Close

Наурыз айындағы конкурстар нәтижесі

2018-2019 оқу жылының наурыз айында «Дарабоз» оқу орталығы ұйымдастырған Республикалық конкурстардың нәтижесі


Мұғалімдерге арналған конкурстар нәтижесі

Үздік тәрбие сағаты

Бас жүлде

Касенова Гульмира Зиябековна

Айнабекова Кульзипа Туленбековна

Аяп Айзере Закарияқызы

1 – орын

Кадиров Ислам Аманжолулы

Жумагулова Акмарал Токеновна

Саирова Бейбиткул Бияхметовна

2 – орын

Бегендикова Жазира Жаксыбековна

Аязбаева Молдир Сериковна

Сатжанова Изаура Женисовна

3 – орын

Қалиев Манарбек

Самратова Жанар Қанатқызы

[свернуть]
Үздік сыныптан тыс іс – шара

Бас жүлде

Кажмуратова Гулзира Гадилшиевна

Дурханова Гульмира Болатовна

Космагамбетова Зару Куанышкалиевна

Сейлхан Гүлдана Нұрлыбекқызы

Есмаганбетова Алия Абдихамитовна

Тургалиева Нурлы Заитовна

Абишбаева Карлыгаш Сагимбаевна

1 – орын

Кажмуратова Гулзира Гадилшиевна

Саттыбаева Мейрамкуль Аскаровна

Кенжибаева Бакытыгул Талаповна

Рыскалиева Нургуль Нуржановна

2 – орын

Тоқтарова Бахыт Нургазықызы

3 – орын

Рамазан Мади

Жұматаева Әбілхайыр Қанатұлы

Садвакасова Ұлболсын

Қайыргелді Құдайберген Манасұлы

[свернуть]
Үздік сценарий

Бас жүлде

Бекбауова Салима Абзаловна

Есеналиева Асем Сериковна

Ұлпаршын Мұхатқызы Абдумуратова

Ниязбекова Мейрамгуль Рахымбековна

Абдураимова Роза Мусаевна

Доскараева Акмарал Алтаевна

Мырзатаева Жайна Калдановна

Абуова Акнур Дуйсебаевна

Алибекова Батима Малыбаевна

1 – орын

Айсариева Алмагул Ерсайыновна

Абишбаева Карлыгаш Сагимбаевна

Мукашева Назира Мураткалиевна

2 – орын

Атимтаева Ұлжан Жорабековна

Нагашыбаева Жанат Ерланқызы

Сүйісінова Каламша Қаршығақызы

Тилеубаева Айнура Максетовна

3 – орын

Надырова Мейрамкуль Копешевна

[свернуть]
Үздік сабақ жоспары

Бас жүлде

Чукина Жанылсын  Есеновна

Досымбаева Күлбану Саркеновна

Қарасаева Ақмарал Шапағатқызы

Анарбаева Мадина Алишеровна

Сатубалдинова Ирина Айдосовна

Томанова Айсулу Бименденовна

Мукашбай Ардак Даулетбаковна

Утегенова Нуржамал Саруаровна

Қалбек Санзира Өмірзаққызы

Кадырова Айгуль Балабековна

Бигельдинова Бақыт Куанышовна

Досқабылова Айнур Жұбанышбайқызы

Кулынтаева Жанар Мухамбетжановна

Аяп Айзере Закарияқызы

1 – орын

Шахаева Райгуль Турсуновна

Сейілхан Гүлдана Нұрлыбекқызы

Советова Күмісай Амангелдіқызы

Ибраева Алтынгуль Амангельдиевна

Джумагалиева Айдана Рахимовна

2 – орын

Алиясқарова Лейла Мақсатқызы

Кангужина Бахитгуль Мантаевна

Темиргазиева Мадина Мурзагалиевна

3 – орын

Накипова Ляззат

[свернуть]
Үздік мұғалім портфолиосы

Бас жүлде

Абдрахманова Айжан Панабековна

Туймеева Гульмира Халиковна

Нургалиева Акмарал Кумаровна

1 – орын

Копбосынова Шолпан Орынбасаровна

2 – орын

Нургалиева Венера Айдарбеккызы

Қайыргелді Нурасыл Сабыржанұлы

3 – орын

Калиева Нурсулу Сабырбеккызы

Күзеубаева Нурсұлу

[свернуть]
Үздік ашық сабақ

Бас жүлде

Қамашева Ләйлім Қадырқызы

Изахунова Гульмира Хамидовна

Ешмуханбетова Зарина Айдаровна

Аубакирова Кулдары Куанышовна

Жакилина Айгерим Кайратовна

Тулесинова Ляззат Келбатыровна

Калиева Акжамал Асылбековна

Сүлеймбекова Гүлшат Серикбаевна

Бакесова Роза Кадырхановна

Зейнуллақызы Гүлмира

Кулекешова Айман Базарбаевна

Абубакирова Акмарал Туребековна

Карашбаева Райымгул Орынбекқызы

Длимбетова Кулжаһира Бакбергеновна

Кенжегалиева Тилектес Шыңғысқызы

Куванова Сабира Каналыевна

Жуканова Айгул Жайлыбаевна

Кузенбердиева Айгуль Ногаевна

Ізбасар Лаура Разаққызы

Кайрова Гулжанар Орынбасаровна

1 – орын

Абдуллаева Жамила Дуйсеновна

Дукенова Роза Сергазиевна

Аяп Айзере Закарияқызы

Шайхиева Нургул Шияповна

Жанкожаева Гулайна Мынжасаровна

Жақыпбай Айдана Ержанқызы

Насруллаева Гульбостан Хабибуллаевна

Казмагамбетова Галия Утеулиевна

Мухамбеталина Роза  Макаримовна

Махамбетова Роза Кайрбековна

Дурханова Гульмира Болатовна

Рыскалиева Нургуль Нуржановна

Базаргалиева Айнагул Кубаевна

Бутенко Ольга Васильевна

2 – орын

Мухтарова Шолпан Мунатовна

Тулеева Айныкша Куанышовна

Жакупова Элеонора Жанбулатовна

Тилеулесова Маусымжан Аманжановна

Кулкашева Айжан Сарсенбаевна

Бөрібаева Бибіжан

Дармен Айнұр Боранбайқызы

Кысабекова Гулназ Бегежановна

3 – орын

Мухамбеталина Роза  Макаримовна

Кулкашева Айжан Сарсенбаевна

Айтжан Әсемгүл Ерболқызы

[свернуть]
Үздік сабақ презентациясы

Бас жүлде

Есимбекова Карлыгаш Тлеутаевна

Махамбетова Роза Кайрбековна

Бахтиярова Улсана Пирмахановна

Кашкенова Ләйлә Қалмағанбетқызы

Ажибаева Айгерим Адилхановна

Насырова Зарина Радиковна

Амиргалиева Рыскул Амандосовна

Жолдасқалиева Айдана Есенкелдыевна

Жұбанышева Мира Құдайбергенқызы

Иманалиева Шолпан Исаевна

Калдыбекова Акмарал Азрет-Алиевна

Бекмагулова Гульмира Искановна

Макулбекова Боранкул Сулейменовна

Баймұханова Мақпал Ғабитқызы

Сартаева Гүлжауһар Абдрахманқызы

1 – орын

Дукенова Роза Сергазиевна

Молдасанова Венера Тукежановна

Тайланова Бибинур Есболатовна

Қошқарбекова Зинегүл Бисенбайқызы

2 – орын

Бердаулетқызы А

3 – орын

Сайлаубек Қайрат

[свернуть]

Оқушыларға арналған конкурстар нәтижесі

Әз Наурыз — әппақ пейіл!

Бас жүлде

Қатысушы Жетекшісі
Абылай Айзере Дәулетқызы Касенова Гульмира Зиябековна
Төлепберген Диас Дәуренұлы Абдрасилова Гулназ Ауганбаевна
Ержан Аделя Хамитова Назира
Сансызбаева Мөлдір Қдрашева Жанна Сырымқызы
Абдирова Алина Қдрашева Жанна Сырымқызы
Алмасқызы Айша Омарова Лейла Ганиевна
Сансызбаева Мөлдір Қдрашева Жанна Сырымқызы
Сағынбай Бақтияр Омарова Лейла Ганиевна
Әділхан Естай Бағдатұлы Кушбаева Конилшат Арыстанбековна
Әдепова Амина Кушбаева Конилшат Арыстанбековна
Жаксылыкова Аяулым Адилжановна Отениязова Аксана Алдабаевна
Есова Сания Руслановна Отениязова Аксана Алдабаевна
Темргазиева Сымбат Кабдолова Айымгул Ертаевна
Шабхат Аружан Кажгереева Лаззат Нығметоллиевна
Көптілеу Әсел Тұрлыбаев Үсен Жақсылықұлы
Маден Айша Тұрлыбаев Үсен Жақсылықұлы
Рысбай Ақерке Тұрлыбаев Үсен Жақсылықұлы
Бақтыбай Нұргүл Сыралиева Инабат Сыралықызы
Утегенова Балжан Муханова Айжан
Сансызбаева Гүлназ Абылайқызы Жангелді Ардақ Жангелдіқызы
Берликожанова Балзия Тлеулиева Шынар Болатовна

 

1 орын

Қатысушы Жетекшісі
Тюмалиева Айжаркын Усманова Анар Жоламановна
Аяпбергенова Ақбота Бегендикова Жазира Жаксыбековна
Отыншиева Назым Байқоңырқызы Есмаганбетова Алия Абдихамитовна
Демежан Әлдібек Манапұлы Мержанова Куралай Кызайбаевна
Амангелді Кәусар Дәуренқызы Торгаева Айнур
Нурлаева Аружан Алтайқызы Акбаева Самал Бейсекуловна
Ербол Ақтілек Қдрашева Жанна Сырымқызы
Абдирова Алина Қдрашева Жанна Сырымқызы
Русланова Сабина Қдрашева Жанна Сырымқызы
Байжігіт Еркеназ Мухатова Айжан Дауытбековна
Есимова Жазира Омарова Лейла Ганиевна
Муратов Адилхан Кабдолова Айымгул Ертаевна
Шайкен Аружан Кабдолова Айымгул Ертаевна
Дөңесов Бекзат Қайсарұлы Сатжанова Изаура Женисовна
Сарбасова Расана Берікқызы Белкожаева Сабира Куанышевна
Таушанова Алина Аянқызы Медрес Айман Сердіғалиқыз
Исақан Гүлім Шоданова Жанар Кенжибековна

 

2 орын

Қатысушы Жетекшісі
Ботаника Еркежан Бектемір Әсел Ғабиденқызы
Құралбек Назерке Жасұланқызы Казиева Маркизат Русланқызы
Азамат Амина Нұрболатқызы Казиева Маркизат Русланқызы
Бекқали Алишер Асқатұлы Казиева Маркизат Русланқызы
Маликов Нұрсұлтан Казиева Маркизат Русланқызы
Кдыргалиева Айнара Егизекова Бибигул Қосболқызы
Болатова Альбина Егизекова Бибигул Қосболқызы
Нәсіпқалиева Әмина Кайргалиева Талшын Ертаевна
Еркін Әлмұрат Чуваева Гулшат Амантуровна
Бехтольд Диана Смагулова Назым Тулегеновна
Емберген Камшат Смагулова Назым Тулегеновна
Құдайберген Дариға Бипанова Бибигуль Алтынбаевна
Төленова Айзере Смагулова Назым Тулегеновна
Қонысбек Ілияс Бақытжанұлы Шепенова Айжан Ахлбековна
Жүніс Әліжан Дулатова Айжан Нурмухамедовна

 

3 орын

Оқушы Жетекшсі
Марат Жансая Арыстанбекова Нағима
Асель Мирасқызы Арыстанбекова Нағима
Нуралиева Сағыныш Болатбек Елдос Айбекович
Арабаев Нұрлан Қазиханұлы
Тойбазаров Айбол

[свернуть]
Әзілің жарасса… (1 сәуір — күлкі күні)

Бас жүлде

Қатысушы Жетекшісі
Арусова Дана Камзина Айшолпан Аибовна
Мугайдиева Айгерим Дауленова Асемгуль Муханбетовна

 

1 орын

Қатысушы Жетекшісі
Маликов Н.А.
Накипова Сабира Ким Надежда Владимировна

 

2 орын

Қатысушы Жетекшісі
Мауленова Гүлсім Қанжігітова Бану Самратқызы
Накипова Сырғалым Алпысбаева Баян Дүйсенбекқызы

 

3 орын

Қатысушы Жетекшісі
Мансурова Рано Мансурова Сымбат Алимжанкызы
Байымбетова Бибінұр Мансурова Сымбат Алимжанкызы
Гүлмира Арғынқызы Исабекова Қарлығаш Даулеткерейқызы

[свернуть]
Ғарыш және адам

Бас жүлде

Оқушы Жетекші
Наурызбай Жаңылар Қазанбаева Анар Нұрмұханқызы
Нұрмағанбетова Аяжан Құрманғазықызы Жанысбетова Қарлығаш Жуасбекқызы
Елубай Әмірхан Омарова Лейла Ганиевна
Қадылбек Рамазан Айтказинова Ш.Ж.
Дүйсенбекова Айша Айтказинова Ш.Ж.
Жанболатқызы Інжу Айтказинова Ш.Ж.
Қазбек Нұрасыл Сейілбекұлы Имантаева Айбат Конысбаевна
Муканова Амира Руслановна Отениязова Аксана Алдабаевна
Есова Сания Руслановна Отениязова Аксана Алдабаевна
Таңбай Сәнді Кенжебаева Назерке Куантаевна

 

1 орын

Оқушы жетекшісі
Мұрат Досымжан Рсаева Оксана
Искалиева Айару Ибраева Алтынгуль Амангельдиевна
Төреханова Назерке Тоғанақова Рабиға Сулейменовна
Ахтанқызы Гаухар Тоғанақова Рабиға Сулейменовна
Маймакова Мадина Ренатовна Отениязова Аксана Алдабаевна
Есенбаев Жарасбек Турмаханбетович Отениязова Аксана Алдабаевна
Көбен Арыстай Бипанова Бибигуль Алтынбаевна
Жарлықасынқызы Зере Смагулова Назым Тулегеновна
Амиргалиев Жандос Дурханова Гульмира Болатовна
Бирер Алихан Кенжебаева Назерке Куантаевна
Шаяхметов Адиль Қабдолла Рауан Жұмасейтқызы
Бержанов Қайрат Қабдолла Рауан Жұмасейтқызы
Мурадова Альбина Мирзагалиева Гульбазар Муратқызы
Жұмабейсов Саян Мирзагалиева Гульбазар Муратқызы

 

2 орын

Оқушы Жетекшісі
Ижан Салима Айтказинова Ш.Ж.
Кожахмет Тимур Айтказинова Ш.Ж.
Ахтанқызы Гаухар Тоғанақова Рабиға Сулейменовна
Балхаш Айтолқын Қанатқызы Абдуллаева Айнұр Ибадиллаевна
Дәрібек Әлішер Тәжібай Айгүл Жаналықызы
Саятқызы Інжу Тәжібай Айгүл Жаналықызы

 

3 орын

Оқушы жетекшісі
Нурманова Раушан Кузбаева Нурсұлу
Құрманәлиева Нұргүл Кузбаева Нурсұлу
Шахмет Айару Айтуарова Дана Казихановна

[свернуть]
Ауылдың көркі — киіз үй

Бас жүлде

Қатысушы Жетекшісі
Есмаганбетова Гулия Абдигамитовна Сакипова Лаура Бекболатовна
Жумаханова Нурай Мухатова Айжан Дауытбековна
Маданова Жулдыз Абдуллаева Раушан
Бейсенбаева Диана Абдуллаева Раушан
Қаби Алина Томанова Айсұлу Бименденовна
Жаңабай Әсел Тургунбаева Замира
Амангельдин Дамир Жанұзақ Құралай Әбдіқапарқызы
Құрмет Адай Жанұзақ Құралай Әбдіқапарқызы

 

1 орын

Қатысушы Жетекшісі
Кенесов Айдар Есмаганбетова Гулия Абдигамитовна
Айтбаева Балнур Төлеубекқызы Калиева  Алия Маратовна
Омар Әлинұр Торгаева Айнур Джумабековна
Баймахан Жангелді Жаманбекова Сапаркул Қуанисбековна
Мұса Шыңғыс Омарова Лейла Ганиевна
Габдуллина Амина Мақсатжанқызы Жомартова Камал Сатыбалдиновна
Ғани Нұрай Аблаева Гаухар Малибековна

 

2 орын

қатысушы Жетекшісі
Қайырбекқызы Назерке Таубаева М.Б.
Ғани Нұрай Аблаева Гаухар Малибековна
Ұлықпан Малика Ғаниқызы Смагулова Назым Тулегеновна
Алдаберген Аяла Дурханова Гульмира Болатовна
Тоқтасын Айару Дулатова Айжан Нурмухамедовна
Балхаш Айтолқын Қанатқызы Абдуллаева Айнұр Ибадиллаевна

 

3 орын

Қатысушы Жетекшісі
Ерманова Алуа Ердосқызы Жомартова Камал Сатыбалдиновна
Адан Дариға Чуваева Гулшат Амантуровна

[свернуть]
Мамандығым — үмітім

Бас жүлде

Қатысушы Жетекшісі
Исатай Шұғыла Қарасаева Ақмарал Шапағатқызы
Хуан Аружан Қарасаева Ақмарал Шапағатқызы
Баймухамбетова Бопежан Батырхановна Исатаева Гүлнұр Серікқызы
Баймұрат Ақдидар Қазанбаева Анар Нұрмұханқызы
Жұмабай Лина Тұрысбек Хайнел
Бейбіт Айдана Бейбітқызы Ниязгалиева Фатима Алибековна
Сайлауов Ерасыл Саттибекович Ниязгалиева Фатима Алибековна

 

1 орын

Қатысушы Жетекшісі
Таалбекқызы Айша Раисова Фарида Имангалиевна
Аяпбергенова Акбота Бермухамбетова Бибигул
Мергенбай Бекзат Уахитұлы Кузембаева Алия жаксылыковна
Сейдулла Елнар Бахытжанұлы Мержанова Куралай Кызайбаевна
Калдыбаева Жаннур Исмаганбетова Айгерим Торебаевна
Тлемісова Зайнаб Исмаганбетова Айгерим Торебаевна
Нурғожанова Аяулым Асқарқызы Сағатбекова Жайдарлым  Мәулетказиевна
Төреғали Ранида Асыланқызы Нургалиева Багдагул Рахимгалиевна
Қайыржан Жанель Тоганакова Рабига Сулейменовна
Мұқанова Айшолпан Файзуллаева Салтанат тунгишбаевна
Сыдық Аяжан Тұрлыбаев Үсен Жақсылықұлы
Умиралиева Сабира Тұрлыбаев Үсен Жақсылықұлы
Ерден Еркебұлан Берибайұлы Оринбекова Гульмира Ержановна
Қойшыбай Анеля Мұратқызы Қожахметова Айнұр Қайратқызы

 

2 орын

Қатысушы Жетекшісі
Жұбантырлы Ақмейір Жұбантырлы Ақмейір
Мерханов Ернар Таубаева М.Б.
Турдалиева Зарина Тургунбаева Замира
Орынбай Ұлдана Тұрлыбаев Үсен Жақсылықұлы
Садық Таңшолпан Тұрлыбаев Үсен Жақсылықұлы
Султанов Даурен Кенжебаева НазеркеКуантаевна
Бакесова Айжан Бакесова Роза Кадырхановна
Исақан Гүлім Шоданова Жанар Кенжибековна
Таалайбекқызы Айша Раисова Фарида Имангалиевна

 

3 орын

Қатысушы Жетекшісі
Накипова Наргиза Арыстанбаева Сабира Сабырбековна
Арабаев Нұрлан Калиева Гулсим Манарқызы
Кожахатов Шохан Калиева Гулсим Манарқызы
Шахмет Нұргүл Калиева Гулсим Манарқызы

[свернуть]
Суреттер сөйлейді

Бас жүлде

Қатысушы Жетекшісі
Қайролла Ильхан Расулұлы Апешева Гульбаршн Кизатовна
Мейрхан Мерейлі Хамитова Назира
Шынболат Назерке Досқабылова Айнур Жұбанышбайқызы
Хайролла Инабат Гайноллақызы Калиева Акжамал Асылбековна
Ермекова Камилла Азаматовна Калиева Акжамал Асылбековна
Аманбек Гүлмира Ибраимбекова Камила Жаксыбайқызы
Антай Ақниет Еспаева Жарқынай Хусанқызы

 

1 орын

Қатысушы Жетекшісі
Кыхым Кәусар Есмаганбетова Гулия Абдигамитовна
Сәкен Мансур Еділбаева Айда Жұмақызы
Сиздикова Ақкенже Каржаубаева Гулнар
Қожаниязов Мансур Еділбаева Айда Жұмақызы
Алдаберген Керей Еділбаева Айда Жұмақызы
Сапар Динара Аязбекова Бахтыгүл
Қуаныш Ардақ Қуатқызы Бекмагулова Гульмира Иксановна
Бақтиярова Наз Бекмагулова Гульмира Иксановна
Бағдатқызы Кәусар Бекмагулова Гульмира Иксановна
Асхатқызы Айару Бекмагулова Гульмира Иксановна
Шалабаев Мирас Карабатырова Кумис Айткалиевна
Молдабекова Шұғыла Бақытбекқызы Аяп Айзере Закарияқызы
Қанатова Айым Асыланқызы Аяп Айзере Закарияқызы
Кыдыралина Мериям Омарова Лейла Ганиевна
Шымберген Мерей Бөкенбаева Жұлдыз
Асыл Алмас Құттыбаева Лида Жылқайдарқызы
Дүйсенбекова  Нұрлы Наретова  Перизат
Ерғали Аяна Серікқызы Қабылбекова Зәуре
Бөлеген Айша Батырханқызы Cкакова Айгерим Ербосыновна
Мырзабек Фәрида Валихонқызы Cкакова Айгерим Ербосыновна
Жаңбырбай Ақерке Сағынбекқызы Cкакова Айгерим Ербосыновна
Файзуллаева Cкакова Айгерим Ербосыновна
Маканова Аружан Бекмагамбетова Дарига Жетписовна
Нұрбек Нұрәлі Бекмагамбетова Дарига Жетписовна
Қадыров Аян Бекмагамбетова Дарига Жетписовна
Анарбай Абдурахман Шеркенова Марал Сайлауовна
Тоқтарбек Жалын Шеркенова Марал Сайлауовна

 

2 орын

Қатысушы Жетекшісі
Тлегенов Елнұр Еділбаева Айда Жұмақызы
Жаңбырбай Фариза Еділбаева Айда Жұмақызы
Тимурқызы Даяна Еділбаева Айда Жұмақызы
Серік Сартай Еділбаева Айда Жұмақызы
Шарибаева Жансая Сабитовна Бекмагулова Гульмира Иксановна
Жетпіс Балауса Тайбергенқызы Бекмагулова Гульмира Иксановна
Байлапес Кәусар Айдынқызы Тлеубекова Тойған
Тлегенова Балнұр Атыраубаева Ляззат
Пердебай Камила Тлеубекова Тойған
Бисенбай Перизат Тлеубекова Тойған
Ұзақбай Шәмшінұр Тлеубекова Тойған
Болатұлы Бауыржан Тлеубекова Тойған
Төлебай Ерасыл Нұрланұлы Айтбаева Назым Жапашовна
Көбеген Еркежан Таупыққызы Түлек Еркемай Білекқызы
Дюсембеков Айбар Ғалымжанұлы Оспанова Лаззат Даулетияровна
Рахов Амирхан Нурболович Оспанова Лаззат Даулетияровна
Сембай Даму Рахимбеков Жанат Ермекович
Тулаева Хасият Жақсылықава Лаура
Жайлаубек Адия Қайратқызы Курамбекова Гүлсім Жанысбекқызы
Шалабаев Мирас Карабатырова Кумис Айткалиевна
Искраев Ильдар Мурадилаева Саяра Абдемижитовна
Кадирова Дильяра Мурадилаева Саяра Абдемижитовна
Бақтығали Кәусар Айтім Жанаргүл
Ерболқызы Ару-Ай Айтім Жанаргүл
Ермекқали Мансур Айтім Жанаргүл
Ерболат Еркеназ Айтім Жанаргүл
Кушербаев Абзал Айтім Жанаргүл
Садыкин Бану Айтім Жанаргүл
Сайн Жаннұр Айтім Жанаргүл
Сошнин Руслан Айтім Жанаргүл
Карипула Армат Арманұлы
Батырашев Бауыржан Жасқанатұлы
Мыцева Ксения Кушенва Гульгайша Жақсылықовна
Аманберген Айзере Кушенва Гульгайша Жақсылықовна
Қайрбек Нияз Кушенва ГульгайшаЖақсылықовна
Мерзлякова Наталья Кушенва ГульгайшаЖақсылықовна
Кондыбко Полина Кушенва Гульгайша Жақсылықовна
Махметов Нурислам Кушенва ГульгайшаЖақсылықовна
Ілияс Ислам Кушенва ГульгайшаЖақсылықовна
Тұяқ Айша Махметова Гульназира Советовна
Мыктыбай Фархат Махметова Гульназира Советовна
Құлатай Әмір Махметова Гульназира Советовна
Буданчикова Анна Силаева Елена Георгиевна
Шестюк Захар Силаева Елена Георгиевна
Балхаш Айтолқын Қанатқызы Абдуллаева Айнұр Ибадиллаевна
Бекесов Еркебұлан Аженова Махаббат
Ходжабегов Нұржан Аженова Махаббат
Ермек Райана Нұрланқызы Косбармакова Жанар Сансызбаевна
Сырмова Бөрте Сакенқызы Айтенбаева Гулсим Тенизбаевна
Каскарбаева Айзере Нуралыевна Айтенбаева Гулсим Тенизбаевна
Нұржан Мансұр Бодауова Т.О.
Ботай Айым Шепенова А.А.
Ботай Али Досмайлова С.А.
Маллен Иманғали Оразханова Гулайна
Баймахан Саятхан Оразханова Гулайна
Амангелдиев Ерасыл Оразханова Гулайна
Шайхыслам Дидар Оразханова Гулайна
Төлебай Инабат Оразханова Гулайна
Қаблан Толғанай Оразханова Гулайна
Шәріп Зере Еркінқызы Бидахметова Ж.М
Амантай Едіге Дастанұлы Бидахметова Ж.М
Нұрдалі Нұрсая Нұрланқызы Бидахметова Ж.М
Сембай Даму Рахимбеков Жанат Ермекович
Қожахмет Елдос Тлеулиева Шынар Болатовна
Сейсенбай Альмира Тлеулиева Шынар Болатовна
Серік Абылай Тлеулиева Шынар Болатовна

 

3 орын

Қатысушы Жетекшісі
Нұрлыбек Максәтті Доқтырбекұлы Шохарбаева Алтынгул Амнтаевна
Қамбар Асылай Есжанқызы Жаманкараева Балтуре Жумажановна
Камешева Сафия Рустемовна Жаманкараева Балтуре Жумажановна
Ахмедия Анель Қахарманқызы Есмаганбетова Алия Абдихамитовна
Курбанбай  Қаршыға Бөрібаева Бибіжан
Курбанбай  Қырмызы Бөрібаева Бибіжан
Қожахмет Құралай Бөрібаева Бибіжан
Джексен Аружан Бөрібаева Бибіжан
Нұрғали Зейнеп Бөрібаева Бибіжан
Болатбек Гүлім Бөрібаева Бибіжан
Серік Айша Бөрібаева Бибіжан
Тазабек Нұрдана Бөрібаева Бибіжан
Саматқызы Аружан Бөрібаева Бибіжан
Амангелді Анел Бөрібаева Бибіжан
Шадібек Ерлік Бөрібаева Бибіжан
Досымбек Сания Бөрібаева Бибіжан
Оразбек Назгүл Қонарбаева Алима
Дексен Дәулет Қонарбаева Алима
Далибаева Айжан Айдарқызы Акбаева Самал Бейсекуловна
Аймекен Миржан Досқабылова Айнур Жұбанышбайқызы
Амангерей Ләйлә Досқабылова Айнур Жұбанышбайқызы
Бекбатыр Арайлым Досқабылова Айнур Жұбанышбайқызы
Исатайқызы Назым Досқабылова Айнур Жұбанышбайқызы
Кадирова Аиша Досқабылова Айнур Жұбанышбайқызы
Ерғалиқызы Меңжана Жукаева Аманкул Камаловна
Тыныс Айсұлтан Жукаева Аманкул Камаловна
Жанұзақ Інжу Жукаева Аманкул Камаловна
Шаймерден Нұрдәулет Жукаева Аманкул Камаловна
Сағынбай Айару Жукаева Аманкул Камаловна
Мамбетғазиев Ахметжан Жукаева Аманкул Камаловна
Ерболат Жансезім Косжанова Жаннур Сериковна
Аманжол Аяулым Косжанова Жаннур Сериковна
Бисеналы Кәусар Косжанова Жаннур Сериковна
Октябр Айбол Бөкенбаева Жұлдыз
Ибрашева Зере Бөкенбаева Жұлдыз
Төрехан Әбілқайырхан Бөкенбаева Жұлдыз
Базарбаева Каусар Алданова Асель Амантайқызы
Брали Сағындық Алданова Асель Амантайқызы
Болат Қазыбек Бигельдинова Бахыт Куанышовна
Блоков Қайнар Бигельдинова Бахыт Куанышовна
Акузакова Қундуз Бигельдинова Бахыт Куанышовна
Дәуренова Айкөркем Бигельдинова Бахыт Куанышовна
Сағидолла Дамир Бигельдинова Бахыт Куанышовна
Нұрдәулет Талант Бигельдинова Бахыт Куанышовна
Асыл Алмас Құттыбаева Лида Жылқайдарқызы
Аманжолова Алтынай Кулынтаева Жанар Мухамбетжановна
Бегалы Бекасыл Кулынтаева Жанар Мухамбетжановна
Кәрім Ақмерей Кулынтаева Жанар Мухамбетжановна
Орынбасарова Дильяра Кулынтаева Жанар Мухамбетжановна
Кәрімжан Кәусар Айтбаева Маира Несипбековна
Кәрімжан Іңкәр Айтбаева Маира Несипбековна
Әскер Алтынай Айтбаева Маира Несипбековна
Сұлтанбек Айша Айтбаева Маира Несипбековна
Ырысбаева Айзере Айтбаева Маира Несипбековна

[свернуть]
Оқушының ғылыми жұмысы

Бас жүлде

Қатысушы Жетекшісі
Амангелдина Айнұр Кажмуратова Гулзира Гадилшиевна
Махсотова Инабат Кажмуратова Гулзира Гадилшиевна
Берикова Азалия Кажмуратова Гулзира Гадилшиевна
Абылай Алия Урынбасарова Лариса Талаповна
Қадырбай Гүлден Ракишева Сауле Кошкинбаевна
Жаңабай Аягөз Шалқарбаева Гульмира Жаксылыковна
Дадебаев Қайрат Бокотова Ажара Еркиновна
Бақтиярова Назерке Жарқынбаев Нұржан Бейсенбекұлы
Султанбаева Актоты Даулетова Газиза
Қалдыбаева АрайлымТілеубергенқызы Досумбекова Гульнур Сеиткызы
Тәжі Мансұр Данярұлы Султанова Гулден Конысбайкызы
Балгашов Данияр Мамбетова Ұлболсын
Тиышбай Асылзат Каримсакова Толсынай Талапбековна
Сағандықова Айгерім Каримсакова Толсынай Талапбековна
Сапарова Алина Досымбаева Күлбану Саркеновна
Базарбекова Мариям Ернұрқызы Жұманбаева Назым Смағұлқызы
Тюлеумурат Диана Чуваева Гулшат Амантуровна
Убайдулла Ақжүніс Бердиева Фируза
Әбдіхан Акзер Кобеева Роза Мырзагалиевна
Жарысхан  Нұрай Жумабаева Гулбану Дуйсенбековна
Бақыт Мөлдір Абулкасимова Гулнар
Қанат Жаннұр Джумагалиева Айдана Рахимовна
Абылай Алия Урынбасарова Лариса Талаповн
Байменде Зайра Шеркенова Марал Сайлауовна

 

1 орын

Қатысушы Жетекшісі
Юсупжанова Мехригуль Жадыраева Куралай Токашовна
Жеткербаева Ақерке Дарханқызы Жарылқасын Гауһар Айболатқызы
Тулаган Анель Мадиқызы Қозыкеева Гүлнұр Бекжасарқызы
Уалихан Шынар Жұмаханқызы Қозыкеева Гүлнұр Бекжасарқызы
Уалихан Шынар Жұмаханқызы Қозыкеева Гүлнұр Бекжасарқызы
Мусахан Даниса Даниярқызы Абдурахманова Азиза Аскаровна
Микова Валентина Альмишева Ляззат Шайзаевна
Момынова Дарина Жакилина Айгерим Кайратовна
Махаметчина Айдана Абденова Акерке Есенжоловна
Юсупова Мадина Абденова Акерке Есенжоловна
Махаметчина Айдана Махаметчин Ахан Дулатович
Айбарова Данагул Ағысқызы Шайхиева Нургул Шияповна
Амирали Асем Арманқызы Шайхиева Нургул Шияповна

 

2 орын

Қатысушы Жетекшісі
Теміржанұлы Нұрислам Исаинова Дина Байжігітқызы
Урузалимова Даяна Досымбаева Күлбану Саркеновна
Әліпбек Іңкәр Нусупбекова Мейрамгуль Барказатовна
Айдархан Ғабит Бауыржанұлы Акжигитова Гулжан
Беган Арайлым Акжигитова Гулжан
Мухамед Аянат Акжигитова Гулжан
Мырзатай Ұлжан Акжигитова Гулжан

 

3 орын

Қатысушы Жетекшісі
Нурмаханова Акерке Акимов Абзал Қазбекович
Нурмаханова Назерке Ертай Гүлзира Даниярқызы
Айтжанова Алтын Мұратқызы Ертай Гүлзира Даниярқызы

[свернуть]
Өнерлі өрге жүзер

Бас жүлде

Қатысушы Жетекшісі
Болат Кәусар Саясатқызы Курманова Лунара Жасылбековна
Рысқали Наргиза Азаматқызы Казиева Маркизат Русланқызы
Төлеген Санжар Оспан Гүлмира Жұмағалиқызы
Бакчан Нурсултан Алмаганбетова Лаззат Сагындыккызы
Шералиева Сымбат Сыздыкова Жадыра
Данияр Айзере Серікқызы Бидахметова Ж.М
Кәдірқұл Сезім Айдос қызы Бидахметова Ж.М

 

1 – орын 

Қатысушы Жетекшісі
Рустамұлы Ерасыл Есмаганбетова Гулия Абдигамитовна
Қуаныш Ерасыл Мысаев Бейбит Куанышович
Сағындықова Нұргүл Мысаев Бейбит Куанышович
Асан Жансая Елемесқызы Қозыкеева Гүлнұр Бекжасарқызы
Жорабекова Қасиет Ахметова Кенжегуль Мейрамбаевна
Қонысбек Ілияс Бақытжанұлы Шепенова Айжан Ахлбековна
Токсанаева Малика Жасталаповна Сапарова Айгерим Тлеугазыевна
Нұрланқызы Аружан Қозыкеева Гүлнұр Бекжасарқызы
Жанизак Жанелья Қозыкеева Гүлнұр Бекжасарқызы
Аманкулова Индира Қозыкеева Гүлнұр Бекжасарқызы
Талғат София Жакилина Айгерим Кайратовна
Исенгуженов Санжар Жакилина Айгерим Кайратовна
Берикова Алтынай Багдатовна Гусманова Мөлдір  Максимовна
Кенжеғали Әмина Әділжанқызы Гусманова Мөлдір  Максимовна
Сембек Дильназ Бақытқызы Аязбаева Молдир Сериковна
Диханбай Назлы Қуандыққызы Аязбаева Молдир Сериковна
«Еркеназ» би тобы Искакова Динара Толеубековна
Нұрбекқызы Әмина Бидахметова Ж.М
Абибулла Сәкенәлі Бидахметова Ж.М
Нұрулла Кәусар Бидахметова Ж.М

 

2 – орын

Қатысушы                                                                                Жетекшісі
Аманжан Ажар
Жанболқызы Жаннұр Наренова Акбаян Кармысовна
Ерболат айзере Даниярқызы Бұртыбекова Айгул Куанышбековна
Урингалиева Айман Исмаганбетова Айгерим Торебаевна
Жексен Нұрәлі Қанатұлы Рыскулова Бакытгул Конаровна
Қалиева Бота Қалиева Гульвира Борисовна
Ильгекбаева Адина Қалиева Гульвира Борисовна
Адирбек Шұғыла Санбаева Алтынкайша Касеновна
Нұрлыбек Амира Санбаева Алтынкайша Касеновна

 

3 – орын

Қатысушы Жетекшісі
Бекниязов Данияр Дамирұлы Рысмахова Гүлзира
Бекниязов Бахтияр Дамирұлы Рысмахова Гүлзира

[свернуть]
Көркем жазу

Бас жүлде

Қатысушы Жетекшісі
Раушанова Сарвиназ Убайдуллаев Хусан
Сағындықов Ерлан Аубакирова Кулдары Куанышовна
Серикова Айтолқын Омарова Лейла Ганиевна
Джахидқызы Аделя Омарова Лейла Ганиевна
Өмірхан Сакийна Мураткызы Белкожаева Сабира Куанышевна
Қаналхан Жасин Мамыртаева Дана Умирзаковна

 

1 орын

Қатысушы Жетекшісі
Қожайқызы Ләйла
Керімбек Аружан Жумадилова Гүлзира Нысанбековна
Нұрмахан Мейрамбек Жумадилова Гүлзира Нысанбековна
Алдан Айдана Оразханова Гулайна
Нұрғалиева Әсел Оразханова Гулайна
Анаров Заңғар Оразханова Гулайна
Жұмахан Кәусар Оразханова Гулайна
Қайрат Арайлым Азаматқызы Досжанова Бекзат Рыскулбековна
Кенжебаева Жанбота Досжанова Бекзат Рыскулбековна

 

2 орын

Қатысушы Жетекшісі
Алайдар Кәусар Ерғалиқызы Қожахметова Ақшолпан Абдуманаповна
Даулетхан Аделина Айдарқызы Ғали Асем Сырымбетқызы
Сағади Назерке Қонарбаева Алима
Аблайұлы Айқын Шапенова Айжан Ахлбековна
Болғабек Жаннұр Арманқызы Шапенова Айжан Ахлбековна
Радиков Самир Фархатович Шепенова Айжан Ахлбековна
Жетпіс Сезім Асхатқызы Шепенова Айжан Ахлбекқызы
Аблайқызы Русана Жолдыбаева Гулмира Қызыровна
Мұқаш Аяулым Асқарқызы Акбаева Самал Бейсекуловна
Ермұхамбет Кәусар Абзалқызы Султанова Гулден Конысбайкызы
Сүйіндік Кәусәр Бақтиярқызы Юдина Екатерина Сергеевна
Алпысбаев Аспандияр Байханова Гульжан Амангельдиновна
Чермазович Кирилл Байханова Гульжан Амангельдиновна

 

3 орын

Қатысушы Жетекшісі
Қуаныш Ясмин Нурмаханова Нурзия
Дулатбай Нурадин Нурмаханова Нурзия
Алишер Альбина Дауренбекқызы Утегенова Нуржамал Саруаровна
Ерманова Алуа Ердосқызы Жомартова Камал Сатыбалдиновна
Амангелді Медина Алданова Асель Амантайқызы
Утянова Қарлығаш Алданова Асель Амантайқызы
Утянова Сандуғаш Алданова Асель Амантайқызы

[свернуть]
Мәнерлеп оқу

Бас жүлде

Қатысушы Жетекшісі
Жұмабек Мадина Жұмабек Мадина
Жұмабай Айкөркем Есенжолқызы Мөлдір
Сейсембек Кәусар Саматқызы Жақсылықова Бақыт Қарабалақызы
Сейсембек Рамазан Саматұлы Аманова Лаззат Шанбаевна
Қуаныш Ерасыл Мысаев Бейбит Қуанышович
Сулейменова Нуршат Карабатырова Кумис Айткалиевна
Нұржігіт Еркежан Нұрлыбекқызы Акжигитова Сапаркул Сейлихановна
Жұмаева Балнұр Асылбекқызы Ниязалиев Даурен Бейсенович
Абдумурат Айжан Бекарысқызы Пазилбекова Гульшахар Сарсеновна
Абуова Балауса Қуанышбекқызы Пазилбекова Гульшахар Сарсеновна

 

1 орын

Қатысушы Жетекшісі
Бисекенов Рамазан Есенжолқызы Мөлдір
Жәлел Алмас Боранбаева Толкын Ахатовна
Сулейменова Нуршат Карабатырова Кумис Айткалиевна
Бериков Ерлан Кульбекова Жанна Сатвалдиевна
Бақытжанқызы Кәусар Хамитова Назира
Бекен Мерей Садырова Мадина
Оскинова Кундызай Кулсарнева Айжан
Тлек Нұркен Ешмуханбетова Зарина Айдаровна
Мұсхапқызы Медина Китапбаева Жадыра Дүйсенбекқызы
Уразгалиева Камила Қарасаева Ақмарал Шапағатқызы
Қалдыбек Мұхамедәли Токсанбаева Айгуль Кусиновна
Алпысбаев Аспандияр Байханова Гульжан Амангельдиновна
Казбеков Жанибек Байханова Гульжан Амангельдиновна
Галиева Сабина Байханова Гульжан Амангельдиновна
Бекмолда Алтынай Манатқызы Қожахметова  Айнұр Қайратқызы
Шәріпбай Гүлнәз Жеңісқызы Бидахметова Ж.М
Дүйсенғалиева Даяна Бидахметова Ж.М
Қанапия Сезім Тлеулиева Шынар Болатовна

 

2 орын

Қатысушы Жетекшісі
Серікқызы Ақсезім Ахметова Кенжегуль Мейрамбаевна
Алайдарова Құрманай Ахметжанқызы Ахметова Кенжегуль Мейрамбаевна
Сәденова Назерке Косжанова Жаннур Сериковна
Серболатова Аянат Косжанова Жаннур Сериковна
Тлеугабилов Санжар Косжанова Жаннур Сериковна
Көшкінбаева Аружан Ажмуратова Жанагүл Абубакиевна
Мусрепова Гульнара Абилбекқызы Акбаева Самал Бейсекуловна
Күмісбек Інжу Ырысбекқызы Косбармакова Жанар Сансызбаевна
Салимова Айдана Маратовна Косбармакова Жанар Сансызбаевна
Махмұд Аиша Қуанышқызы Косбармакова Жанар Сансызбаевна
Маутқазы Айзере Жандосқызы Косбармакова Жанар Сансызбаевна
Сейлбеков Нурдаулет Бекмуратович Айтенбаева Гулсим Тенизбаевна
Ермек Райана Нұрланқызы Косбармакова Жанар Сансызбаевна

 

3 орын

Қатысушы Жетекшісі
Мауленова Нурай Нурбековна Магауия Нұрсұлу
Айманова Айман
Ахметжан Ербол Гажденбекулы Есекеева Жанат Саматқызы

[свернуть]

Қатысушылардың марапат қағаздарын жүктеп алу

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *