Close

2017-18 оқу жылындағы қазан — қараша айындағы конкурстар нәтижесі

Мұғалімдер конкурсы нәтижесі:

Үздік сценарий

  1. Журумбаева Асель Куатбековна
  2. Скакова Айгерим Ербосыновна
  3. Рашиева Назымгуль Зинатулловна

 

Үздік тәрбие сағаты

Бас жүлде: Боранкулова Балауса Кенесовна, Кабдолдинова Аяужан Сериковна

  1. Мойлауова Жазира Абдил-Азизовна, Мустафина Айым Утегеновна, Жакипбекова Раушан Кайратовна, Сейдуалиева А.Б
  2. Шайхина Гульмира Ехсановна, Бегайдарова Шынар Данияровна, Смагулова Алмагуль Омирбековна, Хайруллина Айнур Черьяздановна
  3. Нуржигитова Гулбакыт Отыншиновна, Жұмабаев Қуат Қанатұлы, Аманжолова Алия Аликуловна, Дүйсенбина Ақбөбек Бекболатқызы

 

Үздік мұғалім портфолиосы

1.Серкебаева Маржан Карынбаевна, Бердибеков Адил Бердибекулы, Кельгенбаева Айжан Куандыковна

  1. Есжанов Рустам Тулегенович, Убишева Элеонора Нуртасовна, Айлбаева Айжан Мушелбеккызы, Сағындықова Рымжан Иманбайқызы, Омарова Мадина
  2. Кәрібаева Арайлым Талғатқызы, Кудайбергенов Габиден Тореханович, Серікова Мөлдір Әлібиқызы, Рахметчаева Шырын Сакенқызы, Мизамхан Ақбота, Кайрбаева Айгуль Тлеуакановна, Хайруллина Айнур Черьяздановна

 

Үздік сабақ презентациясы

Бас жүлде: Калиева Эльмира Жилкамановна

  1. Нурбекова Орынгуль Курмангазыкызы, Суинбекова Гулмайра Табановна, Құбашева Әмина Оразбайқызы, Ибрагимова Сания, Дүйсенбина Ақбөбек Бекболатқызы
  2. Жусубаева Айман Исмановна, Амантаева Жансая Есетқызы, Абилова Айгерим Дуйсенбаевна, Жумашкина Аспет Кажикаримовна, Айнабекова Шынар Асетовна
  3. Маханова Айтжамал Серикбаевна, Қыдыров Муса, Тасмуханова Сара Кабашевна, Тактабекова Зауре Сейджановна, Жакишева Айгерим Секеновна, Танбаева Гульмира Туребаена, Асылбекова Кульжалгас Мельдехановна, Қазыбекова Жұлдызай Оңталапқызы, Сергазина Нурсауле Утешевна, Курманкалиева Макпал Аманбаевна, Рахметилдаева Жазира Куанышбековна

 

Үздік сыныптан тыс іс – шара

  1. Турмахамбетова Нагима Асылбековна, Кулумбетова Эльмира Ауесбековна
  2. Жакипбекова Раушан Кайратовна, Жандарбекқызы Күмісай, Мойлауова Жазира Абдил-Азизовна, Алниязова Амангул Темирбаевна , Мухатова Данара Думановна, Токтарова Жанна Адильбековна, Ибрагимова Сания, Темирбаева Асель Балтабаевна
  3. Курмангалиева Замзагуль Амангельдиевна, Тактабекова Зауре Сейджановна, Мергазин Рамиль Каиулы, Жаксыбердинов Айдос Хайрллинович, Муханова Шынар Каирбековна, Даутбаева Жанар Советхановна, Нурсапаров Ернат, Дүйсенбина Ақбөбек Бекболатқызы, Абишева Гулзада Сагитжановна, Қартабаев Қанат Жанатұлы, Сапарова Сара Аралбаевна

 

Үздік ашық сабақ

Бас жүлде: Умирзакова Шолпан Куатбеккызы

  1. Макашева Эльмира Сериковна, Шарипова Кунсулу Оразовна, Омирбекова Динара Шабденовна, Матышова Бибіажар Құндақбайқызы, Ожирқанова Балнұр Әлібекқызы, Альжанова Жазира Насируллевна, Сейлханова Жанаргуль Адилхановна
  2. Игибаева Меруерт Кенесбековна, Қабдуалиева Бақыт Қағармановна, Джуркабаева Гаухар Бахитовна, Утебаева Эльмира, Кожаханова Жанат Серикбековна, Сыздықова Ақтолқын Борашқызы, Абдуажитова Кулайм Магауяовна, Амирова Карлыгаш Жамбазаровна, Кажиекберова Алмагуль Жунисбековна
  3. Кажгалиева Гульаим Кайратовна, Ахметова Гүлжаз Мұратқызы, Каратаева Венера Еркебайевна, Есдәулетова Назым Батырқанқызы, Ибраимова Асем Баратовна, Төреахметова Лаззат Шөменқызы, Турмахамбетова Нагима Асылбековна, Даулетханова Самал Жанузаковна, Иманалиева Жанара Ыдырысбековна, Жукаева Аманкүл Камалқызы, Абишева Гулзада Сагитжановна, Акшолакова Айжаркын Сембековна

 

Үздік сабақ жоспары

Бас жүлде: Жұмағалиев Абай Асқарбекұлы

  1. Рахимбаева Рыскелды Муратбековна, Аужанова Раушан Рысбековна, Бухарбекева Бакыт Тауекеловна, Абдугожанова Гульшат Советханқызы, Курманкалиева Макпал Аманбаевна
  2. Жунусбекова Ботакоз Хабитовна, Тухметова Альфия  Какимовна, Расмуханова Гульшат Амангельдиевна, Қазиева С, Тулекеева Айгерім Сағатайқызы, Утегенова Камила Оракбаевна, Исаев Асан Амирханович, Кулымбетова Айнур Ауесбековна
  3. Бейсенова Акмарал Ажимуханқызы, Жакупова Асем Жаксыбаевна, Амиржанова Қаншайым Әміржанқызы, Аубакирова Ардак Машановна, Джумаева Аманджан Алибаевна, Молдажанова Алтынай Сериковна, Шадиярова Ляззат  Унгарбаевна, Жүмалиқызы Аида, Елғазинов жарқын Меирұлы, Каирбаева Еркеш Ергалиевна, Зауренбекова  Сауле  Сайыновна, Муканова Айзада, Каденова Балжан Бабахановна, Умбетова Гулжайнар Шайхановна, Тугельбаева Арайлым Тугельбайкызы, Молдабекова  Гулнур  Тилеукуловна, Ибрагимова Сания, Сапарова Сара Аралбайқызы

Оқушылар конкурсы нәтижесі:

Арал апаты — ғалам апаты

Бас жүлде: Заманова Ажар Ақылбекқызы

  1. Нұралбай Ақниет

Темірхан Камилла Ғалымжанқызы

Төребек Жандәулет

  1. Нуралбай Ақниет Бақытқызы
    Сабыртаева Балжан

Файзуллаева Ақмерей

Мұнатбекқызы Тұнық

Нұралы Ақнұр Бауыржанқызы

Қахарұлы Дарын

Қалтай Азамат

Абу Мансур

  1. Бектібайұлы Арман

Мыратбай Муса

Асилхан Н

Мусурманова Ақнүр Жорабайқызы

Оразбай Ұлжан

Омирали Аяулым

Ибраева Алия

Темерланұлы Мейіржан

Тағыберген Назерке

Үздік реферат (Мәншүк Мәметованың 95 жылдығы)

  1. Мұханбедия Гүлдана
  2. Битұрсын Гүлзат, Абдилов Данияр
  3. Өмірбек Анел

Ұлттық валюта күні

  1. Альнур Жайнар

Тойымбекова Жангүл Нұрланқызы

  1. Асқатқызы Інжу

Даутова Диана Маратовна

Бұқарбай Гүлсім

Беркінова Айымай Қасиетқызы

Көшерова Әдемі

  1. Еркинбек Жансая

Ауғанбай Айша

Оразбеков Миржан Максатович

Бөлтірік Бейбарыс

Есқали Азамат

Қожахмет Еркеназ

Еркінғали Ерасыл

Мұратбек Салтанат

Туребай Ердаулет

 

Мүнай — қазақ бағына бұйырған қара алтын

  1. Мансурова Ясмин Рашидовна
  2. Балтабай Самал Бақытжанқызы

Өмірзақ Зухра

Оңғарбек Дана Жарасқызы

Жаксылықова Мая

Ибраш Алтынбек Райысбекұлы

  1. Бельхеева Дильназ Алибековна

Орынбасарова Әсем

Абдуллаева Жұлдызай

Мұратова  Индира

Бораш Сұңқар

Елубаев Тансар

Сарсенбекұлы Азат

 

Көркем жазу

Бас жүлде :Асылбекова Аниша Қалижаппаровна

Алпысбай Нурикамал Ерсеитқызы

1.Жаңабай Алмагүл

Қазбекова Айнұр

Рахматулла Нұрдәулет

Беделханова Махаббат

Аман  Жансұлу

Жақсылық Диана

Мақсатұлы Мирас

Ханымхан Аруна

2.Дүйсенғалиев Алмас

Бақытәли Гүлім

Боранбаев Ыбырай

Жұбан  Гүлден

Жастлек Аяулым

  1. Жәнібекұлы Нұрәлі

Тұрмаханбет Айзере

Исакул Дилшода

Айып Ақниет

Шынболат Жансая

Меңділда Назерке

Мұханбедия Гүлдана

Серикова Ақниет

Болатханқызы Ақнұр

Биғазиева Альбина

Әлімжан Інжумаржан

Аширбекова Ақмарал

Жолдасбай Аружан

Айдар Нұрасыл

 

Оқушының ғылыми жұмысы

Бас жүлде: Мұхамедқали Еркеназ

Әділхан Меруерт

Жақсылық Мөлдір

  1. Курмангалиева Анеля

Байкенова  Айгерим

Халқаманұлы Шерхан

Ансаганов Нұрбол

Әбілова Маржан Мұхтарқызы

Ғани Адиля Даниярқызы

Абдулла Мариям Абдумаликқызы

Сейтжан Ануар

Әбілқасым  Жанерке

  1. Боранбай Ажар

Серикханова Аружан Алибековна

Айдынқызы Ақбота

Ерланова Сабина

Ермухамбетова Айдана Алмасқызы

Әділханова Қарақат

Манекина Еркежан

Тайжан Дінмұхамед

Адилеткызы Айман

  1. Төребекова Дана

Қабибұла Аруна

Мақсұт Асхат Жоламанұлы

Қаниева Лунара

Бейсенбаева Жансая Қайырбекқызы

Нуроллаева Жадыра

Холдорова Жұлдыз  Камалқызы

Әуезбай Баянсұлу

Маратова Азель

Арқабай Дамира

Исинбекова Самал
А.Құлжабаева

 

Алашорда мемлекетінің 100 жылдық мерейтойы

  1. Батырханова Туғанай, Бакубай Жұлдыз, Нұрлыбекова Амина, Жаныс Бота Тичбекқызы, Ыдырыс Мұхамеджан Майханұлы, Тұрғанбай Еркебұлан Мұхтарұлы, Жумабаева Айдана Руслановна
  2. Маукен Алмас Нұржанұлы, Әмірбекова Азиза Ришадқызы, Өтегенова Малика, Мадиярбек Меруерт, Әбдіжаппар  Димаш  Бакытұлы, Макежанов Адиьжан Серикбаевич, Бұқарбай Зарипа, Акбергенова Дана, Құсайын Бағдат, Тұрғанбай Руслан Мұхтарұлы, Айтбаева Айымгуль Асетовна, Нұрдана Жасұлан, Айткужина Адель Асетовна, Зекенова Орал Жанғазықызы, Зәйтін Жанаргүл, Қаныш Фатима, Сәбитқызы Әсем, Сатыпалды Мұхаммеджан, Елубек Ерасыл, Юсупова Алина, Тохмет Бақытнұр, Ғаділ Рауан, Тұрғанбаева Жұлдызай
  3. Кабдешова Асель Болатханкызы, Қастерқызы Кәусәр, Исмаилова Ирэн, Егеубай Данияр, Оңғарбаева Балнұр Бауыржанқызы, Жанат Жания, Аубакирова Аружан Сабыржанқызы, Астанов Хазрат, Нұрлан Диана Серікқызы, Бактибаев Сундетбай Нуралиевич, Даулетбай Толғанай Болатқызы, Тлеубекова Аяулым

 

Бейбіт заман батырлары

 

Бас жүлде

Раджапов Акмаль, Кожеканова Анар

 

1 орын

Шәріпбек Нұрдос Ерболұлы, Бердіқожа Нұрасыл, Елубаева Айгерім Нұрлыбекқызы, Жолдас Кенжегүл Міржақыпқызы, Есенеева Ясина Бауржановна, Ергеш Гүлназ

 

2 орын

Еренсіз Жаннұр, Өндіріс Дильяра, Махамбет Аружан, Серіков Думан Серікұлы, Бабаев Айбын Абылайұлы, Әділетұлы Қуаныш, Нұрдаулетұлы Нұржігіт, Жәнібек Әбілмансұр Жәнібекұлы, Ахметов Данияр

 

3 орын

Бауыржан Гүлзаһира, Уайысбай Оралхан Алпысбайұлы, Бейганова Умит, Жақсыбеков Ердос, Бахытбеков Фархад, Ерік Ердос, Ерманова Гаухар, Сапашова Ажар, Рахымханов Мейрхат, Салыбай ұлжан, Әділұлы Нұртұлға, Кырғызбай Аружан , Мұсажанов Жәңгір

Ынталандыру

Жебегенов Дәулет, Әбдіқалық Нұралы, Жаңаберген Аружан

 

 

Әке көрген оқ жонар, ана көрген тон пішер

  1. Төлеген Ясмина Дарханқызы, Қасымкан Ералы, Мырзағали Мадияр, Айтбулат Сафиа, Міташ Ақарыс, Сансызбаева Айжан, Сансызбаева Айман, Қарақойлы Ерболат, Лапуть Яна, Амангелді Жұлдыз, Ербөлек Жан, Шарипов Жасен, Сапарғалиев Аманжан
  2. Төребек Руслан, Таңатбек Мағжан, Талғат Күннұр, Нурым Таңсамал, Ермекқызы Мадина, Хамидоллова Аяжан, Мухтар Әліби Қуандықұлы, Ақберді Асыл, Әзімхан Ақмерей, Қашақбай Бағжан, Есенқұл Аяжан Алматқызы, Ахметқази Мәди, Сейдім Расул, Жақсылық Мөлдір, Пахретова Алуа, Cүндетова Наргиз, Торекан  Нұрай  Бауыржанқызы, Жұбат Ерасыл, Абатова Қаншайым, Сұлтан Берен Ерсінқызы, Сұлтан Нұрислам, Жалғасбекова Нұрсая, Серменова Ақнұр Ерікқызы, Мұратова Жанерке, Үсен Зейнеп Мұсабекқызы, Журабек Асел, Қайратқызы Дана
  3. Рысқалиева Әсем, Мырзабаев Руслан Асқарұлы, Теңізбай Асылзат, Қуандық Нұрасыл, Аубакирова Айсара, Бағланқызы Анель, Акпанова Камила  Жанатовна, Асылбекова Гульзара, Мұрат Ақдана, Бауыржанқызы Камила, Тұрсынбек Жанайым, Кадырова Сара Ерболатовна, Бейсембинова Еркежан, Балтабай Сәкен Қозыбайұлы, Талғат Күннұр, Құттыбай Гүлдария Кәрімқызы, Дүйсен Жұлдыз Кайсарқызы, Қазисхан Назгүл Расулқызы, Садуақас  Алуа  Талғатқызы, Тлеухор Нұрдана Төлеуғазықызы, Үсенғали  Әділет, Баянова Дамеля, Серік Балнур, Кенжебай Балжан, Елемес Меруерт Мәнерлеп

 

Жеті қазына

Бас жүлде. Оспанов Самир Муратович, Бекмағамбет Медет Азаматұлы,

  1. Аманжол Әділет Айдосұлы, Рамазан Рахима Ерсинқызы, Тунгатарова Томирис, Өркен Асылжан, Әліппай Нұрасыл, Қалмырза Дінмұхаммед, Нұрғали Қуандық, Нартайұлы Жасын, Әбдікәрім Айша, Бердан Бағлан
  2. Таңатар Дінмұхаммед, Болатова Ақниет Болатқызы, Әлібекқызы Алина, Жеткергенов Шапағат, Берлісбек Нұрқанат Азаматұлы, Ахметов Азамат Тілеуқабылович, Жеңісова Мадина Қайырқызы, Қоғай Нұрзат Асхатұлы, Әбдікәрім Айша, Омарғали Жансель, Иманғалиев Өмірберік, Тойлыев Жангирхан
  3. Бейбітұлы Ақай, Базарбай Аида, Кеңесбек Алпамыс, Тлепова Аяна, Октябрьева Жанель, Ақан Ботакөз, Орынбаева Мафтуна, Шарипказина Эльназ Николаевна, Әлім Ділнәз Қайратқызы, Елубай Жұлдыз, Әуелбек Адият, Нурали Робия, Бердібек Әлиасқар, Кенжетай Жұлдызхан, Тунгатарова Томирис, Аятбек Арсен, Жұман Мағжан,  Гүлден Ақжол, Алмасқызы Айсұлу, Ермаханұлы Ернар, Жұмабек Нұрлытаң, Төрехан Тоғжан, Калел Нұрым, Нұрымова Зульфия, Сапар Акерке,

 

Зейнеткерге зейін сал

  1. Серикханова Аружан Алибековна, Елдікен Дастан, Рзыкбаев Дамир, Аян Нағыметов Нұрболұлы
  2. Қадырханова Назым Саламатқызы, Божбанова Мадина, Арантаева Илана Нурлановна, Сапар Бақытнұр Қантемірқызы, Рахманберді Алиасқар, Сулеймен Олжас, Советова Тахмина, Ерғара Баубек Бақытбекұлы, Айқынүлы Елдана, Айтжан Ақтоты
  3. Қайрат Жансая, Базарбаева Гаухар, Белхожаева Арайлым Бауыржанқызы, Ибраһимова Ажар, Серікбай Ақмарал, Ергашбаева Айдана Абдукадировна, Төлегенов Аяп, Амангелді Әйгерім Даниярқызы, Майданбек Динара

Ынталандыру

Нұрланқызы Нұрай, Жұмабаев Ерасыл

 

 

Қазақ ұлттық тағамдары       

Бас  жүлде.  Cовет Турсынай, Мейірхан Санджар Еркінұлы, Сулеман Диана Нуркенқызы, Эрнест Аида, Жұмабек Ақжарқын Нұрланқызы, Армиев Арғын Абылайұлы, Жакен Мадина Ерланқызы

  1. Айту Алим, Аманжолова Аружан Ануарбековна, Мусина Айлин Маратовна, Конысбаева Мадина Жахангеровна, Есен Айша Ертайқызы, Алтай Еркем, Жаханова Томирис Махсутқызы, Жақсыбай Еркебұлан Айдосұлы, Момышев Мейірбек Сәндібекұлы, Ким Индира, Алхайдар Дария Нұрлыбекқызы
  2. Асылбек Нұтөре, Жақсылық Саяжан, Ибадулла Аяжан, Даулешова Жаннұр Жанболатқызы, Түсіпхан Аяулым, Қасымова Айдана, Сыздыкова А, Усенова Сабина, Балуанов Рахат Асхатович, Алжамбек Айша, Бөрібаева Құндыз Амангелдіқызы, Әбдыхалыкова Гүлжанат Алмасқызы, Дәулетжарова Арина, Батырбек Амантай, Маденбай Аяулым Шыңғысқызы, Бекшенов Даниял, Жаңанұрұлы Еларыс, Асхатқызы Шырайлым, Жанкик Ақмаржан, Абылова Гүлнұр, Батырханов Нуртас, Кузнецов Андрей Юрьевич, Нұрлыбек Әнуар,  Бораш Әдемі
  3. Болатқызы Аяулым, Қайыпова Айзере, Асылбек Нұтөре, Ескербек Меруерт, Төлеген Аяулым, Бертай Бағила, Айдынбекқызы Зере, Нурламадин Аружан, Ерғалиева Асыл, Балина Евгения Евгеньевна, Ташполатова Зияда, Байрамгелді Галина, Мектепбай Жаннұр, Бакитова Айдана Русланқызы, Мағауия Елдар, Шохатай Айым Самарханқызы, Жаңбырбай Ақерке, Усенова Сабина, Аманбаева Сымбат, Бертай Бағила, Жакипбекова Айгерим Кайратовна, Болатқызы Аяулым, Шалқар Ажар Қайратқызы, Өмірзаққызы Аяжан, Әбілғажин Алмаз Әсетұлы, Мергенбаев Мәдиар, Болысбек Гүлфайруз

 

Қолөнер      

Бас жүлде. Закиржанов Жасур

  1. Бахатқызы Сәуле, Жәнібекұлы Нұрәлі, Медеова Маликасултанбегим, Шырынбекова Айдана Мұратқызы, Серікбаева Бейбіт Әбдіназарқызы, Дүйсенғалиев Алмас, Мұхаметказинов Нұртай Ақылжанұлы, Еламан Айдана, Абдикаримова Алина, Борашова  Нурхализа, Әлімжан Інжумаржан, Рахымжанова Жанель, Оразханқызы Айана
  2. Палжанов Нұрасыл, Өмірәлиев Бақытжан, Мақсатқызы Ажар, Кузетаева Салтанат, Азаматқызы Азиза, Қайырбекқызы Дана, Қойшыбай Ақерке, Төлеген Айман, Жұмакерім Айзере, Абдулла Мариям, Дулат Гулсая, Бақытжан Фариза, Оразхан Аян, Рахметуллаева Жанель, Орынбасар Аманжан, Есенкелді Есхат
  3. Жақсылықова Аружан, Қозыбай Нұртөре Нұрлыұлы, Шонбаев Альхам, Қаңтарбаева Арайлым, Каирбекова Бибігүл, Жұмашев Нұржан, Ержанқызы Жібек, Бейсенбаева Балнұр, Жеңісова Нұрай, Камелова Баян, Амангелді Маржан, Адихамитқызы Ақнұр, Рәпілбек Медина, Амангелді Маржан, Тлеубаева Арайлым

Мен еліктейтін тұлға

  1. Тұрысбек Шұғыла Назымбекқызы, Алибатыр Марлен, Қалиакперова Риза, Тұрсын Арлан, Міташ Ақарыс, Қарсыбекова Улжана Алпысбаевна, Әбдірейім Салтанат, Алмаханбетова Балнұр, Жалгасова Еркеназ, Рамазанұлы Асылбек, Жәдігер Балауса
  2. Серік Айым, Расулқызы Ұлмекен, Қашқын Әділет Аққалийұлы, Арыстан Элиза, Нурламади Алмагул, Машанов Болат, Жеңіс Арман Бекрікұлы, Оразбек Бауыржан, Асан Айдина, Сардарбек Жандана, Назаралиев Ақжол, Хайролла Мағжан, Басжан Диана , Қосан Асия, Қайрат Санжар Асқарұлы, Жұмағали Жанбота, Серікқызы Әсел
  3. Cардарбек Самал, Зарылқанова Айнель Қайрқанқызы, Серікқызы Сезім, Суенов Алибек Ардакович, Камалова Аружан, Нурмаганова Сабина, Тлепова Аяна, Сайлаубеков Б, Жапарова Жания, Тиышбай Санат, Турсынбек Адия, Агадилова Айгерім, Сарибаева Ұлжалғас, Курманбаев Айтжан, Тлеужан Елнара, Асанова Анар, Рыскельдиев Нурболат, Гаждибек Балнұр, Темиргалиев Амир, Табысұлы Еркебұлан, Кыйлымканова Асем, Тотенова Жанель, Тауманова Жансая, Тұрғынбаева Айғаным, Қуатова  Аяулым, Айбекқызы Жадыра, Тугельбаева Жанель

Ынталандыру: Русланқызы Азель, Мұхтар Жасмина

Менің достарым

Бас жүлде: Жолдас Аида, Еркін Ералы, Көкенай Алмас

1 орын.

Бақтыбай Нұрханым, Дәулет Құндыз, Алтаев Әділжан, Ахметгалиева Дильназ, Шәріпбай Гүлсезім, Байсеркеева Азиза, Әбуталип Назым, Мейірбек Бекжан, Сабетканова Райхан Серыкқызы, Мейрам Сымбат Берікқызы, Бейсен Балауса, Молдабаев Муратбек, Әлібек Нұрислам, Пернехан Мадияр, Қасын Гаухар, Жумагазин Альмансур, Ибралиев Диас, Дюсембаева Алидана, Елеусизов Мұстафа, Кенжебекова Жаншырай, Маратова Анель, Мухамет Нұрбосын, Тлеужанова Арайлым, Кеңесбек Әдемі, Мекемтас Ақниет, Төребек Аяна, Абдрахман Назерке, Аманбай Қарақат, Бахыт Нұрай, Жақыпбек Ұлдана, Әкім Төрежан, Асембекова Аружан, Ержан Кенже, Бектемір Әлішер, Бақтыбай Нұрханым, Жәнібек Әбілмансұр Жәнібекұлы

2 орын

Жұмабек Елнұр, Нуралы Акерке, Болатбек Айчөрек, Дарханұлы Дамир, Қылышбай Диляра, Мұхамбеткәрім Арайым, Сарсенбаева Аружан, Айткужинова Аида, Увалиева Томирис, Сарсенбаева Аружан, Мухатай Сымбат, Амантай Аршын, Елбосынова Аяжан, Абдикаримова Алина, Қалиева Құралай Алмасханқызы, Қожанова Медина, Турмаханбет Жұлдыз Кенжеханқызы, Ерал Фатма-Нур, Ержан Аяжан, Нурадил Ұлжан, Қасым Шұғыла, Асқаров Ермек, Чайболсан Асылжан, Серикова Жанат, Қосылбай Фариза, Маратов Нұржан Нұрболатұлы, Мұратқали Данияр, Сансызбаева Айман, Рыскельдиев Нурболат, Әділгерей Әлинұр, Ермұхан Даниал, Кеңес Әдемі, Мұхтар Ақсезім, Қамытояқова Ақбота Жанабергенқызы, Ахатов Тамерлан Исламұлы, Мукашева Ажар, Омаров Айдын, Бердібек Бақберген, Әбдімәлік Інжу, Мұхтар Ақниет, Оразалы Жаналы, Өмірбай Айару, Тұрмаханбет Бибіназ, Әскербек Сенім, Берік Ерасыл, Жұмабай Арна, Асылханова Дильназ, Досқалиева Розалия  Әділжанқызы, Қуаныш Гүлдана Қуандыққызы, Мырзабаева Асылжан, Ниязбаева Жаннұр Жандосқызы, Амангерей Нұрайым, Есенаман Дидар Серікұлы, Ілияс Шұғыла, Ермек Әділет, Жанат Аяулым, Серменова Ақнұр Ерікқызы, Табысқызы Аққұ, Өтеулі Ақерке, Дүйсенбай Нәзік, Есімханова Жансая, Жарқынбекова Ақсәуле, Көпжасар Асима, Нурмуханбетова Аяулым, Тоқтар Альбина, Чапай Маржан, Рахат Нұрайлым, Казихан Кәусар, Дағуа Толғанай Қайратқызы

 

 

3 орын

Орынбасарова Жаннұр, Бектемір Әлішер, Отарбек Гүлдана, Жұмабек Ұлдана, Мауленова Сабина Дауреновна, Мелсов Нұртас, Абдуахит Әлия Жасуланқызы, Бейсенбай Зейнеп, Шөпшібай Асылбек Жұмабекұлы, Қабылхан Нұрай, Бектасова Айша, Жангирхан Алихан, Жағыпар Ғазиза, Омаров Ерғали, Тасболат Аян, Дихан Аян, Мухатай Сымбат, Сагимбекова Молдир, Бақытбек Назерке Әскербекқызы, Толеутаева Алия  Асетовна, Ақылбек Алуа Рауанқызы, Сапарбек Саян, Әмржан Айдар,  Қалиева Құралай Алмасханқызы, Калыбеков Данияр, Нурмукашева Нурдана, Сагимбекова Мөлдір, Бақытбек Назерке Әскербекқызы, Чалышкан Дилара, Абаева Алина, Нурсалим Ақжарқын, Касымова Айдана, Хахарман И, Айкенов Д, Жүсіпбек Н, Ондасынова Аяжан Маратқызы, Изтай Аяулым, Абдурашитова Арайлым, Мұратбекова Жұлдыз, Әріп Гүлсезім, Алданова Гульдана, Копиева Балауса, Асқар Зере Қуанышқызы, Тоқтасын Арай, Жумаш Асылбек, Сайден Диас, Манап Гульмира Баймуханқызы, Алтынбай  Жасмин, Ильясқарова Асия, Ерғали Ердос, Алибекова Данеля, Карим Жұлдыз, Қвбиден Гүлниет, Тлеутаева  Ақбота, Муратбек Мадияр, Тойжыл Саяжан, Марат Алихан Қанатұлы, Әділжанова Арай, Үмбетова Әмина, Есенгелді Кәусәр, Мұратқызы Айша, Ақылбекқызы Асылай, Абдурахманов Абдулазиз, Бектұрған Аяулым, Сейтжанова Айжан, Қинаят Ақбота, Рспай Ғамзат Алпамысұлы, Толымбетұлы Нұраян, Абдрашева Амина Дидарқызы, Парахатов Кемел Абдимуханович, Уразмолда Шолпан, Қожан Еркежан Ғаниқызы, Мергалиева Аделина, Габбас Мирас Канатұлы, Хамит Айша, Агысов Алпамыс, Шөпшібай Асылбек Жұмабекұлы, Асқар Нариман  Еренсізұлы, Әмзе Жансерік Рашидұлы, Майдан  Ақтолқын, Торебек Мирас, Ахметалиұлы Бақыт, Молдашева Асем, Сіргебай Тоғжан, Кашенова Аянат Жанарбековна, Идриш Медея, Шақанова Әйгерім, Жұмағұлова Ақиба, Таскарина Асель, Рзыкбаева Асем, Болатова Аружан, Мұрат Сүлеймен, Тәжібаева Жаннұр, Мейрам Самғат, Нурушева Назерке, Байбосын Аяулым, Болатқызы Зере, Саматов Бекарыс, Нұрқабыл Ақмер, Бапын Айғаным, Алданова Гульдана, Базарбекқызы Алтынай, Абзалқызы Әнел, Ринатқызы Дина, Сабенина Дарья Игоревна, Сейдахметов Заңғар, Дәулетбай Аружан

 

Ынталандыру

Казихан Кәусар, Емжар Ақерке, Мұратқанова Саида Мұратқанқызы, Нағымет Ақбота, Алданова Гульдана,

Менің сүйікті пәнім

Бас жүлде: А.Қасымхан, Жұмағали Жұбаныш, Жастлек Аяулым

1 орын

Сәрсенова Айкүн Нағымбайқызы, Айдарқызы Назерке, Есенжол Елжан, Байболат Балнұр, Ермахан Әбдіманап, Байболат Балнұр, Сәрсен Әділ, Закария Аружан, Жұмаш Анель, Сырымұлы Әди, Дүйсенбай Айгерім Жасыұзаққызы, Дүйсенбай Зарина Жасыұзаққызы, Фролова Алина, Құттымұратов Нұрымжан, Саттар Элеонора, Олжасқызы Кәусар, Әбдіғаппарұлы Әбдінәби, Нұрғалиева Алтынгүл, Рәшқанова Аружан Батырбекқызы, Усербаева Дильназ

2 орын

Орналиева Айжан, Хисмаденова Гүлжан Қайратқызы, Есембаева Алмаз, Саламатова Аяулым, Тажибекова Алита Беркінқызы, Мейрамбаева Арайлым Мейрамбайқызы, Әйіп Әйгерім, Жарылқаған Ақтан, Нұрғисақызы Шолпан, Жұмағұл Айсара Ардаққызы, Саят Айым, Сүндет Мұхаммед-Әли Мұхитұлы, Каленова Анастасия Викторовна, Мұратұлы Рамазан, Токтарова Айшабиби, Идиятов Ринат, Балбатыров Толыбай, Қасым Нұралы, Абдрахман Әміржан, Сайлау Әлімжан, Булатова Виктория, Ғадылбекова Тоғжан, Рахат Ақнұр, Убайдулла Билал, Шамсиддин Аружан, Молдабаева Аружан Амангельдиевна, Алимова Алина Дауреновна, Ахметова Дилияра, Рыскелді Жанель, Бейсенбек Балауса, Кашенова Аянат, Қалиева Дилназ Азаматқызы, Айтмағамбетова Қарлығаш Бақтыбайқызы, Кабылбаев Нуржан Абайулы, Секенова Мереке, Тәжібаева Жаннұр Ержанқызы, Гүлден Ақжол, Нұртазаева Арайлым, Сайлаубек Әлихан, Әсетқызы Жанель

3 орын

Сигатпаева Амина, Берикбаева Алтынай, Төлеу Гүлім Қайыргелдіқызы, Қуанышова Инабат Жомартқызы, Абдула Нұрнияз, Алмасбаев Арсен, Сейіт Гүлдана, Жумабай А, Бурат Айсұлу, Әбдісадық Данияр, Жақыпбекова Аружан, Шәкірхан Ақерке, Надырбек Анель Шынғызқызы, Маратқызы Камила, Әбдірова Айдана, Рафикова Гозде, Тоқтасын Қарақат, Қалиақын Айбота, Эрнст Айзере, Нурламадин Аяулым, Әбілжан Кәусар, Сыдықова Дина, Қалдарбек Аян, Әбілжан Кәусар Нурфидельхан, Абеуова Наз Ардаковна, Сәт Мақпал, Боранғазинаи Шамшырақ, Жеткерген Аяулым, Қуантай Нұрдана, Қуатбек Гаухар, Тұрдыбек Кәусар Берекетқызы, Дүйсенғали Ерлан, Aмангелді  Аяулым, Кемелхан  Аян, Сейітқазы Гүлім, Аманғали Бейбарыс, Эсенбай Нұрдана, Кабидоллинова Дильназ, Айтбаева Айымгуль Асетовна, Бердығалиева Асылжар, Куантай  Сәтбек Куантаевич, Қасымбек Бегасыл, Мадикан Әмирхан Бейбитұлы, Милкина Альбина, Сатыбалды  Айзере  Нұржанқызы, Элибек Тамерлан, Әбдумәлік Мансур, Айнабек Айсултан, Бекбатырова    Камила, Лесбай  Жанболат, Шименәлі Аяулым, Мұхаметияр Аманжан

 

Ынталандыру

Төлендиев Нұрмансұр, Валиева Малика, Женис Малика, Жәдігер Айлы

 

Мәнерлеп оқу

Бас жүлде

Ильяс Жаңыл, Бауыржанұлы Диас, Елубай Айсұлу

1 орын.

Ерехан Аружан Батырханқызы, Исламғали Индира, Ерболқызы Әмина, Әлі Нұрилә, Ружицкая Дарья, Айбарова Айым, Арсланова Қыз-Жібек, Жұмабек Арайлым, Турдымурат Динара

2 орын.

Мұхамбетжан Айтолқын Серікқызы, Иманберді Нұрдәулет Даулетбекұлы, Жайықова Аружан, Бопаш Торғын, Зекен Аружан, Саматулла Нұрмахан Сәбетұлы, Амангелді Аяжан, Ерболатов Аділет, Базарбаева Айдана, Кеңес Асылайым, Бегенжова Ұлжан, Бекмұрат Әбілмансұр, Бекназар Жанерке, Закир Каусар, Калхаман Айгерим, Кешубай Данагул, Кешубай Самира, Нұрсейіт Әмина, Шакенбай Ағаби, Болатқызы Еңлік, Қайратқызы Дана, Қоңыратбай Меруерт

3 орын

Несипбек Айтбек, Жұмамұрат Ұлжан, Эльмурат Әбілқайыр, Октябрь Зарина, Жайшылық Бақыт, Қален Аққу, Темірхан Ернар, Мейірбек Бекжан, Марқабай Нұрбибі, Амангелді Мейір, Сәбитұы Жанарыс, Қосуақова Диана, Мухатова Жасмина, Оразбаева Арайлым, Саудабек Ерке, Төлеген Нұрсұлу, Абдрахман Нурасыл, Абибуло Құралай, Абилхасы Әдилет, Бектемір Мейрамбек, Есіркеп Айша, Жамаладдин Нұржігіт, Жанболат Ерзат, Сағат Гүлназ, Тамабек Фатима, Тулебаева Балжан, Хайтбаев Жарасбек, Шарипбай Ақсезім, Шахмамедов Эмран, Шәкенов Абылайхан, Ғалым Бинұр

 

 

Оқу жылдамдығы

  1. Атыгаева Алтынай, Қолыбай Нұрайым, Әмір Ханбибі
  2. Кимаханбетов Нияз, Алпысбай Нурикамал Ерсеитқызы, Болатханқызы Ақнұр, Жайықова Аружан, Жамалханқызы Іңкәр, Эргаш Балым, Ниязбекова Камила Канатовна, Аман Жансұлу
  3. Қыпшақ Нұрислам, Бектасов Марлен, Жұмамұрат Ұлжан, Тұрсынбай Толғанай, Ақылбекова Назерке, Мауина Назира, Нұрбола Еркебулан, Кузиева Сайера, Жакупов Асқар, Берікбай Мейірхан

 

Жүктеу

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *