Close

Сәуір айындағы конкурстар нәтижесі

2019-2020 оқу жылының сәуір айында «Дарабоз» оқу орталығы ұйымдастырған Республикалық конкурстардың нәтижесі


Мұғалімдерге арналған конкурстар нәтижесі

Үздік ашық сабақ

Бас жүлде

Оразшаева Ұлмекен

Бухарбекова Алтынай Тауекеловна

Сапарбаева Айсулу

Амантай Ләйла Қалиуллақызы

Ергеш Жәудір Сейдазымқызы

Байсенгирова Қымбат

Шакаримова Санам Амановна

1 орын

Жалбызбайқызы Айсұлу

Аккалиева Зару Ерболатовна

Сансызова Марфуга Маликовна

Утегенова  Гүлзар   Исатайқызы

2 орын

Кушакбаева Урингул

Суханбердина Газиза Тажибековна

Алдабергенова Ақбота

Досқалиев Жанбол

3 орын

Тастембеков Нурқанат Қанатұлы

Жолжақсынова Назерке

Нурманова Айзада Азаматқызы

[свернуть]
Үздік мұғалім портфолиосы

Бас жүлде

Есенбаева Мадина Шаймуратовна

Молшина Дана Ораловна

1 орын

Желдогарина Махаббат Кунаевна

2 орын

Алдабергенова Ақбота

Досқалиев Жанбол

Тастембеков Нурқанат Қанатұлы

3 орын

Жолжақсынова Назерке

Нурманова Айзада Азаматқызы

[свернуть]
Үздік сабақ жоспары

Бас жүлде

Шуйншибаева Кульжахан Сагидуллаевна

Жамансариева Гулжан Абайдуллаевна

Тышканбаева Алтын Муйтеновна

Шоменова Жанар Сундетбаевна

1 орын

Кунусбаева Райхан Шерахановна

Манапова Гулбану Сулейменовна

Жусупова Лаззат

Нұрхан Жәния

Дуйсекова Айнура Советовна

Ниязгожаева Ақбөпе

2 орын

Алпамысова Дамира

Аязбекқызы Нұрай

Әбдірахманова Шұғыла

Базарбекоа Дильназ

3 орын

Болатбекова Аружан

Бердірахым Нұржамал

Дауренбекова Сымбат

[свернуть]
Үздік сабақ презентациясы

Бас жүлде

Кадирова Алия

Шаймерденова Әсем Жанатқызы

Паримбекова Шолпан Батырханқызы

1 орын

Үргенішбаева Айнұр

Абдикаримова Аида Торгыновна

Карипжанова Светлана Кабылбековна

2 орын

Оналхан   Гульмай

Болатбекова Аружан

Бердірахым Нұржамал

Дауренбекова Сымбат

3 орын

Дутбай Ақнұр

Есқалиева Арай

Қуаныш Нұрай

Қуандықова Әйгерім

Қыпшақбай Салтанат

[свернуть]
Үздік сценарий

Бас жүлде

Жаманбалаева Алия Сейдешовна

1 орын

Дуйшова Гулбаршын Дуйшовна

2 орын

Махмутова Айнұр

3 орын

Маханбет Зауренай

[свернуть]
Үздік сыныптан тыс іс – шара

Бас жүлде

Искакова  Айгуль Алибековна

1 орын

Ташимбаева Гульнур Танатовна

2 орын

Мархабай Наргиз

Маратова Ақжүніс

3 орын

Мұратова Алина

Өксікбай Гүлфайруз

[свернуть]
Үздік тәрбие сағаты

Бас жүлде

Әділ Айдана Бақбергенқызы

1 орын

Шокатова Сагдат Кажымукановна

2 орын

Қуаныш Нұрай

Қуандықова Әйгерім

3 орын

Дауренбекова Сымбат

Дутбай Ақнұр

Есқалиева Арай

[свернуть]

Оқушыларға арналған конкурстар нәтижесі

Біз біргеміз

Бас жүлде

Оқушы

Жетекшісі

Тамбетова Айзере Габитовна Орахбаева Куттыкыз Ортаевна
Курмамаева Әйгерім Бейсекина Азигуль Нугмановна

 

1 орын

Оқушы

Жетекшісі

Ғабит Еңлік Бақытжанқызы Кунусбаева Райхан Шерахановна

 

2 орын

Оқушы

Жетекшісі

Дауренбекова Сымбат Ташимбетова Перизат
Дутбай Ақнұр Ташимбетова Перизат
Есқалиева Арай Ташимбетова Перизат

 

3 орын

Оқушы

Жетекшісі

Қуаныш Нұрай Нуралиева Загира
Қуандықова Әйгерім Нуралиева Загира
Қыпшақбай Салтанат Нуралиева Загира
Тойбазарова Айгерім Нуралиева Загира

[свернуть]
Бірлігі жарасқан қазақ елі

Бас жүлде

Оқушы

Жетекшісі

Оразгалиева Малика Кушанова Гулнур Джексембаевна
Ноғайбай Мадияр Жумажанова Гульвира Кадирбековна
Наметуллаев Асхат Кунусбаева Райхан Шерахановна

 

1 орын

Оқушы

Жетекшісі

Мамурзаева Фариза Гафуржановна Абдугалина Нургуль Тураровна
Жұмабай Жәния Омирбаева Майгуль Рымбековна
Апакова Аиша Омирбаева Майгуль Рымбековна
Досполова Азиза Омирбаева Майгуль Рымбековна

 

2 орын

Оқушы

Жетекшісі

Махмутова Айнұр Қоңырбаева Гульзира Аманбекқызы
Маханбет Зауренай Қоңырбаева Гульзира Аманбекқызы
Мархабай Наргиз Қоңырбаева Гульзира Аманбекқызы
Маратова Ақжүніс Қоңырбаева Гульзира Аманбекқызы
Мұратова Алина Қоңырбаева Гульзира Аманбекқызы
Өксікбай Гүлфайруз Қоңырбаева Гульзира Аманбекқызы

 

3 орын

Оқушы

Жетекшісі

Сақтапбергенова Айжан Қоңырбаева Гульзира Аманбекқызы
Сұлтанбекова Айдана Қоңырбаева Гульзира Аманбекқызы
Сланова Назым Қоңырбаева Гульзира Аманбекқызы
Төлегенқызы Айша Қоңырбаева Гульзира Аманбекқызы

[свернуть]
Ғарыш және Адам

Бас жүлде

Оқушы

Жетекшісі

Серік Айару Айдынқызы Төлеутаева Толқын Байроновна
Пирмухамбетов Сұлтанбек Бегарысұлы Коянбаева Асылгул Жайылхановна

 

1 орын

Оқушы

Жетекшісі

Камисбаева Айгерим Кушанова Гулнур Джексембаевна
Қанат Қуаныш Кунусбаева Райхан Шерахановна

 

2 орын

Оқушы

Жетекшісі

Тыштыкова Назым Мадкенова Алма Мажитовна
Мұрат Жасмин Адильбекова Шынар Нарынбековна
Асембек Жасмин Адильбекова Шынар Нарынбековна

 

3 орын

Оқушы

Жетекшісі

Урумбасар Перизат Адильгереева Айман Қанапиқызы
Шахар Гауһар Адильгереева Айман Қанапиқызы
Іскендір Ақжүніс Адильгереева Айман Қанапиқызы
Батырбекова Динара Адильгереева Айман Қанапиқызы

[свернуть]
Көркем жазу

Бас жүлде

Оқушы

Жетекшісі

Амантұр Қаракөз Бақытбергенқызы Паримбекова Шолпан
Қынат Нұрсұлтан Манапова Гулбану Сулейменовна
Аманғали НұрдәулетАсенғалиұлы Теміржанова Айымгул Серикбайқызы
Жансұлтан Айназ Бауыржанқызы Нуралина Гулжан Хайруллаевна

 

1 орын

Оқушы

Жетекшісі

Мұхамбедиярова Бақжан Абдолова Индира Кайратовна
Сағат Нұралы Хайырлиева Айман Елтайқызы
Мұхтарқызы Нұрай Хайырлиева Айман Елтайқызы
Әскерхан Диана  Нұрғисақызы Темиржанова Айымгуль Серикбаевна
Бақыбай Сайран Маздақұлы Темиржанова Айымгуль Серикбаевна
Бейсенгалиева Инара Темиржанова Айымгуль Серикбаевна
Ерболат Бейбарыс  Ерланұлы Темиржанова Айымгуль Серикбаевна
Қонысбай   Меруерт Ерболқызы Темиржанова Айымгуль Серикбаевна
Сарсенғали Айзере  Қайратқызы Темиржанова Айымгуль Серикбаевна
Мұратқызы Кәусар Жолдасбаева Турганкул Манабаевна

 

2 орын

Оқушы

Жетекшісі

Аликенова Алина Бақтыгалийқызы Кенжебаева Айнур Болатовна
Серік Аслан Қайратұлы Искакова Айгуль Алибековна
Мейрамбек Сезім Жолдасбаева Турганкул Манабаевна

 

3 орын

Оқушы

Жетекшісі

Демес Самал Абылаева Зауре Абзалкызы
Мақсат Айкерим Абылаева Зауре Абзалкызы
Берік Аружан Абылаева Зауре Абзалкызы
Болат Аружан Абылаева Зауре Абзалкызы
Кенесбаева Айзат Абылаева Зауре Абзалкызы

[свернуть]
Мәнерлеп оқу

Бас жүлде

Оқушы

Жетекшісі

Машен Алан Байжұманова Алтын Мұхаметбайқызы
Жұмаділлә Нұрсұлтан  Дастанұлы Мелден Гүлнара
Абай Альмира Манапова Гулбану Сулейменовна
Әбдрашит Ұлдана Манапова Гулбану Сулейменовна
Мырзайым Назира Рахимбаева Меруерт
Бақытжанқызы Шұғыла Рахимбаева Меруерт
Құрал Жазира Рахимбаева Меруерт
Қазыбек Аяжан Рахимбаева Меруерт
Серікбай Мадина Муратаева Роза
Нуркен Аруна Керимбаева Лязат
Қуандық Кәусар Жұманова Ақмарал
Тағыберген Айсұлу Жұманова Ақмарал
Жасұланқызы Айзере Балабекова Гүлназ
Әбделі Жайнара Шыршынбаева Алия
Бақытжан Кәусар Сүйіндікова Айсұлу
Абдикаликов Ерлан Төреханова Салтанат
Қалдан Альфия Төреханова Салтанат
Омар Нұрәділ Кожагелдин Нарбек
Кенжебай Бейбарыс Онгалбаева Инабат
Тусупбекова Мунара Бейсекина Азигуль Нугмановна
Расиль Наргиз Бейсекина Азигуль Нугмановна
Қали Бегімай Досымқызы Темірғалиева Жадыра Нұреддинқызы
Қонысбек Сезім          Жасұланқызы Рахимбаева Раушан Сахибекқызы
Амандос Мөлдір   Жанболатқызы Әділ Айдана Бақбергенқызы
Ахат Камила   Хакимжанқызы Әділ Айдана Бақбергенқызы
Айболатұлы  Әділет Әділ Айдана Бақбергенқызы

 

1 орын

Оқушы

Жетекшісі

Ербайқызы Інжу Хайырлиева Айман Елтайқызы
Елеу Нұрдаулет Хайырлиева Айман Елтайқызы
Замирбек Мейіржан Хайырлиева Айман Елтайқызы
Айдынқызы Айару Хайырлиева Айман Елтайқызы
Ержан Мұзаффар Хайырлиева Айман Елтайқызы
Серікұлы Асылан Хайырлиева Айман Елтайқызы
Сәлімгереев Дарын Абдолова Индира Кайратовна
Баймаханбет Талшын Шынәсіл Ақерке
Қазыбек Альмира Шынәсіл Ақерке
Бекболат Мерей Шынәсіл Ақерке
Ермекбай Бибінұр Шынәсіл Ақерке
Әбіл Аяна Шынәсіл Ақерке
Нұрғали Нұрдос Шынәсіл Ақерке
Жақсылық Ақсезім Матенова Арай
Жақанкерім Дамира Дарменқұлова Жанар
Жалғасбай Кемеңгер Дарменқұлова Жанар
Беркимбай Мұстақим Дарменқұлова Жанар
Аубакир Рифлан Ялкунжанұлы Жумадилова Жадыра Тусупбековна
Блушінов Темірлан Ерланұлы Жумадилова Жадыра Тусупбековна
Көжебай Жансая Дарханқызы Жумадилова Жадыра Тусупбековна
Энгельс Балжан Тогузова Айжан Нышанбайқызы
Рахымбек  Нұрай Альменова Асем Сауытбекқызы
Мұратбекова Нұрайым Альменова Асем Сауытбекқызы
Жұмабай Айкөркем Маратқызы Есенжолқызы Мөлдір
Кублашев Ратмир Есенжолқызы Мөлдір
Сүйеніш  Дильназ   Дастанқызы Искакова Айгуль Алибековна
Еретай Мариям  Ришадқызы Искакова Айгуль Алибековна
Әшірқұл Ақерке Мырсеитова Лаура Ерликовна
Тезкелді Альмира Мырсеитова Лаура Ерликовна
Серік Инаят Тынышбеков Жомарт Нұрхатұлы
Втюрина Диана Дмитриевна Рустемова Нургул Токановна
Сафина Камила  Рамильевна Рустемова Нургул Токановна
Смирнова Стелла Денисовна Рустемова Нургул Токановна
Высокина Виктория Антоновна Рустемова Нургул Токановна
Орконбекұлы Алтынбек Кенжебаева Айнур Болатовна
Русланқызы Мариям Сансызова Марфуга
Айтбекова Даяна Досжанова Жанар Аубакировна
Жылқыбай Ақжан Қайыржанұлы Базылова Аксауле Сламкайыркызы
Ерлан Іңкәр Адаева Индира Манарбекқызы
Каскырбаева Альмира Улановна Алимова Гулзат Нурбековна
Ұсағали Айгүлім Ерланқызы Утегенова Гүлзар Исатайқызы
Тоғанбек Шырай  Сағынғалиқызы Имамбекова Гулсим Тиштыкбековна
Сатыбалды Жанар Бержанқызы Кененбаева Динара Турешовна
Абдінағи Әсел    Ерланқызы Нуралина Гулжан Хайруллаевна
Куралбаев Алмат Канатович Нуралина Гулжан Хайруллаевна
Балнияова Каусар Руфатқызы Нуралина Гулжан Хайруллаевна
Оросов Елнұр   Замирбекович Муратбекова Айгуль Султанмахмудовна
Сағынбай Аружан Қуандыққызы Муратбекова Айгуль Султанмахмудовна
Нұрлан Шұғыла Жолдасбаева Турганкул Манабаевна

 

2 орын

Оқушы

Жетекшісі

Баянгалиева Айзада Айболатқызы Халелова Акжанар Сагындыковна
Бақтыбай Жасұлан Ниязгожаева Ақбөпе
Мақсұт Абай Жастлек Диана Жасқайратқызы
Асылбекұлы Әділет Есеева Тамара Нарымбековна
Ақан Айару Есеева Тамара Нарымбековна
Пригоровская  Александра Александровна Рустемова Нургул Токановна
Рыжова Варвара Федоровна Рустемова Нургул Токановна
Өмірәлі Қанат Алмазбекұлы Амантай Ләйла Қалиуллақызы
Бейсенбай Нұрислам Русланұлы Шаршамасова Айгерім Дүйсенқызы

 

3 орын

Оқушы

Жетекшісі

Жалғас Аружан Пиримбетва Айханым Нурперзентқызы
Наурет Нұрай Пиримбетва Айханым Нурперзентқызы
Сапарбек Бибігүл Пиримбетва Айханым Нурперзентқызы
Қуаныш Шаттық Пиримбетва Айханым Нурперзентқызы

[свернуть]
Оқушының ғылыми жұмысы

Бас жүлде

Оқушы

Жетекшісі

Ерғали Рания Жалбызбайқызы Айсұлу
Самидин Аружан Азатқзы Даужанова Қанткүл
Ишанбекова Макпал Кушакбаева Урингул
Бисекенов Рамазан Есенжолқызы Мөлдір
Кенжебекұлы Арман Шеризатқызы Жанна
Даданбаева Әсия Байсенгирова Қымбат
Искендиров Алмат Шаймерденова Әсем Жанатқызы
Кенжетай Данияр Адаева Индира Манарбекқызы
Мейрамбек Адина Бакжанова Гулназым Шайменовна

 

1 орын

Оқушы

Жетекшісі

Бөкенбай Айсель Жалбызбайқызы Айсұлу
Мирзахон  Абдуллах Сайдуганиева Назакат Хасановна
Розбаев Озодбек Хожамова  Нигора  Абдурахмановна
Нурумова Адина Айдыновна Жекеева Алтынай Нұрмағамбетовна
Каскырбаева Сабина Алимова Гулзат Нурбековна
Марғұланқызы Айзада Рахижанова   Мейрамкул Абижановна
Смаилова  Назира  Сапаровна Рахижанова   Мейрамкул Абижановна
Орал Ерасыл Ерденұлы Рахижанова   Мейрамкул Абижановна

 

2 орын

Оқушы

Жетекшісі

Насритдин Жавохир Жасурұлы Нурушева Туйгун Хакимовна
Базарбай Жандос Ергенұлы Рахижанова   Мейрамкул Абижановна

 

3 орын

Оқушы

Жетекшісі

Бәкір Жадыра Нурмышева Жанар Анарқызы
Ержанова Азиза Нурмышева Жанар Анарқызы
Қозбергенов Ислам Нурмышева Жанар Анарқызы
Қайықбаев Айдос Нурмышева Жанар Анарқызы

[свернуть]
Өнерлі өрге жүзер

Бас жүлде

Оқушы

Жетекшісі

«Жас қиял» тобы Токенова Жанар Сагидоллаевна
Алмаханова Асылай Ниязгожаева Ақбөпе
Елеу Әліби Дуйсембаеа Жанар
Шынтемір Назерке Маратқызы Шуйншибаева Кульжахан Сагидуллаевна
Маусымбай Айарут Тулекенова Саркытгул Каиртаевна
Исатай. Райхан Парманкулова Барно Акрамовна
Манарбек Алишер Кашкенова Ләйля Қалмағанбетқызы
Бекберген Сезим Кашкенова Ләйля Қалмағанбетқызы

 

1 орын

Оқушы

Жетекшісі

Махамбетова Асел Кадирова Алия
Темірхан Каусар Жалбызбайқызы Айсұлу
Нұрхан Жәния Әбитаева Мөлдір
Т ұрсынхан  Индира Аймбетқызы Искакова Айгуль Алибековна
Амандыкова   Айгерим  Бауыржановна Имамбекова Гулсим  Тиштыкбековна

 

2 орын

Оқушы

Жетекшісі

Каиржанов Нурали Бауржанович Жүнісова Гүлжан Дүйсенбіқызы
Досбергенова Інжу Кумушбекқызы Нуралина Гулжан Хайруллаевна

 

3 орын

Оқушы

Жетекшісі

Қалназар Зейнарап Төреқожаев Манарбек Аронұлы
Ілесова Назерке Төреқожаев Манарбек Аронұлы
Қалыбек Наргиз Төреқожаев Манарбек Аронұлы
Даулет Назерке Төреқожаев Манарбек Аронұлы

[свернуть]
Рамазан айы – қасиетті мереке!

Бас жүлде

Оқушы

Жетекшісі

Бовенов Жандос Кушанова Гулнур Джексембаевна
Мутолашева Меруерт  Кенжекановна Кабышева Асемгуль Даукеновна
Сабыржан Айша Кунусбаева Райхан Шерахановна

 

1 орын

Оқушы

Жетекшісі

Сарсенқос Аружан Жалғасбекқызы Кушанова Гүлнұр Жексембайқызы

 

2 орын

Оқушы

Жетекшісі

Алпысбай Заманбек Қалиева Наргиза
Жәнібек Нұрай Атабекова Айсулу
Абилова Нұрай Қалиева Наргиза
Өтенәлі Нұрай Атабекова Айсулу
Абдуюсупова Ганжина Атабекова Айсулу

 

3 орын

Оқушы

Жетекшісі

Абжаев Нұрболсын Атабекова Айсулу
Абзал Аружан Атабекова Айсулу
Али Ақерке Атабекова Айсулу
Алтынбекқызы Аймира Атабекова Айсулу
Абжаев Нұрболсын Атабекова Айсулу

[свернуть]
Суреттер сөйлейді

Бас жүлде

Оқушы

Жетекшісі

Мұхамеджан  Еңлік Бауыржанқызы Туленбаева Лайла Айдархановна
Марат Фариза Ануарбекқызы Сағымбаева Ұлбосын
Жолшыбек Нұрай Аязбай Разила
Амрее Рамазан Аязбай Разила
Алмасұлы Расул Маденова Эльмира Кайратовна
Шәріпбек Айзере Әбитаева Мөлдір

 

1 орын

Оқушы

Жетекшісі

Темірғали Алдияр Ақтасова Гүлнұр Үйсінбайқызы
Есболған Ерсұлтан Ақтасова Гүлнұр Үйсінбайқызы
Қуанышбекұлы Сұлтан Ақтасова Гүлнұр Үйсінбайқызы
Жәрекен Малика Қадірбекова Дариға Батырханқызы
Иванова Диана Олеговна Онайбаева Алима  Абдрахмановна
Байтұрсын Нұрислам Паримбекова Шолпан
Мизамбай Абдумалик Амангелдіұлы Дыбысбаева Толғанай Жеңісқызы
Рахимжан Аружан Нуржанкызы Тойшыбекова Шакиза Бекмаганбеткызы
Болат Азамат   Маратұлы Тойшыбекова Шакиза Бекмаганбеткызы
Рахимжан Ришат Нуржанұлы Қыбыраева Динара Серікқызы
Жанат Еркежан  Жанайдарқызы Искакова Айгуль Алибековна
Мейірбек Гүлназ Қожагелдиева Кулзира
Курмамбаева Әйгерім Бейсекина Азигуль Нугмановна
Курмамбаева Алуа Бейсекина Азигуль Нугмановна
Тусупбекова Мунара Бейсекина Азигуль Нугмановна
Сайфуллина Зауре Бейсекина Азигуль Нугмановна
 Жұмабай Ернұр Мулкаманова Гульнар Рахимжановна
 Бейсембек  Нурлы Мулкаманова Гульнар Рахимжановна
Төлеуғали Толғанай Мулкаманова Гульнар Рахимжановна
 Бахтияр Айзере Мулкаманова Гульнар Рахимжановна
 Дюсенбаева Нурайым Мулкаманова Гульнар Рахимжановна
Саветқан Ақнұр Мулкаманова Гульнар Рахимжановна
 Жанасыл Ернар Мулкаманова Гульнар Рахимжановна
 Санатұлы Мансұр Мулкаманова Гульнар Рахимжановна
Сайлаш Бекарыс Мулкаманова Гульнар Рахимжановна
Аманжол Алуа Мулкаманова Гульнар Рахимжановна
Айболатұлы Әділет Әділ Айдана Бақбергенқызы

 

2 орын

Оқушы

Жетекшісі

Әбсемет Ханшайым Жалбызбайқызы Айсұлу
Орынбасар Нұрасыл Жәнібекұлы Қалмырзаева Рәзия
Сейдулла Нұртас Ержанұлы Қалмырзаева Рәзия
Сейдулла Шыңғыс Ержанұлы Мелден Гүлнара
Аяпберген Рауан Жарылқасынұлы Паримбекова Шолпан
Әнуарбек Нұрасыл Абайұлы Паримбекова Шолпан
Асылханқызы  Айша Сарсенгалиева Жансулу
Аблай Сұлтан Сарсенгалиева Жансулу
Бақманова Ақнұр Нургалиева Жангуль
Мухан Ранель Нургалиева Жангуль
Муталап Айнара Қасымханқызы Абдикаримова Аида Торгыновна
Керимбаева Акерке Абаевна Абдикаримова Аида Торгыновна
Әлайдар Дамир Маратұлы Елтаева Роза Керинбековна
Такир Ермахан Ардақұлы Амантай Ләйла Қалиуллақызы
Иджамбек Жансая  Назарбекқызы Дукенбаева Роза Сергазиевна
Әбдіғаппар Айсұлтан Шардарбекова Айгүл Ізетуллақызы
Сағындық Айсана Болатқызы Камзабекова Асемкул Жакатаевна

 

3 орын

Оқушы

Жетекшісі

Аман Диана Утарова Кунсулу Нурланқызы
Амирбек Жұлдызай Утарова Кунсулу Нурланқызы
Атабекова Аружан Утарова Кунсулу Нурланқызы
Байқос Құралай Утарова Кунсулу Нурланқызы
Әбдукәрім Дана Утарова Кунсулу Нурланқызы

[свернуть]

Қатысушылардың марапат қағаздарын жүктеп алу

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *