Close

Наурыз айындағы конкурстар нәтижесі

2017-2018 оқу жылының наурыз айындағы «Дарабоз» оқу орталығы ұйымдастырған Республикалық конкурстардың нәтижесі


Мұғалімдерге арналған конкурстар нәтижесі

Үздік сценарий

1 орын

Утегулова Карлығаш Кымызбаевна

2 орын

Алтаева Динара Кенжехановна

3 орын

Күзбаева Ләззат

[свернуть]
Үздік тәрбие сағаты

1 орын

Умарова Гаухар Мухтаркановна

2 орын

Картабаева Баян Байдалиевна

Ерубаева Гульден Женисовна

Кенжеева Балзина Садуакасовна

3 орын

Кабденова Нургуль Талгатовна

Хайрушева Лаура Әлібекқызы

[свернуть]
Үздік мұғалім портфолиосы

1 орын

Нурсапа Бақытбек

2 орын

Сыралиева Инабат Сыралықызы

3 орын

Мұханбетжанова Ақнұр Ақлқарақызы

[свернуть]
Үздік сыныптан іс-шара

1 орын

Утегулова Карлыгаш Кымызбаевна

Доспанова Эльмира Батырбаевна

2 орын

Токтыбаева Гульзира Ордабековна

Дуйсалиева  Айконил  Бегейбаевна

3 орын

Атанбай Айдана Сәрсенғалиқызы

Мустажапова Айгул Рамазановна

Гүлзамира Төлегенқызы

Бектемирова Назгул Сарсенбиевна

Даримбаева Гулмира Исенхановна

[свернуть]
Үздік сабақ презентациясы

1 орын

Баймухамедова Бакыт Газизовна

Кажгереева Ақмарал Мерекеқызы

2 орын

Бекжанова Эльвира Турехановна

Мырзабаева Балнур Аманжоловна

Төрехан Рано Берікқызы

3 орын

Адырбекова Акмарал Мынжасаровна

Абдикаримова Назгуль Капашевна

Омаржанова Гульмира Кенесовна

[свернуть]
Үздік сабақ жоспары

Бас жүлде

Татаева Қаламқас Егінбайқызы

 

1 орын

Есеркенова Жумагуль Курманалина

2 орын

Искакова Шынар Турмаганбетовна

Калмекеева Бакыткул   Жетписбаевна

Масаева Лиза

Елжанов Марат Серикұлы

Тлеугазиева Айнагүл Амангелдіқызы

Жалекенова Гүлсауле Қайырғалиқызы

Джураева Салтанат Арабовна

Мунайтбасова Назира

3 орын

Конурбаева Акбопе Конысбековна

Хавдыл Жанаргүл

Хисменова Турсын Шынтемировна

Колхоз Сара Әскербекқызы

Булекбаева Гульмира Джаксылыковна

Жумадилова Дильноза Рамазановна

[свернуть]
Үздік ашық сабақ

1 орын

Жумашева Газиза Карагуловна

Мусабекова Жумагуль Баграмовна

Жулаева Шатгуль Бахытовна

2 орын

Башаева Камшат Мухтаровна

Меңлібекова Жанар Нурбековна

Жұмашбек Үрзада Өксікбайқызы

Шертаева Айгерім Қалыбайқызы

Абжанова Сауле Сарсенбековна

Карабекова Назипа Амангельдиевна

Турмаганбетова Злиха Таджимуратовна

Туяшева Нурсая Нурлановна

3 орын

Өтегенова Индира Панабекқызы

Тұңғышбаева Марина Ақылбекқызы

Шыналиева Айзада

Әмірхан Сағадат Мақұлбекұлы

Тұрымбетова Нұрбибі Улыковна

Нұрғалиева Айнұр Ысқаққызы

Қажмұратова Гүлзира Ғаділшеқызы

Омаров Мейрам Полатович

Әмірова Ұлжан Рахманқызы

Абиева Улдана Исагуловна

Утегулова Карлығаш Кымызбаевна

Файзуллина Кулян Батырбна

Акбулатова Талшин Рахымовна

Айтжанова Анаргуль Қойшиевна

Доспанова Эльмира Батырбаевна

Усенбаева Акжунис Сайлауовна

Едрескалиева Аксауле Курмашевна

Иманалиева Айнур Талаповна

Мусаев Бауыржан Аманбекович

[свернуть]

Оқушыларға арналған конкурстар нәтижесі

Менің сабақ үлгерімім

1 орын

Форманюк Кирилл жетекшісі Даулетбекова Шаттық Мырзабековна

2 орын

Неспаева Қалампыр Кенжебайқызы жетекшісі Аширбекова Шынар Газизовна

3 орын

Қадылова Жанбота Думанбекқызы жетекшісі Қартабаева Баян Байдалиевна

Қонысова Адиа жетекшісі Курманалина Н

[свернуть]
Қызыққа толы өмір

1 орын

Серікова Дана жетекшісі Шукеева Гульбану Кинжабековна

Сағидоқас Гүлден Нұрымқызы жетекшісі Қажмұратова Гүлзира  Ғаділшеқызы

2 орын

Ильдыбаева Айғаным Мадиярқызы жетекшісі Оспанова Мария Әбілханқызы

Сейдахмет Ержан Қабылұлы жетекшісі Тұңғышбаева Марина Ақылбекқызы

Күзембаева Жансая Берікқызы  жетекшісі Шынбергенова Ақгүл Амантайқызы

3 орын

Керімбек Аружан жетекшісі Тасжанова Бақтыгүл Рахманалиқызы

Тұрсынбек Нұрбақыт Мейірбекұлы жетекшісі Имангазинова Алмагуль Нурмашевна

Жолдығалиев Рамазан Бейбітқалиұлы жетекшісі Аширбекова Шынар Газизовна

[свернуть]
Көктем — көркемділік көрісі

Бас жүлде

Абдіманам Адина жетекшісі Парменова М.С

Толеубеков Жаснұр Жасұланұлы жетекшісі Бибосынова Алынгуль Елтаевна

1 орын

Ермаганбетова Сабина Армановна жетекшісі Сарина Эльмира Тулемисовна

Әскер Алина Дәуренқызы жетекшісі Сарина Эльмира Тулемисовна

Сансызбаева Жанна Кайратовна жетекшісі Сарина Эльмира Тулемисовна

Кәкімжан Гүлназ Әділқызы жетекшісі Сарина Эльмира Тулемисовна

Мұратбек Гүлнұр Ержанқызы жетекшісі Имангазинова Алмагуль Нурмашевна

Иманғалиева Мәдина жетекшісі Токтарова Назигул Токанбековна

Әбдіқалық Жандос Жақсымұратұлы жетекшісі Мысаева Айман Умирзаковна

2 орын

Озаева Диана жетекшісі Муратбаева Айнур Кузембайқызы

Дәуренбек Нұрай жетекшісі Бримжанова Гулболсын Кайратовна

Арстан Дінмұхамед жетекшісі Бримжанова Гулболсын Кайратовна

Қараханова Әдемі Жандарбекқызы жетекшісі Аширбекова Шынар Газизовна

Сайлауов Салауат жетекшісі Итбаева Ардақ Жанарбековна

Дүйсен Құндыз жетекшісі Ғазизова Сара

Қанатова Қымбат Қанатқызы  жетекшісі Ғазизова Сара

Ерланова Айғаным жетекшісі Ғазизова Сара

3 орын

Жүсіпбек Әсем Мұратқызы жетекшісі Оспанова Мария Әбілханқызы

Колхоз Айгүл Әскербекқызы жетекшісі Колхоз Сара

Парахат Іңкәр жетекшісі Туркменбаева Әлия

Турарова Сара Мухитқызы жетекшісі Пискентбаева Сая Адайевна

Мұратбек Гүлнұр Ержанқызы жетекшісі Имангазинова Алмагуль Нурмашевна

Уразалиева Айдана жетекшісі Құдайберген Гүлзира

Серикова Аяжан жетекшісі Сариева Карлыгаш Сериковна

Әбу Аружан жетекшісі Сариева Карлыгаш Сериковна

[свернуть]
Алғыс айту — сыпайылық белгісі

Бас жүлде

Устюгов Станислав жетекшісі Сандыбаева Альбина Баймулдиновна

1 орын

Кеңес Мерей Болатқызы жетекшісі Пискентбаева Сая Адайевна

Манарбекова Аяужан жетекшісі Токтарова Назигул Токанбековна

2 орын

Тұрмағанбетова Ақерке Жетекшісі Шынбергенова Ақгүл Амантайқызы

Мухтарова Асем Жасұланқызы жетекшісі Имангазинова Алмагуль Нурмашевна

Қайдар Айтолқын жетекшісі Мунайтбасова Назира

Серікова Жаңажан жетекшісі Туяшева Нұрсая Нұрлановна

Высоцкий Кирилл жетекшісі Шаймова Ғалия Орынбайқызы

3 орын

Бейсенов Мадияр Жетекшісі Акуева Айнагүл Сапарқызы

Нұралы Бексұлтан Бөрібайұлы Жетекшісі Тұңғышбаева Марина Ақылбекқызы

Сейітжан Ақнұр Сейітжанқызы Жетекшісі Милахатова Айгерім Бәлдікқызы

Нұрман Аружан Жетекшісі Кадырканов Жандос Жарасбаевич

Мақсұт Әлқадыр жетекшісі Идрисова Жазық

Алибеков Алишер жетекшісі Сариева Карлыгаш Сериковна

[свернуть]
Әжем — қымбат қазынам, Анам — ғұмыр тірегім

1 орын

Болатқызы Толғанай жетекшісі Депу Назгул

Жұматай Жанай Талғатқызы жетекшісі Хасенова Айжан Турсынгазиновна

Ұланқызы Ділдә жетекшісі Хасенова Айжан Турсынгазиновна

Ырғызбай Асанали жетекшісі Бримжанова Гулболсын Кайратовна

Демеу Арсен жетекшісі Бримжанова Гулболсын Кайратовна

Иябай Айкен жетекшісі Бримжанова Гулболсын Кайратовна

Елеш Айым жетекшісі Сатыбалдина Салима Байдырахмановна

Әбдіқалық Жанболат Жақсымұратұлы жетекшісі Мысаева Айман Умирзаковна

Мусатаева Нұрсила Нұршатовна жетекшісі Имангазинова Алмагуль Нурмашевна

Екпинбай Наргиз жетекшісі Ерубаева Гулден

2 орын

Күншығар Айдос Айдарханұлы жетекшісі Искакова Шаригул Садуакасовна

Құтжанова Медина жетекшісі Кадирберлина Асель  Алдаберлиевна

Камилова Дильназ Дарханқызы жетекшісі Нұрахмет Айнагүл Кәдірханқызы

Ташкенбаев Нұрмұхамбет жетекшісі Хасенова Айжан Турсынгазиновна

Амангелді Наз Бақытжанқызы жетекшісі Туримова Ботагоз Иманалиевна

Нурканий Аружан Жандосқызы жетекшісі Толегенова Шынар Есмуханбетовна

Мағди Мөлдір Серікқызы жетекшісі Ахметова Асель Серикболовна

Қалиева Дильназ  Еркінқызы жетекшісі Хасанова Салтанат  Хайроллақызы

Нұрлыханұлы Бірлік жетекшісі Есимсеитова Алмагуль Жаппасовна

Искандирова Мадина жетекшісі Досжан Айнұр

Алжан Ақжарқын жетекшісі Есимсеитова Алмагуль Жаппасовна

Базарбек Мейіржан жетекшісі Ғазизова Сара

Жанайсов Саламат жетекшісі Имангазинова Алмагуль Нурмашевна

Ералы Райана Елдосқызы жетекшісі Имангазинова Алмагуль Нурмашевна

Маратқызы Әлима жетекшісі Курманалина Н

Ғалымжан Ринат Жандосұлы жетекшісі Тельбаева Алия Бексейтовна

Алжан Ақжарқын жетекшісі Есимсеитова Алмагуль Жаппасовна

Ырғызбай Асанали жетекшісі Бримжанова Гулболсын Кайратовна

Науменко Анна жетекшісі Сандыбаева Альбина Баймулдиновна

Әбдіқалық Жанболат Жақсымұратұлы жетекшісі Мысаева Айман Умирзаковна

3 орын

Чемоданов Александр жетекшісі Шаяхметова Дана Сейдаковна

Төребай Бақдәулет Маратұлы жетекшісі Ахетова Нагима Токтарбаевна

Жакытаева Аружан Нұржанқызы жетекшісі Оспанова Мария Әбілханқызы

Насипқалиева Аянат Абдығалиқызы жетекшісі Хисменова Тұрсын Шынтемирқызы

Тұрғанбай Аружан жетекшісі Муратбаева Айнур Кузембайқызы

Аманов Санжар  Балжанович

Сағымбекова Толғанай Аңсарқызы жетекшісі Аширбекова Шынар Газизовна

Қалиева Дильназ  Еркінқызы жетекшісі Хасанова Салтанат  Хайроллақызы

Бейсенбеков Мирас жетекшісі Итбаева Ардақ Жанарбековна

Ерғалиқызы Малика жетекшісі Абилова Алима Ораловна

Оразбай Рахман Саматұлы жетекшісі Имангазинова Алмагуль Нурмашевна

Бейсенбаев Ислам Ахметович жетекшісі Имангазинова Алмагуль Нурмашевна

Қарасай Нағима жетекшісі Абжанова Сауле

Тұрғанбай Аружан жетекшісі Муратбаева Айнур Кузембайқызы

Жидебай Нұрасыл жетекшісі Айгүл  Момбекова

Меңдібек Асылы жетекшісі Сариева Карлыгаш Сериковна

[свернуть]
Наурыз — ұлыстың ұлы күні

Бас жүлде

Мырзабаев Рахымжан жетекшісі Бримжанова Гулболсын Кайратовна

1 орын

Мураткалиева Жамиля жетекшісі Бримжанова Гулболсын Кайратовна

Алтынбек Алан жетекшісі Бримжанова Гулболсын Кайратовна

Қалым Мансұр жетекшісі Бримжанова Гулболсын Кайратовна

2 орын

Ерболұлы Мұханбет жетекшісі Искакова  Шаригул  Садуакасовна

Қадралиева Дияра Қуанышқызы жетекшісі Оспанова Мария Әбілханқызы

Серікбаев Әмір жетекшісі Курманалина Н

Әлімханов Ерала жетекшісі Ғазизова Сара

Құспанова Дильназ жетекшісі Туяшева Нұрсая Нұрлановна

Бейсенбаев Лаура Ахметовна жетекшісі Имангазинова Алмагуль Нурмашевна

3 орын

Кәдірхан Нұрсая Еркебұланқызы жетекшісі Нұрахмет Айнагүл Кәдірханқызы

Сүйіндік Бекалы

Қозықанова Фатима жетекшісі Амиренова Маржан Амантайқызы

Нурбергенова Айсара жетекшісі Нургалиева Актоты

Джумабай Альбина жетекшісі Нургалиева Актоты

Нұрлыбекова Зере Нұрлыбекқызы жетекшісі Ахметова Асель Серикболовна

Қаратаева Аружан Хамитқызы жетекшісі Баянова Балзада Абдрзаковна

Шаяхмедов Даувлетбек Мадияруглы жетекшісі Умутбаева Самал Ураловна

Жақсылық Әсем жетекшісі Курманалина Н

Айсағали Арсен жетекшісі Сариева Карлыгаш Сериковна

[свернуть]
Суреттер сөйлейді

Бас жүлде

Шайбекқызы Нұрхафиза жетекшісі Мойлауова Жазира Абдил-Азизовна

Айрамбаева Оэлун жетекшісі Баймухамедова Бакыт Газизовна

Ниетбек Мұрагер жетекшісі Сариева Зухра

Турсун Жулдызай жетекшісі Мунайтбасова Назира

Маратова Арай Ерболовна жетекшісі Койшыгарина Айнаш Камашовна

1 орын

Абдыкадыров Нұрасыл жетекшісі Маденова Эльмира Кайратовна

Толешев Мағжан жетекшісі Абдуахитов Адильхан Абдигалимович

Айтжан Маржан жетекшісі Кошмаганбетова Гулнара

Клестер Кристина жетекшісі Куибаева Баян Биболовна

Кривая Виктория жетекшісі Нуртаева Алмагуль Ажибековна

Колосовская Софья жетекшісі Ахатаева Мейрамгүл Берекеқызы

Әлімбек Райымбек Қалдыбайұлы жетекшісі Асенова Аиса  Алакбаровна

Әлімбек Ақниет Қалдыбайқызы жетекшісі Масаева Лиза Қуанышбайқызы

Быхина Жаннұр Бауыржанқызы жетекшісі Ахметова Асель Серикболовна

Әзір Елдар жетекшісі Мунайтбасова Назира

Каяткин Михаил жетекшісі Ахатаева Мейрамгүл Берекеқызы

Марат Бекарыс жетекшісі Омарова Айзада

Құлбаева Кәусар жетекшісі Ахаева Құндыз

Мұса Айкөркем жетекшісі Касымгалиева Назгуль Айтжановна

2 орын

Тлеубекова Томирис жетекшісі Хурмет Сайрагул

Сурков Марк жетекшісі Хурмет Сайрагул

Насипқалиева Нұрайна Абдығалиқызы жетекшісі Абдрахманова Гульнур Абаевна

Қоңырша Арман жетекшісі Рахимова Индира Байзаковна

Сағинтаев Нұрдаулет Қаллиоллаұлы жетекшісі Дуйсенова Анаргуль Жайлхановна

Шахмет Динара Қайратқызы жетекшісі Атетова Кенжегуль Амангельдиевна

Бейсембай Ұлан жетекшісі Сахова Жақсыгүл

Сайымов Ербол Едіұлы

Берік Алтынай Айбекқызы

Әділбек Саяжан Архатқызы жетекшісі Маселова Маржан Еркингазиновна

Халелина Жанель

Маткулбекова Сабина жетекшісі Кадирбаева Айгуль Абдинабиевна

Балықбай Мафтуна жетекшісі Жумадилова Дильноза Рамазановна

Алламберген Нұрасыл жетекшісі Омарова Айзада

Қали Мейрамгүл жетекшісі Омарова Айзада

Каримова Жанель жетекшісі Касымгалиева Назгуль Айтжановна

Жақсылық Карина жетекшісі Калиева Р

Асқаров Арнұр жетекшісі Ғазизова Сара

Олжабек Аяулым жетекшісі Сүлейменова Тұрғанай Жаңабайқызы

Баймағамбетов Арман жетекшісі Уразаев Сабыргали Кадемович

Орынбасар Гүлназ жетекшісі Омарова Айзада

Нұридин Айсұлу жетекшісі Омарова Айзада

3 орын

Ускенбаева Жанерке Дархановна жетекшісі Туримова Ботагоз Иманалиевна

Нарынбаева Адина жетекшісі Абдрахманова Гүлнур Абаевна

Сатыбалдиев Алмат Қадырбекұлы жетекшісі Абдрахманова Гүлнур Абаевна

Аткеев Әділет Альбертұлы жетекшісі Абдрахманова Гүлнур Абаевна

Құсманов Ернұр Нұрболұлы жетекшісі Бибосынова Алынгуль Елтаевна

Ғаниқызы Әдемі жетекшісі Туленова Айгул Налибековна

Бегәліқызы Диана жетекшісі Жақсыбекова Эльмира Ноқабекқызы

Эргеш Бекжан жетекшісі Сахова Жақсыгүл

Көпірбаева Айсәуле Серікқазықызы жетекшісі Аширбекова Шынар Газизовна

Аманжол Зиятбек  Ғазизұлы жетекшісі Жумадилова Дильноза Рамазановна

Алпысбай Ақайдар жетекшісі Курманалина Н

Саят Арсен жетекшісі Мунайтбасова Назира

Саятқызы Жәнел жетекшісі Бауымбекова Әйгерім

Қуантқанұлы Бекарыс жетекшісі Ахметова Асель Серикболовна

Рысбек Інжу Ержанқызы жетекшісі Сыздыкова Айсулу Аманбековна

Нұрланова Альмира Нұрланқызы жетекшісі Абишева Мейрамгүл Тлеуқызы

Болатұлы Нұрәли жетекшісі

Жадигерова Муслима Серикқызы

Қаршыға Дияр Азаматұлы

Сайым Қанатбек Дәуленұлы

Қалиева Дильназ  Еркінқызы жетекшісі Хасанова Салтанат  Хайроллақызы

Мажит Салтанат жетекшісі Қалыбеков Ерболат

Ильяс Аяжан жетекшісі Қалыбеков Ерболат

Бахрон Бауыржан жетекшісі Қалыбеков Ерболат

Өтенияз Данагүл жетекшісі Қалыбеков Ерболат

Хасенова Аниса Талгатовна жетекшісі Имангазинова Алмагуль Нурмашевна

Әмірбек Ерасыл жетекшісі Имангазинова Алмагуль Нурмашевна

Баймбетова Ақниет жетекшісі Кошмаганбетова Гулнара

Екуза Бақтыбек жетекшісі Идрисова Жазық

Оспанов Айден жетекшісі Бримжанова Алмагул Айтказиевна

Вейт Владимир жетекшісі Ахатаева Мейрамгүл Берекеқызы

Штурбин Дмитрий жетекшісі Ахатаева Мейрамгүл Берекеқызы

Фоменко Григорий жетекшісі Ахатаева Мейрамгүл Берекеқызы

Қазтай Ділназ жетекшісі Ахатаева Мейрамгүл Берекеқызы

Рожкова Вероника жетекшісі Ахатаева Мейрамгүл Берекеқызы

Савкина Ангелина жетекшісі Ахатаева Мейрамгүл Берекеқызы

[свернуть]
Оқушының ғылыми жұмысы

Бас жүлде

Кабдулхамитова Айдана жетекшісі Хавдыл Жанаргүл

Хайбулла Нұрәлі Нұрлыбекқызы жетекшісі Дуйсенова Анаргуль Жайлхановна

1 орын

Әбдіқалықова Көркем жетекшісі Қаналиева Жұлдызай Утегенқызы

Ғалымова Нұржахан Ғайсатқызы жетекшісі Унгалиева Самал

Амре Гүлжан жетекшісі Тасжанова Бақтыгүл Рахманалиқызы

Оразбекова Әсел Махсатбекқызы жетекшісі Рахимжанова Зарина

Сейлхан Ақбота жетекшісі Зүлеева Нұрила

Минкаева Асыл Кайржановна жетекшісі Мұханбетжанова Ақнұр Ақлқарақызы

Сейдалы Нұрдана жетекшісі Бақалбаева Гүлмира

2 орын

Серік Мадина жетекшісі Агусова Айман Рахатқызы

Арындосұлы Арсен жетекшісі Мустафина Айжан Кабдолловна

Борисов Мерей жетекшісі Хауан Хайролда

Холғанат  Күләнда жетекшісі Хауан Хайролда

Сағындық Сания жетекшісі Меңлібекова Жанар

Казбекова Аружан Батржановна жетекшісі Жамалиева Динара Баяхметовна

Жанаев Талғат Серикович жетекшісі Жамалиева Динара Баяхметовна

Есенова Жұлдыз Амантайқызы жетекшісі Қаржаубай Мөлдір Серікқызы

Тастыбай Әлия Маратқызы жетекшісі Жумадилова Дильноза Рамазановна

Аман Айару Нұрманқызы жетекшісі Жумадилова Дильноза Рамазановна

Берікболқызы Жансая жетекшісі Хурмет Сайрагул

Дардыжанова  Арайлым Жанболатқызы жетекшісі Дуйсалиева  Айконил  Бегейбаевна

3 орын

Мұратбек Айсан Ержанқызы жетекшісі Оспанова Мария Әбілханқызы

Базилова Аймира Сағынышқызы жетекшісі Оспанова Мария Әбілханқызы

Күздеубаева Динара Серікқызы жетекшісі Алибаева Гүлнұр Қожантайқызы

Құмарғали Салтанат Райымбекқызы жетекшісі Дуйсенова Анаргуль Жайлхановна

Сейлхан Диана жетекшісі Шегебаева Гүлмира

Адилханқызы Аружан жетекшісі Алтынбекова Гүлжайнаш

Сәден Мұхаммеджан жетекшісі Құрманбек Алуа Құрманбекқызы

Мекенбай Аружан жетекшісі Алтаева Динара

Дәулет Ерасыл жетекшісі Алтаева Динара

Сауқымбекова Жаңагүл Ерғалымқызы жетекшісі Мұханбетжанова Ақнұр Ақлқарақызы

Тұрсынбек Нұрбақыт Мейірбекұлы жетекшісі Имангазинова Алмагуль Нурмашевна

Оразбай Рахман Саматұлы жетекшісі Имангазинова Алмагуль Нурмашевна

Маратова Арай Ерболовна жетекшісі Естаев Даурен Естайұлы

[свернуть]
Өнерлі өрге жүзер

Бас жүлде

Аманғали Асылжан Асланқызы жетекшісі Мусагалиева Гүлжан Имантайқызы

Маратова Арай Ерболовна жетекшісі Койшыгарина Айнаш Камашовна

1 орын

Хасенова Амира жетекшісі Бримжанова Гулболсын Кайратовна

2 орын

Серік Рамазан жетекшісі Кунанбаева Баян Мажитовна

Джаникеева Лейла жетекшісі Бримжанова Гулболсын Кайратовна

Ұзақ Мерей Ерболқызы жетекшісі Имангазинова Алмагуль Нурмашевна

Рымкул Диас жетекшісі Кадирбаева Айгуль Абдинабиевна

Теңел Ақбаян жетекшісі Шангытбаева Гульсим Нарымбетовна

Тастемір Аружан жетекшісі Кульмуратова Улдана Омаровна

Троеглазова Карина жетекшісі: Ахмет Еркин

3 орын

Бекпатша Аяулым

Ильдар Фатима Ильдарқызы жетекшісі Шынбергенова Ақгүл Амантайқызы

Шаяхмет Аружан жетекшісі Кадирбаева Айгуль Абдинабиевна

Алпысбаева Аңсаған жетекшісі Шангытбаева Гульсим Нарымбетовна

Анес Арай жетекшісі Шангытбаева Гульсим Нарымбетовна

Болатова Меруерт жетекшісі Шангытбаева Гульсим Нарымбетовна

Сырлыбаева Айжан жетекшісі Шангытбаева Гульсим Нарымбетовна

Алпысбай Ақниет жетекшісі Курманалина Н

Ибадуллаева Зарина жетекшісі Абдумавленова Эльвира

Мухитдинова Мехринса жетекшісі Кулметова Гульмира

Даулетов Ернар

Рапхат Дильназ жетекшісі Дуйсенова Анаргуль Жайлхановна

[свернуть]
Көркем жазу

1 орын

Болат Расул Қанатұлы жетекшісі Шалабаева Жанат Уалиевна

2 орын

Тюлегенова Жансая жетекшісі Нуртаева Алмагуль Ажибековна

Бақытжанова Зарина Нұржанқызы жетекшісі Шалабаева Жанат Уалиевна

Кеңесбай Жансая жетекшісі Искакова Назым Муратовна

Қонысова Назгерім жетекшісі Курманалина Н

Нұртай Перизат жетекшісі Касымгалиева Назгуль Айтжановна

Тажмұхан Нұрбек жетекшісі Касымгалиева Назгуль Айтжановна

Кеңесов Мұхаметәли жетекшісі Касымгалиева Назгуль Айтжановна

3 орын

Байжанова Еркеназ жетекшісі Итбаева Ардақ Жанарбековна

Дәуітхан Еңлік жетекшісі Искакова Назым Муратовна

Анарбай Ақбота жетекшісі Имангазинова Алмагуль Нурмашевна

Илесбаева Сабина Толкыновна жетекшісі Имангазинова Алмагуль Нурмашевна

Бейсенбаева Лаура жетекшісі Имангазинова Алмагуль Нурмашевна

Екпинбай Наргиз жетекшісі Мунайтбасова Назира

Мақсұт Сабина жетекшісі Идрисова Жазық

Катай Ақбота Саятқызы жетекшісі Жақсыбекова Эльмира Ноқабекқызы

Ержан Диляра Кимельқызы жетекшісі Жақсыбекова Эльмира Ноқабекқызы

Қалиев Темірлан Шыңғысұлы жетекшісі Дүтбаев Ляззат Төлебайқызы

Бегәліқызы Диана жетекшісі Жақсыбекова Эльмира Ноқабекқызы

[свернуть]
Мәнерлеп оқу

Бас жүлде

Абдурахманова Самира Алиакбаркизи жетекшісі Мурзанова Бибигуль Каиржановна

Мусатаева Нұрсила Нуршатовна жетекшісі Имангазинова Алмагуль Нурмашевна

Ералы Райана Елдосқызы жетекшісі Имангазинова Алмагуль Нурмашевна

Жаңбырбаев Ернұр Тоғызбайұлы жетекшісі Жулаева Шатгуль Бахытова

1 орын

Балташ Кәусар Бауыржанқызы жетекшісі Қабыл Гүлмира

Қойшыбай Асылай жетекшісі Мырзабаева Балнур Аманжоловна

Жұмаділ Ақәділ жетекшісі Мырзабаева Балнур Аманжоловна

Әлім Алиша жетекшісі Бримжанова Гулболсын Кайратовна

Рамазанов Мадияр жетекшісі Абдуллина Назерке Серікқанқызы

Анарбай Ақбота жетекшісі Имангазинова Алмагуль Нурмашевна

Ынтымақ Нұрдос жетекшісі Тусжанова Жанагул Нурмухановна

Махсот Арман Бағдатұлы жетекшісі Есенаманова Жулдыз Темировна

Рыбакова Маргарита жетекшісі Арапова Индира

Тоқсанбай Ақжан Мұхитұлы жетекшісі Имангазинова Алмагуль Нурмашевна

Мұратбек Гүлнұр Ержанқызы жетекшісі Имангазинова Алмагуль Нурмашевна

Ғабдулгазез Айкөркем жетекшісі Ахаева Құндыз

Кыдырбаева Еркеназ жетекшісі Касымгалиева Назгуль Айтжановна

Хайрулла Алуа Жұмабайқызы жетекшісі Жулаева Шатгуль Бахытова

2 орын

Ахметов Фархат жетекшісі Байбахин Азамат Каириденулы

Көпбаева Гүлім Сексенқызы жетекшісі Уалиева Асемгуль Мухамедигалиевна

Сарбекбай Ерасыл жетекшісі Жумадилова Акку Канатовна

Сламбек Али жетекшісі Ильяшова Назгүл Шайбекқызы

Нурканий Аружан Жандосқызы жетекшісі Толегенова Шынар Есмуханбетовна

Ерболатов Қонысбай жетекшісі Нургалиева Актоты

Ерғали Әлия жетекшісі Айдарбекова Жаңыл Тлеужановна

Ашимов Темірлан жетекшісі Абдуллина Назерке Серікқанқызы

Мұратов Нұрлы жетекшісі Шыназбекова Маржан

Махсот Ару Бағдатқызы жетекшісі Есенаманова Жулдыз Темировна

Ешмуратова Дилноза жетекшісі Нургалиева Актоты

Оразбаева Жансұлу жетекшісі Нургалиева Актоты

Копжурсинов Нурдаулет жетекшісі Нургалиева Актоты

Туркменбаева Патима жетекшісі Нургалиева Актоты

Ерболатов Қонысбай жетекшісі Нургалиева Актоты

Жапарова Аружан жетекшісі

Қуаныш Дильназ

Алпысбай Әсима жетекшісі Базылова Аксауле Сламкайыркызы

Қабылбек Аида жетекшісі Қалыбеков Ерболат

Серікбай Ақжүніс жетекшісі Қалыбеков Ерболат

Ақан Назлы жетекшісі Искакова Назым Муратовна

Бердіқұл Салтанат жетекшісі Сапанова Азима

Құдайберген Таңшолпан жетекшісі Абилова Айгерим

3 орын

Галикеева Снежана жетекшісі Баймухамедова Бакыт Газизовна

Жасан Ғазиз жетекшісі Абдуллина Назерке Серікқанқызы

Абдижалал  Аида жетекшісі Шыназбекова Маржан

Қожет Асылзат жетекшісі Ағманова Гүлдар

Әлім Аяулым жетекшісі Искакова Назым Муратовна

Ниетбек Айман жетекшісі Шыназбекова Маржан

Әмірбек Ерасыл Алмасұлы жетекшісі Имангазинова Алмагуль Нурмашевна

Қаратай Сымбат жетекшісі Ағманова Гүлдар

Ширинбек Ұлдана жетекшісі Ағманова Гүлдар

Тұяқ Меруерт жетекшісі Жанабаева Акбота

Илькенов Алишер жетекшісі Базылова Аксауле Сламкайыркызы

Еренсизова Ақбота жетекшісі Базылова Аксауле Сламкайыркызы

Бейсенбаева Әйгерім жетекшісі Базылова Аксауле Сламкайыркызы

Асырарбек Сұлтанхан жетекшісі Қалыбеков Ерболат

Нурбеккызы Назым жетекшісі Кадирбаева Айгуль Абдинабиевна

Нұриддин Берік жетекшісі Идрисова Жазық

Серіков Айдос Досжанұлы жетекшісі Идирисова Гаини Жусиповна

[свернуть]

Қатысушылардың марапат қағаздарын жүктеп алу

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *