Close

Мамыр айындағы конкурстар нәтижесі

2018-2019 оқу жылының мамыр айында «Дарабоз» оқу орталығы ұйымдастырған Республикалық конкурстардың нәтижесі


Мұғалімдерге арналған конкурстар нәтижесі

Үздік тәрбие сағаты

Бас жүлде

Тлепбергенова Айгерим Асетқызы

Сәрсенбаева Мейрамкүл Қартайқызы

1 орын

Искакова Жадыра Нурбековна

Бектемір Әсел Ғабиденқызы

2 орын

Бақбергенов Еркебұлан Ташкенбаевич

3 орын

Тойбазаров Айбол

Арабаев Нұрлан Оспанович

Сейтова Камила

[свернуть]
Үздік сыныптан тыс іс – шара

Бас жүлде

Бардосова Ниля Зейнолдановна

1 орын

Аубакирова Самал Турсынбаевна

2 орын

Аубакирова Самал Турсынбаевна

3 орын

Бақбергенов Еркебұлан Тажимбетович

[свернуть]
Үздік сценарий

Бас жүлде

Жолан Жансая Жоланқызы

1 орын

Ташимбетова Айзере Сериковна

Курумбаев Серик Мырзагулович

2 орын

Аубакирова Салтанат

Романқұлова Динара

3 орын

Бақбергенов Еркебұлан Тажкенбаевич

[свернуть]
Үздік сабақ жоспары

Бас жүлде

Сабитова Нурби Нурланқызы

Есембаева Бақтылы Иланбекқызы

Джобалаева Жазира Турлыбековна

1 орын

Сипитанова Зауреш Мусина

2 орын

Есекина Фарида

3 орын

Ерман Камилла Қайратқызы

[свернуть]
Үздік мұғалім портфолиосы

Бас жүлде

Аубакирова Салтанат Аширбековна

Романқұлорва Динара

Тойбазаров Айбол Серікұлы

1 орын

Аманғали Самал  Бауржанқызы

2 орын

Досаев Нұрбек Қайратұлы

Нұралиева Сабира Мажитовна

3 орын

Сейтова Камила Тағзымқызы

[свернуть]
Үздік ашық сабақ

Бас жүлде

Мырзагулова Нуршат Абжановна

Аубакирова Самал Турсынбаева

1 орын

Атшыбаева Гульфия Анесовна

Абишева Наргиза Рахманбердиқызы

2 орын

Тактабекова Зауре Сейджанована

Ракишева Амантай Тулегеновна

Ержанова Раушан

3 орын

Жумекенова Назгүл Кахармановна

Аубакирова Самал Турсынбаева

[свернуть]
Үздік сабақ презентациясы

Бас жүлде

Ахатова Гульжазира Изтелеуовна

Ахметова Гулмира Зейнелгабиевна

1 орын

Тактабекова Зауре Сейджанована

Болатова Гүлназ Асилбековна

2 орын

Атшыбаева Гульфия Анесовна

3 орын

Ерман Камилла

Сейтқұлова Нұргүл Манарбековна

[свернуть]

 


Оқушыларға арналған конкурстар нәтижесі

Мемлекеттік рәміздер - ұлттық мақтаныш

Бас жүлде

Оқушы Жетекшісі
Зареден Инабат Ернарқызы Жаксымбетова Саманта Сериковна
Ерман Нұрдәулет Маратұлы Сейтова Камила
Ерман Бағдаулет Маратұлы Сейтова Камила

 

1 орын

Оқушы Жетекшісі
Мантай Жарқынбек Оңласбек Ермаханова Рита
Әмірханова Камшат Ахметова Гүлнар

 

2 орын

Оқушы Жетекшісі
Ыбырай Диана Тулеуова Багаш Байдалиновна
Хасанова Назирям Абдиманатова Мадина Манатовна

 

3 орын

Оқушы Жетекшісі
Маулен Талғат Аубакирова Салтанат
Маулен Қанат Аубакирова Салтанат

 

[свернуть]
Отбасы - өмір аясы

Бас жүлде

Оқушы Жетекшісі
Күнесбек Мақсат Жасылыкова Сандугаш Советбековна
Берікқызы Нұрайлым Иманбекова Меруерт Мухаметказиевна

 

1 орын

Оқушы Жетекшісі
Закирьянова Данира Тулеуова Багаш Байдалиновна
Шамильқызы Азиза Абдиманатова Мадина Манатовна

 

2 орын

Оқушы Жетекшісі
Сабырова Жұлдыз Тлепбергенова Айгерим
Тезекбаева Гүлхан Жаксымбетова Саманта Сериковна
Маулен Қанат Қалманова Ақерке Маратовна

 

3 орын

Оқушы Жетекшісі
Досаев Нұрбек Досмамбетова Гүлдана Қайырбекқызы
Маулен Нұрсұлтан Қалманова Ақерке Маратовна

 

[свернуть]
Ұрпаққа ұран болған - Ұлы Жеңіс

Бас жүлде

Оқушы Жетекшісі
Тарихова Камилла Жаксымбетова Саманта Сериковна
Жексенбай Қайсар Досжанова Тансулу Самаловна
Паридонова Шұғыла Искакова Жанат
Кенжебай Аяжан Искалиева Жумакул
Сабиргалиева Аяулым Рабхатовна Еркинбекова Мақпал Уалихановна
Айдын Азамат Бекзатулы Ернияшова Алтынбике

 

1 орын

Оқушы Жетекшісі
Зейноллаева Қарлығаш Сипитанова Зауреш
Шабаева Ақберен Сипитанова Зауреш
Жақсығали Мөлдір Сипитанова Зауреш
Әнуарханов Мейіржан Искаков Ербол

 

2 орын

Оқушы Жетекшісі
Әсембек Қымбат Болатбекқызы Жанысбетова Қарлығаш Жуасбекқызы
Әлім Аянат Абугалиева Гулмира
Нұрдыбек Паризат Бектемір Әсел Ғабиденқызы
Дүйсебаев Руслан Ғалымжанұлы Еркінбекова Мақпал Уалихановна

 

3 орын

Оқушы Жетекшісі
Исатай Назгүл Азаматқызы Қасантаева Нүргүл Срымқызы
Нұрлыбай Алихан Жаксымбетова Саманта Сериковна

 

[свернуть]
Суреттер сөйлейді

Бас жүлде

Оқушы Жетекшісі
Қаленова Ақниет Cейсембинова Гульшат Даулеткановна
Артықбай Бекзатхан Сейдалиев Болатбек
Байғожа Айбек Мижигова Молдир Даулетжановна
Қайырбек Мадина Хамитова Айгерим Рысбековна
Садуақасов Жұбаныш Ерболатұлы Құлбатырова Әсем Серікқызы
Алмат Тахира Талғатқызы Құлбатырова Әсем Серікқызы
Қайыпназаров Ерасыл Нұржауғанұлы Құлбатырова Әсем Серікқызы
Мақсұт Нұрали Қосабергенұлы Құлбатырова Әсем Серікқызы
Рыспек Еркежан Бауржанқызы Баймолдинова Карлыгаш Жолдыбаловна
Нұржанова Нұрай Әділқызы Баймолдинова Карлыгаш Жолдыбаловна
Каштапиева Зере Куатовна Баймолдинова Карлыгаш Жолдыбаловна
Айдын Дарын Бекзатұлы Ерлепесова Ақмұнар
Кенжебаев Дамир Жумагалиева Гулдана

 

1 орын

Оқушы Жетекшісі
Қыдырқожа Алина Жумабекова Арай Динмухамедовна
Қасымқан Жанар Рахметчаева Шырын Сакенқызы
Айдар Жәнібек Рахметчаева Шырын Сакенқызы
Григорьев Юрий Тулеуова Багаш Байдалиновна
Бақтыбай Мансұр Хамитова Айгерим Рысбековна
Қабдырахман Қырмызы Қанапина Жаниа Тұрсынқызы
Бақбергенов Елдар Қанапина Жаниа Тұрсынқызы
Аманкулова Толғанай Қанапина Жаниа Тұрсынқызы
Аманжол Дарын Айбатұлы Құлбатырова Әсем Серікқызы
Төлеген Айша Құлбатырова Әсем Серікқызы
Таласов Али Избасарұлы Құлбатырова Әсем Серікқызы
Смет Мөлдір Аксакалова Нургайша Сайлауловна
Сейтқұл Алина Аксакалова Нургайша Сайлауловна
Орынбек Талшын Аксакалова Нургайша Сайлауловна
Төлеу Иманғали Аксакалова Нургайша Сайлауловна

 

2 орын

Оқушы Жетекшісі
Закура  Нұржігіт Изтурганова Камар
Кенішбаева Дильназ Алибекова Нургуль
Тлеулесов Данис Хамитова Айгерим Рысбековна
Серікбай Рамазан Тобагулова Ақтоты Косаевна
Қыдырбай Ержан Кулекешова Сауле
Қабыл Қалендер Кулекешова Сауле
Абдрахманова Ақниет Кулекешова Сауле
Әбен Нұрай Кулекешова Сауле
Жайлхан Кәусар Елшибекова Мулдир
Шуренбаев Даниял Елшибекова Мулдир
Абдыхалық Мадина Суйнбекова Жумагул
Еркинова Бағым Ахметова Гулмира Зейнелгабиевна
Серік  Айару Қанапина Жаниа Тұрсынқызы
Шарафаддинова Ильянура Қанапина Жаниа Тұрсынқызы
Жолдымұрат Нұрлыбай Балмұратұлы Құлбатырова Әсем Серікқызы
Орынова Баян Ерқасынқызы Құлбатырова Әсем Серікқызы
Матжан Аяна Нұрмұхамбетқызы Құлбатырова Әсем Серікқызы

 

3 орын

Оқушы Жетекшісі
Айбек Мейіржан Мейірбекұлы Умиралиева Базаргул
Әуесханова  Аяулым  Дарханқызы Жүсіпова  Айгүл  Дүйсенқызы
Аип Алинур Конысова Асель
Рамазан Аида Алиакбарова Дамет Касымовна
Ерболқызы Балнұр Қанапина Жаниа Тұрсынқызы
Эркин Бейбіт Қанапина Жаниа Тұрсынқызы
Рахметоллаева Әлия Бауыржанқызы Құлбатырова Әсем Серікқызы
Нұртазин Нұрдәулет Құсманұлы Баймолдинова Карлыгаш Жолдыбаловна
Балтабай Камила Хамитқызы Баймолдинова Карлыгаш Жолдыбаловна
Ақылбек Нұрай Манапқызы Баймолдинова Карлыгаш Жолдыбаловна
Құмар Ерали Маратұлы Баймолдинова Карлыгаш Жолдыбаловна
Қизатов Нұрәли Серікбекұлы Баймолдинова Карлыгаш Жолдыбаловна
Ақылбек Нұрбол Манапұлы Баймолдинова Карлыгаш Жолдыбаловна
Асланқызы Айым Сейткалиева Жанат

 

[свернуть]
Оқушының ғылыми жұмысы

Бас жүлде

Оқушы Жетекшісі
Мұқашбай Ақнұр Дәулетбаққызы Абдилдаева Багдат
Нұрланқызы Гүлнұр Тлепбергенова Айгерим
Эрнест Дана Дуненбаева Гульфия Оспановна

 

1 орын

Оқушы Жетекшісі
Мұқашбай Ақнұр Дәулетбаққызы Абдилдаева Багдат
Исаева Айғаным Дауитхан Манат
Мұратқызы Қарақат Турбаева Алмагул Сериккалиевна
Мұратқызы Махаббат Турбаева Алмагул Сериккалиевна
Уралова Жансая Ерболкизи Иманбекова Меруерт Мухаметказиевна

 

2 орын

Оқушы Жетекшісі
Жақсылық Қасиет Бахытжанқызы Сабитова Нурби Нурланқызы
Ерлан Ақдана Мижигова Молдир Даулетжановна

 

3 орын

Оқушы Жетекшісі
Накипова Наргиза Оспанкызы Жұмаділдаева Лаура
Досаев Нұрбек Досмамбетова Гүлдана Қайырбекқызы
Маулен Нұрсұлтан Қалманова Ақерке Маратовна

 

[свернуть]
Өнерлі өрге жүзер

Бас жүлде

Оқушы Жетекшісі
Хайрула Сабит Дуненбаева Гульфия Оспановна
Дулат Сезім Орынбекқызы Рсаева Гульшат Удашкеевна
Аманжол Аяулым Оралқызы Айдарханова Мадина Ораловна
Налбандян Мерине Сембекова Сантуре Чиктибаевна
Алекеева Аянат Сембекова Сантуре Чиктибаевна
Сүйіндік Диас Балтабекова Гульжахан Ерсыновна
Зиянша Зухра Балтабекова Гульжахан Ерсыновна

 

1 орын

Оқушы Жетекшісі
Диханбай Арлан Қуандықұлы Аязбаева Молдир Сериковна
Рысхан Сабина Дуненбаева Гульфия Оспановна
Еркын Дамира Жумабекова Арай Динмухамедовна
Нурсейтов Нурдаулет Думанович Айдарханова Мадина Ораловна
Нсанбаева Инабат Сембекова Сантуре Чиктибаевна
Кулунжанова Нурай Балтабекова Гульжахан Ерсыновна

 

2 орын

Оқушы Жетекшісі
Қалибек Бекзат Ерболұлы Аязбаева Молдир Сериковна
Нурум Ақпейіл Жумабекова Арай Динмухамедовна
Тұрсынбек Әдия Жумабекова Арай Динмухамедовна
Бекбулат Абылай Даркембекова Бибигуль Мариповна
Қасымхан Динара Мижигова Молдир Даулетжановна
Қаблекперова Қарақат Жумекенова Назгул Кахармановна
Жәкеш Данат Алиакбарова Дамет Касымовна
Сапар Назерке Алиакбарова Дамет Касымовна
Жұмабай Ералы Алиакбарова Дамет Касымовна
Көшербай Расул Майкенова Гүлнәр Қайроллаевна
Бахытай Ерәли Майкенова Гүлнәр Қайроллаевна
Нұрлыбеков Арман Майкенова Гүлнәр Қайроллаевна
Тлеукенова Айсана Жуманова Самал Гайнединовна
Мылтықбай Ахмад Майкенова Гүлнәр Қайроллаевна
Бүркітбай Інкәр Алиакбарова Дамет Касымовна

 

3 орын

Оқушы Жетекшісі
Қасым Шұғыла Даркембекова Бибигуль Мариповна
Джаманке Қайсар Даркембекова Бибигуль Мариповна
Исатай Гүлназ Азаматқызы Мендігалиева Зоя
Нұрлыбеков Ансаған Майкенова Гүлнәр Қайроллаевна
Бүркітбай Айша Майкенова Гүлнәр Қайроллаевна
Сакен Нурел Кудайбергенова Гульшат
Нұргелді Гүлім Кудайбергенова Гульшат
Мұхамеджан Алихан Кудайбергенова Гульшат
Серікбай Елжан Кудайбергенова Гульшат

 

[свернуть]
Көркем жазу

Бас жүлде

Оқушы Жетекшісі
Абдулла Мерей Конысова Асель
Ерман Нұрдәулет Маратұлы Сейтова Камила
Ерман Бағдаулет Маратұлы Сейтова Камила
Елемес Інжу Кудайбергенова Гульшат
Шалабаева Камила Жаксымбетова Саманта Сериковна

 

1 орын

Оқушы Жетекшісі
Абдуманап Анеля Ильмурадова Салтанат
Шарапхан  Ақниет  Ерланқызы Жүсіпова  Айгүл  Дүйсенқызы
Рахова Айда Суйнбекова Жумагул
Хожагелді Айша Суйнбекова Жумагул
Усимбекова Аида Конысова Асель
Шамшабек Ақтөре Кудайбергенова Гульшат
Сәбитқызы Әмина Кудайбергенова Гульшат

 

2 орын

Оқушы Жетекші
Нуртазина Арина Ермекова Эльмира Хахармановна
Құрмаш Ұлболсын Ильмурадова Салтанат
Серікұлы Ернұр Ильмурадова Салтанат
Курбан Саят Ильмурадова Салтанат
Бахыт Ақерке Бекжанқызы Сариева Нәзерке Айтқалиқызы
Серікбай Жанерке Оспанова Назипа
Ерболқызы Балнұр Қанапина Жаниа Тұрсынқызы
Эркин Бейбіт Қанапина Жаниа Тұрсынқызы
Нұрекеева Үміт Қанапина Жаниа Тұрсынқызы
Абзелбай Аслан Қанапина Жаниа Тұрсынқызы
Берікбол Досжан Қанапина Жаниа Тұрсынқызы
Қабдырахыман Қырмызы Қанапина Жаниа Тұрсынқызы
Жұмақадір Ершат Қанапина Жаниа Тұрсынқызы
Мухиддин Айнұр Нуралықызы Есболова Рыскуль Карабаевна
Абдумутал Сымбат Басымбекқызы Ирназарова Айгул Алабердиевна
Махамбет Айғаным Ирназарова Айгул Алабердиевна

 

3 орын

Оқушы Жетекшісі
Ибраев Манарбек Қасымұлы Романқұлова Динара
Накипова Наргиза Талгатовна Ромарқұлова Динара

 

[свернуть]
Мәнерлеп оқу

Бас жүлде

Оқушы Жетекшісі
Сапарбай Гүлсезім Дүйсенбекқызы Абдиразақова Гүлжазира
Дәлелханқызы Айым Жумекенова Назгүл Кахармановна
Ержанова Айымгүл Ержанқызы Алгожанова Зауреш Сеиткановна
Таирова Шадияна Сейдуллаева Дильфуза
Серікбай Жанерке Сейдуллаева Дильфуза
Ескермес Кәусар Уразбаева Дүйсенкул
Серікбай Ақбаян Уразбаева Дүйсенкул
Полат Хуснабат Халметова Мехри
Нұрлыбекова Аиша Ермаханова Рита
Сайлаубек Зиябек Халметова Мехри
Ирисбай Мадина Ермаханова Рита

 

1 орын

Оқушы Жетекшісі
Тлек Нурай Берікқызы Усентаева Клара Ибраимовна
Боранбай Айым Курмашева Нургул Ильясовна
Көптілеуов Ернар Курмашева Нургул Ильясовна
Сералхан  Қайсар  Жасұланұлы Жүсіпова  Айгүл  Дүйсенқызы
Мейрам Жаннұр Бахтиярова Улсана Пирмахановна
Нұрлан Азамат Уразбаева Дүйсенкул
Алимхан Ақжарқын Уразбаева Дүйсенкул
Қудретуллаева Мағфура Сейдуллаева Дильфуза
Асенова Динара Сейтова Айжан
Жорахан Шахрёр Сейтова Айжан
Рахметолла Айбота Жуманова Самал Гайнединовна
Серік Аружан Жуманова Самал Гайнединовна
Құрмаш Нұрқанат Кудайбергенова Гульшат
Ерболқызы Балнұр Қанапина Жаниа Тұрсынқызы
Қабдырахман Қырмызы Қанапина Жаниа Тұрсынқызы

 

2 орын

Оқушы Жетекшісі
Жанесенова Ақнұр Курмашева Нургул Ильясовна
Хожахмет Жандос Елшибекова Мулдир
Улукбан Сағира Суйнбекова Жумагул
Абдығапар Еркеназ Бахтиярова Улсана Пирмахановна
Байбулов Акылбек Бахтиярова Улсана Пирмахановна
Берік Айнара Анапьянова Райхан Анваровна
Кәукен Еркежан Майкенова Гүлнәр Қайроллаевна
Кунту Нурсана Майкенова Гүлнәр Қайроллаевна

 

3 орын

Оқушы Жетекшісі
Сембек Айсұлу Сейдуллаева Дильфуза
Құрбанәлі Әсел Нұрымбетова Шолпан
Шарипова Нұрай Балтабекова Гульжахан Ерсыновна

 

[свернуть]

Қатысушылардың марапат қағаздарын жүктеп алу

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *