Close

Наурыз айындағы конкурстар нәтижесі

2019-2020 оқу жылының наурыз айында «Дарабоз» оқу орталығы ұйымдастырған Республикалық конкурстардың нәтижесі


Мұғалімдерге арналған конкурстар нәтижесі

 

Үздік сыныптан тыс іс – шара

Бас жүлде

Дуйсебаева Арайлым Аликызы

1 орын

Тусупбекова Майра Омаровна

Амирбекова Жанагуль Тулеуовна

2 орын

Дүйсекова Ботагөз Аскарқызы

Нурмышева Балжан Амиркызы

3 орын

Қоңырбаева Гүлмира Рәсілқызы

Аимова Жанат Ерманқызы

[свернуть]
Үздік сабақ жоспары

Бас жүлде

Ештаева Айжан Куракбаевана

Бекбосынов Эрик Маутханович

Малгаждаров Бауыржан Амангазиевич

Тоқтарбек Айдана Талғатқызы

1 орын

Рахимбаева Маржан Сагатовна

Бегайдарова Назгуль Серикбаевна

Байманасова Анара Асилбековна

Ажмухамбетова Алия Болатовна

Тоқтарбек Айдана Талғатқызы

2 орын

Махамбетоалиева Айнур

Нурманова Раушан

Алдабергенова Мунира

3 орын

Кортункова Екатерина Михайловна

Ерман Сабит Муратұлы

[свернуть]
Үздік ашық сабақ

Бас жүлде

Адильханова Нурслу Габдрахимовна

Кыдыкенова Аида Жардембековна

Искакова Перизат Рымбековна

Байчеркасс Көркем Айкыновна

Жамбулова Альмира Казлесовна

Кажиекберова Алмагуль Жунуспековна

Тусупбекова Майра Омаровна

Жоламанова Райса Жоламановна

Бертлеуова Рахила Хансултановна

1 орын

Шакаримова Санам Амановна

Ерғуатова Шолпан Орынбасаровна

Жалбызбайқызы Айсұлу

Утемуратова Мария Мусахановна

Абилкасенов Дидар Бейбитович

2 орын

Ташимова перизат Сериковна

Амиркулова Зейнеп Амировна

Тойбазаров Нурбек Жанатұлы

3 орын

Құлжанова Ақбота Маратқызы

Оразов Ғабит Самратұлы

[свернуть]
Үздік сабақ презентациясы

Бас жүлде

Жетесалиева Назгуль Жасулановна

Кажиекберова Алмагуль Жунуспековна

1 орын

Аубакиров Аскар Кудайбергенулы

Дуймбаева Гульшат Аманжоловна

2 орын

Нурманова Раушан

Нуралиева Загира Акимовна

3 орын

Ташимова перизат Сериковна

Амиркулова Зейнеп Амировна

Тойбазаров Нурбек Жанатұлы

[свернуть]

Оқушыларға арналған конкурстар нәтижесі

Көктем - жаңару мезгілі

Бас жүлде

Оқушы

Мұғалім

Қанатқызы Айзере Кусайнова Гулсара
Рауанқызы Нұрай Кусайнова Гулсара
Қабылқақ Жансая Кимадиева Ботагоз Советовна
Дильназ Қанатбекқызы Нурбол Токназаров
Амангелдиева Жансел Нурбол Токназаров
Балтабай Аружан Нурбол Токназаров
Ерімбетов Ермұхаммет Нурбол Токназаров
Амангелдиев Заңғар Нурбол Токназаров
Бақыт Жасұлан Сундетбаева Оразгүл Ибрайымовна
Ұзақбай  Аружан Абилдаева Гүлжайна Кажденбекқызы
Əмірғали Салтанат Абилдаева Гүлжайна Кажденбекқызы
Жақыпбеков Нұрлыбек Абилдаева Гүлжайна Кажденбекқызы
Қалдыбек Бексұлтан Абилдаева Гүлжайна Кажденбекқызы

 

1 орын

Оқушы

Мұғалім

Сәрсен Мәди Кусаинова Айнара Жанатбековна
Уразбек Райиана Султанова Гульбану Абдирешовна
Алихан Аяжан Султанова Гульбану Абдирешовна
Мекерова Елизавета Каримова Алия Сериковна
Өмірбек Инабат Қапарова Шырын Мамашайқызы
Таңатар Аяла Русланқызы Қапарова Шырын Мамашайқызы
Ерікбай Аңсар Еркінұлы Қапарова Шырын Мамашайқызы
Серік Ердос Жанұзақова Шырын Аязбайқызы
Мейманқұл Балауса Жанұзақова Шырын Аязбайқызы
Аманкелдіқызы Хиуаз Бисенгалиева Жайнагул
Зайдоллаева Жаннұр Бисенгалиева Жайнагул
Аманкелдіқызы Ұлжан Бисенгалиева Жайнагул
Ұшқанбай Қамажай Бисенгалиева Жайнагул
Зайдоллаева Жаннұр Бисенгалиева Жайнагул
Сұлтанғали  Алина Бисенгалиева Жайнагул
Батырхан Гүлсезім Бисенгалиева Жайнагул
Жұмахан Мадина Бисенгалиева Жайнагул
Мәмпеш Әмина Бисенгалиева Жайнагул
Келдібайқызы Еркеназ Бисенгалиева Жайнагул
Айтбайұлы  Ізбасар Бисенгалиева Жайнагул
Қойшығұл Олжас Бисенгалиева Жайнагул
Сәрсенғали Бақдәулет Бисенгалиева Жайнагул
Досжан Айзере Бисенгалиева Жайнагул
Мамыр Дәулет Бисенгалиева Жайнагул
Әнетқызы Ақбілек Бисенгалиева Жайнагул
Ерғали Бек Бисенгалиева Жайнагул
Амандос Бибінұр Бисенгалиева Жайнагул
Қанат Жаннұр Бисенгалиева Жайнагул
Кәкімжан Кәусар Бисенгалиева Жайнагул
Дюсенғали Ернұр Бисенгалиева Жайнагул
Жолдасқали Іңкәр Бисенгалиева Жайнагул
Ермек Естай Бисенгалиева Жайнагул
Ғаниұлы Аңсар Бисенгалиева Жайнагул
Қайролла Мадина Тұрлыбаев Үсен Жақсылықұлы
Дүйсехан Айзере Тұрлыбаев Үсен Жақсылықұлы
Жанқабыл Гүлдәурен Тұрлыбаев Үсен Жақсылықұлы
Раушан Аяжан Тұрлыбаев Үсен Жақсылықұлы
Сейілбекова  Аружан Абилдаева Гүлжайна Кажденбекқызы
 Сейілбекова Баян Абилдаева Гүлжайна Кажденбекқызы
 Тажибаева  Азиза Абилдаева Гүлжайна Кажденбекқызы
 Талғатбек  Сұлухан Абилдаева Гүлжайна Кажденбекқызы

 

 

2 орын

Оқушы

Мұғалім

Қызылбай Айшат Талғатқызы Қапарова Шырын Мамашайқызы
Нұрлан Алинұр Маратұлы Қапарова Шырын Мамашайқызы
Мералиева Айкүміс Қапарова Шырын Мамашайқызы
Маратов Абзал Бисенгалиева Жайнагул
Ерболұлы Ілияс Бисенгалиева Жайнагул
Әндібаева Ақгүл Бисенгалиева Жайнагул
Жылқыбаева Ақерке Бисенгалиева Жайнагул
Жолдас Данабек Бисенгалиева Жайнагул
Өмірбекқызы Шаттық Бисенгалиева Жайнагул
Тобыш Айкөркем Бисенгалиева Жайнагул
Әбдіхалық Айкөркем Бисенгалиева Жайнагул
Жұмажан Бекжан Бисенгалиева Жайнагул
Инус Назерке Бисенгалиева Жайнагул
Инус Нұрислам Бисенгалиева Жайнагул
Бөрібай Мөлдір Бисенгалиева Жайнагул
Амандос Әлішер Бисенгалиева Жайнагул
Сисенбай Сая Бисенгалиева Жайнагул

 

3 орын

Оқушы

Мұғалім

Сайлауова Ақниет Әбдірахым Назерке Ерназарқызы
Сақтапбергенова Айжан Әбдірахым Назерке Ерназарқызы
Сұлтанбекова Айдана Әбдірахым Назерке Ерназарқызы
Сланова Назым Әбдірахым Назерке Ерназарқызы
Төлегенқызы Айша Әбдірахым Назерке Ерназарқызы

 

[свернуть]
Әз Наурыз — әппақ пейіл! (Ұлыстың Ұлы күні)

Бас жүлде

Оқушы

Мұғалім

Бодаухан Алихан Медетұлы Дуйсебаева Арайлым Аликызы
Жанаш Сабыржан Касаева Бакитжамал Бакитжановна
Жүніс Шұғыла Маратқызы Алтын
Садық Айдана Тұрлыбаев Үсен Жақсылықұлы
Толыбаева Айгүл Тұрлыбаев Үсен Жақсылықұлы
Орынбай Ұлдана Тұрлыбаев Үсен Жақсылықұлы
Жақсылық Ерназар Тұрлыбаев Үсен Жақсылықұлы
Сейфуллақызы Кәусар Батенова Бағдагүл Джамбуловна
Арман Сәкен Абишова Жанна
Джуванияз Набира Сундетбаева Оразгүл Ибрайымовна

 

1 орын

Оқушы

Мұғалім

Судаков Руслан Маратович Абилкадирова Асем Сеиыловна
Кадиров Ақжурек Ғалымович Рахимбаева Маржан Сагатовна
Хамидолла Әбіш  Жүсіпұлы Кенжебаева Молдир Галдыргереевна
Зауалмахан Нұрсұлтан Асылханұлы Абзалбеков Асылхан Зауалмаханұлы
Қаби Қайсар Бисенгалиева Жайнагул
Қаби Нұрасыл Бисенгалиева Жайнагул
Қабиева Айым Бисенгалиева Жайнагул
Қабиева Нұршат Бисенгалиева Жайнагул
Тұрсынбай  Жұлдызай Бисенгалиева Жайнагул
Тұрсынбай Бауыржан Бисенгалиева Жайнагул
Бауыржанқызы Марта Бисенгалиева Жайнагул
Қоныскерей Нұртілек Бисенгалиева Жайнагул
Жолдас Ислам Бисенгалиева Жайнагул
Акситов Оразали Оспанова Салтанат Хайрущевна
 Қанатқызы Раулан Оспанова Салтанат Хайрущевна
Таупик Асылай Бисенгалиева Жайнагул
Таупик Асылан Бисенгалиева Жайнагул
Саланбаев Тілекқабыл Бисенгалиева Жайнагул
Қойшығұлова Қарлығаш Бисенгалиева Жайнагул
Жұмабек Айдана Бисенгалиева Жайнагул
Сатыбалды Рамазан Бисенгалиева Жайнагул
Идеят Бекарыс Оспанова Салтанат Хайрущевна
Өтегенова Нұрсұлу Әбдірахым Назерке Ерназарқызы
Сайлауова Ақниет Әбдірахым Назерке Ерназарқызы
Сақтапбергенова Айжан Әбдірахым Назерке Ерназарқызы
Сұлтанбекова Айдана Әбдірахым Назерке Ерназарқызы
Сланова Назым Әбдірахым Назерке Ерназарқызы
Төлегенқызы Айша Әбдірахым Назерке Ерназарқызы
Тулешбаева Аружан Әбдірахым Назерке Ерназарқызы
Урумбасар Перизат Әбдірахым Назерке Ерназарқызы
Сапар Динара Әбдірахым Назерке Ерназарқызы
Бердалы Асылзат Әбдірахым Назерке Ерназарқызы
Абиева Асель Әбдірахым Назерке Ерназарқызы
Дінісламова Жасмина Әбдірахым Назерке Ерназарқызы
Күздеубаева Құндыз Әбдірахым Назерке Ерназарқызы
Жәнібек Нұрай Әбдірахым Назерке Ерназарқызы

 

2 орын

Оқушы

Мұғалім

 Серік Айару Оспанова Салтанат Хайрущевна
Құсманов Мирас Айбекұлы Каирдолдина Гульфайра Нургуметовна
Тұрсынбай Бексұлтан Бисенгалиева Жайнагул
Жалғасова Жұлдыз Бисенгалиева Жайнагул
Мақсот Бақберген Бисенгалиева Жайнагул
Мәтжан Ақтілек Бисенгалиева Жайнагул
Қаракесов Айбек Бисенгалиева Жайнагул
Өтенәлі Мәншүк Әбдірахым Назерке Ерназарқызы
Тоқмағанбет Арайлым Әбдірахым Назерке Ерназарқызы
Мырзақан Нұрасыл Әбдірахым Назерке Ерназарқызы
Абдиева асель Әбдірахым Назерке Ерназарқызы

 

3 орын

Оқушы

Мұғалім

Абжаев Нұрболсын Әбдірахым Назерке Ерназарқызы
Абзал Аружан Әбдірахым Назерке Ерназарқызы
Али Ақерке Әбдірахым Назерке Ерназарқызы
Алтынбекқызы Аймира Әбдірахым Назерке Ерназарқызы
Аман Диана Әбдірахым Назерке Ерназарқызы
Амирбек Жұлдызай Әбдірахым Назерке Ерназарқызы
Атабекова Аружан Әбдірахым Назерке Ерназарқызы
Байқос Құралай Әбдірахым Назерке Ерназарқызы
Әбдукәрім Дана Әбдірахым Назерке Ерназарқызы
Әбенова Назылы Әбдірахым Назерке Ерназарқызы

[свернуть]
Ауылдың көркі — киіз үй

Бас жүлде

Оқушы

Мұғалім

Сәуірбай Аманбек Касаева Бакитжамал Бакитжановна
Алпамысова Дамира Әбдірахым Назерке Ерназарқызы
Аязбекқызы Нұрай Әбдірахым Назерке Ерназарқызы
Әбдірахманова Шұғыла Әбдірахым Назерке Ерназарқызы
Базарбекоа Дильназ Әбдірахым Назерке Ерназарқызы
Алдабергенова  Гүлсезім Абилдаева Гүлжайна Кажденбекқызы
Аманқос  Айшолпан Абилдаева Гүлжайна Кажденбекқызы
Ахметова  Аружан Абилдаева Гүлжайна Кажденбекқызы
Әбілда  Қызжібек Абилдаева Гүлжайна Кажденбекқызы
Әуесбай  Қарлығаш Абилдаева Гүлжайна Кажденбекқызы
Бахытова  Маржан Абилдаева Гүлжайна Кажденбекқызы
Егізбаева Гүлжанат Абилдаева Гүлжайна Кажденбекқызы
Ерқаусова  Нұржамал Абилдаева Гүлжайна Кажденбекқызы
Ермаханқызы  Земфира Абилдаева Гүлжайна Кажденбекқызы

 

1 орын

Оқушы

Мұғалім

Жақсылық Ерназар Тұрлыбаев Үсен Жақсылықұлы
Болатбекова Аружан Әбдірахым Назерке Ерназарқызы
Бердірахым Нұржамал Әбдірахым Назерке Ерназарқызы
Дауренбекова Сымбат Әбдірахым Назерке Ерназарқызы
Дутбай Ақнұр Әбдірахым Назерке Ерназарқызы

 

2 орын

Оқушы

Мұғалім

Қосбаева Нұрай Касаева Бакитжамал Бакитжановна
Қыпшақбай Салтанат Әбдірахым Назерке Ерназарқызы
Махмутова Айнұр Әбдірахым Назерке Ерназарқызы
Маханбет Зауренай Әбдірахым Назерке Ерназарқызы
Мархабай Наргиз Әбдірахым Назерке Ерназарқызы
Маратова Ақжүніс Әбдірахым Назерке Ерназарқызы
Мұратова Алина Әбдірахым Назерке Ерназарқызы
Өксікбай Гүлфайруз Әбдірахым Назерке Ерназарқызы
Жақсылық  Жұлдызай Абилдаева Гүлжайна Кажденбекқызы
 Жанарал  Аружан Абилдаева Гүлжайна Кажденбекқызы
Жұмабек  Ақжүніс Абилдаева Гүлжайна Кажденбекқызы
Көмекбай  Нуриза Абилдаева Гүлжайна Кажденбекқызы
Қази  Гүлжайна Абилдаева Гүлжайна Кажденбекқызы
 Қанат  Дариға Абилдаева Гүлжайна Кажденбекқызы
Құдайбергенова  Асылзат Абилдаева Гүлжайна Кажденбекқызы

 

3 орын

Оқушы

Мұғалім

Ташимбетова Назерке Абайқызы Ташимбетова Перизат Сериковна
Есқалиева Арай Әбдірахым Назерке Ерназарқызы
Қуаныш Нұрай Әбдірахым Назерке Ерназарқызы
Қуандықова Әйгерім Әбдірахым Назерке Ерназарқызы

[свернуть]
Әзілің жарасса… (1 сәуір — күлкі күні)

Бас жүлде

Оқушы

Мұғалім

Мұқанов Ринат Касаева Бакитжамал Бакитжановна
Нұрберген Ердал Ерболатұлы Нұрбергенова Альбина Серікқызы
Бәкір Жадыра Әбдірахым Назерке Ерназарқызы
Ержанова Азиза Әбдірахым Назерке Ерназарқызы
Қозбергенов Ислам Әбдірахым Назерке Ерназарқызы
Қайықбаев Айдос Әбдірахым Назерке Ерназарқызы
Қалназар Зейнарап Әбдірахым Назерке Ерназарқызы
Ілесова Назерке Әбдірахым Назерке Ерназарқызы
Қалыбек Наргиз Әбдірахым Назерке Ерназарқызы
Даулет Назерке Әбдірахым Назерке Ерназарқызы
Алпысбай Заманбек Әбдірахым Назерке Ерназарқызы
Жәнібек Нұрай Әбдірахым Назерке Ерназарқызы
Сағидулла  Дильназ Абилдаева Гүлжайна Кажденбекқызы
 Сапарбек  Әлия Абилдаева Гүлжайна Кажденбекқызы

 

1 орын

Оқушы

Мұғалім

 Қанатқызы Раулан Оспанова Салтанат Хайрущевна
 Серік Айару Оспанова Салтанат Хайрущевна
Қуанышбай  Асылжан Абилдаева Гүлжайна Кажденбекқызы
 Марлесова  Жансая Абилдаева Гүлжайна Кажденбекқызы
 Мұқсын  Аяжан Абилдаева Гүлжайна Кажденбекқызы
 Сабырбай  Аружан Абилдаева Гүлжайна Кажденбекқызы

 

2 орын

Оқушы

Мұғалім

Болатова Сымбат Касаева Бакитжамал Бакитжановна
Махмутова Айнұр Әбдірахым Назерке Ерназарқызы
Маханбет Зауренай Әбдірахым Назерке Ерназарқызы
Мархабай Наргиз Әбдірахым Назерке Ерназарқызы
Маратова Ақжүніс Әбдірахым Назерке Ерназарқызы
Мұратова Алина Әбдірахым Назерке Ерназарқызы
Өксікбай Гүлфайруз Әбдірахым Назерке Ерназарқызы
Өтегенова Нұрсұлу Әбдірахым Назерке Ерназарқызы
Махмутова Айнұр Әбдірахым Назерке Ерназарқызы

 

3 орын

Оқушы

Мұғалім

Алпамысова Дамира Әбдірахым Назерке Ерназарқызы
Аязбекқызы Нұрай Әбдірахым Назерке Ерназарқызы
Әбдірахманова Шұғыла Әбдірахым Назерке Ерназарқызы
Базарбекоа Дильназ Әбдірахым Назерке Ерназарқызы
Болатбекова Аружан Әбдірахым Назерке Ерназарқызы
Бердірахым Нұржамал Әбдірахым Назерке Ерназарқызы
Дауренбекова Сымбат Әбдірахым Назерке Ерназарқызы
Дутбай Ақнұр Әбдірахым Назерке Ерназарқызы
Есқалиева Арай Әбдірахым Назерке Ерназарқызы
Қуаныш Нұрай Әбдірахым Назерке Ерназарқызы
Қуандықова Әйгерім Әбдірахым Назерке Ерназарқызы
Қыпшақбай Салтанат Әбдірахым Назерке Ерназарқызы

[свернуть]
Мамандығым — үмітім

Бас жүлде

Оқушы

Мұғалім

Бодаухан Жансая Медетқызы Дуйсебаева Арайлым Аликызы
Сагдатова Камила Марат Толқын Маратқызы
Ганиев Али Русланұлы Нұрбергенова Альбина Серікқызы
Сыдық Аяжан Тұрлыбаев Үсен Жақсылықұлы
Жақсылық Ерназар Тұрлыбаев Үсен Жақсылықұлы
Тасберген Батырхан Абилдаева Гүлжайна Кажденбекқызы
Ұзақ Асылзат Абилдаева Гүлжайна Кажденбекқызы

 

1 орын

Оқушы

Мұғалім

Боранбай Аружан Әбдірахым Назерке Ерназарқызы
Демес Самал Әбдірахым Назерке Ерназарқызы
Мақсат Айкерим Әбдірахым Назерке Ерназарқызы
Берік Аружан Әбдірахым Назерке Ерназарқызы
Болат Аружан Әбдірахым Назерке Ерназарқызы
Кенесбаева Айзат Әбдірахым Назерке Ерназарқызы
Жалғас Аружан Әбдірахым Назерке Ерназарқызы
Наурет Нұрай Әбдірахым Назерке Ерназарқызы

 

2 орын

Оқушы

Мұғалім

Сапарбек Бибігүл Әбдірахым Назерке Ерназарқызы
Қуаныш Шаттық Әбдірахым Назерке Ерназарқызы
Бәкір Жадыра Әбдірахым Назерке Ерназарқызы
Ержанова Азиза Әбдірахым Назерке Ерназарқызы
Күнтуов Нұрəлі Абилдаева Гүлжайна Кажденбекқызы
Нұрмағанбет Мағжан Абилдаева Гүлжайна Кажденбекқызы
Рысбеков Нұрлыбек Абилдаева Гүлжайна Кажденбекқызы
Орынбаев Алтынбек Абилдаева Гүлжайна Кажденбекқызы

 

3 орын

Оқушы

Мұғалім

Қозбергенов Ислам Әбдірахым Назерке Ерназарқызы
Қайықбаев Айдос Әбдірахым Назерке Ерназарқызы
Қалназар Зейнарап Әбдірахым Назерке Ерназарқызы
Ілесова Назерке Әбдірахым Назерке Ерназарқызы
Қалыбек Наргиз Әбдірахым Назерке Ерназарқызы
Мажитов Тоқтар Абилдаева Гүлжайна Кажденбекқызы
Назарбек Алмат Абилдаева Гүлжайна Кажденбекқызы
Тəуекел Ақерке Абилдаева Гүлжайна Кажденбекқызы
Абайхан Гүлімхан Абилдаева Гүлжайна Кажденбекқызы
Ғалымжанұлы Бауыржан Абилдаева Гүлжайна Кажденбекқызы
Жүсіпова Маржан Абилдаева Гүлжайна Кажденбекқызы
Оңдасын Аслан Абилдаева Гүлжайна Кажденбекқызы
Серегин Денис Абилдаева Гүлжайна Кажденбекқызы

[свернуть]
Суреттер сөйлейді

Бас жүлде

Оқушы

Мұғалім

Абылай Аделья Ақарысқызы Батырбекова Баян
Абдеметова Майра Ерназарова Рыскул Анасратдиновна
Рымбек Қарақат Мизамбаева Кульзия Рахымбековна
Избасарова Асия Сапарова Гульжайнат Муратовна
Рымқұл Кәусар Мизамбаева Кульзия Рахымбековна
Жолдасбек Үммiгүлсiм Руханова Гульбану Қуанышбекқызы
Ниязбекова Ақбота Төлбас Марина
Аманжолова Аниза Төлбас Марина
Тұрдыбай Тоғжан Төлбас Марина
Көшкінбек Дарина  Қалдыбекқызы Нурсейтова Мубархан Жолшыбековна
Қайшыбек Айшат Қанатбекқызы Нурсейтова Мубархан Жолшыбековна
Кабылбаева Лола Эркиновна Нурсейтова Мубархан Жолшыбековна

 

1 орын

Оқушы

Мұғалім

Абулхайрова Диана Токенова Жулдыз Жомартовна
Мухтаров Қуаныш Талғатұлы Айдарханова Карлагаш Муратовна
Сүлеймен Нұркелді Дүйсембекұлы Айдарханова Карлагаш Муратовна
Адилсейт Ислам Нұрланұлы Айдарханова Карлагаш Муратовна
Азатұлы Әлинұр Айдарханова Карлагаш Муратовна
Кисаев Алихан Камалбекович Айдарханова Карлагаш Муратовна
Қосет Сұлтанбек Қахарұлы Айдарханова Карлагаш Муратовна
Бөленғазы Оразмұхамед Мәжитұлы Айдарханова Карлагаш Муратовна
Бөленғазы Оразмұхамед Мәжитұлы Айдарханова Карлагаш Муратовна
Сатыбалды Балауса Қайратқызы Айдарханова Карлагаш Муратовна
Жайнамаз Назерке Султанова Гульбану Абдирешовна
Кенжебекқызы Әсел Кенжебаева Молдир Галдыргереевна
Нұрболат Інжу Сағынқызы Кенжебаева Молдир Галдыргереевна
Хасен Аян Сегизбаева Гульназ
Бисенбаев Бекет Сегизбаева Гульназ
Әбдіхалық Айкөркем Бисенгалиева Жайнагул
Талғат Нұрәділ Бисенгалиева Жайнагул
Қанат Жаннұр Бисенгалиева Жайнагул
Жалғасова Ұлжан Бисенгалиева Жайнагул
Зинетолла Арсен Бисенгалиева Жайнагул
Әбдіхалық Айкөркем Бисенгалиева Жайнагул
Ермек Бекзат Бисенгалиева Жайнагул
Ермек Ханшайым Бисенгалиева Жайнагул
Ааалуадинов Айдын Бисенгалиева Жайнагул
Болатқызы Ханзада Бисенгалиева Жайнагул
Талғат Нұрсая Бисенгалиева Жайнагул
Серікбай Адия Бейсенова Жулдыз Болатовна
Біржанқызы Ләйлә Калиева Гулим Айтмухамедовна
Арланбек Аруна Әміралиева Назира
 Сару Ару Оспанова Салтанат Хайрущевна

 

2 орын

Оқушы

Мұғалім

Балтабай Сұлтанәлі Еламанұлы Сакимова Салтанат Омуртаевна
Аралбекова Айша Кусайнова Гулсара
Төлегенова Жансұлу Кусайнова Гулсара
Әбсемет Ханшайым Жалбызбайқызы Айсұлу
Шахман Сәния Нұрланқызы Мұқаметкәрімова Назерке
Оразкелді Қалқаман Жанасбаева Әсел Жиренбайқызы
Өскенбай Айша Жанасбаева Әсел Жиренбайқызы
Алматқызы Ұлданай Жанасбаева Әсел Жиренбайқызы
Әліпбай Мұхаммед Жанасбаева Әсел Жиренбайқызы
Әліпбай Құдірет Жанасбаева Әсел Жиренбайқызы
Өтеген Гүлім Жанасбаева Әсел Жиренбайқызы
Төлепберген Мирас Жанасбаева Әсел Жиренбайқызы
Ермұрат Нұрғиса Жанасбаева Әсел Жиренбайқызы
Оразкелді Нұрсила Жанасбаева Әсел Жиренбайқызы
Мәукен Қыдырәлі Болатбекұлы Дуйсебаева Арайлым Аликызы
Бақыт Алинұр Салимова Жамал
Жасұланқызы Нүрсәт Байысбаева Меруерт
Ахмұхан Арлан Кенжебаева Молдир Галдыргереевна
Манасқызы Аружан Кенжебаева Молдир Галдыргереевна
Айқынқызы Айназым Мендашева Актоты Салахатдиновна
Әділ Назерке Мендашева Актоты Салахатдиновна
Қайрат Дамир Жанұзақова Шырын Аязбайқызы
Жүгібай Алмас Жанұзақова Шырын Аязбайқызы
Айса Бегімай Бисенгалиева Жайнагул
Сисенбай Сая Бисенгалиева Жайнагул
Айса Бекнұр Бисенгалиева Жайнагул
Ермек Бекзат Бисенгалиева Жайнагул
Досымов Ұлан Бисенгалиева Жайнагул
Бағытжанұлы Бексұлтан Бисенгалиева Жайнагул
Жәрдемғали Алпамыс Бисенгалиева Жайнагул
Қойшыбек Дамир Бисенгалиева Жайнагул
Досжан Нұрсая Бисенгалиева Жайнагул
Бекболатқызы Алуа Бисенгалиева Жайнагул
Базарбаева Асел Бисенгалиева Жайнагул
Дурдыклыч Аружан Бисенгалиева Жайнагул
Үсен  Медина Бисенгалиева Жайнагул
Марат  Алихан Бисенгалиева Жайнагул
Ибраим Айкөркем Бисенгалиева Жайнагул
Төреғожа  Айбибі Бисенгалиева Жайнагул
Жалғас Ханшайым Бисенгалиева Жайнагул
Әбдіхалық Еңлік Бисенгалиева Жайнагул
Жолдасқали Дарьяна Бисенгалиева Жайнагул
Тұрдыклыч Нұрәділ Бисенгалиева Жайнагул
Маратқызы Нұрай Бисенгалиева Жайнагул
Таумашова Нұрбақыт Бисенгалиева Жайнагул
Берік Ақсезім Бисенгалиева Жайнагул
Даулбай Ақнұр Бисенгалиева Жайнагул
Нұрғалымұлы Иманғали Бисенгалиева Жайнагул
Нұрғалымқызы Асылалтын Бисенгалиева Жайнагул
Дүйсехан Айзере Тұрлыбаев Үсен Жақсылықұлы
Жанқабыл Гүлдәурен Тұрлыбаев Үсен Жақсылықұлы
Қошакен Ақнұр Тұрлыбаев Үсен Жақсылықұлы
Бейсенбай Айгерім Тұрлыбаев Үсен Жақсылықұлы
Қошакен Зейнеп Тұрлыбаев Үсен Жақсылықұлы
Қошакен Ақнұр Тұрлыбаев Үсен Жақсылықұлы
Мырзақан Нұрасыл Әбдірахым Назерке Ерназарқызы
Абдиева асель Әбдірахым Назерке Ерназарқызы
Бақбергенов Руслан Әбдірахым Назерке Ерназарқызы
Әмірбек Жұлдызай Әбдірахым Назерке Ерназарқызы

 

3 орын

Оқушы

Мұғалім

Нұрқасым Мұхамедәлі Жанасбаева Әсел Жиренбайқызы
Әуелхан Жақсылық Жанасбаева Әсел Жиренбайқызы
Құрманбек Думан Жанасбаева Әсел Жиренбайқызы
Бөлеген Нұрдаует Жанасбаева Әсел Жиренбайқызы
Сағындық Айсана Болатқызы Камзабекова Асемкул Жакатаевна
Әліпбай Аминағзам Жанасбаева Әсел Жиренбайқызы
Үсенбек Рәмина Жанасбаева Әсел Жиренбайқызы
Нұрқасым Еңлік Жанасбаева Әсел Жиренбайқызы
Нұрқасым Қорлан Жанасбаева Әсел Жиренбайқызы
Әуелхан Жансерік Жанасбаева Әсел Жиренбайқызы
Арыстанбек Асылжан Жанасбаева Әсел Жиренбайқызы
Әліпбай Намазхан Жанасбаева Әсел Жиренбайқызы
Бөлеген Талшын Абдраева Айнур Курбановна
Үсенбек Айбек Жанасбаева Әсел Жиренбайқызы
Ахметова Камила Әбдірахым Назерке Ерназарқызы
Нұрланқызы Адинұр Әбдірахым Назерке Ерназарқызы
Сапар Динара Әбдірахым Назерке Ерназарқызы
Бердалы Асылзат Әбдірахым Назерке Ерназарқызы
Абиева Асель Әбдірахым Назерке Ерназарқызы
Дінісламова Жасмина Әбдірахым Назерке Ерназарқызы
Күздеубаева Құндыз Әбдірахым Назерке Ерназарқызы
Өтенәлі Мәншүк Әбдірахым Назерке Ерназарқызы

[свернуть]
Оқушының ғылыми жұмысы

Бас жүлде

Оқушы

Мұғалім

Кудрявцева Софья Альжанова Танагул Жанайдаровна
Сағидолла Дильназ Болатбекқызы Изтурганова Акпатша Аргыновна
Құлбай Сүйрік Қуанышқызы Изтурганова Акпатша Аргыновна
Жагаслан Бекболат Бакжанова Гулназым Шайменовна
Бейбитова Лаура Бакжанова Гулназым Шайменовна
Акимниязова Амина Тұрлыбаев Үсен Жақсылықұлы
Акситов Оразали Оспанова Салтанат Хайрущевна
Абайханова Аяжан Раисова Бақытжан  Мұқтарханқызы
Жолкелдиева  Динара Абилдаева Гүлжайна Кажденбекқызы
Кушекбай Наргиз Абилдаева Гүлжайна Кажденбекқызы
Қаналы  Жанерке Абилдаева Гүлжайна Кажденбекқызы
Қартбай  Әдемі Абилдаева Гүлжайна Кажденбекқызы

 

1 орын

Оқушы

Мұғалім

Ашкенов Алишер Мейрамович Сакимова Салтанат Омуртаевна
Амантай Айзере Айдынқызы Амирбекова Жанагуль Тулеуовна
Ерғали Рания Жалбызбайқызы Айсұлу
Бөкенбай Айсель Жалбызбайқызы Айсұлу
Юсупалиева Зебиниса Розметова Дилфуза Отепбергеновна
Мамырова Согдиана Шакаримова Санам Амановна
Хабибулина Дарья Никитина Айгерем Анатольевна
Абдувахапов Нурмухаммад Нурушева Туйгун Хакимовна
Вафина Лиля Маратовна Альбекова Жазира Сайлаубековна
Құдайберген Әсел Абилдаева Гүлжайна Кажденбекқызы
Мәлікова  Ақерке Абилдаева Гүлжайна Кажденбекқызы

 

2 орын

Оқушы

Мұғалім

Мирзахон Абдуллах Сайдуганиева Назакат Хасановна
Арипова Мунира Абдраманова Саодат Тахировна
Уәли Гүлназым Сармолдиева Сауле Сериковна
Тұрғанбаева Ханзия Сармолдиева Сауле Сериковна
Умиралиева Сабира Тұрлыбаев Үсен Жақсылықұлы
Сапарбек Бибігүл Әбдірахым Назерке Ерназарқызы
Қуаныш Шаттық Әбдірахым Назерке Ерназарқызы
Бәкір Жадыра Әбдірахым Назерке Ерназарқызы

 

3 орын

Оқушы

Мұғалім

Әбдукәрім Дана Әбдірахым Назерке Ерназарқызы
Әбенова Назылы Әбдірахым Назерке Ерназарқызы
Жидебай Маржан Әбдірахым Назерке Ерназарқызы
Абжаев Нұрболсын Әбдірахым Назерке Ерназарқызы
Абзал Аружан Әбдірахым Назерке Ерназарқызы
Абжаев Нұрболсын Әбдірахым Назерке Ерназарқызы

[свернуть]
Өнерлі өрге жүзер

Бас жүлде

Оқушы

Мұғалім

Тұрсұнова Нұрай Курманбаева Гульмира Амирбековна
Урзаканова Даяна Курманбаева Гульмира Амирбековна
Оралгазина Жанерке Курманбаева Гульмира Амирбековна
Айтпек Аяулым Мейрамбекқызы Казенова Самал Серикбаевна
Алдан Толғанай Ержанова Арай Аманбаевна
«Асыл » би тобы Токенова Жанар Сагидоллаевна
Ғабиден Мирас Бақтыбекұлы Нуркеева Гылымкуль Жумахасовна
Спабеков Рахымжан Еркінбекұлы Нуркеева Гылымкуль Жумахасовна
Әубәкір Ақжол Ердосұлы Нуркеева Гылымкуль Жумахасовна
Данияр Даяна Өмірғалиқызы Нуркеева Гылымкуль Жумахасовна
Абдылдаева Аида Махамбеткеримова Индира Бодаубековна
Ескелді Таңшолпан Дәрменбаева Гүлмария Үсіпбекқызы
Сейтқасым Шұғыла Қарабаева Гүлмира Шырхановна
Болат Сағынбек Нурмаганбетов Абылай Жамбылбаевич
Жалғасбай Әділет Нурмаганбетов Абылай Жамбылбаевич
Рауанов Әділжан Нурмаганбетов Абылай Жамбылбаевич
Орынбасар Инабат Нурмаганбетов Абылай Жамбылбаевич
Әбдіраш Баһадүр Нурмаганбетов Абылай Жамбылбаевич
Башимов Адильжан Нурмаганбетов Абылай Жамбылбаевич
Сериков Ердаулет Нурмаганбетов Абылай Жамбылбаевич
Әділ Ақдаулет Нурмаганбетов Абылай Жамбылбаевич
Мамбет Шыңғыс Нурмаганбетов Абылай Жамбылбаевич
Кабдулов Миржан Нурмаганбетов Абылай Жамбылбаевич
Асхатұлы Алинұр Жанұзақова Шырын Аязбайқызы
Сулеев Алмат Нургалиева Зарина Аскаровна
Нұрашева Әмина Нургалиева Зарина Аскаровна
Канатов Сырым Катарова Назерке Орынбасаровна
Канатова Гулим Катарова Назерке Орынбасаровна
  Кайыржанова Аянат Оспанова Салтанат Хайрущевна
Аллажар Арнұр Батенова Бағдагүл Джамбуловна
Кучер Светлана Владимировна Нұрбергенова Альбина Серікқызы
Мырзахметова  Балжан Абилдаева Гүлжайна Кажденбекқызы
Мешітбай  Мейірім Абилдаева Гүлжайна Кажденбекқызы
Милы  Мақпал Абилдаева Гүлжайна Кажденбекқызы
Мінайдар  Аружан Абилдаева Гүлжайна Кажденбекқызы
Нұржаубай  Айкөркем Абилдаева Гүлжайна Кажденбекқызы
Садық  Гүлжан Абилдаева Гүлжайна Кажденбекқызы
Серікбаева  Адель Абилдаева Гүлжайна Кажденбекқызы
Тебенбаева  Ғаламнұр Абилдаева Гүлжайна Кажденбекқызы

 

1 орын

Оқушы

Мұғалім

Қажимұрат Медина Калыкулова Жанна Капаровна
Мерек Жансая Рахманберген Нұрсұлу
Кемалбеккызы Айару Рахманберген Нұрсұлу
Жұман Нұрай Нұржанқызы Қалматаева Зульфия Туғанбайқызы
Есенгелді Есімхан Тұрсынбекұлы Қалматаева Зульфия Туғанбайқызы
Есенгелді Досымхан Тұрсынбекұлы Қалматаева Зульфия Туғанбайқызы
Әсемнұр Жаухар Султанова Гульбану Абдирешовна
Байсеит Алмат Султанова Гульбану Абдирешовна
Сайымбай Дания Жанасбаева Әсел Жиренбайқызы
Бейбітшілік Ділназ Жанасбаева Әсел Жиренбайқызы
Майлыбай Дана Жанасбаева Әсел Жиренбайқызы
Бердібек Даниел Жанасбаева Әсел Жиренбайқызы
Берік Ажар Еркебұланқыз Нуркеева Гылымкуль Жумахасовна
Аятбек Арсен Жанасбаева Әсел Жиренбайқызы
Мусаева Мерват Сабырқызы Нуркеева Гылымкуль Жумахасовна
Нұрмахан Азиз Жанасбаева Әсел Жиренбайқызы
Қалашбаева Лаура Нуркеева Гылымкуль Жумахасовна
Жақсылыққызы Толғанай Нуркеева Гылымкуль Жумахасовна
Қуанышбек Айзада Айдарқызы Нуркеева Гылымкуль Жумахасовна
Төлеухан Аяулым Сұлтанбекқызы Нуркеева Гылымкуль Жумахасовна
Мүтәшев Санжар Миратұлы Токтаганова Салтанат Нуркамзиновна
Насиболла Ақтілек Оспанова Салтанат Хайрущевна
Қозбергенов Ислам Әбдірахым Назерке Ерназарқызы
Қайықбаев Айдос Әбдірахым Назерке Ерназарқызы
Тоқтамыс  Ақтолқын Абилдаева Гүлжайна Кажденбекқызы
Төренова  Ақбота Абилдаева Гүлжайна Кажденбекқызы
Халықова  Асель Абилдаева Гүлжайна Кажденбекқызы
Шәден   Ерсұлтан Абилдаева Гүлжайна Кажденбекқызы

 

2 орын

Оқушы

Мұғалім

Абдумажитқызы Аяжан Султанова Гульбану Абдирешовна
Денгелбай Альмира Султанова Гульбану Абдирешовна
Алтынбеков Алихан Оспанова Салтанат Хайрущевна
Габдуллин Мадияр Оспанова Салтанат Хайрущевна
Даулет Назерке Әбдірахым Назерке Ерназарқызы
Алпысбай Заманбек Әбдірахым Назерке Ерназарқызы
Жәнібек Нұрай Әбдірахым Назерке Ерназарқызы
Жолдаж Жұлдыз Әбдірахым Назерке Ерназарқызы
Жолдахметов Дәурен Әбдірахым Назерке Ерназарқызы
Жүрен Нұргүл Әбдірахым Назерке Ерназарқызы
Қазбек Айдын Әбдірахым Назерке Ерназарқызы
Қазыбекқызы Сара Әбдірахым Назерке Ерназарқызы
Қосмырза Зейнеп Әбдірахым Назерке Ерназарқызы
Мәжит Ақнұр Әбдірахым Назерке Ерназарқызы

 

3 орын

Оқушы

Мұғалім

Нағашыбек Әлфия Әбдірахым Назерке Ерназарқызы
Оңғарова Зарина Әбдірахым Назерке Ерназарқызы
Оңталапқызы Гүлайым Әбдірахым Назерке Ерназарқызы
Сейдалиева Инабат Әбдірахым Назерке Ерназарқызы
Сұлтанқызы Жібек Әбдірахым Назерке Ерназарқызы
Шәпи Дариға Әбдірахым Назерке Ерназарқызы
Амангелді Аружан Әбдірахым Назерке Ерназарқызы

[свернуть]
Көркем жазу

Бас жүлде

Оқушы

Мұғалім

Ерболатов Әмірхан Курмансеитова Алмагуль Сериковна
Киекбай Арай Курмансеитова Алмагуль Сериковна
Хасанова Шахризада Курмансеитова Алмагуль Сериковна
Жиентай Нұрайлым Ерболқызы Атымтаева Альмира Ериковна
Бекмұқамет Айым Дударқызы Атымтаева Альмира Ериковна
Нұрлан Нұрислам Рауанұлы Атымтаева Альмира Ериковна
Хамидуллаева Кумишбиби Берентаева Айгуль
Ражап Бақтығали Нұрбекұлы Каирдолдина Гульфайра Нургуметовна
Тұрсынқан Жігер Дулатұлы Каирдолдина Гульфайра Нургуметовна

 

1 орын

Оқушы

Мұғалім

Мейрамбек Айханым Берентаева Айгуль
Қайратқызы Зере Салимова Жамал
Азаматқызы Жаннұр Салимова Жамал
Тастан Айқын Байысбаева Меруерт
Амангелдіқызы Айжан Байысбаева Меруерт
Әскербай Зере Байысбаева Меруерт
Какен Фатима Нургалиева Зарина Аскаровна
Саукетай Ақнұр Кәдірқанқызы Атымтаева Альмира Ериковна
Бейсен Балжан Болатбекқызы Атымтаева Альмира Ериковна
Қадылбек Арнұр Абзалұлы Атымтаева Альмира Ериковна
Бауыржанқызы Арайлым Атымтаева Альмира Ериковна
Қадылбек Арнұр Абзалұлы Атымтаева Альмира Ериковна
Каменная София Александровна Нұрбергенова Альбина Серікқызы
 Ержан Жаннұр Оспанова Салтанат Хайрущевна
Отарбек Гүлназ Сундетбаева Оразгүл Ибрайымовна
Саулебай Нұрберген Сундетбаева Оразгүл Ибрайымовна

 

2 орын

Оқушы

Мұғалім

Қали Мерей Нұрланұлы Мұқаметкәрімова Назерке
Смағұлов Ілияс Асқарұлы Айдарханова Карлагаш Муратовна
Әлімғазы Айсұлтан Дүйсенұлы Айдарханова Карлагаш Муратовна
Бақытжан Нұрали Нұрболатұлы Айдарханова Карлагаш Муратовна
Болатқызы Әдемі Айдарханова Карлагаш Муратовна
Болатқызы Мерей Айдарханова Карлагаш Муратовна
Бөленғазы Оразмұхамед Мәжитұлы Айдарханова Карлагаш Муратовна
Ешмұханбет Кәусәр Даниярқызы Айдарханова Карлагаш Муратовна
Жолдыбай Жаншырай Дастанқызы Айдарханова Карлагаш Муратовна
Мақажан Айару Дидарқызы Айдарханова Карлагаш Муратовна
Тұрар Айша Бағланқызы Айдарханова Карлагаш Муратовна
Сатыбалды Балауса Қайратқызы Айдарханова Карлагаш Муратовна
Нұрахмет Айсель Кененбеава Гулмира
Абуров Сағыныш Абурова Қанымбүбі
Нүсіпали Ізбасар Рахманова Айгул
Әліпбай Қарақат Жанасбаева Әсел Жиренбайқызы
Сағынали Аружан Жандосқызы Кенжебаева Молдир Галдыргереевна
Әбдіхалық  Еңлік Бисенгалиева Жайнагул
АйсаБегімай Бисенгалиева Жайнагул

 

3 орын

Оқушы

Мұғалім

Тулешбаева Аружан Әбдірахым Назерке Ерназарқызы
Урумбасар Перизат Әбдірахым Назерке Ерназарқызы
Шахар Гауһар Әбдірахым Назерке Ерназарқызы
Іскендір Ақжүніс Әбдірахым Назерке Ерназарқызы
Батырбекова Динара Әбдірахым Назерке Ерназарқызы
Шахар Гауһар Әбдірахым Назерке Ерназарқызы
Іскендір Ақжүніс Әбдірахым Назерке Ерназарқызы

[свернуть]
Мәнерлеп оқу

Бас жүлде

Оқушы

Мұғалім

Айтуған Нұрай Калыкулова Жанна Капаровна
Доғдырхан Дәулет Ғалымжанұлы Аңсағаева Жанат Қадыралықызы
Қалмахамбет Жанеля Талғатқызы Елтаева Жазира Тұрсынбайқызы
Сарсенбай Лейла Нұрланқызы Еңсепбаева Нұргүл Бисембайқызы
Жидехан Сезім Еркебұланқызы Еңсепбаева Нұргүл Бисембайқызы
Бисенбаева Аружан Сапарова Гульжайнат Муратовна
Шахатова Арина Сапарова Гульжайнат Муратовна
Смағұлов Ілияс Асқарұлы Айдарханова Карлагаш Муратовна
Бақытжан Нұрали Нұрболатұлы Айдарханова Карлагаш Муратовна
Ешмұханбет Кәусәр Даниярқызы Айдарханова Карлагаш Муратовна
Исмаилова Зулайхо Бунедовна Сабатаева Асем Сейтжановна
Қошымхан Ақерке Қалматаева Зульфия Туғанбайқызы
Кыдырбек Айсұлтан Азаматұлы Сабатаева Асем Сейтжановна
Жүсіп Айдана Султанова Гульбану Абдирешовна
Масмахунова Адисям Султанова Гульбану Абдирешовна
Әскербек Айқанат Султанова Гульбану Абдирешовна
Мұхамед Асанали Мұратұлы Шакенова Жамбыгуль
Бахыт Алихан Талғатұлы Шакеноова Жамбыгуль
Турдиев Шахмурат Нуршатович Шакеноова Жамбыгуль
Диасқызы Дария Шакеноова Жамбыгуль
Хайроева Сааля Сайраповна Шакеноова Жамбыгуль
Турдиев Шахмурат Нуршатович Шакеноова Жамбыгуль
Шевцова Лианна Корнельевна Шакеноова Жамбыгуль
Касымов Асанали Русланович Шакеноова Жамбыгуль
Әуелбай Гүлжазира Уалиханқызы Сманова Маржан Алдангоревна
Әліпбай  Қарашаш Жанасбаева Әсел Жиренбайқызы
Асылбекқызы Сәбина Жанасбаева Әсел Жиренбайқызы
Асылбекқызы Сұлтанай Жанасбаева Әсел Жиренбайқызы
Бейсенбай Нұрислам Русланұлы Шаршамасова Айгерім Дүйсенқызы
Жұман Расул Жанасбаева Әсел Жиренбайқызы
Жұман Оразхан Жанасбаева Әсел Жиренбайқызы
Саламатқызы Кәусар Жанасбаева Әсел Жиренбайқызы
Токтасын Айя Маратқызы Сабатаева Асем Сейтжановна
Попова Алиса Вячеславовна Сабатаева Асем Сейтжановна
Ерасылан Ерасыл Салимова Жамал
Жақсылық Ботакөз Салимова Жамал
Даярбек Мейіржан Салимова Жамал
Сапаралы Аяулым Ерланқызы Қапарова Шырын Мамашайқызы
Бектібаев Тарлан Бейсенова Жулдыз Болатовна
Дүйсехан Айзере Тұрлыбаев Үсен Жақсылықұлы
Жақсылық Ерназар Тұрлыбаев Үсен Жақсылықұлы
Орынбай Ұлдана Тұрлыбаев Үсен Жақсылықұлы
Құрбанияз Аида Тұрлыбаев Үсен Жақсылықұлы
Құрбанияз Ақбота Тұрлыбаев Үсен Жақсылықұлы
Раушан Аяжан Тұрлыбаев Үсен Жақсылықұлы
 Акситов Оразали Оспанова Салтанат Хайрущевна
Кайыржанова Аянат Оспанова Салтанат Хайрущевна
 Насиболла Ақтілек Оспанова Салтанат Хайрущевна
 Насиболла Ақтілек Оспанова Салтанат Хайрущевна
 Сару Ару Оспанова Салтанат Хайрущевна

 

1 орын

Оқушы

Мұғалім

Солодовникова Александра Сагингалиева Асем Курмангазиевна
Довгалюк Ангелина Сагингалиева Асем Курмангазиевна
Айдинова Сафина Шамуза Азида Сулейменовна
Серік Балнұр Нүркенқызы Елтаева Жазира Тұрсынбайқызы
Ауесхан Нұрасыл Нұржанұлы Елтаева Жазира Тұрсынбайқызы
Тоқтамыс Асылай Сапарова Гульжайнат Муратовна
Қабдылкәкім Айзере Сапарова Гульжайнат Муратовна
Сабит Назжан Сапарова Гульжайнат Муратовна
Бекболат Мадина Сапарова Гульжайнат Муратовна
Темірхан Каусар Жалбызбайқызы Айсұлу
Құдайберген Назар Дәулетқызы Қалматаева Зульфия Туғанбайқызы
Абдулла Әділет Алимсеитова Гульнур Айткуловна
Анарбек Дінмұхамед Алимсеитова Гульнур Айткуловна
Джанзак Билал Алимсеитова Гульнур Айткуловна
Бахытжан Маржан Ғалымбекқызы Сабатаева Асем Сейтжановна
Шишхаев Али Абдулхамитович Шакеноова Жамбыгуль
Калыков Алдияр Арманович Шакеноова Жамбыгуль
Тұрғанбек Тамерлан Артурұлы Шакеноова Жамбыгуль
Алдажарова Ләйлә Сейдалиева Жазира
Дәулеткереева Жазира Сейдалиева Жазира
Райымкулова Азиза Альменова Асем
Ермұрат Нәжмәдин Жанасбаева Әсел Жиренбайқызы
Оразкелдиева Ханшайым Жанасбаева Әсел Жиренбайқызы
Қалжан Нұршат Жанасбаева Әсел Жиренбайқызы
Оразбек Оразкелді Жанасбаева Әсел Жиренбайқызы
Аятбек Қарақат Жанасбаева Әсел Жиренбайқызы
Тұрғанбек Досымжан Жанасбаева Әсел Жиренбайқызы
Әліпбай Мерей Жанасбаева Әсел Жиренбайқызы
Құрмантай Нұргүл Жанасбаева Әсел Жиренбайқызы
Құрмантай Мейірман Жанасбаева Әсел Жиренбайқызы
Арыстанбек Мейіржан Жанасбаева Әсел Жиренбайқызы
Бегалы Бейбарыс Жанасбаева Әсел Жиренбайқызы
Ізбасар Нұрсұлтан Жанасбаева Әсел Жиренбайқызы
Сайымбай Ернар Жанасбаева Әсел Жиренбайқызы
Жұман Мағжан Жанасбаева Әсел Жиренбайқызы
Шерібекұлы Мұхамеджан Жанасбаева Әсел Жиренбайқызы
Ілияс Гаухар Жанасбаева Әсел Жиренбайқызы
Габдуллина Амина Мақсатжанқызы Жомартова Камал Сатыбалдиновна
Рахимжанова Жансұлу Сулейменова Камал Сагидоллановна
Бухар Заңғар Аманова Гүлнұр Қахарқызы
Аділхан Аяжан Аманова Гүлнұр Қахарқызы
Қалдарбек Айзере Алмасқызы Мербекова Урипа
Досмурзаева Қарлығаш Утемуратова Мария Мусахановна
Рахметолла Жахангер Оспанова Салтанат Хайрущевна
Катькал Полина Васильевна Нұрбергенова Альбина Серікқызы
Жанасқызы Жұлдыз Тилеухан Светлана
Бекмамбетова  Нұрай Абилдаева Гүлжайна Кажденбекқызы
Базарбек  Гүлсім Абилдаева Гүлжайна Кажденбекқызы
Есен  Сымбат Абилдаева Гүлжайна Кажденбекқызы

 

2 орын

Оқушы

Мұғалім

Қайырбек Ақмарал Қапанова Айнагул Аманкелдиевна
Каирбеков Сапар Дильмуратович Сабатаева Асем Сейтжановна
Ережеп Жансерік Сапарғалиұлы Болтрикова Акбота Бакытбековна
Әбен Жұлдызай Султанова Гульбану Абдирешовна
Лес Тамирлан Бауыржанұлы Жолдыбаева Эльмира Сайлаубаевна
Бөкенбай Әсел  Оңайбаева Айсауле Әлиқызы
Аязбай Арайлым  Оңайбаева Айсауле Әлиқызы
Оғланбай Аян  Оңайбаева Айсауле Әлиқызы
 Ержан Жаннұр Оспанова Салтанат Хайрущевна
Қызылқұл Медина Сундетбаева Оразгүл Ибрайымовна
Сардарбекқызы Мейрамгүл Сундетбаева Оразгүл Ибрайымовна
Даулет Назерке Әбдірахым Назерке Ерназарқызы
Алпысбай Заманбек Әбдірахым Назерке Ерназарқызы
Жәнібек Нұрай Әбдірахым Назерке Ерназарқызы
Абилова Нұрай Әбдірахым Назерке Ерназарқызы
Өтенәлі Нұрай Әбдірахым Назерке Ерназарқызы
Абдуюсупова Ганжина Әбдірахым Назерке Ерназарқызы
Даулет Назерке Әбдірахым Назерке Ерназарқызы
Серегин Денис Абилдаева Гүлжайна Кажденбекқызы
Серегина Екатерина Абилдаева Гүлжайна Кажденбекқызы
Тұманбаев Олжас Абилдаева Гүлжайна Кажденбекқызы
Алдаш  Аружан Абилдаева Гүлжайна Кажденбекқызы
Әбіш Әмина Абилдаева Гүлжайна Кажденбекқызы

 

3 орын

Оқушы

Мұғалім

Али Ақерке Әбдірахым Назерке Ерназарқызы
Алтынбекқызы Аймира Әбдірахым Назерке Ерназарқызы
Аман Диана Әбдірахым Назерке Ерназарқызы
Амирбек Жұлдызай Әбдірахым Назерке Ерназарқызы
Атабекова Аружан Әбдірахым Назерке Ерназарқызы
Байқос Құралай Әбдірахым Назерке Ерназарқызы

[свернуть]

Қатысушылардың марапат қағаздарын жүктеп алу


Жүлделі сыйлық иегерлері:

1 орын — Ноутбоук иегері: Әбдірахым Назерке Ерназарқызы — 153 оқушы

2 орын — Смартфон иегері: Бисенгалиева Жайнагул — 97 оқушы

3 орын — Планшет иегері: Абилдаева Гүлжайна Кажденбекқызы — 69 оқушы

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *