Close

Сәуір айындағы конкурстар нәтижесі

2017-2018 оқу жылының сәуір айындағы «Дарабоз» оқу орталығы ұйымдастырған Республикалық конкурстардың нәтижесі


Мұғалімдерге арналған конкурстар нәтижесі

Үздік мұғалім портфолиосы

1 орын

Каримгалиева  Анаргүл Нұрпейсқызы

2 орын

Калдыбекова Нургуль Амангельдиевна

3 орын

Күзбаева Лаззат

[свернуть]
Үздік сценарий

1 орын

Рахимова  Ақмарал Құдайбергенқызы

Рыскелдиева Жадыра Алиевна

2 орын

Шахмағанбетова Раушан Бахикызы

3 орын

 Кумарова Гаухар Еркиновна

[свернуть]
Үздік тәрбие сағаты

1 орын

Мирзаева Гулжан Парпиевна

2 орын

Қали Гүлжан Сәкенқызы

Кожебекова Айша Орынбасаровна

Смаева Гаухар Абдировна

Жумабекова Сандугаш Кайроллаевна

3 орын

Жусупова Шолпан Тургаевна

Әбдіхалиева Мөлдір  Дастанқызы

Султанова Инкар Наримановна

Маясар    Ғазиза   Сайлаубайқызы

[свернуть]
Үздік сыныптан тыс іс – шара

1 орын

Байтимова Жадыра Рысланкулкызы

Токтыбаева Гульзира Ордабековна

2 орын

Тилеубай Алтынасык

Султангалиева Гулмира Татибаевна

3 орын

Утегенова Актилек Тулебаевна

Ахметжанова Жадыра Сиражевна

Загипарова Гульнар Алимжановна

[свернуть]
Үздік сабақ презентациясы

1 орын

Касымова Гульмира Муратбековна

Адамова Арай Канатовна

2 орын

Даулетова Карлыгаш Дайрабаевна

Кулмуратова Алия Мырзабергеновна

Тулепова Гулзина Абдикадыровна

Нуртазина Айымгул Нургалиевна

Искакова Нурзада Болатовна

3 орын

Дуйсалиева  Айконил  Бегейбаевна

Жумагулова Айгул Ришатовна

Макажанова Гулим Турсынхановна

Загипарова Гульнар Алимжановна

[свернуть]
Үздік сабақ жоспары

Бас жүлде

Каримгалиева  Анаргуль Нурпейсовна

1 орын

Калиева Данара Мухаметжановна

Мұхаметкажина Асел  Кадыровна

Бекайдар Гүлдер Білісбекқызы

2 орын

Сүлейменова Тұрғанай Жаңабайқызы

Нуржанова Дарига Катеновна

Елжанов Марат Серикұлы

Куданова Венера Базарбаевна

Жапарова  Раушан  Жапаровна

Ахметжанова Гулжанат Нурмуханбетовна

Жуматаева Тлеукен

Алпысбай Анаргүл

Абишова Жанна Колканатовна

3 орын

Тилеубай Алтынасык

Тайшыбаева Гулбану Исмагуловна

Есенгалиева Жанылдык Насипкалиевна

Шохарбаева Алтынгүл Амантаевна

Козбагарова Базила Мусиркулкызы

Маликова Жанар Ыдырысовна

Рахманбаева Жансая

Қызырата Нұрсұлтан Русланұлы

Шохарбаева Алтынгүл Амантаевна

[свернуть]
Үздік ашық сабақ

Бас жүлде

Кайрамбаева Жумагайша Бельгибаевна

1 орын

Амирхан Айна

Тәттібекқызы Гүлнар

Махамбеталиева Актоты Есентаевна

Емешова Күнсұлу Раушанқызы

Загипарова Гульнар Алимжановна

2 орын

Жумагулова  Алия  Маcалимовна

Бекайдар Гүлдер Білісбекқызы

Нұрахметова Айжан

Курумбаева Камила Тынысбековна

Чингоджаева Жазира Ғазизовна

Калиакбарова Алмагул Тауекеловна

Тлеуғалиқызы Арай

3 орын

Найманбаева Баянсұлу Қалелқызы

Бисембаева Кумисай Исатаевна

Жакупова Бакытгул

Рысжанова Ляззат Сайлаухановна

Аганасова Гаухар Жумагуловна

Дүйсенбаева Раушан

Жолбарысова Макпал

Кенжина Меруерт Макановна

Мұхамедиева Индира Каленовна

Шарипов Қайрат

Шарипова Раушан

Шегиров Елжас

Макажанова Гулим Тұрсынхановна

Кемешова Нурсауле Мураткалиевна

[свернуть]

Оқушыларға арналған конкурстар нәтижесі

1 мамыр-Қазақстан халқының бірлігі күні

Бас жүлде

Игіліков Нұрәли  жетекшісі  Жарылғапова Гүлайым Ерболатқызы

Кержанова Алия Байбулқызы жетекшісі  Нуртазина Айымгул Нургалиевна

1 орын

Тұрғанбекұлы Батырхан  жетекшісі Жакаева Гульден Жомартовна

Әбдіқұлова Алуа  жетекшісі

Рахатов Нурсултан Орынбаевич  жетекшісі Кулмуратова Алия Мырзабергеновна

2 орын

Ақмағанбетов Ернат жетекшісі Қали Гүлжан Сәкенқызы

Нагындыкова Алтынай Оралханқызы жетекшісі Бекишева Батырбала Оралбековна

Өндіріс Сафиназ Рахымқызы жетекшісі Шотыбасова Баян Асановна

Мукаева Дильназ  жетекшісі Махатпаева Алмагуль Турсынгазиновна

Абдарманова Сабина  жетекшісі Байтимова Жадыра Рысланкулқызы

Жұмабаева Гүлзат  жетекшісі  Жанназарова Ж

Иманғали Мөлдір жетекшісі          Касымова Гульмира Муратбековна

Старцев Максим Михайловия жетекшісі Аймурзина Нуржамал Гениятовна

Жұмабаева Гүлзат жетекшісі Жанназарова Ж

3 орын

Дүйсембі Саят Маратұлы жетекшісі Анас Балнұр Жұматайқызы

Кадкенова Бақытнұр жетекшісі Базылова Алтынай Еркінқызы

Тілеубай Иманәлі  жетекшісі Тусупбаева Айсұлу Талгатовна

Қабидоллина Жанерке  жетекшісі Рахманбекова Кульсым

Алтай Аружан жетекшісі Ордабаева Сандугаш Турганбековна

Ибрашев Айнар  жетекшісі Ордабаева Сандугаш Турганбековна

Рысбек Нурила  жетекшісі Балкерова Венера Коныратовна

[свернуть]
7 мамыр — Отан қорғаушылар күні!

Бас жүлде

Муратов Али  жетекшісі Махатпаева Алмагуль Турсынгазиновна

1 место

Кәрғұл Бекнұр Қанатұлы  жетекшісі Тамабаева Бақытжамал Хамзиевна

Кенжешова Қарлыға  жетекшісі

Мырзатай Әмина  жетекшісі Рүстемова Арай Маратқызы

Шәмел Диана Сеитқызы жетекшісі Бекишева Батырбала Оралбековна

Жұбатова Нұрила  жетекшісі  Жанназарова Ж

2 орын

Жандосұлы Бауыржан жетекшісі Бекмуратова Айнур Бекмухановна

Мәуленов Аллажар Бекжігітұлы  жетекшісі Абдраимов Жандос Ерболович

Серікбай Данияр Мынбайұлы  жетекшісі Схақ Кәмшат

Айтбай Айғаным  Қуанышқызы  жетекшісі Шотыбасова Баян Асановна

Бекмұхан Қарақат  жетекшісі Джамгырбаева Ақбибі Құлмұратовна

Жұбатова Нұрила Тоқтарқызы  жетекшісі Елюбаева Бакытгуль Каримовна

3 орын

Рысқалиева Гүлдариға  жетекшісі

Нұғмар Дархан  жетекшісі Мизамхан Ақбота

Рысбек Жанасыл  жетекшісі Жузтаева Гульжан Асиловна

Сағындық Мерей  жетекшісі Амантаева Дана Онгаркызы

Давлетов Нұрлан жетекшісі Балкерова Венера Коныратовна

Баратбек Нұрзат  жетекшісі Козбагарова Базила

[свернуть]
Ғарыш және Адам

Бас жүлде

Сабитов Саят  жетекшісі Сембиева Жанат Жұмағалиқызы

Евескина Анэль Ержанқызы  жетекшісі Нуртазина Айымгул  Нургалиевна

Шалабай Анар Назарқызы жетекшісі Нуртазина Айымгул  Нургалиевна

1 орын

Мұрат Әбубәкірабсадық жетекшісі Бакирова Замира

Тарих Жанерке  жетекшісі Мендигалиева Гулжанат

2 орын

Әділжан  Қасқырбай  жетекшісі Раушан Тауекеловна  Найзабекова

Елубай Қадыржан Мейіржанұлы жетекшісі Токбалина Маржан Балбакановна

Елеуғали Мансұр  жетекшісі Сембиева Жанат Жұмағалиқызы

Канатов Нурислам  жетекшісі Сембиева Жанат Жұмағалиқызы

Оспан Мадина  жетекшісі Сембиева Жанат Жұмағалиқызы

Аман Римма Ерполатқызы  жетекшісі Кулмуратова Алия Мырзабергеновна

3 орын

Солтанбекова Дильназ  жетекшісі Галиева Гульжан Ержановна

Сайн Сардар Сайнұлы  жетекшісі Бекишева Батырбала Оралбековна

Абай Ерасыл Нұрболұлы  жетекшісі Сəрсенбаева Қарлығаш

Омаров Амир  жетекшісі  Исатаева Гулнур Орикбаевна

Бауыржанқызы Б

Б. Балгүл

Мейрамғалиева Нұрай Қуанышқызы  жетекшісі Аширбекова Шынар Газизовна

Елубай Қадыржан Мейіржанұлы  жетекшісі Токбалина Маржан Балбакановна

Сағындықова Жайна Амангелдіқызы жетекшісі Аманбаева Нұрзия Сембекқызы

[свернуть]
Қазақтың салт-дәстүрлері мен ұлттық ойындары

1 орын

Илясова Диана Ерденовна  жетекшісі Тамабаева Бақытжамал Хамзеқызы

2 орын

Болат Шакира  жетекшісі Тамабаева Бақытжамал Хамзеқызы

Сурков Константин Васильевич жетекшісі Байбосынова Гульмира Оспановна

Кислая Софья Васильевна  жетекшісі Байбосынова Гульмира Оспановна

Сағатбекқызы  Сымбат  жетекшісі Жапарова  Раушан Жапаровна

Айтқан Темірлан  жетекшісі Мизамхан Ақбота

Исабай Жәнібек

3 орын

Төлеуқұл Балым Ерболсынқызы  жетекшісі Жұманбаева Айткүл Исламовна

Қайратова Гүлмейрам жетекшісі

Айқын Айнар  жетекшісі Мизамхан Ақбота

Ерзат Шырақ  жетекшісі Мизамхан Ақбота

Сауғабай Абзал  жетекшісі Сембиева Жанат Жұмағалиқызы

Бейсенбиева Сабина  жетекшісі Тлеуова Маншук Токановна

Төлеубай Тілек Төлеубайұлы  жетекшісі Аширбекова Шынар Газизовна

Кенжебаева Дильназ Қанағатқызы  жетекшісі Аширбекова Шынар Газизовна

[свернуть]
Тәрбие көзі - тал бесік

Бас жүлде

Жолмағанбетова Дана Дидарқызы жетекшісі Нуртазина Айымгул Нургалиевна

1 орын

Сейтаханова Аида  жетекшісі Мукатова Дамет Мукаметхановна

Исабай Назерке Қанатқызы жетекшісі Туякова Алмагуль Кайрберликызы

Нартай Сымбат  жетекшісі Тұрлыбекова Салима Кеңесбаевна

2 орын

Ожарова Аружан  жетекшісі Мукатова Дамет Мукаметхановна

Берикканова Айнур  жетекшісі Мукатова Дамет Мукаметхановна

Қуатжанова Аружан  Русланқызы  жетекшісі Ташмагамбетова Асел Тоганбаевна

Жұмабай Аружан  жетекшісі Базылова Аксауле Сламкайыркызы

Аманбек Данар жетекшісі Базылова Аксауле Сламкайыркызы

3 орын

Альжанов Бибол Хасенұлы  жетекшісі Абдраимов Жандос Ерболович

Рахматулла  Ердәулет  Бахытжанұлы  жетекшісі Турлыбекова Сaлима Кеңесбекқызы

Сейдалы Нурислам  жетекшісі Алимбаева Айгерим Тохтаровна

Маден Қуаныш  жетекшісі Алимбаева Айгерим Тохтаровна

Нұржан Сүлеймен  жетекшісі  Сембиева Жанат Жұмағалиқызы

Зинаш Айша  жетекшісі  Қызырата Нұрсұлтан

Бугумбай Әділет  Жасұланұлы  жетекшісі Ташмагамбетова Асел Тоганбаевна

Берикова Фатима Бериковна жетекшісі Ташмагамбетова Асел Тоганбаевна

Бағдат Рүстембек  жетекшісі Базылова Аксауле Сламкайыркызы

Кабижанова Сагдиана  жетекшісі  Бейсеитова Арайлым Картаевна

Әділбай Әлиасқар  жетекшісі

[свернуть]
Оқушының ғылыми жұмысы

Бас жүлде

Турарова Анель   жетекшісі Калиева Толкынай Аманжоловна

Жұматай Томирис жетекшісі Дюсенова Рысжан Курмановна

1 орын

Серікова Айгерім  жетекшісі Нұрмағамбетова Қамар Ынтымақовна

Хамиев Асылжан Орынбасарұлы жетекшісі Хасанов Орынтай Болатович

Курбан Балжан жетекшісі   Чимкентбаева Айнур

Казбекова Меруерт жетекшісі Дуамбекова Бакыт Куандыковна

2 орын

Қанжарова  Ақбаян  Балтабекқызы жетекшісі Азанова Лаззат

Әбкенова Талшын Айдаровна жетекшісі Конысбаева Жанерке Серикжановна

Мугиенов Қасымхан жетекшісі     Хасанов Орынтай Болатович

Бейсенбай Аянат Берікболқызы жетекшісі Қали Гүлжан Сәкенқызы

Бисембаев Абзал жетекшісі Хасанов Орынтай Болатович

Болатқызы Еңлік  жетекшісі Ордабаева Сандугаш Турганбековна

Қабден Мадина Мәдениетқызы жетекшісі Ержанова Анар Каирхановна

Ахметжанова Айсезім жетекшісі   Нурмаков Сайран Зейнурович

3 орын

Хасен Жансая жетекшісі Який Хайрат

Қазкенова Ақбота  жетекшісі Салжанова Әсел Саматқызы

Бақытов  Әлішер  Маратұлы жетекшісі Наурызбай Сымбат

Жекен Ақжол      жетекшісі  Тилеубай Алтынасык

Карарова Аида         жетекшісі Караров Асылбек

Нариманкызы Улназ жетекшісі Егембердиева Айгуль Чимкентбековна

Сабыртаева Аружан жетекшісі Базылова Алтынай Еркінқызы

Кенжебай Зарина  жетекшісі  Базылова Алтынай Еркінқызы

Ермекқали Гауһар Айдынқызы Дюсенгалиева Арайлым Махмудовна

Мұхит Қарақат  жетекшісі Кожебекова Айша

Бейсембай Ерсұлтан Зейніл – Қабиденұлы жетекшісі Ахметжанова Жадыра Сиражевна

Болат Әсел Алишерқызы жетекшісі Искакова Нурзада Болатовна

Баймұрат  Нұрзат Дюсембекова жетекшісі Раушан Сапарбековна

Сыдыкова Арина  жетекшісі Туиякова Макпал Бейсембаевна

[свернуть]
Өнерлі өрге жүзер

Бас жүлде

Жанат Айжан жетекшісі Мухаметалина Динара Жанатбековна

Жастаев Мерей жетекшісі Умиртаева Лязат Чадетовна

Мамырбек Қалима жетекшісі Рахметолла Гүлнұр Нұрланқызы

1 орын

Рахметов Рахат жетекшісі Сәденов Медет Кеңесбекұлы

Сайлаубекова Кәусар Нұрлыбекқызы жетекшісі Нуркубаева Анара Урумбасаровна

Айитбай Айару Оразгаликызы жетекшісі Турсабекова Менсулу

Айдарбекова Сабина Асланбекқызы жетекшісі Берикбаева Алмагуль Сиркбаевна

Төлеген Жанерке Жаксылыққызы жетекшісі Юсупова Жанаркул Нысанбайқызы

Мұсабек Қалия Бақытжанқызы жетекшісі Шүкірбекова Жұлдыз Жанызаққызы

Жақытбек Айдын  жетекшісі Бейбітбаева Рауан Елікбайқызы

Керейбаева  Аружан жетекшісі  Елеусизова  Зина  Ерболатовна

Өтегенова  Ақниет   жетекшісі  Елеусизова  Зина  Ерболатовна

Рымбек Айдана жетекшісі Жиенбаева Алмагуль

Теміржан Аружан жетекшісі Ошекеева Маржан Алихановна

Кабдылрахметова  Аружан жетекшісі Ошекеева Маржан Алихановна

Мұхаметқали Айзере жетекшісі Ошекеева Маржан Алихановна

Тасболатова Адия жетекшісі Ошекеева Маржан Алихановна

Иржанова Азима  жетекшісі  Мешитхан Илана

Хажай Кәусар жетекшісі Мешитхан Илана

2 орын

Орынбасар Тәуекел Танатқызы  жетекшісі Тамабаева Бақытжамал Хамзиевна

Нұрлан Жанерке Айбекқызы  жетекшісі Калдыбекова Нургуль Амангельдиевна

Иржанова Азима Азаматовна  жетекшісі Нуркубаева Анара Урумбасаровна

Куккузова Салтанат Азаматқызы жетекшісі  Калдыбекова Нургуль Амангельдиевна

Омар-Сұлтан Ахмет жетекшісі  Мешитхан Илана

Ақмағанбетов Ернат           жетекшісі Қали Гүлжан Сәкенқызы

Еркін Шадия жетекшісі  Джамгырбаева Ақбибі Құлмұратовна

Дарменова Құралай  жетекшісі Жиенбаева  Алмагуль  Сериковна

Құрманалина Альбина жетекшісі Раушанова Гулшат

Маралбек Мадинұр  жетекшісі Ошекеева Маржан Алихановна

Мухамбеткалиев Аяндаулет жетекшісі Омарова Сандугаш Келдибаевна

Сулейменова Әбілмансұр жетекшісі Омарова Сандугаш Келдибаевна

Құрмет Мәртебелі жетекшісі Ташимова Тұрсынай Исмагуловна

Рысбай  Аружан жетекшісі Киркимбаева  Калима

Бадаева  Эльмира  жетекшісі Киркимбаева  Калима

Хидирбаева  Жаңыл жетекшісі Киркимбаева  Калима

Ибрагимова  Нұргүл           жетекшісі Киркимбаева  Калима

Нуркубаев Алинур Еркинович жетекшісі Нуркубаева Анара Урумбасаровна

Губайдуллина Аңсаған Дастанқызы жетекшісі   Берикбаева Алмагуль Сиркбаевна

Сайлаубекова Кәусар Нұрлыбекқызы жетекшісі Нуркубаева Анара Урумбасаровна

Нуркубаев Алинур Еркинович жетекшісі Нуркубаева Анара Урумбасаровна

Иржанова Азима Азаматовна  жетекшісі Нуркубаева Анара Урумбасаровна

Сапарова Камила  жетекшісі Нурпеисова Маржан Егинбаевна

Шораева Зарина Кенесовна жетекшісі Нургалиева Құралай Саркенқызы

Шораева Зарина Кенесовна жетекшісі Нургалиева Құралай Саркенқызы

Ибрашева Камилла Едгеевна  жетекшісі Гончарова Светлана Николаевна

Айсаутова  Гүлдана жетекшісі Елеусизова  Зина  Ерболатовна

Оспанова  Мадина   жетекшісі Елеусизова  Зина  Ерболатовна

Асанова  Гүлжауар жетекшісі Елеусизова  Зина  Ерболатовна

Сейілбекқызы Нұрбибі  жетекшісі Абдуллаева Күлшат

Абдулла  Жансая Сапарғалиқызы

3 орын

Иманбаева Индира Ансаровна жетекшісі Тамабаева Бақытжамал Хамзиевна

Оспанова  Ақерке жетекшісі Елеусизова  Зина  Ерболатовна

Қалиева  Меруерт жетекшісі Елеусизова  Зина  Ерболатовна

Нагындыкова Алтынай Оралханқызы жетекшісі Бекишева Батырбала Оралбековна

Абатова Алина жетекшісі Хамитова Тынышгул Есеновна

Иулдашева  Нұрбике жетекшісі Киркимбаева  Калима

Қожамбердиева  Аружан жетекшісі Киркимбаева  Калима

Қуаныш  Жанерке жетекшісі Киркимбаева  Калима

Мыңжасар Гүлниса жетекшісі Нурпеисова Маржан Егинбаевна

Нұрланқызы  Арайлым  жетекшісі Әбдіхалиева Мөлдір  Дастанқызы

Әбдразақ Жасмина жетекшісі Абдуллаева Күлшат

Тынышбай Көркем  жетекшісі Нуркубаева Анара Урумбасаровна

Шегебаев Әділет жетекшісі Берикбаева Алмагуль Сиркбаевна

Сакингали Нурай  жетекшісі Калдыбекова Нургуль Амангельдиевна

[свернуть]
Ауылым – алтын бесігім

Бас жүлде

Жұмабек Нұрсұлтан жетекшісі Мустапаева Нургуль Токтановна

Казарина  Антонина  Юрьевна жетекшісі Нурумова  Гульнар  Байэльдиновна

1 орын

Козинская София жетекшісі Исабаев Аскар Амангельдинович

Серік Дархан жетекшісі Нурпеисова Маржан Егинбаевна

2 орын

Кичигина Маргарита  жетекшісі Исабаев Аскар Амангельдинович

Мальцева Татьяна жетекшісі Исабаев Аскар Амангельдинович

Почемин Дмитрий жетекшісі Исабаев Аскар Амангельдинович

Сәкен Бекбол Серікұлы жетекшісі СакеноваУлболсын Сериковна

Шахмет Динара Қайратқызы  жетекшісі Атетова Кенжегуль Амангельдиевна

Ақмағанбетова Айдана  жетекшісі Тусупбаева Айсұлу Талгатовна

Иманғали Мөлдір жетекшісі Касымова Гульмира Муратбековна

Зинедден Ильяс  жетекшісі жетекшісі Сембиева Жанат Жұмағалиқызы

Абжанова Назгүл Талғатқызы жетекшісі             Макажанова Гулим Турсынхановна

Баймұрат  Нұрзат  жетекшісі Сайлыбаева Гульзира Тлеугалиевна

Алимжан Дастан  жетекшісі Серикбаева Гулдана

Жолманов Еркебұлан Нұрлыбекұлы жетекшісі Нуртазина Айымгул Нұрғалиқызы

Жұбатова Нұрила жетекшісі Жанназарова Ж

3 орын

Айтуған Балауса Бекайдарқызы жетекшісі Бекишева Батырбала Оралбековна

Хамзе Әлия жетекшісі Тусупбаева Айсұлу Талгатовна

Нұрбекқызы Нұрай  жетекшісі Рахманбекова Кульсым

Шари Жайна Мәлікқызы жетекшісі Тасмағамбетова Кенже Махатовна

Нұрланқызы  Нұрай жетекшісі Жапарова  Раушан Жапаровна

Болатқызы Еңлік  жетекшісі Ордабаева Сандугаш Турганбековна

Ибрашев Айнар жетекшісі Ордабаева Сандугаш Турганбековна

Мамбетьяр Кәусар    жетекшісі Омарова Тамара Жетписбаевна

Марат Фархат жетекшісі Омарова Тамара Жетписбаевна

Сағындыков Ерлен  жетекшісі Омарова Тамара Жетписбаевна

Бердіхан Ақерке жетекшісі Мизамхан Ақбота

Райымқұлов Мейіржан жетекшісі Масжанова Алтынай   Баянбаевна

Акмуханов Жарқын  жетекшісі Сембиева Жанат Жұмағалиқызы

Жайлыбай Ералы жетекшісі Сембиева Жанат Жұмағалиқызы

Мақсот Гүлжазира жетекшісі Сембиева Жанат Жұмағалиқызы

Қуанышбек Ернар  жетекшісі Исатаева Гулнур Орикбаевна

Дүйсенбай Ерлан Әсетұлы жетекшісі Мейзбекова Айнұр Мергенқызы

Бүркітбек Самал жетекшісі Байметенова Турсынай Оразгалиевна

Әулбай Айсана жетекшісі Мендигалиева Гулжанат

Темірбек Саят жетекшісі Мендигалиева Гулжанат

Қабыл Меруерт

[свернуть]
Көркем жазу

Бас жүлде

Бегахмет Мұхаммедәли  жетекшісі Касымова Гульмира Муратбековна

Мұхамбетәлі Көркемай Нысанқызы жетекшісі Шотыбасова Баян Асановна

1 орын

Қайсарқызы Қама жетекшісі Раушанова Гулшат

Тілеубай Бақдәулет Нұрбекұлы жетекшісі Жұматай Раушан  Ахметбекқызы

Сыдық Дулат жетекшісі Акоразова Бактыгул

Досбергенова Ақмаржан жетекшісі Бисенбаева Қарлығаш

Сапарбаева Ақбөбек Азаматқызы жетекшісі Адилханова Жамила Садуакасовна

Оразай Жәңгір жетекшісі Омарова Тамара Жетписбаевна

Мұқаш Малика жетекшісі   Шохарбаева Алтынгүл

2 орын

Комсомолова Индира жетекшісі Коcщыбекова Оразгүл

Нишанбек Дінмухамед Зангарұлы жетекшісі Кожмагамбетова Арайлым Жуматаевна

Темірәлі Бағдаулет Ерболатұлы жетекшісі Азаматова Лаура Төреханқызы

Канетова Саида Серикбаевна жетекшісі Нургалиева Құралай Саркенқызы

Шораева Зарина Кенесовна жетекшісі Нургалиева Құралай Саркенқызы

Күмісбек Дінмұхамед жетекшісі Бейбітбаева Рауан Елікбайқызы

Жақбек Ерасыл жетекшісі Бейбітбаева Рауан Елікбайқызы

Бектенова Аружан жетекшісі Омарова Тамара Жетписбаевна

Мамбетьяр Кәусар жетекшісі Омарова Тамара Жетписбаевна

Ғабдолла Жәмилә жетекшісі Омарова Тамара Жетписбаевна

Жалғас Асылзада  жетекшісі Кубегенова Жумагул

Қадыргелдіұлы Бейбарыс жетекшісі Кубегенова Жумагул

Жұмагелді Іңкәр жетекшісі Кубегенова Жумагул

Орын Марғұлан жетекшісі Кубегенова Жумагул

Қыдыр Аяулым жетекшісі Еркеева Сабира

Айдаор Ербол Аманжолұлы жетекшісі Қыдырбаева Ғалия

Беркінқызы Жұлдыз жетекшісі Сембиева Жанат Жұмағалиқызы

Камзина Назым жетекшісі Рүстемова Арай Маратқызы

Гайбуллаева Нұрғайша

Қамал Қабілет

Тайбек Бибарыс

Асылхан Досымжан

3 орын

Төреғұл Алиасқар  жетекшісі Бейбітбаева Рауан Елікбайқызы

Болат Айым  жетекшісі Сембиева Жанат Жұмағалиқызы

Нығмет Алинұр жетекшісі Сембиева Жанат Жұмағалиқызы

Оңай Ажар жетекшісі Сембиева Жанат Жұмағалиқызы

Орынбасар Айлина жетекшісі Сембиева Жанат Жұмағалиқызы

Төлепқали Әсемгүл  жетекшісі Сембиева Жанат Жұмағалиқызы

Бегалинова Айназ жетекшісі Рүстемова Арай Маратқызы

Серікқали Нұрбек жетекшісі Бейбітбаева Рауан Елікбайқызы

Каухар Ажар Жанболатқызы жетекшісі Қыдырбаева Ғалия

Мырзабекұлы Бекарыс  жетекшісі Бейбітбаева Рауан Елікбайқызы

Оралбек Айзере жетекшісі Бейбітбаева Рауан Елікбайқызы

Қыдыралы Алибек  жетекшісі Бейбітбаева Рауан Елікбайқызы

Сариева Лунара жетекшісі Омарова Тамара Жетписбаевна

Сабырғали Бексұлтан жетекшісі Омарова Тамара Жетписбаевна

Кунис Сандуғаш Собирхонқызы жетекшісі Мирзаева Гүлжан Парпиевна

Мейрамбеков Нурислам жетекшісі Рахметолла Гүлнұр Нұрланқызы

Айдар Нұрсая Нурболқызы жетекшісі Мирзаева Гүлжан Парпиевна

Төремұрат Айару  жетекшісі Омарова Тамара Жетписбаевна

Утегенова Айым  жетекшісі Ашыкбаева Арна Женискызы

Булекбаева Фатима жетекшісі Ашыкбаева Арна Женискызы

Хабимульдина Жұлдыз жетекшісі Ашыкбаева Арна Женискызы

Қайыртайұлы Ақылбек  жетекшісі Ашыкбаева Арна Женискызы

Мағауия Арман жетекшісі Ашыкбаева Арна Женискызы

Серіков Ерлік жетекшісі Ашыкбаева Арна Женискызы

Өміржан Сезім жетекшісі Ашыкбаева Арна Женискызы

Әбдібек Ислам Жақсыкелдіұлы жетекшісі Мейзбекова Айнұр Мергенқызы

[свернуть]
Суреттер сөйлейді

Бас жүлде

Хамзе Әлия жетекшісі Тусупбаева Айсұлу Талгатовна

Хамзе Санжар жетекшісі Байболова Айкеш

Сманова Айнаш жетекшісі Мизамхан Ақбота

Баетова Жания жетекшісі Мизамхан Ақбота

Макижанова Айғаным Айдынқызы  жетекшісі Шоқан Әділет Әлібекұлы

Түсіп Аңсар Талғатұлы  жетекшісі Жумабекова Жанар Орынтаевна

Хұлынбекқызы Аяулым  жетекшісі Мусырманкулова  Рабига Асреевна

1 орын

Манахов  Нұрдаулет жетекшісі Канжан  Айжан

Омарбекқызы Аяулым жетекшісі Мизамхан Ақбота

Нысанбайқызы Ақтоты  жетекшісі Коcщыбекова Оразгүл

Бишембай Сәбина жетекшісі Бисенбаева Қарлығаш

Вахитов Ануар  жетекшісі Абитбекова Ляззат

Дукейхан Айару жетекшісі Абитбекова Ляззат

Қуанышбек Нурай  жетекшісі Аубакенова Куляш

Шленских Арина жетекшісі Абитбекова Ляззат

Абылқасым Олжас  жетекшісі Абитбекова Ляззат

Рашид Дамира жетекшісі Абитбекова Ляззат

Барбол  Ахжол жетекшісі Ниязова Асель Мейыржановна

Жоламанова Әсем жетекшісі Омарова Сандугаш Келдибаевна

Бейсенбай Аянат Берікболқызы жетекшісі Қали Гүлжан Сәкенқызы

Айбек Ибраев жетекшісі Байболова Айкеш

Алиқызы  Әлия жетекшісі Жапарова  Раушан Жапаровна

Тілекқабыл Карина жетекшісі Сембаева Алла

Серік Еркін  жетекшісі Сембаева Алла

Русланқызы Ардақ жетекшісі Шохарбаева Алтынгүл

Қуан Қарлығаш жетекшісі Шохарбаева Алтынгүл

Сариева Лунара жетекшісі Омарова Тамара Жетписбаевна

Молостова Екатерина Дмитриевна жетекшісі     Абеуова Гаухар Каирбековна

Алмаганбетова Алина жетекшісі Муханбедива Анар Каиржановна

Русланқызы Ардақ жетекшісі Шохарбаева Алтынгүл

Келіс Сүлеймен жетекшісі Джамгырбаева Ақбибі Құлмұратовна

Төлегенов Бектас Төлегенұлы жетекшісі Аширбекова Шынар Газизовна

2 орын

Балғабай Мухаммаддин Абзалұлы жетекшісі Нургалиева Құралай Саркенқызы

Әбдібек Ақерке Сұлтанбекқызы жетекшісі Жаңабаева Гүлсім Әзімханқызы

Унгар Жулдызай Алсеитқызы жетекшісі Мирзаева Гүлжан Парпиевна

Қуан Қарлығаш жетекшісі Шохарбаева Алтынгүл

Игенбек Амина Ақылбекқызы  жетекшісі Айда Шухратовна

Ташбалтаева Аселя жетекшісі Байтимова Жадыра Рысланкулқызы

Егінбай Мирас Русланұлы жетекшісі Ержанова Анар Каирхановна

Амантай Ұлан жетекшісі Құлынбай Ләйла Құлынбайқызы

Шуренов Нурадин жетекшісі Құлынбай Ләйла Құлынбайқызы

Кенжебай Райымбек жетекшісі Құлынбай Ләйла Құлынбайқызы

Асылбекұлы Ерасыл жетекшісі Құлынбай Ләйла Құлынбайқызы

Тұрсынбай  Лаззат жетекшісі Тұрсынбай Ляззат

Аманжолова Ақмарал жетекшісі Жунусова Асемгуль Муратовна

Жанат Айнұр Асхатқызы жетекшісі Бекишева Батырбала Оралбековна

Ораз Айтоқын Оразқызы жетекшісі Бекишева Батырбала Оралбековна

Жұмагелді Іңкәр жетекшісі Кубегенова Жумагул

Ерсайын Нұрфат  жетекшісі Сембиева Жанат Жұмағалиқызы

Сауғабай Абзал  жетекшісі Сембиева Жанат Жұмағалиқызы

Семсер Әбілмансұр Серікбайұлы жетекшісі Бекишева Батырбала Оралбековна

Старцев Максим Михайловия  жетекшісі Аймурзина Нуржамал Гениятовна

Шахмет Динара Қайратқызы жетекшісі   Атетова Кенжегуль Амангельдиевна

Шайхы Айзере Сержанқызы жетекшісі Токбалина Маржан Балбакановна

Имангазиева Ардана жетекшісі Мағзомова Жанар Сериковна

Пугачева Александра жетекшісі Кресникова Ольга Николаевна

Мендыгалиев Дильен жетекшісі Сембаева Алла

Селезнев Тимофей жетекшісі Кресникова Ольга Николаевна

Серік Нұрбақыт жетекшісі Мағзомова  Жанар

Сарсенбай Амир жетекшісі Нурпеисова Маржан Егинбаевна

Туребай Медина жетекшісі Сембаева Алла

Бекмухан Асылхан  жетекшісі Бейбітбаева Рауан Елікбайқызы

Абдурахым Төлеби  жетекшісі Бейбітбаева Рауан Елікбайқызы

Жолмурзаева  Қарлығаш жетекшісі Елеусизова  Зина  Ерболатовна

Бауыржан Кәусәр  жетекшісі Бейбітбаева Рауан Елікбайқызы

Жұмаболатова Жаннұр жетекшісі Омарова Сандугаш Келдибаевна

Аманғали Асыл Еркеғалиқызы жетекшісі Жумабекова Жанар Орынтаевна

Успанова Айдана  жетекшісі Ташимова Тұрсынай Исмагуловна

Габбасова Дарина  жетекшісі Жунусова Асемгуль Муратовна

Құрматқызы Калима жетекшісі Рахманбекова Кульсым

Қасымжан Нұржігіт Ерікұлы жетекшісі Жумабекова Жанар Орынтаевна

Нұрмұханбет Мейрам жетекшісі Сембаева Алла

Усербаев Саян жетекшісі Омарова Тамара Жетписбаевна

Қарабала Диас  жетекшісі Карабатырова Кумис

Курбанбекова Сабина жетекшісі Тлеуова Маншук Токановна

Ерназарова Жания Асылбекқызы жетекшісі Қаратаева Маржанкүл Жанбырбайқызы

Төлеубай Дарын Исаұлы жетекшісі Қабылтаева Ғалия Абайқызы

Түсіпбеков Заңғар Асхатұлы жетекшісі Аширбекова Шынар Газизовна

Тусупбекова Мағрипа Қанатқызы жетекшісі Аширбекова Шынар Газизовна

Мұхаш Малика жетекшісі Шохарбаева Алтынгүл

Русланқызы Ардақ жетекшісі Шохарбаева Алтынгүл

3 орын

Шагизада Ләйла жетекшісі Акоразова Бактыгул

Құрманалы Алихан  жетекшісі Бисенбаева Қарлығаш

Ескендір Рамазан  жетекшісі Тилеубай Алтынасык

Ғұбайдолла Айнұр жетекшісі Мағзомова Жанар Сериковна

Оралбай Айзат Еркебұланқызы жетекшісі Жумабекова Жанар Орынтаевна

Аманжол Марғұлан Азатұлы жетекшісі Жумабекова Жанар Орынтаевна

Ғалымжан Аружан жетекшісі Беккужина Алима

Үсен Нұртілек жетекшісі Беккужина Алима

Жақсыбек Әсем Азаматқызы жетекшісі   Мирзаева Гүлжан Парпиевна

Тлекова  Гүлназ  жетекшісі Елеусизова  Зина  Ерболатовна

Минабиль Айару Ауғанбекқызы  жетекшісі  Нармандах Жұпаргүл

Абдыкалыков Султан жетекшісі Жунусова Асемгуль Муратовна

Ильясқызы Жанель жетекшісі Диханбаева Анар

Изетилла Сауран  жетекшісі Диханбаева Анар

Салиева Айару жетекшісі Карабатырова Кумис

Бекмұрат Айназ жетекшісі Рүстемова Арай Маратқызы

Рымбек Нұрбек жетекшісі Байболова Айкеш

Қайырберлі Нұрайым жетекшісі Тусупбаева Айсұлу Талгатовна

Ержанұлы Жалғас жетекшісі Рахманбекова Кульсым

Нұрдәулет Бекнұр Нұрдәулетұлы жетекшісі Есмаганбетова Рымкул Толеубаевна

Айтжан Дінмұхаммед Айтжанұлы           жетекшісі Торгаева Алмаш  Калижановна

Елемес  Айсұлу жетекшісі Жапарова  Раушан Жапаровна

Баймаханбет Фатиххан жетекшісі Диханбаева Анар

Амандық Нұртаза жетекшісі Омарова Тамара Жетписбаевна

Гринь Артем Евгеньевич жетекшісі Абеуова Гаухар Каирбековна

Сағадат Адия Жанатқызы  жетекшісі Ержанова Анар Каирхановна

Төлеубай Дарын Исаұлы жетекшісі Қабылтаева Ғалия Абайқызы

Ыдырыс Жанел Ержанқызы жетекшісі Мирзаева Гүлжан Парпиевна

[свернуть]
Мәнерлеп оқу

Бас жүлде

Талонова Әсем Берікқызы жетекшісі Тайшыбаева Гулбану Исмагуловна

Төлеуғали Айшабибі Жасқайратқызы жетекшісі Тайшыбаева Гулбану Исмагуловна

1 орын

Есенжол Ақсезім  жетекшісі Бейбітбаева Рауан Елікбай қызы

Жұмабек Нұрай жетекшісі Сабитова Рысты Мурабаевна

Сеилханова Айгерім жетекшісі Бектасова Мадина Талгатовна

Мейрамова Ақжарқын Мейрамқызы жетекшісі Қабдолова Гүлжан Базарбекқызы

Жұмалы Ақниет

Азатқызы Гүлбану

Сейылканова Аянат жетекшісі Ашыкбаева Арна Женискызы

Кушкунбаев Нұрдаулет Мақсұтұлы жетекшісі Ибраева Самал Макбузовна

2 орын

Нурлан Сұлу жетекшісі  Кемешова Нурсауле Мураткалиевна

Тұңғатар Нұрдаулет  жетекшісі Кемешова Нурсауле Мураткалиевна

Мендібаев Нұрмұхаммед жетекшісі Касымбекова Танзилия Нургалиевна

Сагиева Жамила жетекшісі Коcщыбекова Оразгүл

Тнибай Аружан жетекшісі Акоразова Бактыгул

Есеркепова Нургул  жетекшісі Кабылова Жаныл

Омар Дінмұхамед  жетекшісі Адилханова Жамила Садуакасовна

Бердигалиева Ляззат Бахтияровна жетекшісі Ишанова Райхан Мажитовна

Баян Бекзат   жетекшісі Сембаева Алла

Сапарбеков Жасұлан Әділбекұлы жетекшісі Қыдырбаева Ғалия Кісетайқызы

Құрал Әдия Дәуренқызы жетекшісі Мырзашева Айгүл Боранбаевна

Бахытбек Ақнұр Төлегенқызы жетекщісі Қыдырбаева Ғалия Кісетайқызы

Кадырбай Каусар Есингалиқызы жетекшісі Қыдырбаева Ғалия

Кісетайқызы

Маербек Дина жетекшісі Ордабаева Сандугаш Турганбековна

Тынышхан Әмина Ғаниқызы  жетекшісі Алишбаева Айнаш Қуатбекқызы

Ережеп Нұрсая

Қайырғали Тұрсынай

Есетова Диана

Жұбатхан Елнұрбек

Бердалиева Баянсулу

Исмайл Сержан

Қайырғали Дәулетбек

Шамшетов Мейрамғали

Ералиева Альбина

Рустем Жания

Сейітқасым Сымбат

Қуатжанова Аружан

Есенбек Адия жетекшісі Ашыкбаева Арна Женискызы

Әнуар Анел Сакенқызы жетекшісі Тұрлыбекова Салима Кеңесбекқызы

Ауль Марина Андреевна жетекшісі Абеуова Гаухар Каирбековна

Афанасьева Любовь Андреевна жетекшісі Абеуова Гаухар Каирбековна

Армия Рабия жетекшісі Сейдрахманова Айзада Санатовна

Бақытжанқызы Кәусар жетекшісі Еркеева Сабира

Тілеубай Бақдәулет Нұрбекұлы жетекшісі Жұматай Раушан  Ахметбекқызы

Оралхан Құндыз Жұлдызханқызы            жетекшісі Қыдырбаева Ғалия

Өмірәлі Аңсар Талғатқызы жетекшісі Оразбаева Меруерт

Қалдарбек Қымбат жетекшісі Байтимова Жадыра Рысланкулқызы

Төлеп Арайлым жетекшісі Байтимова Жадыра Рысланкулқызы

Кенжебулат Мәди Мәжитұлы жетекшісі Ибраева Самал Макбузовна

3 орын

Жайекен Әділбек жетекшісі Раушанова Гулшат

Әмірхан Жексенбай Еркінұлы жетекшісі Кожмагамбетова Арайлым Жуматаевна

Алжанбай  Ынтымақ жетекшісі Сабитова Рысты Мурабаевна

Құрал Кәусар Дәуренқызы жетекшісі Жетписбай Инкар Ергалиевна

Бекниязова Айдана   жетекшісі Бисенбаева Қарлығаш

Тюлюев Темирлан  жетекшісі Молдабекова Бакытжамал Кореновна

Әділжан  Қасқырбай   жетекшісі Раушан Тауекеловна   Найзабекова

Чотанов Бақтыбек жетекшісі Алишбаева Айнаш Қуатбекқызы

Серікұлы Мұстафа жетекшісі Сабитова Рысты Мурабаевна

Елемесс Алихан Айтжанұлы жетекшісі Макажанова Гулим Турсынхановна

Ахметов Диас жетекшісі Бектасова Мадина Талгатовна

Жұмахан Еңлік жетекшісі Бектасова Мадина Талгатовна

Бейсенбай Лаура Жандосқызы жетекшісі Тулепова Гулзина Абдикадыровна

Төрехан Батырбек Тауасханұлы жетекшісі Тулепова Гулзина Абдикадыровна

Бугумбай Әдилет

Хасанбай Мағжан жетекшісі Алишбаева Айнаш Қуатбекқызы

Идрисова Жұлдызай            жетекшісі Бектасова Мадина Талгатовна

Сейітқазы Рахим жетекшісі Еркеева Сабира

Сағидуллаев Айсұлтан  жетекшісі Накеева Ақмарал

Алимбердиева Аружан  жетекшісі Ашыкбаева Арна Женискызы

Еламан Ардақ жетекшісі Ашыкбаева Арна Женискызы

Амантай Әнел жетекшісі Ашыкбаева Арна Женискызы

Асылбай  Ерасыл жетекшісі Бектасова Мадина Талгатовна

Бакытова Гүлім жетекшісі Сембаева Алла

Бақытжан Ерғұлан Медеуұлы жетекшісі Сейдрахманова Айзада Санатовна

Жақсыбек Әсем Азаматқызы жетекшісі Мирзаева Гүлжан Парпиевна

Абдибахит Гаухар Ганиқызы  жетекшісі Мирзаева Гүлжан Парпиевна

Мухит Айсұлу Нургалиқызы жетекшісі Мирзаева Гүлжан Парпиевна

Жарқынұлы Азамат  жетекшісі Ошекеева Маржан Алихановна

Қабимолла Айдина  жетекшісі Ошекеева Маржан Алихановна

Алимгожин Акежан  жетекшісі Ошекеева Маржан Алихановна

Тілеутай Нұрәділ  жетекшісі Рахметолла Гүлнұр Нұрланқызы

Тұңғатар Нұрдаулет жетекшісі Кемешова Нурсауле Мураткалиевна

Қасым Қарақат Асылханқызы жетекшісі Юсупова Жанаркул Нысанбайқызы

 

[свернуть]

Қатысушылардың марапат қағаздарын жүктеп алу

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *