
Жазғы демалысқа жоспарым

Бас жүлде

Оқушы

Жетекшісі

Құрмантай Медина Азатқызы Жүніс Әсел Жеңісқызы

 

1 орын

Оқушы

Жетекшісі

Мақсатов Руслан Төлеген Айсұлу
Оңдасын Расул Төлеген Айсұлу

 

2 орын

Оқушы

Жетекшісі

Ізбасарова Томирис Төлеген Айсұлу
Сағындық Еркін Төлеген Айсұлу
Күмісбек Дастан Төлеген Айсұлу

 

3 орын

Оқушы

Жетекшісі

Достай Жібек Төлеген Айсұлу
Сұмағұл Рамазан Төлеген Айсұлу

[свернуть]
Көркем жазу

1 орын

Оқушы

Жетекшісі

Нұрышқызы Гүлбалым
Рахимберген Шадияра Досмагамбетова Шынар Бериковна
Қауымбек Каусар Олжасқызы Каржаубаева Дилля Сатылханқызы
Жұмаділ Альбина  Нұржанқызы Каржаубаева Дилля Сатылханқызы
Али Рамазан Бақытұлы Каржаубаева Дилля Сатылханқызы
Айқынқызы Айару Конурбаева Гульмира Таттыгалиевна
Сейтжапар Әлинұр Ташимбаева Гүлнұр
Сейткерім Әбинұр Ташимбаева Гүлнұр
Қайрат Раян Ташимбаева Гүлнұр
Сұлтанова Шұғыла Тілеубергенова Айдана Өзенбайқызы

 

2 орын

Оқушы

Жетекшісі

Карабалиева Лаура Бауыржановна Абдракова Айнур Аукеновна
Ойықбай Маржан Нұржігітқызы Құлымбетова Нұргүл Жанатбекқызы
Мағауия Бағыжан Қанымсияұлы Сатжанова Гулжан Елеусизовна
Мағауия Ақнұр Қанымсияқызы Омарова Қарлыға Борисовна
Ескермесқызы Сабина Есбаева Гулзина Агабековна
Бейсембаева Наргиз Есбаева Гулзина Агабековна
Елгелді Әли Конурбаева Гульмира Таттыгалиевна
Ержанқызы Нұрай Конурбаева Гульмира Таттыгалиевна
Ербаған Марғұлан Конурбаева Гульмира Таттыгалиевна
Сапарбай Раяна Нысаналықызы Булканова Сауле Толеухановна

 

3 орын

Оқушы

Жетекшісі

Ысқақов Нұртуған Бағланова Динара
Медетова Гафура Бағланова Динара
Еділ Нұрперзент Бағланова Динара

[свернуть]
Менің отбасым — менің тірегім

Бас жүлде

Оқушы

Жетекшісі

Құдайбергенов Асхат Даутова Асель Серикболовна
Ноғай Айзере Айладырова Қалампыр Аспенбетқызы
Сүйеген Гафура Аскарова Гаухар Конисбековна
Адилжанова Айгерім Нұржанқызы Ахметова Бибинур Ескендірқызы
Серікбай  Гулмарал Маратқызы Жунисова  Гульнара  Тиллабековна
Сапарбай Раяна Нысаналықызы Булканова Сауле Толеухановна
Алдаберген Санжар Даниярұлы Елемесова Алмагүл Ғабділмаликқызы

 

1 орын

Оқушы

Жетекшісі

Ерғалиева Ұлдай Талғатқызы Ержанова Гулнур (анасы)
Базыл Ақжол Жақсыбекұлы Нұрылла Әсем Шыңғысқызы
Құдайбергенов Асхат Даутова Асель Серикболовна
Маратов Альтаир Асылжанович Қалдыбаева Баян Ибишевна
 Қуаныш Айбибі Жандосқызы
Баймаканова Рыскелды Иманбековна

 

2 орын

Оқушы

Жетекшісі

Нұрманұлы Бекарыс Оспанова Қырмызы Тлеужановна
Оразғасы Дәулет Давлетова Роза Есенбековна
Сейфулла Әсет Давлетова Роза Есенбековна
Қазбеков Асылхан Давлетова Роза Есенбековна

 

3 орын

Оқушы

Жетекшісі

Нұрислам Асланбекұлы Давлетова Роза Есенбековна
Бағдатқызы Аяла Давлетова Роза Есенбековна
Нұрсезім Шынарбекқызы Давлетова Роза Есенбековна

[свернуть]
Мәнерлеп оқу

Бас жүлде

Оқушы

Жетекшісі

Егемберді Гаухар Туякова Зинегүл Куандыковна
Балық Алихан Туякова Зинегүл Куандыковна
Орумбай Анель Джадирова Жанар Джамбуловна
Дусен Ақбота Ахметқызы Кащанова Калдыгул Кадиевна
Тажниязова Әсем Калкабаева Эльвира Казиевна
Куандыкова Акмарал Дастановна Булекбаева Бакыт Саурбаевна
Жанәлі Бектас Әлімханқызы Мелдебекова Лаура Абдуллаевна
Серік Құралай Мұхтарқызы Мамырова Карлыга Калкамановна
Сериков Аян Канышевич Тоқаш Гүлдана Айдарқызы
Рамазан Айзере Ерболқызы Тоқаш Гүлдана Айдарқызы
Мухамедкалымов Мирас Камобекович Тоқаш Гүлдана Айдарқызы
Еренғайып Мүслім Нұрболатұлы Тоқаш Гүлдана Айдарқызы
Шарип Заңғар Нүкенова Марфуза
Созақбай Жанарыс Санатұлы Жумабекова Айжан Сламжановна
Құдиярова Сая Каржаубаева Дилля Сатылханқызы
Тәңірбергенқызы Кәусар Жанболат Абдиханова Касиет Асылбаевна
Сарсенбек Алима Конурбаева Гульмира Таттыгалиевна
Щепель Анна Бутузова Ақтолқын Турекелдиновна
Досмағамбет Әділ Бутузова Ақтолқын Турекелдиновна
Макишева Махаббат Кыдыбекова Айгуль Амангельдиевна
Әлқуатов Әли Еркінұлы Тасымова Мәншүк Қаппарқызы
Алтынбеков Әліби Асылбекұлы Тасымова Мәншүк Қаппарқызы
Жақслық Гаухар Имангалиева Гульжамига Тилепиевна

 

1 орын

Оқушы

Жетекшісі

Исмайл Айзере Жамбылқызы Елеуова Гульмира Амангельдиевна
Әнуарбек Аружан Кисамиденова Айнур Мухтаровна
Жансая Таржакаева Камал Сатыбалдиновна Жомартова
Усипов Улан Аскарова Гаухар Конисбековна
Жанәлі Бектас Әлімханұлы Мелдебекова Лаура Абдуллаевна
Силантьева Варвара Сузакаева Светлана Джамбулатовна
Еролеева Лаура Сузакаева Светлана Джамбулатовна
Игпарова Бекзада Бакыткалиевна Султанова Карылгаш Утегеновна
Тиышбай  Мерей Мәдиқызы Даулеталиева  Сымбат  Әлібекқызы
Әлдибек Сания Тынышбеков Жомарт Нұрхатұлы
Ибраев Абылай Айдынұлы Райхан Әйгерім Сеиілханқызы
Төлеу Адина Әділбекқызы
Балтабай Нұрғаным Пернебаева Индира Оралбекқызы
Мейрам Сағыныш Кажыкаримова Тоғжан Сериковна
 Бухамер Маргарита Сейпилова Нургул Жеткергеновна
Бисенбай Бекболсын Тілеубергенова Айдана  Өзенбайқызы
Сандыбай Айым Лукпанова Гулшат
Тойлыбайұлы Рахымжан Себетпаева Анар Даулетханқызы
Әскербекқызы Ельназ Сыдыкова Алтынгуль Каримовна
Селиверстова Екатерина Аскарова Балауса Толеухановна
Базарбай  Әділжан Берікұлы Кенжеғали  Ақбөпе Қуанышқызы

 

2 орын

Оқушы

Жетекшісі

Құралбай Асылбек Демеева Ақжайық Ибрагимовна
Балтабек Рамина Асланқызы Демеева Ақжайық Ибрагимовна
Зайниева Фариза Сузакаева Светлана Джамбулатовна
Тимур Аэлита Абдрақова Айнұр Әукенқызы
Межиева Хэда Ибрашева С.Б.
Асқар Әмина Нұрқасқызы Әжібаева Гүлсін
Мадярбекқызы Адина Кайырбекова Индира Нурмухановна
Жұмаш Мерей Нұрғазықызы Сагандыкова Самал Бактовна
Асылбекұлы Ералы Конурбаева Гульмира Таттыгалиевна
Сарсенбек Алима Конурбаева Гульмира Таттыгалиевна
Сәтпеков Еркебұлан Конурбаева Гульмира Таттыгалиевна
Тойлыбайұлы Рахымжан Себетпаева Анар Даулетханқызы

 

3 орын

Оқушы

Жетекшісі

Хасен Алпамыс Есетова Ғалия Жетпісбайқызы
Байтуған Бағдат Есетова Ғалия Жетпісбайқызы
Алдажаров Құдайберген Есетова Ғалия Жетпісбайқызы

[свернуть]
Оқушының ғылыми жұмысы

Бас жүлде

Оқушы

Жетекшісі

Отанбек Айбота Хаз Отанбек
Алибекова Динара Қарақұлова Қарлығаш Темірханқызы
Серік Еркежан Ожирқанова Балнұр Әлібекқызы
Акпанова Камила
Еділов Айталы Қанатұлы Кайрлиева Ардак Тулеуовна
Манапова Камалия Қайсарқызы Қасабаева Назипа Мукашевна
Еркебаева Ақманат Маратбекқызы Мукашова Асем Канатовна
Тұрсынәлі Сымбат Бекмуратова Лиза Абдималиковна
Есенгелді Қарлығаш Ченгельбаева Құралай Аманхановна
Шамат Сезім Пернебаева Индира Оралбекқызы
Кубаев Алихан Садыкова Риза Сериккалиевна
Молдагалиев Армат Садыкова Риза Сериккалиевна
Абдирова Айгуль Турсынбаевна
Майжанова Дина Кудабекова Меруерт, Байбусинова Назгүл Мауытхановна
Бақтыбай Бекнұр Игемабаев Руслан Қартайұлы
Тұтқабаев Әділ Бауыржанұлы Туткабаева Сауле Сатыбалдыевна
Тұтқабаев Ерасыл  Бауыржанұлы Туткабаева Сауле Сатыбалдыевна
Құдайберген Арсен Байбекова Венера Заманбековна

 

1 орын

Оқушы

Жетекшісі

Исмайл Айзере Жамбылқызы Елеуова Гульмира Амангельдиевна
Қибат Нүриля Еркенова Гулнар Бахытовна
Уринбаева Асел Максатовна Дуйсебекова Айнур
Бимұхан Альфия Қожамжарқызы Кайрлиева Ардак Тулеуовна
Абулканова Дария, Асанова Адина Орынбек Бақыт Аблайханқызы
Омирханов Азамат Бақтиярова Жадыра Сейтахметовна
Құдайберген Арсен Байбекова Венера Заманбековна

 

2 орын

Оқушы

Жетекшісі

Тохтиева Саида Шокенова Ажар Сериккызы
Молдақасым Сандуғаш Елеуова Гульзира Амангелдиевна
Нуридин Нұрила Даутова Қамар

 

3 орын

Оқушы

Жетекшісі

Орынбасар Али Төремұрат Абылай
Махатаев Даниял Қасиет Еңлік Дастанқызы
Оспанова Дина Нұрсұлтанқызы Айару
Аубакирова Индира Ғалымжанова Күміскүл
Төрехожа Ескендір Пірманова Алтынай

[свернуть]
Өнерлі өрге жүзер

Бас жүлде

Оқушы

Жетекшісі

Жұмаш Ақбота Айбекқызы Рахимов Ермек Тулегенович
Қырбас Дархан Ержанұлы Елеуова Гульмира Амангельдиевна
Амангелді Ғаламат Кульбаева Эльмира Канатбековна
Орман  Айдана Кульбаева Эльмира Канатбековна
Герой Аяулым Русланқызы Елеуова Гульмира Амангельдиевна
«Жас қиял» тобы Токенова Жанар Сагидоллаевна
Русланқызы Ардақ Дюсембинова Назира Ермуханқызы
Сапар Айым Бақжан Айгерім
Сағындық Ботагөз Садыкова Риза Сериккалиевна
Жоламанұлы Жалғас Конурбаева Гульмира Таттыгалиевна
Мырзабек Ақжайық Ерланұлы Бейсенова Толкын Кенжесарыкызы
Нурмаганбетов Абылай Жамбылбаевич

 

1 орын

Оқушы

Жетекшісі

Жанәлі Аида Әлімханқызы Мелдебекова Лаура Абдуллаевна
Кошербай Еңлік Усенбекова Торыша Тулегеновна
Мұратқазина Асылжан Алпысбаева Айнур Сабихановна
Әбіш Жанерке Динара Калиева Жансериковна
Жұмахан Қорлан Динара Калиева Жансериковна
Қадірбай Аяла Динара Калиева Жансериковна
Гончаренко  Анастасия Сейпилова Нургул Жеткергеновна

 

2 орын

Оқушы

Жетекшісі

Болат Болатбек Рахатұлы Ибраева Бибигуль Баяновна
Зейнулла Ардақ Шапырашты Достай
Бағланова Мира Алтынбековна Шынар
Түрікпен Айару Алтынбековна Шынар
Леспек Хайрулла Алтынбековна Шынар

 

3 орын

Оқушы

Жетекшісі

Досжанов Ерболат Қуанышбекқызы Ляззат
Сыздыкова Қалампыр Қуанышбекқызы Ляззат
Қырмызы Ермекқызы Қуанышбекқызы Ляззат

[свернуть]
Суреттер сөйлейді

Бас жүлде

Оқушы

Жетекшісі

Тусупканова Жанеля Тусупканова Жанар Казбековна
Жаманбай Қадыр Ерболұлы Ерімбетова Меруерт Әбдрахманқызы
Турсынгалева Елдана Конурбаева Гульмира Таттыгалиевна

 

1 орын

Оқушы

Жетекшісі

Аннасов Нұрперзент Шардарбекова Айгүл Ізетуллақызы
Ақбарақ Жанель
Ақбарақ Біржан
Өмірзақ Саяжан Ержанова Арай Аманбаевна
Алимгалиева  Айлин Есенгарина Меруерт Кабденовна
Болысбек Еркемай Аскарова Гаухар Конисбековна
Асылхан Уалихан Даниярұлы Елеуова Гульмира Амангельдиевна
Алпысбекова Мадина Дюсембинова Назира Ермуханқызы
Алимбекова Сабрина Есбаева Гулзина Агабековна
Серікқали Эльдар Есбаева Гулзина Агабековна
Тобыш Рауия Тілеубергенова Айдана  Өзенбайқызы
Алибеков Аманбек Роза Исаева Рахымжановна
Халитова Анжела Исаева Бағдагүл

 

2 орын

Оқушы

Жетекшісі

Тыштыкова Назым Мадкенова Алма Мажитовна
Каиржанов Алимжан Бауржанович Шаяхметова Жазира Тубекбаевна
Серғазы Даяна Алтайқызы Кыздарова Аяулым Бакытовна
Турханов Давид Михайлович Кыздарова Аяулым Бакытовна
Есенбай Ардақ Ерболатқызы Кыздарова Аяулым Бакытовна
Әбілғазы Айсан Құрманғазықызы Каржаубаева Дилля Сатылханқызы
Қауымбек Каусар Олжасқызы Каржаубаева Дилля Сатылханқызы
Төлебай Нұрғанат Дәулетұлы Каржаубаева Дилля Сатылханқызы
Габдульмажитов Рамазан Досымова Гуль Аманалиевна
Мағауия Ақмарал Қанымсияқызы Сатжанова Гулжан Елеусизовна
Мағауия Бағыжан Қанымсияұлы Сатжанова Гулжан Елеусизовна
Ғабдолла Гүлшат Бақытжанқызы Кожахметова Динара Темирбаевна
Ғабдолла Нұрболат Бақытжанұлы Сатжанова Гулжан Елеусизовна
Бахина Жаннұр Бауыржанқызы Ахметова Асель Серикболовна
Ынтыкбекова Акерке Дархановна Ахметова Асель Серикболовна
Мейрам Сағыныш Кажыкаримова Тоғжан Сериковна
Токтаганова Амина Конурбаева Гульмира Таттыгалиевна
Карабалиева Лаура Бауыржановна Абдракова Айнур Аукеновна
Серікқан Еркеназ Ермекқызы Ракишева Макпал Асылбековна

 

3 орын

Оқушы

Жетекшісі

Мейрамбай Бейбарыс Дәуренұлы Нұрымбетова Ирина Нұрланқызы
Қажымұрат Нұрболсын Тезекбаева Забира Советбековна
Шүкірбай Саян Молдабекова Назира Алтынбековна
Мұқаш Қасымжан Сейфулин Майра

[свернуть]
Сыңғырла, соңғы қоңырау!

Бас жүлде

Оқушы

Жетекшісі

Мукушева Арай Рашиева Назымгуль Зинаулловна

 

1 орын

Оқушы

Жетекшісі

Рашид Мағрипа Сағдатова Раушан
Нұрсұлтанова Асел Сағдатова Раушан

 

2 орын

Оқушы

Жетекшісі

Жеңісбек Томирис Еңсепова Тұраркүл
Сүндетов Руслан Еңсепова Тұраркүл

 

3 орын

Оқушы

Жетекшісі

Бағлан Ердос Әбдірахым Айзере Дулатқызы
Мақсұтқызы Қырмызы Әбдірахым Айзере Дулатқызы
Ерназар Айбек Әбдірахым Айзере Дулатқызы

[свернуть]
Ұрпаққа ұран болған — Ұлы Жеңіс (Ұлы Жеңіске 75 жыл)

Бас жүлде

Оқушы

Жетекшісі

Жүнүсова Малика Амирқызы Текеева Улжан Нурджановна
Рудамётова  Дарья Ажибекова Салтанат Амиралиевна
Евлоева Зиёда Ажибекова Салтанат Амиралиевна
Оспанова Шұғыла Аталыкова Гульнара Дуйсебаевна
Хабибуллаева Нұрай Аталыкова Гульнара Дуйсебаевна
Адайбек Рамазан Нұрболатұлы Жақсылықова Салтанат Адайбекқызы
Адайбек Раяна Нұрболатқызы Жақсылықова Салтанат Адайбекқызы
Исабай Әмірхан Аталыкова Гульнара Дуйсебаевна
Кәмелханова Аружан Рашиева Назымгуль Зинаулловна
Қаберова Гүлзада Бақытқалиқызы Султанова Карылгаш Утегеновна
Салықбай Жазира Мұханбетқалиева Гүлбану Бахкерейқызы
Қайратқызы Шакира Тынымбаева Гульнар Алпысбаевна
Ғалымжанұлы Алинұр Медеубаева Меруерт Қанатқызы
Еділхан Ернар Еркінұлы ДЖумабекова Айымгуль Куатовна
Отарбай Шыңғыс Әскерұлы Калмагамбетова Бибигуль Кенесариевна
Минжасар Абдурахман Абайұлы Туребеков Женис Тасболатович
Хамза Жансая Абубакирова Сауле Нурбергеновна
Жұмағали Несібелі Алмасқызы Рахметова Нурзия Тургамбековна
Қайырбек Алинұр Сеймулдаева Гульмира Раймышевна
Амангелді Дария Нұржанқызы Айдарханова Жанар Кенбаевна
Арыстанбек Айару Русланқызы Тасымова Мөлдір Қаппарқызы
Қожабек Нұрхан Аманқосұлы Тасымова Мөлдір Қаппарқызы
Абдрахман Парасат Талғатұлы Тасымова Мөлдір Қаппарқызы

 

1 орын

Оқушы

Жетекшісі

Ерланова Алина Аталыкова Гульнара Дуйсебаевна
Бейсен Айым Аталыкова Гульнара Дуйсебаевна
Бекенова Ирада Гилманова Шынаргул Ундасыновна
Марат Дария Гилманова Шынаргул Ундасыновна
Орынбасарқызы Аяжан Гилманова Шынаргул Ундасыновна
Абдикарим Ерасыл Муратұлы Баймуханбетова Алия Турсынгалиевна
Ақболат Аяна Солтанкулова Зулхия Асанхановна
Башек Махаббат Жылбекқызы Мукымжанова Жаныл Омановна
Иманбаева Сарра Нахметова Акгул Максотовна
Байбұз Алихан Нахметова Акгул Максотовна
Батырбай Томирис Нахметова Акгул Максотовна
Нұрданәлі Сұңғыла Меруерт Темірбекқызы
Әжет Інжу Нұрланқызы Усентаева Клара Ибраимовна
Қыдырманов Рауан Асетович Усентаева Клара Ибраимовна
Ринатқызы Інжу Усентаева Клара Ибраимовна
 Сайделен Арлан Камелбай Динира
Бекқали Ұлжан Ақанқызы Мұсабалаева Роза Ержановна
Каирова Саяна Кентанова Ляззат Куанышкаликызы
Төлеген Ханифә Қайырқызы Жумағалиева Қарлығаш Қатайқызы
Смағұл Дамир Жұмағазыұлы Абдуллаев Даурен Есболұлы
Жанұзақ Нұрболат Капбасова Куралай Жакуповна
Шаукен Мадина Абдиманапова Жадыра Ысабековна
Тұрсын Жанель Муханова Акрысгул
Амангелді Анелья Жайлаубекқызы Есенжанова Айдана Бейсенбайқызы
Таргинова Айлин Ахтановна Карашина Ляйла Тулендыкызы
Жантөре Бердібек Сейпилова Нургул Жеткергеновна
Орынбасарова Аделя Сейпилова Нургул Жеткергеновна
Сабрденова Асылтас Базарбаева Асем
Құрманғали Үміт Базарбаева Асем
Елубай Медеу Утебаева Жанаргүл Серікқызы
Мұқанбай Кәусар Утебаева Жанаргүл Серікқызы
Қойлыбай Інжу Утебаева Жанаргүл Серікқызы
Өмірбек Алдияр Утебаева Жанаргүл Серікқызы

 

2 орын

Оқушы

Жетекшісі

Сарбасов Арлан Азаматович Нургалиева Назым Амандыковна
Дамирқызы Зере Сеитхамзина Арайлым Сейтхамзановна
Хайратбекқызы Мәдинә Сеитхамзина Арайлым Сейтхамзановна
Марат Самир Сеитхамзина Арайлым Сейтхамзановна
Бекзат Азиза Асылханова Альмира Канапияновна
Төлеутай Алияр Асылханова Альмира Канапияновна
Рахимбек Санжар Асылханова Альмира Канапияновна
Болат Кәусар Асхатқызы Искакова Алия Дүйсеновна
Бағдатқызы Айзере Байхожаева Камила Узакбаевна
Марат Нұрислам Байхожаева Камила Узакбаевна
Әскер Мустахим Ескалиева Жумагул Толеуовна
Адайбек Раяна Нұрболатқызы Ескалиева Жумагул Толеуовна
Қуаныш Жантөре Тілекұлы Сейдагалиева Айсулу Амандыковна
Қуаныш Жантөре Тілекұлы Сейдагалиева Айсулу Амандыковна
Сакенкызы Аделя Тулепова Сапаркуль Мырзакулкызы
Асқар Аяжан Дәуренбекқызы Сағынаева Арайлым Болатханқызы
Маликов Алдияр Алпамысұлы Естаева Венера Сериковна
Касимова Айжана Қадыржанқызы Баймолда Ақгүл Сабырқызы
Қайырбек Алинұр Сеймулдаева Гульмира Раймышевна

 

3 орын

Оқушы

Жетекшісі

Медет Айсұлу Баймұрзаева Шынар Сабыржановна
Данышпан Айзере Баймұрзаева Шынар Сабыржановна
Рүстемова Қарлығаш Баймұрзаева Шынар Сабыржановна
Бағдатқызы Еркеназ Баймұрзаева Шынар Сабыржановна
Қожабек Еркебұлан Баймұрзаева Шынар Сабыржановна
Бауыржан Асхат Баймұрзаева Шынар Сабыржановна

[свернуть]

Қатысушылардың марапат қағаздарын жүктеп алу

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *