Close

2017-18 оқу жылындағы қараша — желтоқсан айындағы конкурстар нәтижесі

Мұғалімдерге арналған конкурстар нәтижесі

 

Үздік тәрбие сағаты

1 орын иегерлері

Байкозова  Дильбар Капбаровна

ШаймоваГалияОрынбаевна

Рахимбекова Гульнар Ораловна

2 орын иегерлері

Туребаева Улбала

Қарасаева Жаңыл Байрамқызы
Тасполатова Айгүл Жарқынбекқызы

3 орын иегерлері

Кузембаева Саягуль

Садуова Гульнур


Үздік сыныптан тыс іс – шара

1 орын иегерлері

Жубикенова Жадыра Сембековна

Кененбаева Жұмагүл Ергешовна
Турманбетова Аида  Оналбековна

Ташбаева Қансулу

Cмайлова Дамира Мухтаровна

2 орын иегерлері

Абилова Үміт Әмзеқызы

Кабыкенова Айман Кабдыкаримовна

Айтмағанбетова  Алмагул Асылбекқызы

3 орын иегерлері

Жантурина Ботакөз Болатқызы

Еришева Жанылсын Балмагамбетовна

Абдрахманова Турсынай Калыбековна

Сакенова. Г

Баймуханова Гульсум Толеухановна


Үздік сценарий

1 орын иегерлері

Альмуханов Казбек Куанышевич

2 орын иегерлері

Серикбаева Сайра Серикбаевна

Шоланова Молдир Амантаевна

3 орын иегерлері

Айтбаев Айдын Кенжебекұлы

Айдаева Нагима


Үздік сабақ жоспары

Бас жүлде

Адилханова Жамила Садуакасовна

Сандыбаева Альбина Баймулдиновна

Мирзакулов Бахитжан Пардакулович

Алдебаева Жания Зиябековна

1 орын иегерлері

Сапанова Бакытгуль Даулетовна

Ошаева Айгуль Тлектесовна

Шайхиева Нургул Шияповна

Батырбекова Ардақ Пернебековна

Каирмагамбетова  Айгул  Балхашбаевна

Смаилова Ардак Сериковна

Фритц Яна Валерьевна

Енсебаев Жасұлан Ерікұлы

Дуанбаева Толкын Бакытбеккызы

Кайсина Ляйля Кулумхановна

Барбосынов Кайрат Туркестанович

Нарикбаева Нургул Турсынбековна

Кокшеев Бериккали Тулеугалиевич

Нұрбекова Гүлмира Кемелбекқызы

Ергешова Гүлмира Райсқызы

Еликбаева Жанат Тасболатовна

Пияшова Гулжазира Абдималиковна
Раскильдинова Индира Нуржановна

Құмаш Әйгерім Жумагелдіқызы

Махатпаева Алмагуль Турсынгазиновна

Досаева Лаура Лиясовна

2 орын иегерлері

Жунусбекова Акбота Муратказыкызы

Есбергенова Ақгүл Темірханқызы

Бурханова Гульнара Турегелдиевна

Ахаева Кундыз Максутовна

Омарова Айзада Султанвна

Аухадиева Аяулы Серікқызы

Аскер Галя

Ауесова Ғалия Амиреевна

Конкышева Гульназ Муратовна

Омарова Динара Капбасовна

Мырзағалиева Гүлшат Төлепбергенқызы

Жунусова Зауре

Тасымбекова Мая

Даулова Сауле Утегеновна

Абдуллина Самига Зинельгабитовна

Алдебаева Жания Зиябековна

Қарасаева Жаңыл Байрамқызы

Қарасаева Бақыткүл Байрамқызы

Нурбалина Гулнар Калиовна

Алмуханова Гулбану Сембековна

Әлтай Гүлнар Абдіразаққызы

Джуманов Сакен Серикбаевич

Ербосын Қалипа Сейділдақызы

Оралбеков Галымжан Жарасович
Бурханова Гульнара Турегелдиевна
Блискельдинова Айнур Сабитовна

Айтбаев Айдын Кенжебекұлы

Шакимова Гульжан Женисовна

Кокшеев Бериккали Тулеугалиевич

3 орын иегерлері

Кубаева Багдат Мукатовна

Бекенова Айгуль Ахановна

Буккарина Баянслу Рахметоллаевна

Сулейменов Жандос

Усманкулов Ербол

Султанбекова Жансулу Жарылкасыновна

Кумашева Асем Жумагелдыевна

Мырза Гүлзия Досқалиқызы

МусралинаТолкынСемеевна

Касымгалиева Назгуль Айтжановна

Копбаева Нұрбала
Екибаева Асия Айтбайкызы

Стыбаева Ильмира Мырзағалиқызы

Каринова Майра Тукеновна

Мүсірова Назерке Карлқызы

Бейсенова Самал Жанарбековна

Мукулбекова Калимаш Абдиметовна


Үздік мұғалім портфолиосы

1 орын иегерлері

Нұрылла Әсем Шыңғысқызы

Абденова Салтанат Ахмедияновна

АбдирахмановаГулжайна Музаффаровна

Кулыбаева  Ханзада Ошакбаевна

Мажитова Құралай Шохановна

Амирина Ляйля Бауржановна

Сарсембаева Жазира Аманжоловна

Сеилханова Гульнар

2 орын иегерлері

Даркембекова Бибигуль Мариповна

3 орын иегерлері

 Ләззат Қуанышқызы

Қалиева Алтынай

Мұстафа Ерболат


Үздік ашық сабақ

Бас жүлде

Орынбаева Ғалия Байкенқызы

1 орын иегерлері

Колаханова Несипкуль Жаманбаевна

Рысқалиев Оралбек Альбертұлы

Рахимова Алия Жумабековна

Муханжанова Айгерим Сергазыевна

Омарбек Бейқұт Дәулетқанұлы

Рысалова Балжан Бекбосыновна

Сулейменова ЖайдараЖаркымбековна

Туктубаева Салия Асылбековна

Ахметова Динара Сахановна

Қаратаева Жадыра

Бакажанова Нурия Орынбасаровна

Самекова Каламкас Нурлановна

Айнаш Джуматаева

Абдикулова Шолпан Абжаппаровна

Бейсенбай Нұржамал Жақсылыққызы
Балгимбекова Гульнур

Оразалиева Баян Иллесовна

2 орын иегерлері

Давлатова Азиза Юсуповна

Кабыкенова Айман Кабдыкаримовна

Азирова Анара Бериковна

Сагидуллин Алиби Сайнұлы

Мектепова Жайнагул Ермековна

Кажыгалиева Лаззат Кекилбаровна

Ордабекова Забира

Абдуллина Самига Зинельгабитовна

Сағындықова Рымжан

Дерманова Нұрша Есенгелдіқызы

Айтмағанбетова  Алмагул Асылбекқызы

Бегайдарова ИндираИбаділдақызы

Джуманов Сакен Серикбаевич

Исмаилова Ақмарал Рахманбердиевна
Адильханова Нурайлым Нурлановна
Айтмолдина Асель Сагындыковна

Сомкина Жазира Серикпаевна

3 орын иегерлері

Нуржанова Айсана Ғабитқызы

Дармен Айнұр Боранбайқызы

Шокбарова Айнур Нурсултановна

Ашықбаева Ләззат Шалғымбайқызы

Өтемұратова Кәмшат Мырзағалиқызы

Тегісбаева Айсәуле Бесікбайқызы

Көптілеуова Кенже

Жайманова Саягул Бактыкайровна

Кабылбаева Гаухар Сеитжановна

Абылханова  Галия Ергалиевна
Кушекбаева Жаныл Амангоскызы


Үздік сабақ презентациясы

Бас жүлде

Қауыс Жанарбек Жасұланұлы

1 орын иегерлері

Жүзжасарова Гүлжанат

Азил Айымбек

Серкебаева Маржан

Арапбай Меруерт  Алімбайқызы

Еликбаева Жанат Тасболатовна

Ербосын Қалипа Сейділдақызы
Меңдіғазиева Гүлмира Мақсұтқызы

Гулшара Ергалиева

Нұрмағанбетова Ұмсынай Төребекқызы

2 орын иегерлері

Алдонгарова Айгул Саясатовна

Өксікбаева Жанар

Конкышева Гульназ Муратовна

Киздарбекова Сауле Шарафадиновна

Берниязова Зәуре Нысанбайқызы

Коныров Асылбек Салимгереевич

Бейсенбай Нұржамал Жақсылыққызы

Мырза Гүлзия Досқалиқызы

Әмірбекова Балнұр Өмірханқызы
Калшабекова Акерке Камаловна

Өксікбаева Жанар

Эрмуратова Балжан Ниязовна

3 орын иегерлері

Колоханова Назгуль Жаманбаевна

Жасмағамбетова Балгүл Амангелдіқызы

Шарипова Агайша Сатыбалдиновна

Жомартова Камал  Сатыбалдиновна

Аймухамбетова Ляззат Сандибековна

КанжегалинаСандугашЖангалиевна

Темиршенова Гулнар Нигметовна

Алина Азигуль Газизовна
Антаева Гульжихан Темировна

Бекбосынова Нурзипа Сартаевна

Рай Ырзакүл Аңламасқызы

Зейнел Маратбек

Коныров Асылбек Салимгереевич


Оқушыларға арналған конкурстар нәтижесі

 

Бір әріп — бір мәтін

Бас жүлде

Туғанбай Әмірхан

Ерденова Дильнара Нысанғалиқызы
Баржақсы Ұлдана Алмасбекқызы

Әзірбек ДаниалТалғатұлы

1 орын иегерлері

Ешметова Жасмина

Қорғанбай Еркебұлан

Досжанова Райхан

Жолдас Айгерім

Тайман Жанерке Ордабекқызы

Қанат Шынар

Өскен Тоғжан
Жақсыбек Әсем Бақтыбекқызы

Аманжол Тлеген

Оспанхан Ерхұлан

Салыбек Саялы

2 орын иегерлері

Мутигулла Нұрайым Талғатқызы

Картбаева Айдана

Садыкова Аяла

Бекболатова Әлия

Сағатбеков Мират

Қабдулда Ақниет

Азиза Баталова

Алина Әуелбек

Рахметуллаев Бакберген

Ақмырза Айгерім Байдалықызы

Қорғанбай Еркебұлан

Мұрат Аружан

Сейілбек Санжар
Мырзабай Інкәр

Серік Арсен Жалғасұлы

Сесерхан Нұрсұлтан

Сүндетов Ерсайын

3 орын иегерлері

Жакеева Асем

Бисенбаева Кәусар

Исханова Баян
Базарғали Ақжан Ғарифоллақызы

Дуйсен  Баубек Сансызбайұлы

Сәндіғали  Арзу Дарынқызы

Ермахан Ернұр

Иманбаева Айгерім Эрбайқызы

Жалалова Нурия

Парахатов Нұрсұлтан


Миллионды қалай жұмсаймын?

1 орын иегерлері

Мадиұлы  Али

Тлеуханов Мади

Нурламадин Аяулым Дидарқызы

Әлтай Аяулым Болатқызы

Тайтулеуов Бексұлтан

Өсербаев Бекарыс

Тахиров Жанарыс

2 орын иегерлері

Сейтбек Кулаш

Алтаева Дина

Берікұлы Бекасыл
Сагиндыкова Альбина

3 орын иегерлері

Хуатхан Жанере

Муздыбай Ернат
Қимадиева Лаула

Рамильқызы Нелли

Памирова Рахат Памирқызы

Раушанхан Асқар


Әлем таныған қазақ

Бас жүлде

Дюсенбиева Ақбота Рамазановна

Аяпова Эльмира

Балсейтова  Сымбат Бекболатқызы

1 орын иегерлері

Сахбаев Болат

Дауытхан Аяулым

Есқабылова Айару Мұратқызы

Нұрлыбеков Маулет

Ким Григорий Евгеньевич

Бейсен Таңнұрым

Біржан Саяжан

Медеубекұлы Фархат

Тойбеков Алинұр

Қабылбекова Айгерім Бауыржанқызы
Сайлаубек Баубек Әлібекұлы

Дүйсеналы Аяна Нұрланқызы

Жамутова Арай Салиқызы

2 орын иегерлері

Баймашов Алибек

Нажимадинова Нурсауле

Туркменбаева Аяулым

Қуаныш Мади Қасқарбекұлы

Четтыкпаев Нұржігіт

Cайынов Мирас

Совет Жәнібек

Қайрат Санжар

Бұзымбек Гүлназ
Бактыгалиев Абылай

Ерғали Ақниет

Адамбаева Ұлтусын  Бердіғалқызы

Кутманалиев Эрсұлтан

3 орын иегерлері

Әбді-әшім Эмилия

Манибекова Дариға

Бөлекбай Ернар Ермекұлы

Аулабаева    Зарина

Энграф Дарья

Нурлан Диас

Рыскелді Жанерке Шыңғысқызы

Рымбаева Ұлпан Болатбекқызы
Жиеналиева Айнара Армановна

Шағырова Саида Қайыржанқызы

Жаксылыққызы Венера

Ұланқызы Ділдә

Қалдыбай Ұлсая

Армиянова Шұғыла

Исмаилова Диана Маратқызы


Менің қиялымдағы болашақ

1 орын иегерлері

Бөлтірік Нұрбек

Берікбай Нурила Рашидқызы

Халық Ділда

2 орын иегерлері

Куликбаев Үмітай

Еңсетбай Сымбат

Бержан Ершат Дулатұлы

Нуралина Арайлым

Тухтақұлова Арухан

Омиралиева Дидар Ерболатқызы
Мангиликкызы Жұлдыз

Сағила Арайлым

Ерболат Мансұр

3 орын иегерлері

Саку Мадина
Алипбекова Аружан

Жаденова Альмира Ерболовна

Садық Әсет Мендібекұлы

Молдағабылова Айдана


Менің сүйікті кейіпкерім

Бас жүлде

Қасымғали Аяулым Рүстемқызы

Буркитбай Адема

Кубеген Адема

Мырзабек Фәрида

Рахманкулова Перизат
Досанова Маншүк Оралбай қызы

Азатбекқызы Алима

Мусина Зейін

Сағымбай Ерік

Сүндетбай Мадияр

Жарқынбек Фатима

1 орын иегерлері

Турдыбаева Арайлым

Ашим Диана

Исмагулова Айнура

Кенжетай Ділнар Даринқызы

Асыл Алмас

Мырзатаев Абдрахман

Нұрдәулет Талант

Копжурсинова Айсауле

Халмаханов Саян

Қасымқан Жанар

Рәбілжан Зере Жеңісқызы

Кусаинова Аяулым

Тасқынбек Құндыз

Иржанов Аят Сийлжанұлы

Маханбетова Балерке

Қасым Айтуар Аманжолұлы

Мусина Зейін

Гутова Бахыт Койшибаевна

Сұлтан Перизат Талғатқызы

Ақатай  Әлиқан Мейірұлы

Жұбатхан Жансая

Нығымет Айым

Совет Жәнібек

Кенжеболат Жансаят

Турганбаев Рамазан
Өмірбай Мерей

Спаев Санжар Алматұлы

Машухей Аделя

2 орын иегерлері

Джанназаров Бахытжан

Темиралиева Камшат

Досжанова Райхан

Реймбаева Жансая

Маратова Шырайлым Нұртаңқызы

Оразали Лимара

Жумагулова Эльмира

Хожанепесов Амандық

Асқар Тұмарым Қуанышқызы

Акмурзин  Айбар Асқарұлы

Киреева Ариана

Сейтбек Кулаш

Кәдірбекова Айгерім Жасұланқызы

Тұрғанбай Ақмоншақ

Жарылқасын Айболат

Рәбілжан Зере Жеңісқызы
Алпамыс Алихан

Трефилова Алина

Кадирбай Бақытбек

Аралбаева Аселя Арыстанбайкызы

Жанбырбаева Жаннур

3 орын иегерлері

Пряженникова Валерия Сергеевна
Давлетов Арман Серікбайұлы

Жарылқағанова Қансұлу

Сағынтаева Мейрім  Ержанқызы

Рахат Балауса

Қайролла Арсланғали Дауренұлы

Имакова Гүлжазира Кемелбаевна

Тоқтаров Төлеген Маратұлы

Оңдасын Нұрдәулет


Табиғат — туған анамыз

Бас жүлде

Ерланұлы Бексұлтан

Канафина Диляра

Даутбаев Даулет

Адаева Дияна Алпысбайевна

Адаева Аяна Алпысбайевна

Әділхан Арай Мархатқызы

Майгул Бақытжан

Адиев Нұрдаулет

1 орын иегерлері

Мырзақан Қанат

Асыланұлы Азиз

Түменов Бауыржан

Ратбаева Сауле

Жумабек Ұлдана

Маратова Марал

Көшкінбаев Нұрасыл

Рақым Камила

Әбілхайыр Ғализа Бақтыбайқызы

Қанатова Қымбат

Ерланова Айғаным

Жұмабекова Жансая

Төлеутай Ақнұр

Артелбек Айым

Сагимбек Райымбек

Асқар Зере Қуанышқызы

Курманбеков Бауржан  Бейсенбаевич

Айтбай Бекарыс

Нурсагатова Адия Аргыновна

Изтулин Абылайхан Жамбылұлы

Жанайдар Ләйлім Медығатқызы

Олжатай Нұрхан Нұрболұлы

Жақсылықова Сезім

Қабыл Меруерт

Мақсот Шахида Беріккызы

Ергеш Амина

Дүйсенғалиева Назира Өмірбекқызы

Серик Алмас

Каршыгин Нурислам Русланұлы

Оразалиева Фатима
Аманбеков Абылай

Нұрлан Нұрбек

Кашкинбаева Дарига

Демир Эсма

Шарибаев Саян

Усманова Рано

2 орын иегерлері

Избасарова Ақтолқын

Ешмуратова Дилбар

Алтаев Расул Русланович

Жиеналиева Айнара Армановна

Оразалина Сұлуай

Қадер Анеля

Ходжагалиева Альбина

Баймурзаева Айгерім

Наурузбаев Марғұлан

Ерболат Байрам

Сахарбай Гүлден

Серікболқызы Мадина

Хожанепесов Амандық

Сарсенгалиева Нуршат

Нурламадин Алмагуль Дидарқызы

Серікова Инабат

Адаева Дияна Алпысбайевна

Адаева Аяна Алпысбайевна

Копжурсинов Рамазан

Исмагулов Нурболат Мирамович

Бисекешева Аружан Амангелдіқызы

Өтуов Есбол

Жеткірбай Нұрия

Мадиғаж Әсел Жандосқызы

Әділетұлы Қуаныш

Бержан Нұрлыхан  Ерболатұлы

Абильдина Ділназ Жандосқызы

Аманқұл Жайнагүл Сабырбекқызы

Сансызбаев Алишер

Қалиханова Нұрай

Есқали Жұлдызым Тұрлыбайқызы

Тілеуханқызы Алтынай

Көмірбай Алмаз Аралбекұлы

Шахидани Інжу

Бауырбекұлы Алтынбек
Есенқұл Еркебұлан

Сапахтөре Арсен

Омарова Сабина Болатқызы

Искендиров Ерқанат

Ерғазы Мейіржан Біржанұлы

Түйебаев Ерсұлтан Елдосұлы

Дүйсенбек Зере

3 орын иегерлері

Алламбергенова Ақтоты Жұмабайқызы

Алтаев Омар

Қарынтаева Тоғжан

Сарсенбай Турсынай

Нұрмағамбет Аружан

Сағынова Актолкын

Әділов Нұрасыл Асанұлы

Мұхитқызы Іңкәр

Дәулетбай Диас

Ынтыкбекова Акерке Дарханкызы

Суанбек Данель
Джамутбаев Жасұлан

ЕрешеваАдинабибі

Мағзамова Аяулым

Тілек Аружан

Исабаева Гүлназ

Орысбаев Абай

Серікқызы Ділназ

Айдолла Хадиджа

Тулеуова Ерке

Қарабаева Арай

Сарсенова Махаббат

Тажиболусова Дана

Ерболатқызы Аяжан

Болатқызы Толғанай

Досмановқызы Жансая

Байқонова Ақниет

Жаханова Томирис

Ерқанат Айуұлы

Жансеитқызы Әсел

Тулеутай Аяулым Ерматқызы

Амангельды Арнур

Қуанышбекқызы Арайлым

Әлімханова Сезім Русланқызы

Төлеген Гүлназ Саттарқызы

Рахимберлина Айсұлу

Дастанқызы Аида

Тастамбекова Айша


Ғаламтор — адамзат білімдерінің қақпасы

Бас жүлде

Хамидолла Іңкәр Қуанышбекқызы

1 орын иегерлері

Бекен Кəусар
Джугинисова Ая Амирхановна

Жубанова Зере Амангелдіқызы

Оспан Аружан Сағындыққызы

Имирова Зейнаб

2 орын иегерлері

Серікпай Әлия

Сапабекова Аяулым Қайырбекқызы

Өмірқұл Ақнұр Оразбекқызы

Совет Нұрсәуле Мәдениетқызы

Бексұлтан Аяжан Маратқызы
Бауыржанұлы Дәулетхан

Әли Сағидолла Мұхтарұлы

Сембай  Мәдина Құралбекқызы

Шапхат Айдана Нұрхатқызы

Жумыскерова Ақерке Ерланқызы

Әбді Саян Серікұлы

3 орын иегерлері

Дауытбаева Маржан Шапағатқызы
Қолқанатов Ақжол Нұрболатұлы
Рахметова Анар

Альмухамбетова Сагыныш Аслановна

Қамбар Назира

Шокенов Дарын

Өскен Дәружан


Қаз дауысты Қазыбек бидің 350 жылдығы

Бас жүлде

Мосиенко Иван Александрович

Еркішұлы Елес

1 орын иегерлері

Сулейменова Алтынай Сертайқызы

Шамшиден Мархаба Ниязбекқызы

Сабыржан Асылзат

Копеева Дамира Жаслановна

Жұман Арслан Рауанұлы

2 орын иегерлері

Жиеналиева Дильназ

Қалелова Айзада Қайырбекқызы

Баймырза Ертарғын

Нығымет Әлима

3 орын иегерлері

Сызатова Анеля
Алтынхан Ұлжан Шыңғысханқызы
Досжанов Данияр
Тугелбай Камшат
Алдажарова Айсана
Өмірбек Анел
Жәнібек Ақбота
Қазбек Абзал


Аппақ аппақ жапалақтап

Бас жүлде

Бейбітхан Жанель

Ерланқызы Ұлжан
Коваленко Полина

Қабылқан Мақпал

1 орын иегерлері

Мақсатқали Мырзаят

Рахметуллаева Зарина

Қайырлина Айзере

Дугазинова Зере

Асқаров Арнұр

Айдаболов Бекет

Бекен Мерей

Жақсылық Назерке

Нұрғалиқызы Сымбат

Мұрат Айша

Омарова Наргиз Әлібекқызы

Кусниденова Альбина

Тойшы Азиза

Орынғали Елдана

Егімбай Жансұлу
Әзірбек Еркеназ Талғатқызы

Айдосқызы Ақнұр

Жақсылық Жаннұр Әзілханқызы

Надежкина Арина

Краснопёрова Валерия

Мүслиманова Айғаным Даниярқызы

2 орын иегерлері

Ордабекова Гаухар Бауырбековна

Серикова Асель

Егінбай Жұпар

Қалибекова Еркеназ

Елдосқызы Әмина

Ерланқызы Айтолқын

Еркін Дияс

Рахматулаева Жазира

Темірбек Алижан

Аманова Инкар

Айтмұқан Балауса

Ғабит Назерке
Ақжамаш Алдияр

Сейтбек Айша

Аманбек Мадина

Криковлюк Анастасия

3 орын иегерлері

Ескендір Нұржамал

Кузубаева Дильяна

Калдыбек Рамазан

Керімбек Нұрасыл
Ашимханов Ильяс

Серикболова Арайлым

Тоқтарбеков Бекжан

Теміржанов Махамбет

Мусаев Айбек Қанатұлы

Алтаева Гүлсая


Елбасы — ел тірегі

Бас жүлде

Төлебаева   Инабат  Бақытбекқызы
Сүйіндікұлы  Дидар

Абдулғазиз Дарын  Өтесінұлы

1 орын иегерлері

Токашева Баян

Турарова Каусар Нурлановна

Алтыбаева Назгул Жансиыққызы

Ерлан Ақдана

Қабиден  Ділнәз

Батырхан Айымгүл Кушербайқызы

Ғалел Досымжан Мерекеұлы

Тұрсынжан Әлина

Бөкен Майра Оразбайқызы

Куандыкова Акнур

Ғабитова Жансая

Өтелбай Нұргелді Берікұлы

Умыралы Мирас

Зұлхарнай Әйгерім Романқызы

Тұрғалиева Алтынай
Мұхтарқызы Бегина

Мақсат Тыныштықов

Сахиева Алия

Умбеталина Жансая Муратқызы

2 орын иегерлері

Шамшиден Мархаба Ниязбекқызы

Мухитова Ақниет

Уалиханов Асхат Жаужүрекұлы

Рүстемов Габит

Базарбек Мейіржан

Қосуақова Альбина

Болатқызы Ұлмекен

Бақкелді Ақнұр Алматқызы

Қалеке Айсұлтан Жұмағалиұлы

Төлебай Мөлдір Ерланқызы

Галымжанова Айнур Салимжановна

Амандық Манара Нұрғалиқызы

Есенжол Мөлдір Ардаққызы

Сейітқанова Нурдина

Серік Толғанай Ерланқызы

Тоқтасынова Аида

Мұратова Бекзат

Алшымбек Аяжан

Еділбек Жанерке
Тюлюбаева Дильназ Русланқызы

Куреня Яна

Смағұл  Айгерім  Олжасқызы

3 орын иегерлері

Тайтөлеу Ақерке

Ахметов Нұркелді

Акимжанова Аида

Тілепбердиева Индира

Зинатдинова Ж

Сагымбекова Назерке Ансаркызы

Әлімұханбет Ақбота

Орисбек Айзере
Еламанқызы Еркежан

Құрметханқызы Аружан

Қалкен Абдулла

Жолдыханова Аружан Ардаққызы

Кенжебаева Назира

Төлеухан Алуа Талғатқызы

Кеңес Қайсар

Женис Нурлан

Емелхан Нұртілеу

Нарбекқызы Аяулым

Мазина Ақпейіл Ерболқызы

Ыбырай Нұрдәулет Ғалиасқарұлы

Сулейменова Нурай

Жолдыханова Аружан Ардаққызы

Бекмаханова Балжан Сейтжанқызы

Арыстан Асема

Құлұмбекова Назым Мұратбекқызы

Аманбек Нұрислам Қанатұлы

Зиядина Ділназ

Махамбетхали Дилназ

Қуантаева Ақжүніс

Қазыкен Серікболсын


Тәуелсіз ел — тұғырым

Бас жүлде

Сағынғалиұлы Мансур

Зауалмахан Нұрсұлтан Асылханұлы

Әкімжан Ермек

Оспанов Мұхаммедәли

Губашева Алия

Салықов Азамат

1 орын иегерлері

Қанатқали Аяулым

Әмірқұл Шыңғысхан Бауржанұлы

Айдарбекова Гүлшат Сахидуллақызы

Куанградбаева Балнұр

Саламатова Жансая

Әбдіхан Дина Полатханқызы

Сүлейменова Айдана

Сабыршин Саяжан

Берікқызы Мадина

Айдын Ажар

Маулетова Гульфат

Нұрбергенұлы Нұрсәт

Ташкенбаев Нұрмұхаммед

Джаманке Қайсар

Қыдырмолла Нұрмұхаммед

Қалел Балнұрай

Бейсенбаев Нұрасыл

Марат Серікбол Саятұлы

Кенжебек Зере Берікқызы

Жеткірбай Нұрия

Мусабаева Мереке

Оралбекқызы Аяулым

Жаңабаева Дильназ Алиханқызы

Қонақ Ақжан Жаңабайұлы

Рахат Ақнұр

Жунитова Милана

Серикова Аяжан

Серикова Аида Болатбековна

Қалымбеков Елжас

Жанабаева Дания

Кенжебай Замира

Сейітқанова Нурдина

Тұрсынбай Альбина

Дәулеткелді Бейбарыс

Жұмамұрат Айбек

Тасқынбай Гюзель

Жайықова  Аружан

Тұрсынбай Нұрбақ Омарбекұлы
Шайбекқызы  Нұрхафиза

Арыстанбек Алимбайулы

Мурадова Роза

Махмут Ұлдана Рифхадқызы

Абдикаримова Алина Танатқызы

Мунаров Темирлан

Қайратқызы Элеонора

Бахтығалиев Бекарыс

Нысаналы Дилара

Балжігіт Гауһар Қанатқызы

Төреғалиева Ақмарал

2 орын иегерлері

Даниярұлы Диас

Ботанбаева Айымхан

Айғазыева Айгерим

Қуанышханов Қуаныш

Дүйсен Құндыз

Азаматұлы Айқын

Қабылбекова Айгерім

Муратова Мадижанна

Көшкінбаева Аружан

Сагимбек Кәусар

Куватова Жансая

Мальков  Роман Владимирович

Қалмұрат Ақмоншақ

Сауыт Мирас

Алматұлы Мадияр

Исергепов Рамазан Серікұлы

Ешмурзиева Ақбаян

Аймуратова Айсана Полатбековна

Сәбитқызы Ақбота

Танырберген Ақбота Қайратқызы

Базарбай Аян Манасханұлы

Ербекет Көркем Еркинбекқызы

Әкімжан Әли

Әкімжан Ермек

Серикова Аида Болатбековна

Нұрбергенов Рашид

Нұрбек Аймөлдір

Олжабай Рахат Муратұлы

Хабибуллаева Ақмарал

Абдразакова Саида

Естемесова Аяла

Нұсқабай Алуа

Хабибуллаева Ақмарал

Тұрсынбай Альбина

Өтегенова Сабина

Серікбай Ернұр

Нығыметов Нұрдәулет

Айтбай Диляра

Алтынбекқызы Назерке

Қазыкен Серікболсын

Дәулетқызы  Балнұр
Молбергенова Гүлсім Бақытжанқызы

Көлбай Мейіржан

Абдижамилов Сүндетулла

Совет Сая

Матей Аягөз

Әлдибай Сабина Ерболқызы

Жангазина Аяулым Руслановна

Абдрашидова Айым

Егінбаева Аяулым

Кунапьянова Мақпал Нұрланқызы

Бауыржанова Альбина

3 орын иегерлері

Айсрахунова Рамиля

Дәулетқызы Балнұр

Айнаддинова Бибинур

Жеңіс Айшагүл

Акпанова  Камила Жанатовна

Демов Нұрлыбек Айтуғанұлы

Біржанова Арай

Тиникулова Жулдыз

Кзылбаева Сандуқаш

Харасова Наргиз

Муратханова Перизат

Хасен Жансая

Мұханбетсапа Нұраддин

Роман Айерке

Жаманбай Бекзат

Молдабек Таңсамал

Тоқсанбай Серік

Әлимуханбет Әмина

Төлеубек Темірлан
Салиева Айгерим

Октяброва Камшат

Нұрбекұлы Дулат

Айтжанбай Санжар Сәкенұлы

Қасенова Дина

Ермұханұлы Дастан

Құмар Әсел Жаңбырбайқызы

Қайратова Саида

Баймағанбет Медина

Есиркепова Улмекен

Жамалханова Айгул

Қоқымбек Айбек

Ермахан Ернұр

Эрнист Али

Сырымбиұлы Ерасыл

Абуова  Алина Нартаевна

Токтарова Жанель

Ерболат Аяжан

Ахмет Ару

Магамбетов Беймбет Сандыбекович

Нұрланқызы Айым

Серік Назерке

Казбекова Береке Русланқызы

Камзинова Даяна Ахимбековна

Нұрғазина Айгүл

Жеңісова Аружан

Абдыманапов Айбек

Ибрайымова Ақбота Амангелдіқызы

Таңатқызы Шуақ

Тұрғынбай Арайлым

Таласбай Аружан Кенжетайқызы

Уалханова Мөлдір

Шарипова Ажар Маратқызы

Төлеухан Әдемі Сағынтайқызы

Аманбек Нұрислам Қанатұлы

Айтбаева Диляра

Нығымет Әлима

Зейнуллина Гүлім

Майданова Мерей

Уалиханов Ерасыл

Жанабаева Зарина

Матышева Жанерке


Аяз атаға хат

Бас жүлде

Майдан Алуа

Сағадат Жанерке
Жамбул Нурсұлтан

1 орын иегерлері

Алтаева Райлана Руслановна

Байсов Нұрсұлтан

Мамешова Дамели

Толеугалиева Актилек

Кеңес Қайсар

Дуйсембаева Мадина Нурбекқызы

Айқынбаева Жадыра

Сағит Ділназ Сәбитқызы

Жекебай Елдана

Адамова Еркежан

Омиралиева Айым Ерболатовна

Санақ Инабат Дәуренбекқызы

Баймуханов Жан Аманжолович

Егімбай  Мирас

Казыкенова Сабина

Каиргельдинова Көркем

Қабден  Мадина

Майдан  Мөлдір

Малатай  Шұғыла

Бақытжанова  Раушан  Әнуарбекқызы
Кенегесова  Жаңыл Нұрлыбекқызы

Багитов Абдирахман Салайұлы

Құдайбергенова Ақзере

Түзелбаев Жандарбек

Ширмуханбетова Ақмарал

2 орын иегерлері

Байсова Гүлмайран

Исенбаева Қарақат

Дүйсенова Үміт

Адамқұл Нұрдәулет

Садыкова Айдана

Балабек Айша

Избасов Амандық Бекболатұлы

Сапарбек Бағлан Қайырбекқызы

Сыздыкова Жасмин Жаксылыковна

Көмекбаев Олжас Айдосұлы

Дәуренқызы Ажар

Қазкен Сырым

Қанат Дәуір

Мухан  Нұрдәулет

Сағадат  Адия

Тохтыбай Әдемай
Қаныбек Диас

Құдайбергенова Айғаным

Серікова     Жібек

Азатбекқызы Алима

Сәлім Бибарыс

3 орын иегерлері

Бегалы Әділет

Еркін Нұрбөбек

Энграф Дарья

Күнес Гауһар

Айдарұлы Нұрлан

Бексұлтанов Аңсар Аймұратұлы

Жубаназарова Ботажан Арслановна
Иманханова Жанайым

Сламбек Жанел

Қуандық Үміт

Жұмасейіт Әділет Аблайұлы

Тілеубек Шырақ

Тойкенов Бекарыс

Тілеуханова  Айым

Қанапия Ұлболсын Мейірбекқызы


Желтоқсан күні ызғарлы (желтоқсан оқиғасын еске алу)

Бас жүлде

Мәдениетова Сая

1 орын иегерлері

Малатай Жанатбек Жанболатұлы

Нуркебай Ғани
Ережеп Аружан Альжанқызы

Оспанова Альбина Нұрдаулетовна

Сарсенбаева Гулжанат

2 орын иегерлері

Қартбаева Узилдик

Мадиғажы Ақгүл Жандосқызы

Әміржанқызы Әсел

Сағынова Дильназ  Қуантқанқызы

Сембай Бақытбек Тәжібекұлы

Берікболова Жұлдыз

Утебаева Асем Полатбековна

Досымбекқызы Ділназ

Төлеуова Шұғыла Медетқызы

Рахатов Алдияр Бекайдарұлы

Рахметова Айсұлу
Сәрсенова Ғалия

Танатар Аршын

Нұрасыл Дінасыл

Нуждихина Ангелина

3 орын иегерлері

Тайлақова Балнұр Мейрамқызы

Аманжол  Жайдарман
Әлмұқан Ұлту

Шукируллаева Шынарай

Катмадзе Риана Тимуровна

Нурламадин Аружан

Ережеп Аружан Альжанқызы

Бекишева Мариям

Заман Жанерке Сәбитқызы

Сағай Ақмарал

Есімжомартова Дина

Дадеш Ұлбосын


Оқушының ғылыми жұмысы

Бас жүлде

Жолдасқали Шұғыла Абайқызы

Бауыржан Ақнұр

Анарбаева Венера

Молдабек Айгүл Тұрсынбайқызы

Эрнст Айзере

Берікханова Аянат Мақсатқызы

Еркін Ержан Дидарұлы

Сарсенбеков Рамазан
Мұхамет Аяулым

Есболатов Алтынбек Ануарұлы

1 орын иегерлері

Жаңбырбай Парасат

Өмірбек Арайлым Жақсылыққызы

Дюсенбин Хақназар

Серік Ержас

Сарсенбеков Рамазан

Слямбеков Айдос

Каирбаев Расул

Нұрлан Асылжан Нұрланқызы

Ақарыс Алишер

Жексенбай Мерей

Ертанатов Сезім Назарұлы

Адракова Нургуль Саяновна

Жиенбаева Аяулым

Назарбаева Ақерке

Айдосова  Сабина

Мадиғалиева Айдана

Хайырболды Дильназ

Олжабаева  Жасмин Шыңғысқызы

Көмірбай Еркеназ Аралбекқызы

Ерғара Зейнеп

Райқұл Айжан

Боларбек Аружан

Махамбетхали Дилназ

Мадетұлы Нұрислам

Таңатаров Өміржан Елеусізұлы

Нұржан Бағдат

Меңдіғалиев Алихан Салауатұлы

Есболатов Алтынбек Ануарұлы

Алимжан Аида

Кудретиллаева Жасмина

Алпысбаева Жасмина

Сержан Зарина Айбатқызы
Абай  Рахат

Бүркітбай Айбек

Әбдіхамит Ердаулет

Көңілқош Бек Саламатұлы

Қырғызбай Абылай Медетұлы

Меңдіғалиев Алихан Салауатұлы

2 орын иегерлері

Кошинов Қуралбай

Ешмұхамбет Аружан Жасуланқызы

Ибраева Әлия Қанатқызы

Тойымбекова Жангүл Нурлановна

Жүнісбай Мирас Нұрболұлы

Адилгерей Алинур Боранбайұлы

Алпысбай Әсем Мұратқызы

Ұзақбай Жанерке Жанатқызы

Серикбаева Назира

Еламанқызы Еркежан

Қонысбаева Кымбат

Темірхан Алина Олжасқызы

Мықтыбай Елнара Мерекеқызы

Тасқынбай Гюзель Мергалиқызы

Каримова Айғаным

Илебаев Жасұлан

Бейсенбай Алина

Адилеткызы Аружан

Айтхожа Минура

Мақсұт Амина

Мақсұт Шыңғыс

Ізберген Бекжан

Мукатаева Теа Валикоевна

Мустафина Алина Сайдиловна
Кайпулла Жүрсінай  Ержанқызы

Серик Аружан Ринадқызы

Өмірбек Ережеп

Жұмасат Айзада

3 орын иегерлері

Айсултанова Жамила

Юсупова Айгерим Мұхтарқызы
Бектилеуова Гулнур Абубакирқызы

Каримова Айғаным

Төлеужан Аяжан

Шарипова Дарига Шакарқызы

Қызырхан Маржан

Алтыбаев Дарын Сырымұлы

Саматова Аяулым

Шәріп Сабина

Сейтжанова Аида

Жолдасқали Шұғыла

Дүйсенбай Азамат

Акажаева Елдана Ерболқызы

Османова Альфия

Найманов Аслан

Жақсылық Жасұлан


Қолөнер

Бас жүлде

Амантай Рабира

Аманғос Айгерім
Әмірхан Аяулым

Мақсатқызы Жания

Қуаныш Гулнур

Ұлғасбай  Көркем Күзбергенқызы

Түзелбек Аянат

Быхина Жаннұр Бауыржанқызы

Жанахметова Жансая Қайратқызы

Мадиғалиева Айдана

1 орын иегерлері

Нұрышева Жансая

Қалсабаева Асем

Жандарбекова Назгүл

Булакбаева Акнур

Дүйсенбекқызы Динара

Ильяс Аида Нұрланқызы

Жолдасбай Ақбота

Алмаш Азамат

Болат Алихан

Шерен Әсет

Қарабек Рамазан Нұрланұлы

Ұзақбай Жанерке Жанатқызы

Ибрагим Бақытжамал
Жарқынбек Ақторғын Мұхитқызы

Махулбаева Данагул

Мұстафақызы Береке

Амантай Арайлым

Жұмағұл Айғаным Қайратқызы

Инапхан Дария

Айдосқызы Ақнұр

Түзелбек Әсем Газуанқызы

Сапарқұлова Диана

Рамазанов Диас Фархатұлы

2 орын иегерлері

Раева Айнур

Айтжанбай Қасиет Аханқызы

Азимбай Назерке Қосбайқызы

Аманғали Абат

Айдолла Хадиджа

Султанкул Балжан
Айсрахунова Рамиля

Әшім Нұрдаулет

Еркін Нұрбөбек

Темірбек Ақжібек

3 орын иегерлері

Абусадық Айдана

Ақжол Нұрбану Талғатқызы
Ажмадин Аида Болатбекқызы

Ақзаева Сәмина

Аманбай Нұрлыбек Мырзаханұлы

Каландаров Марикбар

Рахматулаева Назира


Оқу жылдамдығы

Бас жүлде

Сайранбай Жансая

1 орын иегерлері

Мырзағұл Аяулым Әділбекқызы

Бекен Асылжан Джарилхасынқызы

Саудова Ақерке
Нэрбол Гүлнұр

Амангелді Алмаз Бақытжанұлы

Сейсенбек Зере Жантасқызы

Алпысбаева Жасмин

Мухаметқали Зере

2 орын иегерлері

Ислам Нұрберген

Жолдасбаев Камбар Абдижалиұлы

Құрал Ділнәз Бақытжанқызы

Кевлемкусов Азамат

Жайманова Сабина

Айбекқызы Сабрина

3 орын иегерлері

Сададдин Асел

Садуахасова Нурсая

Абу Аружан

Тұрсын Санжар

Наканов Айбар
Садуова Назерке

Садуова Ақерке

Абдулфайз Бекжан

Баязит Әсия Шахманқызы

Садуова Назерке

Жантлек Рустем


Көркем жазу

Бас жүлде

Файзиев Маруф

Альжанова Зере Тастановна

Ибраш Айерке

Иламадинова С

Паратбекова Динара
Абитова Мубаряк

Ратбай Назым

1 орын иегерлері

Бейсенғазы Айнара
Саламат Шынар Қайыржанқызы

Орақбаева Мөлдір

Айдаралы Ляззат Әділетқызы

Ерланқызы Мариям

Бауыржанова Адия

Ерше Маржан

Тулаганова Каусар

Қадыр Алуа

Ерболат Алинұр Нұрболұлы

Нарикбай Расулжан

Әлкен Нұрлыжан

Бексұлтан Аяулым

Джумабаева Шахрезат Қуанышевна

Бейсенғазы Айнара

Саматқызы Аяна

Әбілез  Каусар

Сағымбай Айгерім

Наурызбаева Айсұлу

Серік Сұлтан

Азамат Нұрсұлтан

Ануарбай Алина

Хожабергенова Алия

Сарсенбек  Амина

Өмірбек Инабат

Айдар Ерасыл

Мақсатқызы Сымбат

Жусанбай Диясс

Жәнібек Жаннұр

Берікбайұлы Ислам
Ғазезов Ануар Нариманович

Жандос Саида Теміржанқызы

Нақхан Дина

Жұмахан Сағыныш Ахметқызы

Жамбылұлы Данияр

Марат Ақбаян

Сейітхан Айғаным

Әбдікәрім Жанібек

Умирзақов Рамазан

Оспанова Медина

Биғазы Арайлым

2 орын иегерлері

Әлім Жансая Сәлімжанқызы

Қобдабай Диана Серікқызы

Орынбасар Гүлназ Ерқасқызы

Сабыр Дарын Мұратұлы

Қалибекова Еркеназ

Русланқызы Азель

Сардар Камшат

Кирбасова Шырын

Иламидинова Сымбат

Сағынтай Гүлім Маруарқызы

Жазық Алинұр

Кенжеболат Жансаят

Ергазина Жансая

Алпысбаева Жасмин

Өсербай Айару

Джаманова Сабина

Тилекбаев Нұрқұйса

Альжанов Батыр

Бекзат Аида

Әбдіманап Диана

Киірбасова Ш

Килыбаев Алинұр

Қанатбек Іңкар

Мырзатай Бибіфатима

Төртқара Нұрбақыт
Қамбар Амир Азаматович

Дауитова Ажар

Жалтырбай Арайлым Едігеқызы

Ескендір Бекболат Дулатжанұлы

Бейбіт Аманкелді

Нажмаддинова Салтанат

Рахматуллаева Нурсила

Серік Ақерке

Тинчликова Гулжақан

Мухит Айя

Орисбек Айзере

3 орын иегерлері

Ораш Мейіржан

Қалқаман Фатима

Сүйінғали Гүлім

Нағашбаева Севара Хурсандқызы

Айтбай Нурай

Ибрагимова Зарина

Сарсебек Ұлжан

Садырбаева Ақнұр

Көптілеуова Нұрлыайым  Асқарқызы

Қажыбек Мерей

Бейсен Али

Марат Ақниет

Насирдинова Юлдуз

Қанатұлы Бексұлтан

Асқар Диас Алтайұлы

Жағыпар Даниал

Байылова Сабина

Токтамаметова Райана

Халық Ділда

Байбек Зере
Турсынгазин Асылбек

Даулетханов Нурсултан

Дәулетханова Ардана

Ерланов Нұралы

Наурызтай Томирис

Тасыбай Ержан

Қуантай Жангүлім

Даулетханов Нурсултан

Мустафина Наргиз

Турсынгазин Асылбек

Айтмұхан Балауса

Жумадилова Зульфия

Арқабек Нұрел

Ермекбаева Айдана

Қайрат Ғайни

Серік Балнұр

Шарапатділда Нұрай


Мәнерлеп оқу (Сәкен Сейфулин шығармашылығы)

Бас жүлде

Бірлікқызы Қарақат

Серік Ержас

Тілеш Аяжан

Жолдыбай Еркеназ

Халматова Насиба

Паратбекова Динара

Жумабек Арайлым
Максут Айжан

Көбейсін Аяулым

Махадинова Сузанна

1 орын иегерлері

Адылканов Дархан

Зейнуллаева Жанна

Серікбаева Айдана

Ерланқызы Айтолқын

Өтес Мирас

Мақатова Гүлнұр

Егізбаева Дариға

Әмірәлі Диана

Төлеген Сәрсен

Аханов Алихан

Ғани Аружан Даниярқызы

Оразалина Ш

Әбділмұратов Н

Рамильева Аида

Саматқызы Ақтолқын

Егемберді Фараби

Райхан Дәурен Дауылбайұлы

Әділбек Айжан

Мұратханұлы Ғибрат

Бахыт Аружан Арманқызы

Намет Ақмаржан Берікқызы

Бахыт Аружан  Арманқызы

Кажимов Даниал

Рамильева Аида

Саматқызы Ақтолқын

Наурызов Нұрдәулет

Рыскелді Дияс

Жолдасбаева Әйгерім

Оспанова Саяжан

Елубай Айсулу

Айзатхан Дархан

Майлыбаева Арай

Талғат Назым

Жалғасбай Аяулым

Нұрланқызы Айгерім

Қайрат Сымбат

Даулетбай Еңлік

Юлдашева Ақмарал Илясбекқызы
Нәлібай Әсем

Ақанқызы Фариза

Әзірбек Еркеназ Талғатқызы

Курбанбаева Ұлбосын

Смайл Мадина Сәкенқызы

Жұмабек Айша Лесбекқызы

Абдушукурова Аяжан Абдумуратовна

Юсупова Айгерим Мухтарқызы

Исламова Альбина Пулатқызы

Есіркеп Әкежан Қанатұлы

Сәндібай Үмітгүл Еркінқызы

Жұмағали Қарлығаш

Берік Асылзат Берікқызы

Утеулиева Адема

2 орын иегерлері

Дюсембаева Амина
Орынбасарқызы Аружан

Темір Ақбота

Нұржан Мәдина

Дабылбаева Ұлболсын

Жалгасова Альбина

Ұзакова Акбота

Аширбекова Ақерке

Есимова Арай

Сердалы Жанеля Айдарқызы

Серік Ержас

Кажимов Даниал

Орал Гүлім Ерлікқызы

Дюсембаева Амина

Боранбай Асел

Бауржан Балжан

Асылбек Аяулым

Мұратбек Іңкар

Ерболұлы Дамир

Әбілез Ләззат

Әбілқасым  Бақытым

Жанболат Бекзат

Зәкір Кәусар

Ибадулла  Сандуғаш

Калназарова  Феруза

Киноят Гүлім

Қалмағанбет Сабина

Қуаныш Дәмелі

Юсупбай Ерлан  Базарбайұлы

Лесбек Алтынай

Нұрмет Жасұлан

Омар Әділет

Сарсенбек  Амина

Тамабек Фатима

Уразбаева Қарақат

Шарапатділда Зере

Нұрсейіт Әмина
Жеткізген  Анель

Құрман Фариза

Зинешова Назира

Тулеугали Расул

Оразбеккызы Аэлин

Күмісбекқызы Нұрайым

Шайислам Айшабибі Мұхтарқызы

Ержанқызы Жанерке

Ерғазы Балжан Біржанқызы

Асем Ақниет Асылханқызы

Құралбайқызы Мақпал Бекенқызы

Болатқан Рыстай Қуандыққызы

Сейсенбек Зере Жантасқызы

Бекмұханбет Мерей Болатқызы

Маратбек Дильназ Қуатқызы

Нағашбаева Севара Хурсандқызы

Таңат Гұлнұр Мұратқызы

Бекмұханбет Абдусамат Болатұлы

Жамоладин Жанна

Қоныр Айназ

Кумекбай Әмина

Төлеубекова Ақнұр Есенбекқызы

Нуждихина Ангелина

Зарлық Жансая

3 орын иегерлері

Толешев Адилет Аскарович

Қанатбек  Ақнұр Ғаниқызы

Заутбек Адия Нұржагқызы

Cарыбай Димаш

Базарымбет Мейірлан

Бекболатұлы Жансерік

Әбдікәрім Жанібек

Кабибиллаев Айдос

Серғали Ерқанат

Құлмағанбет Рамазан Амантайұлы

Әкімбаев Нұрсұлтан Темірбайұлы

Самат Алихан  Саматұлы

Мұхият Ару

Күбіртилаева Жасмина

Нуралиева Камажай

Асқар Диас Алтайұлы

Берікұлы Жәнібек
Хакимов Алимхан

Шаймуратов Нурислам

Гайсин Алмас

Турсынгазин Асылбек

Заурұлы Бексұлтан

Роман Анел

Тореханов Нурали

Зауалмахан Балауса Асылханқызы

Базарбаева Айдана

Диярова Мая

Рысбай Фариза

Жарылгапов Асылбек Маратұлы

Темірбек Алижан

Мұрат Айша

Гайсин Алмас

Заурұлы Бексұлтан

Роман Анель

Турсынгазин Асылбек

Хакимов Алимхан

Шаймуратов Нурсилам

Абай  Мұса

Айдар Ерасыл

Аймахан Әнел

Нұржан Нұрәлім

Ербосын Асемай

Айтбек Алуа

Тлукулова Көркем

Тұрсынбаева Толғанай

Халим Ақсезім

Шамуратов Жайнарбек

Алламбергенов Нұрбол

Арғынбай Балнұр

Рустем Ақерке

Рыскелді Арсен

Байдулла Аяжан

Дәулетбай Ернұр

Балтабай Аяулым

Бектемір Мейрамбек

Мухтарова Балнур

Мұхтаров Асылбек Атабекұлы

Назарбаева Мадина

Қуралов Жаслан

Құралбай Ағабек

Қазбай Меруерт

Қайрат Нұрай

Жарбул Аружан

Жәнібек Жаннұр

Кенжаев Азамат

Күрішбаева Жанель

Ихлас Жансая

 


Диплом, Алғыс хат, Қатысушы сертификатын төмендегі сілтеме бойынша жүктеп ала аласыздар.

Жүктеу

3 Comments on “2017-18 оқу жылындағы қараша — желтоқсан айындағы конкурстар нәтижесі

  • рахмет!!!

    Ответить
  • «Дарабоз» оқу орталығының байқауларына өз рақметімді білдіремін. Шығармашылық табыстар тілеймін

    Ответить
  • Добавить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *