Close

Қаңтар айындағы конкурстар нәтижесі

2019-2020 оқу жылының қаңтар айында «Дарабоз» оқу орталығы ұйымдастырған Республикалық конкурстардың нәтижесі


Мұғалімдерге арналған конкурстар нәтижесі

Үздік сыныптан тыс іс – шара

Бас жүлде

Жумадилоа Жадыра Тусупбековна

1 орын

Айткулова Макпал Сулейменовна

Касымова Айгуль Оразбаевна

2 орын

Романқұлова Дина Болатқызы

Абитаев Болат Пернебекұлы

3 орын

Примбетов Аскен Талғатұлы

[свернуть]
Үздік сабақ жоспары

Бас жүлде

Қамшы Ақжарқын Темірханқызы

Хайруллина Венера Кенжебаевна

Әмірхан Сағадат Мақұлбекұлы

Калелова Мария Жалмхановна

Нурмаганбетова Анар Кабдыгалиевна

1 орын

Алина Гульмира Канашевна

Абдуллина Динара Елеусизовна

Бейсенова Перизат Илесбаевна

Теңлібаева Күнсулу Тастановна

Нұрмаш Әсел Жолдасқызы

Қарасай Ботакөз Сәбитқызы

2 орын

Нуралиева Алима Досмамбетқызы

Акимова Жанат Қазбековна

Зинадинова Гульнара

3 орын

Қасымбекова Сабира Әділетқызы

Тасболатов Нұрбек Асхатұлы

[свернуть]
Үздік ашық сабақ

Бас жүлде

Қойжігіт Бекжасар Нұржігітұлы

Дегенбаева  Гульмира  Мусатаевна

Жексенбаева Кулайна Айтуреевна

1 орын

Байгалиева Гульбану Аманжоловна

Утемуратова Мария Мусахановна

2 орын

Нуралиева Алима Досмамбетқызы

Алпыстаев Әдңлет

3 орын

Акимова Жанат Қазбековна

Ахметжан Ербол Кажденбекұлы

Зинадинова Гульнара

[свернуть]
Үздік сабақ презентациясы

Бас жүлде

Есқожина Майра Аманғалиқызы

Калелова Мария Жалмхановна

1 орын

Серікова Жанерке Серікқызы

Каирова Айнерим Кайраткызы

2 орын

Аубакиров Сәбит Жанатұлы

Нургазин талғат

3 орын

Накипова Ляззат Оспанқызы

Абенов Талғат Қанатұлы

[свернуть]

Оқышыларға арналған конкурстар нәтижесі

Достық алтыннан да қымбат

Бас жүлде

Оқушы

Жетекші

Шекерхан  Әлнұр  Рустамұлы Сманова Эльмира Абдрахманқызы
Әдір Мұстафа Абитова Мереке
Хамитов Мақсат Жуматаева Багира Дарошевна
Мақсұт Жансая Елтайқызы Жолшыбек Жанар Ордабекқызы
Нигматуллина Сафи Кожабекова Марал Серикбаевна
Куйкенова Ляйла Тусупова Айгүл Рахымбековна
Ербол Арайлым Балуанғалиева Айгүл Айдынқызы
Өмірбек Гүлнияз Темірбекқызы Абдрасилова Гүлназ Ауғанбайқызы
Ахметова Мадина Кунеева Гаухар Абаевна

 

1 орын

Оқушы

Жетекші

Дидарқызы Еркеназ Бокаева Жанерке Сейфуллаевна
Рашидова Ажар Серікқызы Балдбатыр Кемелбек
Магаметов Билал Аширбекова Макпал Болатбекова
Ахметқали Мұхтар Копенова Айгерім Жасулановна
Укасова Жанна Шантасова Алмагуль Кудайбергеновна
Тлеужан Дария Балуанғалиева Айгүл Айдынқызы
Нұрлыбек Еркежан Егизекова Бибигуль Қосболқызы
Абдыхамыт Нұрислам Ерболұлы Садиллаева Лаура Толибаевна

 

2 орын

Оқушы

Жетекші

Киреева Рамиля Килибаева Сауле Хожаевна
Мұратқызы  Қарақат Нурлыбаева Зухра

 

3 орын

Оқушы

Жетекші

Ахметова Мадина Кунеева Гаухар Абаевна
Асаубаева Азмина Балуанғалиева Айгүл Айдынқызы
Сұлтан Самат Абитаева Мереке

[свернуть]
Алтын діңгек - өзім туған босағам...

Бас жүлде

Оқушы

Жетекші

Андағұл Меруерт Ағатайқызы Тұрлыбекова Сәлима Кеңесбековна
Жаңбырбаева Жанель Есенгазиева Жанаргул Исламовна
Айхожаева Малика Ганиевна Джолимова Жанат Зиядиновна
Ахметова Мадина Кунеева Гаухар Абаевна
Асаубаева Азмина Балуанғалиева Айгүл Айдынқызы

 

1 орын

Оқушы

Жетекші

Сұлтан Алтынай Абитова Мереке
Қайырбек Медет Қанатұлы Қанибайқызы Құндызай
Оралбек Сезім Шаяхметова Айнур Руслановна

 

2 орын

Оқушы

Жетекші

Жұбанышқызы Аянат Кунеева Гаухар Абаевна
Ғарифолла Айша Кунеева Гаухар Абаевна

 

3 орын
Оқушы

Жетекші

Досқалиева Салтанат Шүкенова Жамиля Жанибекқызы
Ерғалиев Ғабит Шүкенова Жамиля Жанибекқызы

[свернуть]
Тәртіп - тәрбие бастауы

Бас жүлде

Оқушы

Жетекші

Жанбек Ерғанат Тілей Бейбітгүл
Ерланқызы Айару Тілей Бейбітгүл
Айбекұлы Әбілмансұр Тілей Бейбітгүл

 

1 орын

Оқушы

Жетекші

Буратайұлы Нұрмұхамед  Кервенова Булбул
Эртазаев Қабыл Түменбаева Сәуле Әбдірахманқызы

 

2 орын

Оқушы

Жетекші

Қалбай Айша Дүйсенбай Айдана Арманқызы
Қыдырбай арсен Дүйсенбай Айдана Арманқызы
Жалғас Ілияс Тұрарбекқызы Гаухар
Бимахан Айару Бердикеева Айжан
Жунусов Алан Уаисова Гулаим Жанболатовна

 

3 орын
Оқушы

Жетекші

Сайлыбай Айша Дүйсенбай Айдана Арманқызы
Жұбаныш  Әдемі Мукажанова Аслтас Жанибековна
Конырбаева Дильназ Мухаметчанова Бахытгуль Канатбековна
Жанәділ Ербол  Ершатұлы Жанәділ Ербол  Ершатұлы

[свернуть]
Дені саудың - жаны сау

Бас жүлде

Оқушы

Жетекші

Баратбек Нұрзат Абубакирова Назым Сыдыковна
Мырзагелдиев Мағжан Абубакирова Назым Сыдыковна
Чопан Аяжан Жанысова Гүлназ Болатовна
Галимуллин Рассэль Килибаева Сауле Хожаевна

 

1 орын

Оқушы

Жетекші

Аронқызы Дарина Килибаева Сауле Хожаевна
 Көшкінбаева  Айзат  Кервенова Булбул
Зайнуллина Аделия Килибаева Сауле Хожаевна
Есімбек  Ақтоты Турлыбекова Салима

 

2 орын

Оқушы

Жетекші

Жұбанышқызы Айша Төреқожаев Талғат Нурланұлы
Жумадилова Инабат Сатыбалдиева Алма Тұмарқызы
Жақсылық Өскенжан Талантұлы Жұматаев Мади

 

3 орын

Оқушы

Жетекші

Ағатаева Лиза Ахметқызы Жұмабекұлы Әбілхайыр

[свернуть]
Өмір - қымбатсың маған

Бас жүлде

Оқушы

Жетекші

Лесбай Аягөз Нургазина Мадина Оралхановна
Ғалым Айсана Құттыбекқызы Утеева Тойган Насипкалиевна

 

1 орын

Оқушы

Жетекші

Ғаниұлы Дархан Абитова Мереке
Нурмуханбетова Валерия Килибаева Сауле Хожаевна

 

2 орын

Оқушы

Жетекші

Амангелді Айзере Тойбагар Шолпан
Зубковская Милана Касымова Айгуль Оразбаевна
Эргардт Анатолий Касымова Айгуль Оразбаевна

 

3 орын

Оқушы

Жетекші

Каримова Аружан Азгалиева Амангул Куттыбаевна
Көжебай Жансая Дарханқызы Жубаева Лаззат

[свернуть]
Суреттер сөйлейді

Бас жүлде

Оқушы

Жетекші

Уралбаев Алан Сағиева Жансая Қалиоллақызы
Абулхайрова Диана Токенова Жулдыз Жомартовна
Ерлан Исламбек Газизова Аягуль  Абдрахмановна
Юлдашов Жасұлан Тұрғынбаева Гүлжан
Джубай Арайлым Эшимбетова Гулнора
Шарапатов Заманбек Тұрғынбаева Гүлжан
Альджан Дәурен Эшимбетова Гулнора
Ашимова Сания Құранбаев Қайрат
Ерувбай Жібек Тойбагар Шолпан

 

1 орын

Оқушы

Жетекші

Махамбетали Нұрай Турлыбекова Салима
Манарбек Сезім Мухтарова Гулдарига Тулеповна
Артурұлы Нариман Мухтарова Гулдарига Тулеповна
Базарәлі Алинұр Серікұлы Хуандага Жаңылған
Акишева Гулим Мансуровна Хуандага Жаңылған
Тасболат Алмат Тажиева Гульбану
Әлімжан Назерке Балымбетова Камшат Айтбаевна
Нұрғалиева Малика Блялова Алуа Аманжолқызы
Мылтықбай Балауса Блялова Алуа Аманжолқызы
Рыскалиева Гүлжеміс Галимова Гүлжан Бақтиярқызы
Асқаров Нұрхат Галимова Гүлжан Бақтиярқызы
Жәнібек Айбек Сләмханова Аяулым Болатбекқызы
Шынтас Саяна Тұрарбекқызы Гаухар
Болат Ізмұрат Тұрарбекқызы Гаухар
Жалғас Дамир Тұрарбекқызы Гаухар
Балабаев Бекасыл Тұрарбекқызы Гаухар
Орынғали Жаннэль Тұрарбекқызы Гаухар
Қожамұрат Алуа Тұрарбекқызы Гаухар
Серік Темірлан Тұрарбекқызы Гаухар
Жалғас Ілияс Тұрарбекқызы Гаухар
Бимахан Айару Бердикеева Айжан
Жунусов Алан Уаисова Гулаим Жанболатовна
Нагизхан Амиржан Уаисова Гулаим Жанболатовна
Жұмахан Алинур Уаисова Гулаим Жанболатовна
Құрманбай Сабина Уаисова Гулаим Жанболатовна
Жүсіп Данагүл Мынжасарова Назгүл Муратовна
Рахымғазы Дария Мынжасарова Назгүл Муратовна
Сайдилла Інжу Мынжасарова Назгүл Муратовна
Алибек Бақтияр Есентемирова Шынаргүл Сауырбаевна
Жаныбек Айша Есентемирова Шынаргүл Сауырбаевна
Дәулеткелді Еркеназ Есентемирова Шынаргүл Сауырбаевна
Бекнур Балым Имашева Анар Ануарбекова
Мырзағалиева Марал Имашева Анар Ануарбекова
Батырмухамедова Анель Исабекова Асия Сергазиевна
Ерік Саяжан Исабекова Асия Сергазиевна
Қуаныш Аружан Жасұланқызы Отаралина Ақкенже Мухиядновна
Сағынғалиева Назгүл Сағынғалиева Назгүл
Жубаева Лаззат Жубаева Лаззат
Бахытов Тамерлан Бахытов Тамерлан
Ахметова Мадина Кунеева Гаухар Абаевна
Мухитова Акбота Кунеева Гаухар Абаевна

 

2 орын

Оқушы

Жетекші

Нұржанұлы Нұркен Зинуллина Жанар Рухоллақызы
Тұрғанбай Дана Баскараева Бибатпа
Шаханова Инкар Мейрмановна Сагатова Данагуль Ерікқызы
Болатбек Елдос Букаева Эльвира Сауданбековна
Жеткізген Аянат Тажиева Гульбану
Алдияр Мақсат Тажиева Гульбану
Таташева Асылай Шәмішова Гүлхан
Тұрах Ринат Шәмішова Гүлхан
Уразғалиқызы Гүлназ Шәмішова Гүлхан
Утеміс Наурызбек Шәмішова Гүлхан
Пернебек Абдуали Дүйсенбай Айдана Арманқызы
Мұхтар Фариза Дүйсенбай Айдана Арманқызы
Қалбай Айша Дүйсенбай Айдана Арманқызы
Қыдырбай арсен Дүйсенбай Айдана Арманқызы
Жұматай Арнұр Дүйсенбай Айдана Арманқызы
Сайлыбай Айша Дүйсенбай Айдана Арманқызы
Жұбаныш  Әдемі Мукажанова Аслтас Жанибековна
Хамидулла Диас Мукажанова Аслтас Жанибековна
Серікбаева Жұлдыз Саятқызы Байсова Аяулым Кайратовна
Серік Жанель Саятқызы Байсова Аяулым Кайратовна
Айдарова Сәндігүл Тілей Бейбітгүл
Аманқызы Әлия Ибратуллова Индира Акылбаевна
Пономарева Виктория Дюсупова Назгул Токановна
Тохтаров Ильяс Дюсупова Назгул Токановна
Мусабек Жаннұр Кадирова Жадыра Саутбековна
Амангельды Сафар Ермекұлы
Ринатұлы Темірхан Нурлыбаева Зухра
Қуандық Бекарыс Нурлыбаева Зухра
Конырбаева Дильназ Мухаметчанова Бахытгуль Канатбековна
Жанәділ Ербол  Ершатұлы Жанәділ Ербол  Ершатұлы
Отаралина Ақкенже Мухиядновна Отаралина Ақкенже Мухиядновна
Нұрланова Ақпейіл Жуманазарова Зульфия Тажетдиновна

 

3 орын

Оқушы

Жетекші

Жаңбырбаева Жанель Есенгазиева Жанаргул Исламовна
Айхожаева Малика Ганиевна Джолимова Жанат Зиядиновна
Асаубаева Азмина Балуанғалиева Айгүл Айдынқызы

[свернуть]
Оқушының ғылыми жұмысы

Бас жүлде

Оқушы

Жетекші

Қондыбаева Эльмира Байузаковна Шырынхан Елдос
Қайролла Әлихан Ергалиева Зайра Капезовна
Алмазқызы Ясина Бегимбетова Гулайм Жаркинбековна
Аханов Нурислам Міркемел Айнұр Мұратқызы
Буркутбаева Аяжан Каскырбаева Эльмира Сейлбековна
Толеухан Толеби Каскырбаева Эльмира Сейлбековна
Амина Аманжол Каскырбаева Эльмира Сейлбековна
Ахметова Амина Тургунбаева Лунара Маратовна
Абубакирова Акмерей Каскырбаева Эльмира Сейлбековна
Ескалиев Берікқали Аманбаева Жулдыз Кушекбаевна
Әшімірова  Фатима Исина Индира Айтбековна
Маратова Балжан Исина Индира Айтбековна
Келгентай Мақпал Исина Индира Айтбековна

 

1 орын

Оқушы

Жетекші

Жеткеева Светлана Манатбеков Ж. М.
Қайырбек Әбілмансұр Адамбекова Лаура Жангазиевна
Аялбек Иззат Газизова Халипа Калкузовна
Болатбекова Әсел Есенгазиева Жанаргул Исламовна
Бердіқұл Рахат Ергеш Назира Қуатбекқызы
Тілеулес Нұртілеу Ергеш Назира Қуатбекқызы
Рейс Жұлдыз Реджепова Мөлдір
Хамидулла Абзал Мукажанова Аслтас Жанибековна
Рейс Жұлдыз Реджепова Мөлдір
Куанышбек Мансур Тургунбаева Лунара Маратовна
Сандибек Еркебулан Аманбаева Жулдыз Кушекбаевна
Таубалдиев Рамазан Аманбаева Жулдыз Кушекбаевна
Кадирбекова Меруерт Базарбаева Индира
Ерлан Актоты Каскырбаева Эльмира Сейлбековна
Жуманазарова Лунара Тургунбаева Лунара Маратовна
Толеби Ботагоз Каскырбаева Эльмира Сейлбековна
Тиыштыкова Зарина Каскырбаева Эльмира Сейлбековна
Майрамбеков Альберт Баяханов Оразбек Дузелович
Мектепбаева Асылзат Каскырбаева Эльмира Сейлбековна
Тайбагарова Наргул Каскырбаева Эльмира Сейлбековна
Майрамбеков Альберт Баяханов Оразбек Дузелович
Урманова Аяжан Аманбаева Жулдыз Кушекбаевна
Шынболатова Меруерт Баяханов Оразбек Дузелович
Баяханов Мансур Баяханов Оразбек Дузелович
Абдулла Мейіржан Тургунбаева Лунара Маратовна
Аманжол Асель Тургунбаева Лунара Маратовна
Алиева Акнур Каскырбаева Эльмира Сейлбековна
Толеухан Айым Тургунбаева Лунара Маратовна
Куанышбек Ералы Каскырбаева Эльмира Сейлбековна
Мажит Міркемел Айнұр Мұратқызы

 

2 орын

Оқушы

Жетекші

Жумагулова Айкен Каскырбаева Эльмира Сейлбековна
Бекназарова Назима Каскырбаева Эльмира Сейлбековна
Айдарбекова Зарина Каскырбаева Эльмира Сейлбековна
Ахметбекова Аружан Каскырбаева Эльмира Сейлбековна
Алдаберген Динара Каскырбаева Эльмира Сейлбековна
Класбеков Канат Баяханов Оразбек Дузелович

 

3 орын

Оқушы

Жетекші

Кунгратбай Аяулым Балымбетова Камшат Айтбаевна
Амангелді Ақерке Ерболқызы Оразбаева Сандуғаш Ғайниқызы
Шарафат Кәусар Бауржанқызы Төлеутаева Толқын Байронқызы
Ахмадли  Тунзала Низамикызы Умбетиярова Акмарал  Магауовна

[свернуть]
Өнерлі өрге жүзер

Бас жүлде

Оқушы

Жетекші

Тұрдыбайқызы Айша Букаева Эльвира Сауданбековна
Қаһарман Балжан Букаева Эльвира Сауданбековна
Сейіт Арна Букаева Эльвира Сауданбековна
Юлчиева Надира Букаева Эльвира Сауданбековна
Жалалова Азиза Иминжановна Омарова Гульмуням Турсуновна
Сейтова Динара Берікқызы Жолшыбек Жанар Ордабекқызы

 

1 орын

Оқушы

Жетекші

Исраилова Алина Омарова Гульмуням  Турсуновна
Усенова Алина Омарова Гульмуням  Турсуновна
Шамильқызы Азиза Омарова Гульмуням  Турсуновна
Иминжанова Руфина Омарова Гульмуням  Турсуновна
Амандық Армангүл Сейлханова Жанаргүл Адилханқызы
Ермомын Айсымбат Букаева Эльвира Сауданбековна
Қалиасқар Айсұлу Букаева Эльвира Сауданбековна
Жанболатова Аяулым Блялова Алуа Аманжолқызы
Ленец Данила Касымова Айгуль Оразбаевна

 

2 орын

Оқушы

Жетекші

Абай Әділет Абубакирова Назым Сыдыковна
Аптарбек Балауса Абубакирова Назым Сыдыковна
Болатхан Жансая Абубакирова Назым Сыдыковна
Нұрлан Тоғжан Абубакирова Назым Сыдыковна
Маликова Аида Абубакирова Назым Сыдыковна
Ахылбек Нұрхат Абубакирова Назым Сыдыковна
Сағат Рустам Кунеева Гаухар Абаевна

 

3 орын

Оқушы

Жетекші

Лесбай Аягөз Ғаниұлы Дархан
Ғалым Айсана Құттыбекқызы Нурмуханбетова Валерия
Абулхайрова Диана Блялова Алуа Аманжолқызы
Ерлан Исламбек Мынжасарова Назгүл Муратовна
Юлдашов Жасұлан Мынжасарова Назгүл Муратовна

[свернуть]
Көркем жазу

Бас жүлде

Оқушы

Жетекші

Турдығазина Еркежан Бауыржанқызы Қайрзаева Жұлдыз Саламатовна
Серікбай Нұрсулу Жумабекова Ардақ Мейрамқызы
Асуханов Адлан Дюсупова Назгул Токановна
Бектургенев Константин Дюсупова Назгул Токановна

 

1 орын

Оқушы

Жетекші

Алтынбек Ұлдана Бахытжанқызы Сманова Эльмира Абдрахманқызы
Лисан Наргуль Куанышовна Джолимова Жанат Зиядиновна
Жалғас Дамир Шабдарова Тоқташ
Ерболқызы Аяулым Құбашева Әмина

 

2 орын

Оқушы

Жетекші

Қалабай Айгерім Мейрамбекқызы Сманова Эльмира Абдрахманқызы
Қайырғали Айбар Кемельбекова Акбота
Амангелді Сымбат Кемельбекова Акбота
Самратова Жансая Мухаметчанова Бахытгуль Канатбековна
Кененбаев Аскар Уаисова Гулаим Жанболатовна

 

3 орын

Оқушы

Жетекші

Магаметов Билал Балдбатыр Канат
Мұратқызы  Гүлбану Аширбекова Самал
Абдыхамыт Нұрислам Ерболұлы Копенова Айгерім Жасулановна

[свернуть]
Мәнерлеп оқу

Бас жүлде

Оқушы

Жетекші

Меңдіғалиұлы Нұрислам Зинуллина Жанар Рухоллақызы
Бейсен Айсұлу Ергалиева Зайра Капезовна
Таушан Әз-Жәнібек Жұмабергенұлы Сейлханова Жанаргүл Адилханқызы
Амангелді Темірлан Баскраева Бибатпа
Кунгратбай Аяулым Балымбетова Камшат Айтбаевна
Амангелді Ақерке Ерболқызы Оразбаева Сандуғаш Ғайниқызы
Шарафат Кәусар Бауржанқызы Төлеутаева Толқын Байронқызы
Ахмадли  Тунзала Низамикызы Умбетиярова Акмарал  Магауовна
Амангелді Айзере Тойбагар Шолпан
Зубковская Милана Касымова Айгуль Оразбаевна
Эргардт Анатолий Касымова Айгуль Оразбаевна
Берік  Айсұлу Жиенбаева Айнагүл Нұрболатқызы

 

1 орын

Оқушы

Жетекші

Серік Сабира Газизова Аягуль  Абдрахмановна
Абильдаева Жансая Талгатовна Суйндикова Назгул Тоганбаевна
Қадархан Айзере Жомартова Камал Сатыбалдиновна
Қайырбекова Айару Блялова Алуа Аманжолқызы
Самбаева Маржан Керейқызы Қыдыр Есентай
Ғадылқызы Таңнұры Шәмішова Гүлхан
Русланұлы Мақсат Шәмішова Гүлхан
Серік Нұрай Толеутаева Аягоз Серикбаевна
Камалиева Лунара Толеутаева Аягоз Серикбаевна
Макеева Алина Денисовна Мамбетова Зарина Ерлановна
Құмалқан  Кемел Хамзаева  Бакжанат Мухаметжановна
Каримова Аружан Габдуллина София Сайлауовна
Көжебай Жансая Дарханқызы Жумадилова Жадыра Тусупбековна
Энгелс Балжан Мақсатқызы Жумадилова Жадыра Тусупбековна
Тоқтар Бектас Серікжан Аяулым Серікжанқызы
Қадырғалиев Асылан Қадырғалиұлы Азгалиева Амангул Куттыбаевна
Жұмабек Балғынбек Жубаева Лаззат
Құдайберген Дәулет Урынбасарова Гулимай Азаматовна
Досмурзаева Қарлығаш Утемуратова Мария Мусахановна

 

2 орын

Оқушы

Жетекші

Хайролла Жандәулет Шәмішова Гүлхан
Ауесхан Диана Ауесхан Диана
Саулетхан  Дәулет Хамзаева  Бакжанат Мухаметжановна
Бақтыбекқызы  Кәусар Турлыгулова  Эльмира  Рахимбердиевна
Әсәдуллақызы Жанар

 

3 орын

Оқушы

Жетекші

Укасова Жанна Шантасова Алмагуль Кудайбергеновна
Тлеужан Дария Балуанғалиева Айгүл Айдынқызы
Әдір Мұстафа Абитова Мереке
Хамитов Мақсат Жуматаева Багира Дарошевна

[свернуть]

Қатысушылардың марапат қағаздарын жүктеп алу

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *