Close

Сәуір айындағы конкурстар нәтижесі

2018-2019 оқу жылының сәуір айында «Дарабоз» оқу орталығы ұйымдастырған Республикалық конкурстардың нәтижесі


Мұғалімдерге арналған конкурстар нәтижесі

Үздік тәрбие сағаты

Бас жүлде

Метжанова Шынар Иманкулкызы

1 орын

Туребаева Айгул Мусагалиевна

2 орын

Жұманбаева Айткүл Исламовна

3 орын

Айтқалиева Жанна Оразбековна

Салауатова Айнаш

[свернуть]
Үздік сыныптан тыс іс – шара

Бас жүлде

Илялова Айгүл Муратовна

1 орын

Найзабекова Назгуль Турсумбаевна

2 орын

Айтқалиева Жанна Оразбековна

Қалманова Ақереке

3 орын

Байбекова Назипа

Салауатова Айнаш

[свернуть]
Үздік сценарий

Бас жүлде

Умурзакова Шолпан Калымовна

1 орын

Саметова Зарина Талипжановна

2 орын

Ауесханова Гульнар Ауесхановна

3 орын

Айтқалиева Жанна Оразбековна

Қалманова Ақереке

[свернуть]
Үздік сабақ жоспары

Бас жүлде

Кабдолла Рауан Жумасейткызы

Джолдасова Джамбулкул Аширхановна

Байхадамова Камила Тасыгуловна

Кудайбергенова Жулдыз Ергалиевна

Тогысбаева Мереке Кыпшакбаевна

Серманызова Жанар Болысбековна

Балжігіт Бақнұр Талғатұлы

1 орын

Юсупова Салтанат Идресқызы

Кутемгенова Гульдана Каировна

Шаметова Балауса Құралбекқызы

Карабалиева Конырша Кажгалиевна

Абдыбекова Асел Кырыкбаевна

Азимова Назира Туралиевна

Бекенова Панар Орымбековна

2 орын

Торжанова Айгуль Дайыровна

Ахметжанова Динара Туйтебаевна

Сабитова Нурби Нурланқызы

Биханова Индира Салимжановна

Шауешекова Шолпан Заркешевна

3 орын

Боранбаева Ақбота

Төреқожаева Шолпан Жанатқызы

Тоғызбаева Аида Саматқызы

[свернуть]
Үздік ашық сабақ

Бас жүлде

Джанғазиева Айнур Турсынхановна

Башабаева Алия Умиралиевна

Құсымалиева Гүлбану Балтабекқызы

Саметова Зарина Талипжановна

Сәкенова Балнұр Жексембекқызы

Тилеубекова Эльмира Анарбековна

Джаксылыкова Айзада Замзеевна

1 орын

Елемесова  Динара Абылайкызы

Альменова-Жаимова Айгуль Кантореевна

Дюсембаева Оразбике Бейсембіқызы

Темирбаева Турсынай Хажмухаммедовна

Абатова Меруерт Ауданбековна

2 орын

Абжаппарова Аяулым Кахармановна

Шаметова Балауса Құралбекқызы

Темирбаева Турсынай Хажмухаммедовна

Муслимова Назгул Амантаевна

Есенкулова Асемгуль Болатхановна

3 орын

Романқұлова Гүлжамал

Романқұлова Динара

Нұрбергенова Алма Айтөреқызы

[свернуть]
Үздік сабақ презентациясы

Бас жүлде

Куптлеуова Гульжайнар Даулетовна

Байзақова Райхан Амангельдиновна

Конурова Алия Максотовна

Сарсембаева Роза Адилжомартовна

1 орын

Беркінбай Нағима Әлиханқызы

Шегебаева Динара Балтабаевна

2 орын

Тулеуова Гульзира Ергеновна

3 орын

Құлжанова Ақбота

Абенова Ақерке Айтбайқызы

[свернуть]

Оқушыларға арналған конкурстар нәтижесі

Табиғат - ғажап әлем

Бас жүлде

Қатысушы Жетекшісі
Ерсұлтан Ағжан Серікбаева Айнұр Серікбайқызы
Нұрманұлы Ержан Ибраева Сауле Абдрахмановна
Бектемір Данагүл Дулатқызы Мукышева Жанар Калымовна
Серік Нұрислам Ибраева Сауле Абдрахмановна
Исақан Гүлім Шоданова Жанар Кенжебекқызы
Серқазы Ақерке Скабаева Асель Габиденовна

 

1 орын

Қатысушы Жетекшісі
Маматалиева Азиза Қойшыбаева Жазира Тумакбаевна
Қуанышбай Мадияр Азанбекова Галия Арипбековна
Хамраев Таймир Дамирович Кутахунова Саламат
Едіге Айым  Қайырғалықызы Илялова Айгүл Муратовна
Сабенова Айару Анварқызы Нұрлан Перизат Нұрланқызы
Иминжанова Руфина Абдиманатова Мадина Манатова
Салимова Румилям Русулова ГулшатАбдукеримовна
Әуелбек Әлихан Жандосұлы Бектемір Әсел Ғабиденқызы
Қани Орынгүл Сералиева Гулнар
Нұрболқызы Тұрсынай Әбдәшім Нұрсұлу Ерұланқызы
Кадирбекова Қаршыға Пазылова Динара Шегендиковна
Жеңіс Ердаулет Скабаева Асель Габиденовна

 

2 орын

Қатысушы Жетекшісі
Жұмабекұлы Шыңғысхан Туребаева Айгул Мусагалиевна
Есімбек Ақтоты Турлыбекова Салима
Убайдулла Нұртас Сапарова Замира Мухтархановна
Кадиров Дилшат Момунова Аймера Розахуновна
Тохтахунова Умида Момунова Аймера Розахуновна
Ердебай Тоқжан Әбдәшім Нұрсұлу Ерұланқызы

 

3 орын

Қатысушы Жетекшісі
Тойбазаров Айбол Нұралиева Зағира Әкімқызы
Ерғалиев Нұрғали Нұралиева Зағира Әкімқызы
Аубакирова Салтанат Нұралиева Зағира Әкімқызы

 

[свернуть]
Ұлы даланың жеті қыры

Бас жүлде

Қатысушы Жетекшісі
Асылханова Алина Калиева  Алия  Маратовна
Ботабекова Дильназ Калиева  Алия  Маратовна
Қадырбекова Жұлдыз Калиева  Алия  Маратовна
Сейтрахим Аяулы Калиева  Алия  Маратовна
Аючинова Дана Мараткановна Бектемір Әсел Ғабиденқызы

 

1 орын

Қатысушы Жетекшісі
Муратбек Айгерим Айдаркызы Стамкулова Сымбат Тулеубековна
Қымбатұлы Нурсәт Калиева  Алия  Маратовна
Бауыржанов Амиржан Калиева  Алия  Маратовна
Зейнелгабдинова  Риза Калиева  Алия  Маратовна
Исақан Гүлім Шоданова Жанар Кенжебекқызы

 

2 орын

Қатысушы Жетекшісі
Құлжанова Ақбота Нұралиева Зағира Әкімқызы
Маулен Қанат Нұралиева Зағира Әкімқызы
Маулен Нұрсұлтан Нұралиева Зағира Әкімқызы
Урумбаев Медет Сагинтаев Нұралиева Зағира Әкімқызы

 

3 орын

Қатысушы Жетекшісі
Накипов Оспан Романқұлова Динара Советқызы
Абенова Назерке Нұралиева Зағира Әкімқызы

 

[свернуть]
Татулық - достықтың киелі бесігі

Бас жүлде

Қатысушы Жетекшісі
Пайзуллаева Гулфайруз Ибрагимова Рошангул Абдрахмановна
Ковнашаров Ерасыл Адилетович Бектемір Әсел Ғабиденқызы
Нұрдыбек Паризат Бектемір Әсел Ғабиденқызы
Әдепова Гүлназира Уразжанова Айнур

 

1 орын

Қатысушы Жетекшісі
Акимбаева Жібек Калиева Алия Маратовна
Бурашева Камила Калиева Алия Маратовна
Сабеков Ерасыл Калиева Алия Маратовна
Нурмағамбетова  Айым Калиева Алия Маратовна
Мажитов Еламан Калиева Алия Маратовна
Маратбеков   Мерей Калиева Алия Маратовна
Жәнібеков Нурдәулет Калиева Алия Маратовна
Женсенбай Надира Нурсапина Акмарал Муановна
Исақан Гүлім Шоданова Жанар Кенжебекқызы

 

2 орын

Қатысушы Жетекшісі
Даниярова Даяна Бекенова Панар Орымбековна
Боранбай Мирас Абдыбекова Асел Кырыкбаевна
Иржанова Айдана Сапарова Замира Мухтархановна

 

3 орын

Қатысушы Жетекшісі
Панаев Имран Торжанова Айгуль Дайыровна
Ниетқалиев Нұрбол Нұралиева Зағира Әкімқызы
Досманбетова Гүлдана Нұралиева Зағира Әкімқызы

 

[свернуть]
Болашақтың технологиясы

Бас жүлде

Қатысушы Жетекшісі
Исақан Гүлім Шоданова Жанар Кенжебекқызы
Калдарова Толганай Джусупбаевна Скабаева Асель Габиденовна

 

1 орын

Қатысушы Жетекшісі
Жанабаев Даниал Омирбекова Динара Шабденовна
Нұран Мирас Дулатханұлы Искакова Айнұр Нұрқасымқызы
Мырзаханов Есимхан Әбдәшім Нұрсұлу Ерұланқызы
Қалтай Нұрхализа Әбдәшім Нұрсұлу Ерұланқызы

 

2 орын

Қатысушы Жетекшісі
Макишев Чингиз Сапарова Замира Мухтархановна
Мамытова Наргиз Ораловна Омарова Индира

 

3 орын

Қатысушы Жетекшісі
Ерман Лаура Қасымбекова Кенже
Оспан Талғат Накипова Ляззат
Марат Бағдаулет Ерекеева Жанар
Марат Нұрдәулет Есекеева Жанар

 

[свернуть]
Орман жердің өкпесі

Бас жүлде

Қатысушы Жетекшісі
Жаканов Дамир Болатқанұлы Бектемір Әсел Ғабиденқызы

 

1 орын

Қатысушы Жетекшісі
Ирбатыр Дидар Қайратұлы Кажымуратов Эльдар Сандыбаевич
Каратаева Айдана Жасулановна Кажымуратов Эльдар Сандыбаевич
Хамидолла Нұрасыл Нурсапина Акмарал Муановна

 

2 орын

Қатысушы Жетекшісі
Айдарбекова Наргиза Атақожаева Камила
Құлжан Ақбота Атақожаева Камила
Раманқұлова Гүлназ Оразғали Нұрмағамбет Өмірзақұлы
Құрманғали Ерғали Айтөре Науат
Аубакирова Салтанат Айтөре Науат

 

3 орын

Қатысушы Жетекшісі
Асқаров Алмат Дүйсекова Ботагөз
Сұлтанғали Айнұр Дүйсекова Ботагөз
Нұрболқызы Алина Дүйсекова Ботагөз

 

[свернуть]
Суреттер сөйлейді

Бас жүлде

Қатысушы Жетекшісі
Амангелді Нұрай Қуатқызы Киясова Айдана Шомукызы
Есенбек Гүлназ Тажибаева Жанат
Әбутәліп Аяна Тажибаева Жанат
Базарбаева Гүлзина Нурсапина Акмарал Муановна
Токан Амина Нурсапина Акмарал Муановна
Нұрбай Дариға Нурсапина Акмарал Муановна
Калиева Сағыныш Нурсапина Акмарал Муановна
Рамазанова Данеля Калдарова Толганай Джусупбаевна
Саулебекова Аксадеп Калдарова Толганай Джусупбаевна
Сарқыт Арайлым Калдарова Толганай Джусупбаевна

 

1 орын

Қатысушы Жетекшісі
Мирамбекұлы Мансур Туребаева Айгул Мусагалиевна
Есимова Лана Бакирова Замира Жасыузаковна
Ерманова Алуа Ердосқызы Жомартова Камал Сатыбалдиновна
Нуриев Фархат Кутахунова Саламат
Мухамет Дамира Алпысбаева Анаргул Саяжановна
Түймебай Фатима Усентаева Клара Ибрагимовна
Тойбекқызы Гүлжаһан Ахметжанова Динара Туйтебаевна
Ашимова Сымбат Ахметжанова Динара Туйтебаевна
Лалазова Аружан Рамзановна Ракыбаева Жазира Жумабаевна
Берікбай Құралай Әбдәшім Нұрсұлу Ерұланқызы
Бүркіт Иса Әбдәшім Нұрсұлу Ерұланқызы
Нұрмамаед Юнус Әбдәшім Нұрсұлу Ерұланқызы
Нұрман Хансұлтан Тажибаева Жанат
Рахимберді Нұркелді Тажибаева Жанат
Ермекова Жанел Тажибаева Жанат
Асан Нұрболат Тажибаева Жанат
Әнес Нұрасыл Базарбаева Гүлзина
Оразханов Дамир Базарбаева Гүлзина
Ерғали Сабыржан Базарбаева Гүлзина
Келес Балауса Базарбаева Гүлзина
Төлеш Кәусар Базарбаева Гүлзина
Жақсылық Гүлнәзира Сембаева Күлайым
Кәдірбек Ұлағат Раушанова Гулшат Нурболатовна
Кәдір Іңкәр Раушанова Гулшат Нурболатовна
Мұхамбетнияз Жансезім Раушанова Гулшат Нурболатовна
Байғали Аружан Балтаева Бердеш
Жұмабек Айшуақ Жумабекова Арман Кайратовна

 

2 орын

Қатысушы Жетекшісі
Әлібиұлы Исмаил Туребаева Айгул Мусагалиевна
Дінасыл Баймұрат Туребаева Айгул Мусагалиевна
Кикпаева Ақнұр Туребаева Айгул Мусагалиевна
Асқарұлы Нұрдаулет Таскарина Карилгаш Аманжоловна
Тоғызбай Салтанат Абдуахатқызы Байболова Турсынай Сапаровна
Зеилбек Думан Сейітханұлы Байболова Турсынай Сапаровна
Зеилбек Дастан Сейітханұлы Байболова Турсынай Сапаровна
Асқар Дильназ Досжанова Бекзат Рыскулбековна
Бурханов Шадияр Ибрагимова Рошангул Абдрахмановна
Изизова Азиза Ибрагимова Рошангул Абдрахмановна
Ильяс Арсен Базарбаева Гүлзина
Өсербек Айсұлу Ергалиева Раушан Елеусізқызы
Тагабай Балауса Абсаматқызы Утегенова Нуржамал Саруаровна

 

3 орын

Қатысушы Жетекшісі
Торешов Нұрлан Садықұлы Нұрсадықова Майра Ерікқызы
Сарбаев Нұрәділет Орынбасарұлы Нұрсадықова Майра Ерікқызы

 

[свернуть]
Оқушының ғылыми жұмысы

Бас жүлде
Қатысушы Жетекшісі
Султанбекова Алия Талгатовна Токтарова Назигул Токанбековна
Темірбек Қарақат Арманбекқызы Сарсенғалиева Айнұр Аралбайқызы
Мұстахим Аружан Ғаділбекқызы Саламеденова Бекзада Ризабековна
Шакуова Анелья Мейрамқызы Кенбаева Жанымкул Саруаровна
Айдаржан Асанәлі Айдосұлы Мустафина Арайлым Асхадовна
Ержанұлы Алқар Мустафина Арайлым Асхадовна
Тергеусіз Аяулым Қанатқызы Туякбаева Мерует Егимбековна
Балғабек Шырын Сәкенқызы Сарсембаева Роза Адилжомартовна
Өмір Әмір Ғалымжанұлы Сарсембаева Роза Адилжомартовна
Сакенова Айдана Сакенқызы Наханова Гулим Умыркуловна
Амантаев Әділет Наханова Гулим Умыркуловна

 

1 орын

Қатысушы Жетекшісі
Абашева Саялы Қойшыбаева Жазира Тумакбаевна
Жанабаев Даниал Омирбекова Динара Шабденовна
Мейрамов Диас Калиева Гулдана Рузаевна
Джумалиев Диас Садыкова Риза Сериккалиевна
Тұрсын Нұркелді Бауыржанұлы Жақсылықбай Арна Болатқызы
Рахымбай Мейрамбек Мақсатұлы Жақсылықбай Арна Болатқызы
Аманжол Асанали Темирбаева Турсинай Хажмухаммедовна
Абилова Арайлым Темирбаева Турсинай Хажмухаммедовна
Темірбек Анора Муслимова Назгуль Амантаевна
Конуркульжинова Назира Ахметжанова Динара Туйтебаевна
Мажит Гаухар Ахметжанова Динара Туйтебаевна
Өмірғали Дана Ахметжанова Динара Туйтебаевна
Шынтемір   Айжан Сембаева Күлайым

 

2 орын

Қатысушы Жетекшісі
Абдугапаров Нурали Азанбекова Галия Арипбековна
Шегебаева Динара Балтабаевна Илялова Айгүл Муратовна
Қали Жансезім Сералиева Гулнар

 

3 орын

Қатысушы Жетекшісі
Раманқұлова Гүлназ Оразғали Нұрмағамбет Өмірзақұлы
Романқұлов Нұржан Оразғали Нұрмағамбет Өмірзақұлы
Айдарбекова Наргиза Атақожаева Камила
Құлжан Ақбота Атақожаева Камила
Қалымбетова Ақерке Маратовна Оразғали Нұрмағамбет Өмірзақұлы

 

[свернуть]
Өнерлі өрге жүзер

Бас жүлде

Қатысушы Жетекшісі
Ерсін Арайлым Ерсінқызы Агибаева Айгүл Әбдіәлімқызы
Әлімбек Жансүйген Ерханқызы Кожабекова Толкын Пилаловна
Мейрамбек Інжу Абдуллаева Күлшат
Мірәділ Зинат Султанбекова Лаззат Мырзабековна
Ибрагим Айсана Бостанбай Гүлдана
Сабыржан Гүлжанат Бостанбай Гүлдана
Қалибек Аружан Бостанбай Гүлдана
Алаш Ділда Алимбаева Мирамгуль Базарбаевна
Әлібеков Эльдар Жұлдыз Еңсебаева
Бөкейхан Мирас Жұлдыз Еңсебаева
Уақасов Бақдәулет Жұлдыз Еңсебаева

 

1 орын

Қатысушы Жетекшісі
Нұржау Гүлназым Тилеубекова Эльмира Анарбековна
Умирзак Ұлбеке Тилеубекова Эльмира Анарбековна
Әбдеш Дана Амангелдіқызы Кожабекова Толкын Пилаловна
Насырова Таиля Русулова Гулшат Абдукеримовна
Турганова Анжела Русулова ГулшатАбдукеримовна
Есимова Лана Сабирова Жамиля Ордабайқызы
Еспебаева Балжан Усентаева Клара Ибрагимовна
Арипбаева Нұрай Ахметжанова Динара Туйтебаевна
Еспебаева Балжан Усентаева Клара Ибрагимовна
Манап Мирас Бостанбай Гүлдана
Бейбітова Айда Утепова Гүлзира
Нүсіпбай Санжар Утепова Гүлзира
Уразбаев Жанибек Тузбаева Зауре
Рахымберді Шапағат Тузбаева Зауре
Алаш Ділда Алимбаева Мирамгуль Базарбаевна
Ордабай Аружан Сембаева Күлайым
Назар Айназ Садыкова Сания
Хаджиева Седа Садыкова Сания
Әлібек Айзере Садыкова Сания
Асхатқызы Айгерім Садыкова Сания
Жақсылық Нұрым Садыкова Сания
Куанышбаева Шахназ Садыкова Сания
Абдрахманова Марьям Садыкова Сания
Жақсылық Нұрбақыт Садыкова Сания
Танатар Айсулу Садыкова Сания
Мұратбек Назерке Садыкова Сания

 

2 орын

Қатысушы Жетекшісі
Қаиыртай Аяулым Берікқызы Ергалиева Раушан Елеусізқызы
Коканова Аружан Қалдыбекқызы Қозыкеева Гүлнұр Бекжасарқызы
Алимжан Перизат Сарабаева Халипа
Елубай Динара Қайратқызы Илялова Айгүл Муратовна
Кеншлык Ақнұр Сафина Венера Нурсултановна
Сқақова Жұлдыз Утепбергенова Гүлфариза Меңліханқызы
Аманжол Аягөз Утепбергенова Гүлфариза Меңліханқызы
Тюлепбергенова Аяжан Жигеровна Кайынбекова Карлыгаш Оспановна
Тұлғабай Арнат Досжанова Бекзат Рыскулбековна
Тлеухан Айша Болатбек Динара Болатбекқызы
Мергенбаева Махаббат Ахметжанова Динара Туйтебаевна
Максимов Зуфар Ибрагимова Рошангул Абдрахмановна
Алимова Адилина Рысмендиева Майгуль Тлеухановна

 

3 орын

Қатысушы Жетекшісі
Оралбек Айтөре Төлепова Ғалия
Асанов Мансұр Төлепова Ғалия
Бектібаева Анар Нұралиева Зағира

 

[свернуть]
Көркем жазу

Бас жүлде

Қатысушы Жетекшісі
Тастанбек Балсезім Тилеубекова Эльмира Анарбековна
Жора Ерұлан Раимкулова Айгерим Гылымовна
Қантбек Ақмарал Раимкулова Айгерим Гылымовна
Абдраим Нұрзада Раимкулова Айгерим Гылымовна
Мақсот Айару Берікқызы Тиржанова Жанерке Едигеевна

 

1 орын

Қатысушы Жетекшісі
Сұңғатқызы Інжу Айткалиева Жанар Бактыгалиевна
Оралбай Мадина Нұрсыланқызы Нұрсадықова Майра Ерікқызы
Қуат Аружан Абзалқызы Нұрсадықова Майра Ерікқызы
Аманжол Жанель Ерікқызы Нұрсадықова Майра Ерікқызы
Шукмет Дайана Азаматқызы Нұрсадықова Майра Ерікқызы
Тастанбек Мұхамеджан Колбаева Шолпан Жораевна
Мұрат Інжу Колбаева Шолпан Жораевна
Жора Айша Колбаева Шолпан Жораевна
Оразғали Самал Тынышбекқызы Турганбекова Акмарал Бердиевна
Дәуіт Дәурен Маменова Айман Рахимбаевна
Ізбасар Құралай Әбдәшім Нұрсұлу Ерұланқызы
Ердебай Сания Әбдәшім Нұрсұлу Ерұланқызы
Қайратәлі Зарина Әбдәшім Нұрсұлу Ерұланқызы
Өмірзақ Зарина Өмірзақ Зарина

 

2 орын

Қатысушы Жетекшісі
Темірханов Ерсін Азанбекова Галия Арипбековна
Шакарова Майра Берікқызы Илялова Айгүл Муратовна
Алиев Марлен Жаймова Айнур Тлеккабыловна
Кадралиев Тлек Жаймова Айнур Тлеккабыловна
Қалау Еркеназ Әбдәшім Нұрсұлу Ерұланқызы

 

3 орын

Қатысушы Жетекшісі
Талғатов Нұрбол Талғатұлы Смаилова Айгуль Кабидолдаевна
Бексұлтан Айзере Бекболатқызы Қыйлыбаева Бағила Орысбайқызы

 

[свернуть]
Мәнерлеп оқу

Бас жүлде

Қатысушы Жетекшісі
Пазыл Бақтияр Сәкенұлы Кажымуратов Эльдар Сандыбаевич
Дармен Альдона Орынбаева Раушан
Тлеубекова Лаура Маменова Айман Рахимбаевна
Советов Диас Маменова Айман Рахимбаевна
Махамбетов Тілекқабыл Касаева Бакитжамал Бакитжановна
Асқар Суфхат Садикова Майра Кабировна
Ерғали Қарақат Садикова Майра Кабировна
Жаналиева Жаннұр Садикова Майра Кабировна
Кужанова Жамиля Дусалимова Марико Кабировна

 

1 орын

Қатысушы Жетекшісі
Матвеева Дарья Жунусбекова Ботакоз Хабитовна
Қанат Зере Шалова Кулназым Дилдахановна
Искакова Наргиз Бахриденова Айнагуль Канашевна
Ерғалиқызы Пәриза Кайынбекова Карлыгаш Оспановна
Ілияс Аружан Нариманқызы Даулеталиева Сымбат Әлібекқызы
Тиышбай Мерей Мәдиқызы Даулеталиева Сымбат Әлібекқызы
Амирханова Аяжан Елюбекқызы Нұрсадықова Майра Ерікқызы
Сарбаев Нұрәділет Орынбасарұлы Нұрсадықова Майра Ерікқызы
Жумангалиева Әсел Дюсембаева Оразбике Бейсембіқызы
Жолаушыбай Мақсат Сафина Венера Нурсултановна
Нұрқасым Назерке Сафина Венера Нурсултановна
Арғынбай Зере Сафина Венера Нурсултановна
Қабыл Балзия Қайрошқызы Султанбекова Лаззат Мырзабековна
Бикет Айтұрлан Садикова Майра Кабировна
Гусманова Каракат Жаймова Айнур Тлеккабыловна
Сәлім Көркем Бекмулдина Мейрамгул Махсотовна
Аманжол Жандос Жаймова Айнур Тлеккабыловна
Өмірсеріков Ернар Сембаева Күлайым
Әбілмәжін Гүлім Атамбекова Алия Тоқтаровна

 

2 орын

Қатысушы Жетекшісі
Биржанова Адель Азанбекова Галия Арипбековна
Асхарбек Мәди Алмасұлы Нұрсадықова Майра Ерікқызы
Шөкеев Мұхаметали Дюсембаева Оразбике Бейсембіқызы
Ергазина Ақмаржан Сафина Венера Нурсултановна
Мамыртай Ақниет Сафина Венера Нурсултановна
Сербек Бекзат Токаева Нуртогуль Қыргызбаевна
Ақын Серік Токаева Нуртогуль Қыргызбаевна
Алтынбекұлы Нұрдәулет Сералиева Гулнар
Егенхан Ұлбосын Асқарқызы Акжигитова Сапаркул Сейлихановна
Бастарбек Шерхан Нұрғалымұлы Қожахметова Ақшолпан Абдуманаповна
Еркінбек Балғаным Кәрімжанқызы Қожахметова Ақшолпан Абдуманаповна
Ержанұлы Ерен Утегенова Нуржамал Саруаровна

 

3 орын

Қатысушы Жетекшісі
Қасымбекова Нурлан Ерман Камилла Арыстанбековна
Саматов Қанат Ерман Камилла Арыстанбековна
Каликова Надежда Ерман Камилла Арыстанбековна

 

[свернуть]

Қатысушылардың марапат қағаздарын жүктеп алу

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *